Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
16. mar 2010

a este som chcela... mama mi dnes volala, ze maju v skolke kiahne a my sme boli pred dvoma tyzdnami s Kristinkou pol dna v skolke, tak hadam nic nebude, este je na kiahne skoro... hehe... ale tak keby aj, prezijeme... 😉

iveta6384
16. mar 2010

Zuzi nie nie je povinne, ale povedali mi ze ani do skolky atd by ho nezobrali bez ockovania.. tak ja neviem. A na svk je povinne?

z.vrablova
16. mar 2010

Ivet, u nas je povinne, dokonca za odmietnutie pokutovane. A s tym, ze neockovane dieta nevezmu do skolky strasia aj u nas, ale neopravnene.
A ako je to v Australii?? Povinne?

sisulka7
17. mar 2010

zuzi, take riziko mame aj my s kiahnami, ale bavila som sa s jednou maminkou lekarnickou a ona hovorila, ze by to prave bolo idealne obdobie, tak si vyber.

zuzkamilko
17. mar 2010

rankoooo
cez vikend tu bola sestra,vcera som bola u nasich-proste paradaaaaaaaa 😵 😵 😵
baby,mam narok na rodicovsku od 1.2.2010 a prisla mi teraz 277 eur,to akoze za februar,chodi to o mesiac neskor?lebo po rozhodnutie som bola pred 2 tyzdnami alebo mi pride aj za marec????
nam sa denny spanok pokazil ☹ 3x pol hodka a dost!!! 😠 a to mi na obed spinkal po 2 hodinky 😖
detickam skore uzdravenieeeeeeee

perla200
17. mar 2010

ahojte...ja od rána infarktové stavy, to že sa mala pokadila ako ....ok, celá do umývadla a umyvat....ale idem jej pre nové bodyčko a čisté veci a ona si vytláča rybiu mastičku veselo ako pikao???? skoro som infarkt dostala... tak som jej to povytierala z pusiny a dúfam, že jej nič nebude....no veselo veselo dnes.....

eviqa
17. mar 2010

pekné ránko,

perla 😀 no vidím, že máš úžasný deň. ...a nebola hladná? 😉

zuzi, ja neviem, ako to chodí, čiže neporadím.

fac, chúdatká moje ☹ kurnik šopa aj s chorobami aj s tým počasím, že všetky vírusy prežívajú a tešia sa zo života 😠 a že navštívia vždy práve vás. 😠 skoré uzdravenie

eviqa
17. mar 2010

...joj, a som sa nazlostila kvôli fac a som zabudla, že čo som chcela 😀
sa chcem opýtať, či ked je vonku tak fajne teplo, ako to vyzerá dnes, či ešte dávate detičky do toho hrubého fusaku, lebo sa mi zdá, že mu je v tom teplo. No neviem. poradte

zuzkamilko
17. mar 2010

evi....ja uz nedavam,mam taku zimnu deku,tak do toho,minule bol maly spoteny,tak to tiez nie je dobre

eviqa
17. mar 2010

zuzi, preto sa pýtam. Dnes vyzerá, ze bude krásne, tak by som chcela s ním ísť porajzovať a tak. Ale na fusak sa mi zdá už teplo. Ja viem, že on síce tam len leží, ale aj tak, mám taký, že flauš vo vnúti. Tak ja to riskenm bez neho, však nezamrzne a nech sa trošku otužuje 😉

perla200
17. mar 2010

eviq - nie, lebo bola po papaní.....

ani ja nedám do fusaku dnes....mam taký tenší-čo sme mali my, ale zachovalý, tak ten maskujem krásnou dekou a do toho ju zabalím....a je vonku pekne?

blazka24
17. mar 2010

dobré ránko pusinky,
tak po včerajšku som nebola schopná sa pripojiť, malý nie a nie spať do desiatej a čo urobil......najedený skákal v postieľke a ja prídem ku postieľke a on ošablený od mlieka na tvári a jemu to nevadilo a skáče ďalej? skoro ma vystrelo........

perla to pokadenie až na lopatkách poznám, mne sa malý pokadil v stoličke a reku čo mrnčí ja ho vytiahnem a cez bodíčko už pretekalo takže keď som dávala body dole mal to aj na vlasoch 😉

baby ja fusak asi ešte dám, ale malého slabšie oblečiem, dávam mu toľko vrstiev ako keby mrzlo tak skúsim dať o jednu-dve menej 😕

zuzkamilko ja mám takú depku že by som skákala z obloka ale nedá sa mám tam šnúry na prádlo, ešte by som sa náhodou obesila a čo potom 😅

zuzkamilko
17. mar 2010

blazka...a z coho mas taku depku?

paulusa
17. mar 2010

dobre ranecko- tak my od pol siedmej hore. teraz sa spaciruje v pavuku.
zuzka- neviem ako je to s tymi rodicovskymi- mne teraz prislo 58 eur- tak sa tam pojdem zajtra opytat, co to ma znamenat. rozhodnutie o prispevku my prislo uz davno na tych 264, ci kolko to je.

zuzkamilko
17. mar 2010

no ja som sa docitala,ze rodicovsky davaju o mesiac neskor,takze mi prisiel za februar

zuzkamilko
17. mar 2010

my uz spime,no zas to bude pol hodka,dufam,ze sa to raz zmeni a vrati sa normalne spanie 😨

paulusa
17. mar 2010

zuzka- my tie polhodky mame uz dobre dva tyzdne 😒

bagaja
17. mar 2010

ahojky

no tak my sme dnes spali do 7,15...že aká paráda som niormálne v šoku....ale samozrejme sme o 4 mali nočné monológy asi do piatej 😠 no čo už...

a včera som bola u našich s malou a stratila som jeden diel z odsávačky do nosa amalá plný nos soplou...no som nadžubaná ....

perla no ide ti 😀

jooj a ešte som sa včera dozvedela smutnú správu, že sa obesila 23 ročná baba od nás, tak som z toho uplne v prdeli...ked ste pozerali v pondelok jojku tak hovorili v správach ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ hrôza také dievča plné života, ešte bola pri mne v robote na absolventskej praxi ....

eviqa
17. mar 2010

...tak aj my konečne spíme, len som s ním chcela teraz zbehnúť von, ale zaspal, lebo moja pupočná šnúra (mamka) mala silnú potrebu sa veľa vykecávať. Tak počkám, kým sa zobudíme a vyrazíme do ulíc.

bagaja, to je smutné s tou kočkou, a aj s tou odsávačkou

blazka, jarná depka? 😒 to nejako nesedí. Otvor okno a nech ona vyskočí na tie šnúry 😉

blazka24
17. mar 2010

zuzkamilko ja ani sama neviem,ale už mi vyhráva z toho že som stále s krpcom doma a vkuse to isté dokolečka dokola.....
síce robím kamke seminárku teraz aby mi nepreplo ale nepomáha nezaberá nič, asi sa potrebujem riadne odreagovať ale nedá sa a nie je s kým 😖

baga pozerala som veru o tom dievčati, som sa akurát vtedy mm pýtala že čo to človeka musí napadnúť, keď skočí z okna je to skrat ale keď sa ide obesiť tak to ho musí dlho držať kým to všetko urobí.........je to sila takto si vziať život...........

martinex
17. mar 2010

ahojte...

nasa noc ok,spal od 17.45 do 5tej rana len s dvoma jedeniami 😎

baga to s tou kockou som videla, hrozne ☹ mne sa tak nedavno otravil spoluziak z gymla kyanidom kvoli nejakej babe 😔

u nas to dnes na teplo nevyzera,celkom zatiahnute je,ale hadam sa vycasi...a ak neni uz tak hnusne zima,tak maleho uz nedavam do toho zimneho fusaku 😉

eviqa
17. mar 2010

blazka, ver tomu, že nie si sama, ktorá sa takto cíti a vyhráva jej to. Spolu so mnou, sme minimálne dve. 😅 Aj ja by som občas sekla so všetkým, ale ked sa kuknem na toho malého drobca jak sa tu plazí a smeje sa na mňa, tak ma to potom prejde.
...no a občas možno ani neprejde a dokáže takéto dni priklincovať aj môj mm nejakou hlúpou otázkou. 😝

zuzkamilko
17. mar 2010

nuz baby,aj ja sa pridavam do klubu stereotypov ☹ ☹ ☹ ,ale zas mam mm,ktory ma z toho vzdy vyvedie 😵

blazka24
17. mar 2010

eviqa dík za pochopenie, u mňa niekedy úsmev malého nezaberá, včera som myslela že sa pôjdem do hajzla utopiť......okúpaný od pol ôsmej a spať ani za toho andela..........a potom sa ošablil a zase skákal......keĎ pohrozím že no, no, no tak sa začne rehotať............šlahne ma, teraz už šablil piaty krát a stále sa pretáča na brucho.......von môžeme ísť až okolo pol jedenástej lebo by bol moc prespatý a ja padám o jednej do blavy tak mm by ma usmrtil ranou medzi oči keby prídem domov a malý vôbec nespí a stále vrieska 😀

paulusa
17. mar 2010

tak my tiez zaspavame, a presne Blazka nie si sama. ja tiez cakam kedy my prepne. akurat som rozmyslala, ze odkedy som uz doma, no a od jula- tak dakujem pekne. ja cakam a kukam a odratavam hodiny, kedy ma prist mm z prace, aby som mu drobca hodila do narucia. lenze tento tyzden chodi az o pol osmej domov, tak to je hroza.

baga- s tou babou je to ozaj smutne 😢
u nas zacalo svietit slniecko, poobede pojdeme von 😵

eviqa
17. mar 2010

blazka 😀 aj ja mám doma malého ignoranta a ešte sa popod fúzy usmieva, ked mu dohováram. Normálne mu čítam z očí, len si porozprávaj 😀

zuzkamilko
17. mar 2010

nuz s tym cakanim na manzela,aj ja cakam,kedy bude 15,00 a pride domov a davam maleho jemu,nastastie,ze nerobi dlhsie,ale blazka,chapem ta,aj ja mam toho vsetkeho niekedy plne zuby 😠

bagaja
17. mar 2010

jooj baby tak sa priopájam do tohto depkového klubu, a fakt že ja s tým bojujem už dlho a verím že leto a slniečko to vyrieši, isto budem aspon viac medzi ludmi a to pomôže...tak sa ťešme že sa nám to leto pomaly ale isto blíži 😉

paulusa
17. mar 2010

baga- akurat som to o tom lete chcela napisat. ta zima uz predsa len trva prehnane dlho.

eviqa
17. mar 2010

u nás čakanie na mm vždy nekonečné ☹ domov prichádza večer, občas sa stane, že príde skôr, a ešte k tomu taký prepracovaný, že občas nevie, kedy sa čo stalo. ☹ ale potom sa venuje malému, vždy ho kúpe on, takže aspoň tak.
ale ako napísala bagaja, príde jar a leto a bude lepšie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre