Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
25. mar 2010

ahojte...zuzi ale vy už nejako dlho mate tie zvýšené teploty či nie?:((((

eviqa
25. mar 2010

pekné ránko, dúfam, že dnes bude lepší deň ako včera 😝 včera malý plakal vkuse od poldruhej do štvrť na päť. Už to bolo na slučku.Dala som aj viburcol, ked to neprechádzalo tak aj panadol. Baby, riadne som myslela, že vyskočím rybičku z balkona. Poom mi zaspal na ramene na 15 min a zasa to isté dookola. Kým tak veľmi reval, zavolala som mm do roboty, nech okamžite príde domov a po olovrante sme išli von. Poobede sme sa totiž museli vrátiť, lebo ten rev, ach. ☹

z.vrablova
25. mar 2010

Perla, no mala zvysene 4 dni od stvrtka do nedele a do dnes nic.... taka horuca sa mi zdala, pomerala som a zase... ja sa len utesujem, ze zo zubkov, tak snad kazdu chvilu nieco nove uvidim, ak nie... tak ideme v pondelok na poradnu, dam jej spravit krvny obraz...
Jasne, ze som nelahla, som sa zamotala na nete....
Eviq... pevne nervy... neboj, mozno uz dnes bude lepsie... a co noc? spava pekne?

eviqa
25. mar 2010

zuzi, noc je celkom v pohode. Stane sa, že zaplače, ale to ho len pohladkám, utíšim a spinká. Zato cez deň dokáže narobiť šarádu, takže asi potom v noci nevládze 😉

eviqa
25. mar 2010

zuzi, môže tá teplota byť zo zúbkov, teda určite je. Nemôže to byť nič vážne 😉

facovka
25. mar 2010

zuzi a nejdes s nou radsej?? pri zubkoch skor vyskoci vyssie horucka, nema redsiu stolicu ??aj to by mohlo byt zubkami..ale ked len zvysenky, ci nema nejaky zapal, CRP daj urobit 😒 ach jo, toto obdobie chorob sa asi neskonci...eviq a vy co??zubky tiez??? nas je tiez nervnejsi,ale dake prezivame, ten druhy nie a nie cely vyliezt stale ma len kusok, a prvy uz pekne vidiet...jaaaj

bagaja
25. mar 2010

ránko

že 600 strana sme ukecané riadne 😀
jooj a noc ja už nemám ani silu riešiť 😝 to fakt sa človeku posuva hranica výdrže, neskutočne...no ale aspoň to slniečko ma nabíja energiou 😎

martinex
25. mar 2010

ahojte...
tak ja som nechapala, v noci sme jedli len raz, o3tej...
zato teraz vymysla a spat ani za toho krista...

eviqa
25. mar 2010

fac, zúbky ☹ i ked neviem, či to nazvať zúbkami, lebo ešte ani jeden nemáme, iba riadne navreté dasná
bagaja, vydržať 😉

lulu73
25. mar 2010

dobre ranko

mati....a co sa zmenilo ze spavate? davas na noc kase? UM? ake? porad...my tuto noc, uplne ako hodinky...na minutu kazde dve hodiny plac a jedenie.... lenze co je horsie, ja do malej nenatlacim absolutne ziadne mlieko ani kasu ☹ .... a aj cez den je mrzuta, mne sa stale len tie zuby zdaju ze uz uz a prd velky 🙂

lulu73
25. mar 2010

mam taku kopu na zehlenie, ze nevidim z obyvacky do kuchyne ☹

eviqa
25. mar 2010

lulu, ja mám takú kopisko v šatníku, ani sa tamnedá vojsť.
lulu a čo hovorí dr. na to papkanie?

babulka123
25. mar 2010

ahojte, no baby nechapem , ninka vcera zaspala o 8 hladna a spala do 5!!!! a potom som jej dala mlieko a tahala este do 7.15!!!!!
nechapem z toho jej jedenia..
ale dosla som na to ze jogurt jej nerobi asi dobre lebo sa vecer tak zasrala, normalne hnacka ... takze ostavame chvilku bez.. a uvidime co to spravi

zato ja somm si presedela skoro celu noc na wc, aj zdola aj zhora, tak som zvedava co bude dnes..
matka pisala som ti sms ani radsej nechod neviem co nas obchadza... dnes aj marek ostal pre istotu doma

lulu73
25. mar 2010

evi...dr je spokojna, lebo mala papa trosku ovocia, obed papa vsetok a to ze nechce nic umele mliecne, na to mi povedala ze ved kojim....cize asi tak...ale jogurt jej chuti 🙂 tak my asi nebudeme nikdy jest kase a UM

babulka123
25. mar 2010

mne dr. povedala ze nemam nutit.. no doteraz zjedla vecer aspon nieco ale vcera nic....
ale baby kamosky co mam este tak vraj je to zo zubov, ale sak ich ma vonku tak co ... no neriesim,

martinex
25. mar 2010

lulu no cele to zacalo tym,ze je vo svojej izbe... a na noc davam UM

babul ok,len musim najst telefon 😀

lulu73
25. mar 2010

mati...aha, to emma spava vo svojej izbe uz dva mesiace

lulu73
25. mar 2010

idem radsej zehlit, lebo sa tu zakecam, pripadne zajdem do temy o poslusnych spavych detoch a chytim depku 😝

babulka...tebe skore uzdravenie a to co vravi vasa dr. ze nenutit, to si myslim aj ja...pokial nam deturence rastu, priberaju a smeju sa, je vsetko v tom najlepsom poriadku ( len by mohli aj v noci pospat 🙂 )

perla200
25. mar 2010

ja mam také depky ako svina...ani slnko nesvieti a dnes by som rada poslala niekoho do p..e ale nemam koho🙂 😠

lulu73
25. mar 2010

perla...kludne posli mna 😀 ...mozno s ati ulavi....aj tak som uz daaaavno mala stat za prknom a zehlit

babulka123
25. mar 2010

perla.. poslus si .. heheheh nebudem to brat osobne.. heheheh

matka prezvonim ta?? a tesim sa velmi ze vam takto pomohlo odstahovanie do vlastnej izby. paraaaadaaaaa..

no ninka spi.. ja uz neviem , ci vstane o 5 ci o 7 ci o pol 6 o 9 sa ide spat.. lulu ty necitaj.. hehehe

no ja uz nutit nebudem ked nechce tak nechce.. uz viem ze vie spat aj hladna.. koza mala..
idem robit vyzivu {mam tam take jablcka} tak idem nastruhat a zamrazit.. a zas budem mat pokoj na chvilku..

paulusa
25. mar 2010

dobre ranko. tak ako tak citam, neviem ci chcem aby tomu mojmu drobcovi dake zubky narastli. my sme pokojny, zuby v nedohladne, v noci 2x papame. dnes sme sa zobudili o 6tej. tak ma skoro piclo a hodinu som ho uspavala, lebo mne sa este strastne chcelo spat, tak potom sme este potiahli do 8 hod.

baga- u vas slnko? lebo u nas pod mrakom.

martinex
25. mar 2010

babul nemusis uz som nasla 🙂 aj ja som rada,ze to pomohlo...poviem ti,ani som necakala takyto uspech

babulka123
25. mar 2010

matka sikovna..
ze je to k nezaplateniu ? velmi sa tesim .. ozaj

paulusa. super.. ty si to este uzivaj.. za chvilku to mas znova..

facovka
25. mar 2010

juj babul,asi viroza....to sme aj my mali, do par dni sme vsetci padli.....najhorsie je ze tomu sa nevyhnes aby si nebola s malou a marekom, velke riziko,ze to chytia aj oni, dufam ze ta hnacka malej nebola predzvest,my este stale mame riedke hovienko, 10ty den od virozy,dr. vravela ze to aj 14dni sa upravuje kym bude zaste huste..tak dufam..

lenka_66
25. mar 2010

ahojte , lulu klidek uz som tu.len som musela mini piranu uspat 😉

eviqa
25. mar 2010

no ako vás tu tak čítam, tak vaše všetky detičky spávajú vo svojich izbičkách? Tak asi najvyšší čas presťahovať aj nášho drobca

blazka24
25. mar 2010

dobré ráno,
my sme mali noc na prd - o 2,40 hore a do 3,30 sme plačkali, mrnčali aj sme sa najedli a nie a nie spať.........už som mala nervy a sused ešte začne trieskať na stenu a niečo vykrikovať, asi si myslí že mám doma tamagoči a vyberiem mu baterky a on stíchne 😕

blazka24
25. mar 2010

idem dnes do lekárne po nutrilon a musím kúpiť aj krém proti slnku len ešte nemám žiadnu značku naštudovanú 😔

lenka_66
25. mar 2010

toto sa moze asi len na slovensku stat.som myslela ze mozno este v rumunsku a mongolsku ale oni nemaju ani take smiesne zdravotnictvo ako my.

prisla som vcera na 10 ako kazala dr. sestricka ma sprdla ze co chcem sak dr.operuje.povedala som ze sme obj.na prijem.jasne o nicom nevedela.total mimoza.ze mam cakat dr.pride cca12. o 11 sa jej pytam ci musi byt marek pri prijmani (sak ho uz videla a aj tak ide v podstate o papiere).chcela som poslat mariana s nim domov spat (cesta domov max.10minut) lebo bol hore od 6.zas ma sprdla ze pri prijme mam pocitat ze to dlho trva.o 13 uz musel ist marian do roboty bo ho cakalo plno ludi a napisal ze o 13 pride.aj som bola rada bo som az trpla co povie dr.13,10 prisla dr.aj ked sestricka povedala ze ideme dnu prvi tak sme sli az 4.chapem prednostne vzali troch novorodencov.len marek nechapal a vrieskal.13,40 konecne nas volaju vojdem dnu a dr. mi oznami ze nemaju miesto a mozme ist domov .skoro ma vystrelo.bola mila a snazila sa to neako uhrat no ze ked bude miesto ze mi zavola. pocas rozhovoru som ani neviem ako povedala ze si vazim jej pracu a bla-bla no som rada ze muz siel do roboty bo by jej iste vynadal.to sa dr. nasrala hodila kartu ze ako chcem ze ona nas nemusi osetrovat.tak sme vysli von volam mariana nech pride po nas lebo penazenku a kluce od bytu som nechala v taske a ta bola v aute.mal plno po pol hodine prisiel bral marek do autosedacky a mu vravi : pod zlatko ty zato nemozes ze mas prijeb..nu mamu.co vam budem hovorit doma sice uz ze vie ze to nie je moja vina a ze to tak nemyslel no ja som ked odisiel revala este 2 hodiny.kebyze mam kam dat marek sa ozerem co ja vobec nepijem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre