Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
19. feb 2010

nasho z banana nadrapuje,takze nic....piskot a ine srandy do ruky nehrozi.,sak si ani do ust nevie trafit..musi sa naucit najprv papat obedy, potom ostatne... 😉

perla200
19. feb 2010

no ja jablko nevarím.... ale aj tak ho nechce ani banan.......my dávame na olovrant mliečko....proste nič som nenasla čo by jej sedelo...niekedy jej uvarím kašu ryžovú....to je celé

martinex
19. feb 2010

my kasu na veceru papame... a banan nas zapiekol,takze s tym si dame na chvilku pokoj....a ovocko inak tiez varim...

karin.
19. feb 2010

dobré ránko,,

máme prvý zub! Tak sa z toho vytešujem. 🙂

martinex
19. feb 2010

karin super,gratulujeme!

perla200
19. feb 2010

super karin - gratulka🙂

rene82
19. feb 2010

fac, veď aj ja som ju používala od narodenia a dr vravela niečo v tom zmysle, že amerika sa jej zbavuje, lebo.... (neviem či nekvalitné, závadné alebo čo, nechcem rozširovať možno fámy). povedala mi to preto, že som vyrukovala s tým, že v každej pôrodnici ju používajú a všade je že 96% neviem koho odporúča atď. ona na to, že naše nemocnice sú radi, že dačo dostanú zadara a tak. či to je pravda neviem. 😅 každopádne mne ju neodporúča.

rene82
19. feb 2010

vďaka za radu zuzi. banánik mala včera prvýkrát, takže neskôr vyskúšame ostatné. a tiež sa môže ovocie zmrazovať?

rene82
19. feb 2010

karin gratulujeme.
mati vy ten plávací kurz začínate bud. týždeň?

perla200
19. feb 2010

ozaj aj my ideme plávat o týzden...hurá

martinex
19. feb 2010

baby ja z toho mojho maleho nemozem, zase sa ho snazim dat spat,dnes to je sice bez kriku, ale...ulozila som ho a bolo ticho,tak po chvili som ho isla kuk a taka som bola pysna ako sa mi ho podarilo uspat... a otvorim dvere a ten stoji v postielke a oblizuje nalepky na stene...boze,ten ma ale robotu 😀

karin.
19. feb 2010

perla, keď si tu, snažila som si ťa pridať na FB ale asi mi to tam nejak nefunguje,alebo si ma nepotvrdila ako priateľa ☹

martinex
19. feb 2010

rene nie,az na ten aprilovy ked tak pojdeme

facovka
19. feb 2010

marti aspon je ticho,sa tes... 😉 to my nastastie este taketo "problemy" nasho lenivceka riesit nemusime 😉

martinex
19. feb 2010

fac no,uz neni ani to ticho 😀

babulka123
19. feb 2010

ahojte... no u nas des a hruza v noci.. ale za vsetko moze setra....hehehehhehe
spala u nas a ked sme si isli o pol noci lahnut tak kukla na ninku ako spi { hlavou zaborenou v matraci a zadok hore} a stale hladala len tvar a kym jej doslo ze ta je na opacnej strane - sestra bez brilov nevidi ani ....- tak sa zacala neskutocne smiat, ja s nou .. a zobudila ju ... hodinu mi trvalo kym zaspala.. 😝 😝 😝

a potom som ju zobudila ja lebo som kaslala.. takze dalsie kolo..

a rano sa zobudila na synovca co spal vo vedlajsej izbe a plakal.. tak sme hore od pol 7 , ale uz uspesne spi..

takze sme sa zabavili.. no co uz.. heheheh

martinex
19. feb 2010

no tak som ho zase raz uspala v kociku... aspon nieco 🙂

bagaja
19. feb 2010

ahojte

ako maminky?

my hrozne...včera sme boli u našich a segry a dnes sa to aj patrične odzrkadlilo...herečka ani za pána spať, nakoniec zaspala ale ktovie na ako dlho tak si po hodinových plačoch užívam božské ticho.....

a nechce sa mi vás čítať....čo máme nové?
inak moja diéta už padla...včera...alebo resp. by som to mohla považovať za Uh den, lebo som mala pizu a včer koláč, ale vo väačom množstve 😀 no uvidím čo dnes

martinex
19. feb 2010

baga s dietou sa netrap,ja som vcera tiez hresila jedna radost...

daniela33
19. feb 2010

ahojte,
ja som včera totálne tiež s diétou pohorela... dnes pokračujem bielkoviny, ale premýšľam, že s tým praštím a budem akurát jedávať doobedu ovocie, to som robila roky aj pred tehu,obed normálka, večere také striedmejšie a najneskôr o šiestej a viac pohybu ... mne chýba strašne syr, mlieko,jogurty a nehovoriac o celozrnom čerstvom pečive, to bol aj dôvod včerajšieho zlyhania 😀 a nechám si raz do týždna vitamínový den a dúfam, že kilá pomaly pôjdu dole aj tak ...

daniela33
19. feb 2010

a noc bieda od jednej do štvrtej hore, nijako som nevedela uspať, kým som kočíkovala spala, akonáhle som odstavila kočiar, že spí, v tú ranu bola hore a znova kolotoč, myslela som, že ma vystrie a hlavne ked som počula z izby chrapot ako si mm spí a ja som chodila po byte ako mátoha ....

bagaja
19. feb 2010

aj mne to všetko chýba...a súhlasim Dani ja tiež takto nejako chcem...a snád sa to pomaly rozhybe smerom dole a už nech sa oteplí že prídu korčule na rad a hned sa mi bude lepšie dýchať....

daniela33
19. feb 2010

bag juuj korčulí sa už neviem dočkať, minulý rok boli pekne schované v skrini, ale tento rok si prídu na svoje 😀 . Len tu kde sme sa presťahovali, to moc nejde, tak ked bude mat mm voľno, budem musieť chodiť na sídlisko, kde sme bývali predtým, tam je úplne suprová hrádza na korčulky, tak sa vytešujem ....

karin gratulka k zúbku

a mati, tá básnička je špicová .... s tým kakaním tiež máme problém a veľký, lebo ani čajík ani vodu nechce ...

martinex
19. feb 2010

baby som rada ze som neni jedina 🙂

dani to ti verim,ze si nebola nadsena v noci..ja tiez milujem,ked maly zacne mrncat v noci a mm sa len otoci,da si na hlavu vankus aby ho nepocul a spi dalej...slak ma triafa 😀

daniela33
19. feb 2010

no je to na riadne vytočenie veru a milujem vetu typu,však chodím do práce .... ako keby ja som celý den sedela s vyloženými nohami 😠

martinex
19. feb 2010

dani presne viem co myslis,my sme sa vcera preto pohadali...teda ani nie,ja som povedala co mi vadi,on sa urazil a ja som isla spat 😀

daniela33
19. feb 2010

u nás je to detto tak, aby som sa ešte bála si povedať svoje niekedy, lebo sa urazí ... ale niekedy ked mám toho už dosť, tak to kýcham a vtedy si to vypije všetko 😀

paulusa
19. feb 2010

ahojte- tak po tyzdni som zase tu 😀 . nejak nemam kedy, ale sem tam precitam.

dufam ze drobcekovia su zdravi a poslusni. my posluchame- zatial. a ako sme ho dali do pavuka, tak drobcovi sa uz ani sediet nechce, stale sa stavia na nohy.

ja pomiesam banan s jablckom- nezapeka nas, ale ked som dala iba banan tak nas zapieklo.

a este mam jednu radu- na noc davam o cislo vacsiu plienku a neprecikame ju, ale to uz mozno viete a robite tak. 😉 .

perla200
19. feb 2010

dani tak to je na prd...ale ked nam isiel zub to isté sme mali asi týžden🙂 MM spinká sladko a ja chodím po celom dome s kočíkom ešte že je taký velký aspon som sa nenudila...🙂))))))))))))))))))) dúfam, že sa vám polepší.....

korčule? ja som svoje zodrala pred tehu, relaxovala som pri nich ked somprisla z práce🙂))))) a teraz? potrebovala by som nové ale pochybujem že MM schváli takú položku v rozpočte:((((((((((((((((((( ty baby to je bieda s tou materskou že? či iba ja to tak pocitujem? 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

martinex
19. feb 2010

dani 😀

perla no je to bieda,ale tak pomozes si? Ja uz ani nepamatam,kedy som kupila nieco sebe,len tak pre radost...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre