Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
17. mar 2010

ahojte..........
co by som ja dala za to keby prisiel ocko z roboty o tretej, alebo aspon o siestej........on chodi o polnoci !!!!!!!! ja len ze moze byt aj horsie 😀 😀 😀

leri
17. mar 2010

ked ho chceme vidiet, musime ist z anim do roboty 🙂

fac, na maslu je to ☹
deina, som rada ze si doma 🙂
a ostatne som zabudla

martinex
17. mar 2010

moj muz tiez chodi domov neskoro,vacsinou maly uz spi 😒 ale presne, v lete to bude lepsie 😉

lenka_66
17. mar 2010

ahojte,

perla , no simke asi budu chutit rybky 😝

bagaja
17. mar 2010

jooj veru baby a navyberáme si ked z niečoho žiť musíme, tak mm musia tak dlho makať...ja toho mojho vidím 15 min. denne, lebo fakt večer lahneme pred gauč a za pár minút sme obaja od unavy det 😒

isto fac ja si myslím, tuším babul to písala, že či fakt nemáte doma nejakého svinského bacila ktorý sa stále do vás zavrta...to sa robí nejaká deratizácia alebo niečo také aj na bacily? to by vám fakt trebalo urobiť lebo stále dokola si podávate tie choroby to nie je normálne....no nech ste rýchlo všetci fit....

lenka_66
17. mar 2010

neako ma to odkleplo

fac , no nech je uz vsetko ako ma byt

deina , vitaj doma

baga , ja som len uputavku videla a radsej prepla.den predtym som sa z sprav dozvedela ze kamoske brat mamu dopichal.neako ma teraz len zle spravy vedia najst ☹ ☹

ja do fusaku davam ale je velmi lahko obleceny , uz sme aj s tenkou ciapkou boli

bagaja
17. mar 2010

hej a ešte som chcela už vám prišiel rodičák?mne nie a dnes mám isť ku kaderníčke a neviem za čo 😀

bagaja
17. mar 2010

ja babuším normálne, fusak a teplá bunda čiapka teplá, tak jak v zime......ale asi by som už mala vyletnovať že? no a le teraz ked sme nachladený tak nie..ale tiež už nosíme občas tenšie veci ked je teplejšie ale fusak stále...

martinex
17. mar 2010

baga mne vcera prisiel

lenka_66
17. mar 2010

baga , lenze ak sa dieta spoti tak vsetko teplo vychadza cez hlavu lebo je najmenej kryta a z toho potom su deti prechladene .no neviem ci som to napisla zrozumitelne

bagaja
17. mar 2010

no Leni tak musím začať menej obliekať....a čo vy dávate? naša má: body pančušky, oteplené gate, mikinu, a vetrovku a čiapku teplú, alebo jarnú, podľa toho kolko je stupnov...a rukavice ani náhodou a už len fusak a nič viac...to je veľa? ja som asi fakt debil

paulusa
17. mar 2010

co budu vasi drobci dnes papat? neviem co mam urobit.

lenka_66
17. mar 2010

baga , no marek je na studenom odchove ja nepoadim.v zime mal bezne len frote puncosky , body a pleteny sveter. a neviem co su sople a teploty.a sme stale von hoc boli aj total mrazy tak aspon na 15 minut

lenka_66
17. mar 2010

paulus no podla toho ako sa mamka preberie k zivotu 😀

paulusa
17. mar 2010

ja som do fusaka nedavala, iba deckou zakrila. ale bol obleceny- pancusky teplacky kosielka mikinka a bunda. samozrejme ciapka a rukavicky.

paulusa
17. mar 2010

leni- 😀

martinex
17. mar 2010

paulus u nas klasika karfiol mrkva a maso... zemiaky nemam spravene,tak bude mat az zajtra 🙂

inak aj u nas studeny odchov a sople sme mali len teraz asi 3dni..inak nist..klop klop 😀

paulusa
17. mar 2010

a masko davate len kuracie? mozem aj ine? ja asi urobim zemiacky a masko.

lenka_66
17. mar 2010

jaaaj ozaj zabula som este tak ako 2-3 mesacny bol kusok nachladeny .

paulusa
17. mar 2010

a detsku krupicu este nedavate? viem ze obsahuje lepok, ale 7 mes. deti uz mozu nie?

bagaja
17. mar 2010

doprdele baby to ja som fakt taká dementná, že tak babuším, ale ked každý mi hučí že ju slabo obliekam....hlavne svokra a mama...ale inak doma kuríme minimálne a spíme pri nejakých 18 stupnoch....a v podstate máme sople druhý krát aj to raz zo zubkov...no koniec ide sa na studený odchov...

Leni čiže žiadnu bundu ani nohavky už nedávaš?

paulusa
17. mar 2010

baga- ked som ho moc obliekla tak my nechcel byt v kociku, reval a bol cely spoteny.

martinex
17. mar 2010

ja davam kuracie a krupicu este nie...

lenka_66
17. mar 2010

baba , ale je vo vusaku . no planujem ze ak fusak vyhodim tak teple puncosky , nohavice . body , pleteny sveter a kupila som taku tenku prechodnu vetrovku no je zvnutra podsita trenkym flisom. vyskusam tak najprv kusok byt a uvidim.+ deka hore a dole

lenka_66
17. mar 2010

sak su plno kase co mas hned a nezatazuju tak babo ako krupica

blazka24
17. mar 2010

ahojte spolubojovníčky, tak vyšlo slnko, malý zbaštil mliečko so sušienkami, prskol mi do lyžičky takže ideme robiť operácia - čistenie všetkých otvorov a padáme von..........je jasné že v lete bude lepšie, vykotím tie krpatého šunky do kočíka a ťaháme na celý deň čáru 😀

no dobre idem si upraviť podprdu, pri hre mi ju malý vyzliekol - no čo už, chlap sa nezaprie 😝

baga ja obliekam viac, ale ja mám sople aj na lakti len keď ma ofúkne a malý je taký istýýýýýýýýý

máme pripravené zemiačky, mrkvu, kaleráb, por a petržlen v chladničke, ešte musím dať ryžu alebo ryžovú kašu lebo varím na tri dni a nejak mi nevyšlo do poslednej misky veľa toho materiálu 😝

ja som dala už aj morčacie asi pred dvoma týždňami a pohoda..........teraz čakáme na zajačika čo dedo donesie ...........

perla200
17. mar 2010

ahojte... no ocko a to je kto?🙂))))))))) ale nie...občas ho zazriem🙂

čo sa týka stereotypu tak tiež na mašlu....a tiež som niekedy depkovská....čo sa týka noci - konec horor des...vkuse revy plače... idú asi horné zubadá po panvadole až zaspala....

čo sa týka tej baby - bagaja - poznam z vlastnej skúsenosti - moja dávna láska - nenaplnená z mojej strany teda nechcel ma ten chalanisko tak skočil pod vlak a poviem vám je to 6 rokov a ked je výročie tak som depkovská ako hovado... a až po roku som bola schopná ist na jeho hrob tak som sa hnevala na neho....a vtedy sa mi zrútil asi svet...

no takže asi tolko...ani ma nečítajte lebo chytíte depky🙂

eviqa
17. mar 2010

bagaja, ja som v zime dávala body s krátkym rukávom, body s dlhým rukávom, punčošky, polodupky a zimnú bundičku a čiapočku a šup do fusaku. No ale teraz sa mi zdá toho oblečenia nejako veľa. Tak som si povedala, že dám to čo obvykle, ale bez zimnej bundy a fusaku a vopchám ho do overalu takého jarného. Zamrzne? 😅

lenka_66
17. mar 2010

perla , sup na slniecko nech ta depka prejde

evi , ak bojis vyskusaj na pol hodky ba balkone ked sieti tam slnko .

lenka_66
17. mar 2010

a stiesku mame stale dole

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre