Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
22. mar 2010

babul aj marhula a visna...mozes si vybrat 😀

mne dado este nezaspal,ale uz je to na dobrej ceste... a ked spat nebude,za hodku a pol si ho zobere mama a nech sa s nim trapi ona 😀 😀 😀 sak nech si ho aj babka uzije

reginetta01
22. mar 2010

fakt je nieco vo vzduchu, lebo mala nechcela o jedle ani pocut. zasran, ale drzala tu pusu zatvorenu ako na zamok

martinex
22. mar 2010

regi presne aj u nas,furt sa mi tocil v stolicke,robil zlobu.... no nic,prave zaspal,tak hadam aspon hodku da

reginetta01
22. mar 2010

ja pôjdem s malou tiež von, však je krásne a konečne vydrží v kočíku sa trochu aj baviť. doteraz to bolo tak, že keď sa zobudila, 5 minúť ticho a už začala mrnčať. Tak teraz je to super.

martinex
22. mar 2010

inak baby objednavala som maleho na kramare na neurologiu a termin nam dali az 4.5.!!! neskutocne... 🙄

babulka123
22. mar 2010

no epkne..

no baby ja hlasim ze ako tak ninka spala 2 hod. zobudili ju taky mlady zasrani co vrieskali pod branou .. skoro som vybuchla..
ja som stihla zatial aspon v obyvacke vytriet prach .. konecne..

no teraz jej idem skusit dat jest a ideme von..

bagaja
22. mar 2010

ako vidím že dnes je"skvelý deň!" ma ide šľak trsfiť....tak obed jesť ani náhodou...a išli sme po obede von že da aspon 1,5 hodky no hovno zlatá rybka po pol hodke hore, chvílu čumákovala v kočíku a potom už nerv sa jej moc nepáči ta športová časť 😠 a teraz sme prišli domov tak zjedla jablko s banánom a s keksíkmi a zas len nervy a nervy....to je na slučku 😖

deina2005
22. mar 2010

mna uz asi porazi.uz mi teplotuju 3 deti uz len cakam kedy to chyti aj dominiku.mame doma hnisavu anginu ☹ ☹

bagaja
22. mar 2010

deiny aj Aimminky je chorá? joj moja vás tiž si tá choroba akósi podáva, rýchle uzdravenie všetkým....držte sa

martinex
22. mar 2010

baby taka som rada,ze mi mama maleho dnes zobrala. inak by ma porazilo...uz som stihla navarit a povysavat,ostatny poriadok zmaknem zajtra aj s nim.... teraz idem robit diplomovku,lebo to sa pri nom neda 😀

deina teda mas to vesele... drzte sa a nech vam to rychlo prejde...

z.vrablova
22. mar 2010

tak herecka mi spi uz od 18.45... ze aka parada... ved sa uvidi dokedy... idem nieco pozehlit, lebo nevidim cez kopu na telku... 😀. Mati, to aj ja sa vytesujem, ked mi ju mama zoberie, ked potrebujem.... ved nech si uziju, babky...
Deina, posli detickam boztek.... nech sa cim skor vsetci uzdravite...

babulka123
22. mar 2010

aj u nas sa uz spi.. dnes sme boli vonku ze aka paraaada.. ninka bola nahojdacke tak sa tesila ani nedychala..
ale vecer zas neskutocny problem s jedenim ja uz neviem co s tym mam robit..
dnes to bola kombinacia, mlieko , kasa vo flasi, kasa normalna.. aj tak des...

z.vrablova
22. mar 2010

Fernetuje a zobkam domacu slaninku s horcicou... to je dieeeeta...😀

martinex
22. mar 2010

zuzi dobra dieta 😀 ja si idem naliat vinko,nech sa mi lepsie pise...
maly pekne spinka, mm nieco robi na notebooku a ja pisem diplomovku..celkom mi to ide,tak sa tesim.. zajtra sice nemusim ist za veducou na konzultaciu ale musim jej to poslat, tak potrebujem dnes co najviac spravit...

inak babul stredu neviem ci pojdeme,teraz ma napadlo,ze okolo 4tej idem potom do mesta a maly ide babke,tak neviem kedy bude spat... sakra,uplne som na to zabudla... ale teoreticky ak ho prinutim doobeda na silnejsi spanok a potom pospi od 3 do 4 tak by sme sli...sak si este dame vediet...rada by som tam totiz isla sa aspon pozriet ako to vyzera...

babulka123
22. mar 2010

no baby .. som spat.. ja som bola vonku s kamaratmi a marek strazil.. vyyyyborne mi to padlo , skvele som sa zabavila.. po tazkom dni zasluzena odmena.. bolo vazne super..

matka.. neboooj dohodneme nieco vyriesime.. budeme si volat v stredu operativne.. hehehehe

eviqa
23. mar 2010

pekné ránko 😉

babulka123
23. mar 2010

evig.. pekne.. provokujes.. hehehehe

ale aj tebe .. cmuuk

zuzkamilko
23. mar 2010

pekne ranko vsetkym maminkam a detickam 😵
my sme boli vcera na nakupoch a kupili sme malemu vetrovku na jar,nohavice a ciapku,vytesujem sa 🙂
maly ma dobru naladicku,usmev od ucha k uchu 🙂

babulka123
23. mar 2010

no nasa panicka tym ze chodi hladna spavat, tak mi pravidelne budi o 3.15 so strasnym placom.. aspon ze v noci vypije nejake mlieko....
dnes idem smer ikea tak sa tesim

zuzkamilko
23. mar 2010

jooj do ikei by som sla aj ja,len trochen daleko to mame 😝

rene82
23. mar 2010

ahojte baby. som tu len na skok. chcela by som sa opýtať, či ešte máte v kočíkoch fusaky, alebo už nie. ja som už vytiahla športovú časť a mám v ňom ešte fusak. ale už je dosť teplo na to, aby som ho odtiaľ dala preč. či ešte nie?

facovka
23. mar 2010

rene,ja uz bez fusaka,bo mam taky hrubansky ako spacak 😉 mam hrubu deku na ktorej lezka je nou aj zakryty + je obleceny len vo flisovej supravicke,inak on celkkovo neznasa teplo,hned je spoteny a nervny,fifo uplny opak,taka baba uzimena 🙂 my noc hroza, skoro stale hore,cez den je ok,dobrunky a noci hrozne,ja neviem co toto je,stale ten druhy zubok nieje cely von, a to uz skoro mesiac prerezany, a ten druhy pekne uz vidiet,smiesny bude zlatik moj, ja neviem ci sa zastavil ten druhy,ci ten ho kvari v noci 😔 no proste ako ide vecer uz mam bolebruch co za noc bude ☹

eviqa
23. mar 2010

babulka, aj tebe a ninke cmuk ....a taká ikea by bodla.

Zuzkamilko, jedine že si urobíme výlet do BA vlakom s deťmi. To by bola sranda. 😀 S tebou mne baví svet 3 😀

rene, ja už športovú používam veľmi dlho a teraz, odkedy sa to vonku tvári, že už je jar, tak nepoužívam fusak. Je mu v ňom teplo. Iba ho oblečiem, mám taký overal, ked vonku pofukuje, tak mu ho dám, prikryjem dekou, nánožník a ideme.

babulka123
23. mar 2010

rene.. ninka je uz bez fusaku lebo bola nervna v tom ..
napr. vcera sme boli vonku tak mala pancuchy zateplene rifle a topanky, na vrchu body a na ttom taku svetrobundu..
a mala som deku so sebou keby nieco..
a hlavne dosla na to ze sa da sediet v kociku bez toho aby bola opreta tak cely cas ohryzava to predne madlo.. a teraz wifinu.. hehehehehhe musim riesit

a fac.. zuby .. uz nech ich maju vsetky vonku...

babulka123
23. mar 2010

jeeeej vlakom by to bolo zaujimave.. len neviem ktore z deti by kricalo ze sa posr...

eviqa
23. mar 2010

fac ☹ možno to je fakt tým zúbkom, držkajte sa.

eviqa
23. mar 2010

babulka, tak ja by som pri frekvencii kakania malého prebaľovala vo vlaku asi trikrát, kým by sme došli do BA 😀 a kričať ani nemusí, to by všetci hned vedeli čo je vo veci 😀

rene82
23. mar 2010

díky baby, takže dneska fusak vyberáme a ideme vonku bez neho, iba v deke a prípadne v nánožníku.
inak noci. ani mi nehovorte. od minulej stredy mala teplotky, takže sme nič moc nespali. a pravidelne okolo polnoci začala cirkusovať (napapaná bola). zobrala som ju na ruky a hneď zaspala. akonáhle som ju položila do postieľky, tak do 5 minút znovu vreskot. takže som celé noci pochodovala s tamarkou na rukách. a cez deň to nebolo o nič lepšie. už som mala oči ako angorák, hlava mi išla prasknúť a bolí ma celé telo. aj papať mi odmietala /nie mliečko, iba zeleninku a dokonca aj obľúbené jabĺčko). ale túto noc to už bolo dobré. hore sme boli iba 2x na papanie. tak som sa trošku vyspala konečne. vôbec neviem, čo jej bolo. či jej náhodou nejdú horné zúbky (resp. ešte iba nepuchne horné ďasienko). či to by bolo ešte skoro?

facovka
23. mar 2010

rene,moze kludne byt zubkami..

lenka_66
23. mar 2010

zdravicko 🙂 pekny den prajem

spanok neriesim aj tak sme od zajtra v nemocke a tam sa vsetko zmenib 😠 .

my tyiez bez fusaku .vcera sme boli von od 12 - 17. kusok spal potom sedel no radost zo zivota skeril a rehotal sa 😠 na kazdeho co siel okolo.spolu von pospal 3,5 hodky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre