Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzujan
7. apr 2010

deina my mame na obed tiez masovo-zeleninovy prikrm, cca 200g.....az potom dam poobede MM

martinex
7. apr 2010

zuzujan my poobede papame kasu alebo jogurt s jablkom...a na veceru UM...pricom v noci kojim max 2x...
skus dat poriadny olovrant,podla mna uz mm nestaci...sak Nelka je uz velka baba... alebo skus dat na noc kasu- kludne redsiu a mozes ju zarobit s MM ak nechces UM

zuzujan
7. apr 2010

mati a na olovrant das kolko kase? davas mliecnu? a na veceru kolko UM?

z.vrablova
7. apr 2010

mame 4 zub..... 2 dolne a 2 horne... cely den skripe zubkami, nervozna je... aj prebdena noc je toho dokazom... ale radsej nervozne ako teplotujuce babo.... snad uz bude lepsie... hehe...
Zuzu, ja davam na desiatu kasu, obed masovo-zel... prikrm asi 180-220g, olovrant jogurt alebo ovocie a ranajky, vecera a pripadne noc mliecko... max 120ml vypije..

eviqa
7. apr 2010

tak a sme doma. Od druhej sme boli s prestávkou na olovrant vonku, dobre mi padlo, ale malý toho teda ani vonku veľa nenaspal. Na olovrant mal pribináčika, tak dúfam, že sa nevyhádže.
zuzujan, my jeme rovnako ako zuzkina kristína, len mi na desiatu ovocie alebo jogurt a olovrant kaša alebo jogurt, alebo dnes prvýkrát pribináčik a raňajky 180 ml a večera 210 ml mlieka.

eviqa
7. apr 2010

zuzi a krisťnke blahoželáme k zúbkom.
... už aj my chceme ☹

martinex
7. apr 2010

zuza davam mu 160-180 kase a vecer 180-210 UM
zacala som nemliecnou,ale teraz uz davam mliecnu Hami

martinex
7. apr 2010

nie zuza ale zuzu 😀 prepaac

perla200
7. apr 2010

čaute....tak sme bez horúčky celý den....aj my sme boli vkuse vonku ale nie a nie spat tak vnútri si hodila slofíka hodinku.....ale inak nervozita sa stupnuje takže do rána dúfam zubadlá vylezú......

perla200
7. apr 2010

zajtra som vdova dievčatá.....MM dnes v noci zabijem 🙂

martinex
7. apr 2010

heh perla...citam na fb 😀 😀 😀

bagaja
7. apr 2010

perla...čierna vdova...hmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 ale neviem či aj ja nie, moj mm dnes vôbec nevolal celý deň a teraz zavolal, že odcházda z PO....a čo sa mám posrať 😠 😠 😠 😠 tak ked počul moj hlas hned zložil telefon 😝

a tá pi... svokra znova zavolala že aký malá dnes tlak vysoky, do pi...to koho ma zaujimať, keby sa o malú trocha zaujímala mám nervy jak hovado...

perla200
7. apr 2010

bagaja - ser na to....moja svokra nevolá nechodí a o malú sa vôbec nezaujíma.... ale nevadí mi to vôbec lebo ked ja ju vidím mám vysoký tlak.....

zabijem ho....viete čo tu bolo? vatra vyše domu, napití sú ako psi no zajtra mu to vysvetlím ručne stručne asi🙂

bagaja
7. apr 2010

perla 😀 no to dnes sa brániť nebude, tak kludne aj ručne 😀

martinex
7. apr 2010

bag jak pise perla, ser na svokru a aj na muza... moj mi nezavola jak je den dlhy...uz to neriesim, aj tak by som si nepomohla 😠

perla dobreeeeee 😀 😀 😀

perla200
7. apr 2010

dnes nie bagaja....nepamätal by si to....ale zajtra ked mu bude tak dobre zle....hahaha

perla200
7. apr 2010

MM totiž nevie piť....to je to!!!!! je to padavka neznesie nič ale dnes je hrdina uvidíme čo bude zajtra.... 😀 😀 😀

z.vrablova
7. apr 2010

perla 😀
bagaja... nabuduce sa s mm zvez do PO, spravime si prijemny den... 😀
a svokru ja uz neriesim... 😎

bagaja
7. apr 2010

zuzi to ma nenapadlo a moj mm je v PO veľmi často čiže 2 krát netreba hovoriť 😀 😀 😀

Perla k tomu jeho bolehlavu bude mať aj bolave telo hej? 😝

bagaja
7. apr 2010

Baby čo si myslíte o týchto botičkách, sú vyhovujuce pre deturence teraz?
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

zuzujan
7. apr 2010

dakujem mati a kedy davas olovrant? ....ja to tiez asi uz zacnem tak robit, materske uz len na zapitie 🙂

baby co tu citam? ja som asi ina ale ja mam skveleho manzela, vola mi aj 5x za den, z roboty uteka co najskor ak to ide k malej, furt ma vyhana vecer von nech si oddychnem a svokru mam uplne zlaticko, tak isto aj maminu....no nemozem si stazovat 🙂 😵

zuzujan
7. apr 2010

bagaja ja som take objednala cez ebay.....myslim si ze hlavne na doma na tie plavajuce podlahy su uplne vyhovujuce, citala som o tom dost na nete aj tu na konikovi je tema......myslim si ze su super, potom ked uz chodi tak von pekne pevne boticky

zuzujan
7. apr 2010

ale divam sa ze ty si hodila link na tie s pevnou podrazkou, ja som objednala s tou makkou, tie prve topanocky ked sa stava a uci chodit

bagaja
7. apr 2010

zuzi a kolko ta vyšli cez ebay

bagaja
7. apr 2010

zuzi ale tie sú tiež s mäkkou podrážkou, nie?

martinex
7. apr 2010

zuzu obed medzi 12-13, olovrant medzi 15-16.... na zapitie by som dala caj alebo vodu, lebo MM je jedlo.... ale je to na tebe
🙂
a manzela si vaz,ten moj odchadza rano ked este spime a prichadza ked uz maly spi... a von ma teda nevyhana, bola som raz a stacilo mi 😀 vobec to sam nezvladol

bagaja
7. apr 2010

no tak u nás presne tak ako u Maťky aj s jedlom aj s manželom 😝

martinex
7. apr 2010

baga tie topanky su ok... pokial este nechodite,tak v pohode...ak chces na chodenie, maly byt okolo kotnika vysoke a pevne... podrazka skor tvrdsia....
ale dado napriklad neznasa topanky, jak ich ma tak sa furt snazi vyzut
uz sa tesim,ked bude teplo a budem moct mu kupit nejake vzdusnejsie

babulka123
7. apr 2010

no vidim ze to tu mate vesele..

baby cez den nemam sancu vas stihat.. ninka mi je stale za ritou a ked otvorim NB tak je okamzite pri nom a vyhadzuje mi pismenka odtial..

keby ste teraz videli ako to u nas vyzera.. no amen tma.. bordel neskutocny , som sama doma, marek isiel do BA na stretnutie "fajkarov". samozrejme tym myslim fajkarov noramlnych tabakovych fajok.. aby si totu niekto zle nevysvetlil..

takze po dlhej dobe som bola zas sama na kupanie a vsetko to okolo...

inak co sa tyka dna, tak ninka bola dnes yuuuuuplne super, spokojna taka som bola rada.. doobeda sme boli troska vonku poobede tiez, takze super, inak spanky sa nam kratia, teda hlavne ten doobedny , uz si ho skratila na pol hod max 40 min, ale zato na obed spi 2.5 hod.. takze super , asi sa pomalinky pripravuje uz len na jeden spanok.. a maminka vydatne spinka s nou ..

co sa tyka papania, tak nam sa to uz polepsilo. rano mame mlieko, na desiatu ovocie { kupujem v dm takze co su ze jablko s bananom a so sucharmy} je to super, nie moc drahe a zasyti ju to , obed okolo 200 g prikrmu cca okolo pol1, olovrant ked sa zobudi cca o pol4 a vacsinou ovocie, a na veceru bud to co ostalo z obeda alebo kasa s mlieckom { dnes som jej dala do toho este banan, vcera ovsene vlocky} ... sme stale na bezmliecnej strave, jedine co jej davam je to bezlaktozove mlieko a pohodicka. vsetky problemy odisli..
matka tym padom mam pre teba cca 400 g nutrilonu, a ostala mi aj nejaka nutrilonova kasa.. je to tvoje, ja teraz nebudem drazdit.. uvidime..

eviqa
7. apr 2010

perla 😀 budeš aj trúchliť?

vy už preberáta topánočky? ja som sa k tomu ešte nedostala, kedže ešte sami nestojíme, iba sa o to pokúšame. Do kočíka mu dávam capačky, ale idem pozrieť link, čo dala bagaja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre