Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
11. apr 2010

to je jasne ze deti sa menia, ale suhlasim s vasimi prispevkami, ze im 1spanok denne nestaci 😀 no ale vysvetlit si to nenechaju.
marti, tak ty si snazilka,,, to by som sa vyprdla na 90dnovku asi uz 😉

martinex
11. apr 2010

missy zjavne maju pocit,ze oni vedia lepsie ako my,co je pre nich najlepsie 😎
a bohviekedy sa nam zadari,takze dovtedy mozem chudnut,este aspon takych 7 kil by som potrebovala dat dole...

missy97231
11. apr 2010

dik mati 🙂

sisulka7
11. apr 2010

mati, ja som dala vcera puding malej srdiecko, lebo nechcela mi jogurt ani vyzivu a uz revala, co bola hladna, tak sesterka ma rocnu malu a vymenili sme si to a mala isla po tom ako po udenom. A nebolo jej nic z toho.

sisulka7
11. apr 2010

a na dietu som sa tiez vyflakla, ale planujem zacat este raz, ale asi delenu stravu, lebo mi strasne chybali bielkoviny pri tej 90dnovke.

lenka_66
12. apr 2010

dobre ranko,
dakujeme za gratulky

uan , ☹ no na maslu ale snad sa to neako da na pravu mieru.drzim palce

leri, ty si ako ja ,potrebujem stres k poradnemu vykonu 😀

evi , dufam ze uz bez teplot ale so zubadiekom

dnesny oslavenec tamarka - daniela vela zdravicka 😵 .este niekto ale uz nepamatam 😲

facovka
12. apr 2010

uan ☹ myslis ze to fakt mrkva??mozno prudsi vysyp po 6tke,bo to fakt ako 6tka vyzera, tie vysokanske teploty...sak uvidite....mrlkva malokedy byva alergen,zato sa ajv prikrmoch zacina s nou,ale tak moze byt...
babul, ze max 9hod,a chces aby 10spala v noci, no tak to ani nepis,aby sme sa nenastvali....to keby nas chcel 6h vkuse potiahnut tak to by bola parada,aj 5by stacilo... 😉 a jedens panok denne asi im este nebude dost,ale iste ze su aj vynimky, hlavne take akktivnejsie deticky...nas oli 2-3x denne pospi, po hodke,dvoch,akko kedy....no a noci nase poznate 😉
k vymesaciam vsetko naj vsetkym detickam 😵

lenka_66
12. apr 2010

fac, aj marek sa raz vysipal po mrkve .no u nas je skor problem v umeline jedla

martinex
12. apr 2010

caute

lenka no to som videla a ti poviem,take nervy do mna sli ze by som to zenu uskrtila,byt to moje dieta 😠

k vymesaciam vsetko naj naj naj

a u nas noc pohodka,maly bol hore len raz,teda ak nepocitam ze do 10tej kazdu chvilu mrnkal a budil sa

eviqa
12. apr 2010

dobré ránko, tak máme 37,3. Mňa už z toho šľahne a zub? na to slovíčko začínam byť pomaly alergická. 😅

leni, to video, hrôza. Zavesiť ju do prievanu.

uan, tak ako lenka napísala, na mašľu, ale držte sa.
a už neviem čo som ešte chcela

eviqa
12. apr 2010

no zbadala som marti a už viem čo som chcela. Ako si varila ten puding? normálne z mlieka, či vody, či ako sa to vlastne varí ten zlatý klas? 😕

martinex
12. apr 2010

no zlaty klas sa vari z mlieka,tak by som mu ho spravila s UM,len neviem teda ci mozem...ale v podstate je to len skrob s van.aromou,tak to nema co zle mu spravit,nie?

eviqa
12. apr 2010

marti, no neviem. Ja som počula už aj také, že to robili z vody, no len si to neviem predstaviť. Ja to doma mám kúpené, pre prípad, že by ma chytilo pečenie a potrebovala by som to 😀 ja neviem, ako to je s tým UM, ved ono sa nesmie variť, či ako?

lenka_66
12. apr 2010

evi teba ale divne veci chytaju 😀 😀 😀

evi a co pise v zlozeni ja nemam doma.

martinex
12. apr 2010

tak to neviem... tak by som to spravila tak, ze s vodou a dala by som do toho vlocky...a ked by bol uvareny,tak do toho dam mlieko- par naberaciek .. hmm? to by slo,nie?

eviqa
12. apr 2010

mňa trafí. Sedím tu pri NB, malý v spálni v postieľke sa zobudil, spal iba polhodku, tak reku nejdem tam, možno ešte zaspí, počula som ak sa hýbe a zrazu začal pípať monitor. No šprintový beh do spálne a malý vysielačku v ruke, kable odpojené a usmieva sa ako to pípa. Ja mám totiž ten monitor čo je aj vysielačka aj monitor v jednom. Ako to dostal z hora z postieľky mi nie je jasné. 😕

martinex
12. apr 2010

eviq ty mu zapinas monitor aj cez den? lebo ja iba na noc

eviqa
12. apr 2010

marti, ta to zložitý postup na jeden pudnig. Však to roboty jak kolo obeda. 😀 ale skús. Ja skúsim s vodou a prípadne ryžu a ak to nebude jedlé, pôjde to do koša

eviqa
12. apr 2010

marti, ja mám angel care a to mi funguje aj ako vysielačka, tak aby som ho počula. 😉

leni, neboj, nič ma nechytilo, ešte musím pozrieť, či je vôbec v záruke 😅

martinex
12. apr 2010

eviq musim pokukat recepty co mam pre male deti a ked najdem nieco,tak dam vediet..chcela by som mu dnes spravit iny olovrant..sak furt jeme to iste dokola

facovka
12. apr 2010

boze to video,to je svina, az mi do placu bolo,toto ja nemozem ani vidiet 😔

bagaja
12. apr 2010

ahojte

gratulujeme všetkým k výmesačiam....

chorým a teplotujúcim skoré uzdravenie 😉
livi aj tebe blahoželám k budúcemu prírastku....a pekne že si sa ozvala, ani ťa nevidno kočíkovať....

a ja končím, dávam výpoveď z materstva, baby čo sa u nás deje to nie je normálne, my už 4 noci sme nonstop hore, ja už ani neviem čo je to hodinový spánok v kuse, nevioem ako dlho sa dá toto vydržať, ale ja už fakt nevládzem,v kuse sa budí s plačom jesť nechce, len reve, mrnčí.... a cez deň v kuse ruky, a aby toho nebolo málo tak ju nevládzem ani dvihnuť, lebo ma tak bolia kríže že ani sedieť nevládzem ☹ som úplne v prdeli....

včera sa zlutovali svokrovci a zobrali malú na celý deň, tak som si kus oddýchla, ale dnes netuším čo budeme robiť, ked ja ju ani neudvihnem na ruky ☹ no snád to pochopí a nebude toľko vyplakávať

a cez den tie spánky tiež netrhneme to ked máme dva po pol hodine tak som šťastná

martinex
12. apr 2010

aha..no ja uz vysielacky nepouzivam, je ho pocut aj bez nich...aj v noci pocujem len co zamrnka...

babulka123
12. apr 2010

ahooojte, u nas noc uz klasika, rano o 3 hore, ale caj a dudel a pohoda do pol 6. potom uz definitivne hore..

teraz som ju dala do kocika na balkon, ideme skusat ci bude spat viac ..uvidime..
okolo obeda pride kamoska takze dnes tu moc nebudem..
ale vsetky vas zdravim ..

lenka_66
12. apr 2010

mati no pri dadikovej aktivite by som neriskovala hypraktivitu tych e104 a e110 😀

babulka123
12. apr 2010

baga... juuuj to mi je luto.. ja uz netrvrdim ze su to zuby.. moze to byt aj ta separacna uzkost.. tazko povedat co sa jej premiela v jej hlavicke..
no hovorim ze ja sa uz stazovat na ninku nebude {teda co sa tyka spanku v noci} vidim ze sme stale na tom veeelmi dobre..
babulky velmi na vas myslim a drzim vam vsetkym eeelmi palce..

facovka
12. apr 2010

baga a to zubky??uz ma dake??uz nemam prehlad??vidis ze sa tlacia,ci co to??chuda...a aj ty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre