Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
15. apr 2010

ahojte...

tak my sme dnes boli hore asi 3x, takze este stale v norme 😀

my sa od narodenia prikryvame perinkou,ale dadik najnovsie vzdy ked ho ulozim a prikryjem,tak do 10tich minut sice spi,ale vzdy si vylezie na tu perinku a spi prehodeny cez nu jak vrece zemiakov,takze mam poruke este jednu tenku deku a tou ho prikryjem 😀 lebo ked ho dam pekne na miesto tak sa bud zobudi,alebo sa na perinku presunie znovu,takze to nema vyznam

inak diplomovku mi schvalila,este par detailov musim upravit,tak sa moooc tesim..v pondelok mi to zapise, odovzdam ju a bude svaty pokoj... juch 😎

lenka_66
15. apr 2010

http://www.superdeal.sk/sunarka-dobre-rano-teku...
aj tak dost no 1-2 do mesiaca sa vyspat 😵 (ak to ovsem pomoze)

facovka
15. apr 2010

marti,sikula si.. 😉
evig nemen mu,to ked ti spi celu noc,nechaj tak 😵

lenka_66
15. apr 2010

mati , super a co sa starenke porobilo ze odobrila?

facovka
15. apr 2010

no,clovek si za dobry spanok aj priplati 😅

babulka123
15. apr 2010

evig kukni v DM.. tam ju urcite maju.. videla som ju tam.. no kedze mi este stlae nechceme normalne mllieko tak nam to nepomoze.., co je skoda lebo od kedy sme na bezlaktozovom tak sa castejsie budi v noci ..

martinex
15. apr 2010

lenka hned v uvode mailu mi napisala,ze z mojho mailu citit, ze mam pocit krivdy a ze ona mi svojimi poznamkami nechcela ublizit 😀 😀 😀 heh..

lenka_66
15. apr 2010

myslelas osm ze svedomie 😀 .no nakoniec celkom dobre nie 😀

babulka123
15. apr 2010

matka.. hehehe to musel byt slusny mail.. heheh
ale aspon ze to sprvila takto.. pekne od nej

martinex
15. apr 2010

babul nic take som jej nepisala,len som bola asi prilis strucna 😀

idem dorobit tortu, pridem 😉

lenka_66
15. apr 2010

http://www.docsimon.sk/faq/platobne-podminky-do...

to akoze 1e je postovne ? citala som len tak na rychlo no tusim ze hej. ak hej tak sa oplati takto

perla200
15. apr 2010

ahojte...
babul - jasné že sa budí - je lahko strávitelné takže sú hned hladné....aj my sa najnovsie budíme dva krát za noc ako novorodenci.....
strasne ma stve počasie - stvrtý den zavretí doma no na porazenie..... ale ideme na poradnu tak zabijeme aspon dve hodiny u doktora....

eviqa
15. apr 2010

fac, ešte ho nechám pri nás a ako som spomínala aj moja pohodlnosť zaváži. Neviem, či by sa mi chcelo utekať v noci k nemu do izbičky. Počkám kým budú zuby a potom.

babulka, kuknem aj tam. Ja len pre prípad, lebo zatiaľ mu stačí mliečko na noc, len keby sa začal budiť, že je hladný.

marti, super s tou diplomkou, tak si to dotiahla do úspešného konca. Školu máš a sebou. teda ešte štátnice, ale to zvládneš ľavou zadnou. 😉

perla, príjemnú poradnu

lenka_66
15. apr 2010

perla , no v taky cas je clovek rad ze musi cakat u dr. 😀 .nestava sa casto

evi, nechcem byt zla, no len aby ste maroska nemali pri sebe do puberty ked ma tak rychlo lezuce zuby

martinex
15. apr 2010

koceny, hotovo.iba taka obycko,hore cukrova poleva,z boku dzem,lebo moja sestra nelubi marcipan 😀

lenka_66
15. apr 2010

mati uz sa opakujem ale co uz : sikulka 😉 .este ze sestra nelubi marcipan

eviqa
15. apr 2010

leni 😀 poviem ti pravdu, že sa toho aj obávam. 😀 však som čítala, že vo veku 1 rok treba ísť s dieťaťom k zubárovi na preventívku. No ja neviem, my tam asi pôjdeme po klapačku 😀

marti, šikulka. Pekná torta 😉

martinex
15. apr 2010

dakujem dievcata 🙂 nie som s nou sice moc spokojna,keby bola potahovana bola by krajsia... ale som zvedava ako bude chutit

lenka_66
15. apr 2010

evi , no kazdy je niecim vynimocny 😀

eviqa
15. apr 2010

leni, dík. 😀 ale nemohol si maroško vybrať radšej napr. šport alebo niečo iné? 😅

marti, určite bude dobrá 😉

eviqa
15. apr 2010

leni, ale som s tým zmierená. Nemáme síce zuby, ale aspoň máme poriadny spánok. 😉

martinex
15. apr 2010

eviq poobede uvidim... sak ale nema tam byt co zle...tolko rumu v nej je,ze aj ked nebude dobra tak to nikomu vadit nebude 😎

eviqa
15. apr 2010

😉 marti, bude. Však to nie je tvoja prvá torta. 😉 to keby som napísala ja, tak to je iné, ale ty? Odborník na pečenie?

martinex
15. apr 2010

eviq tak ale je prva puncova,tak mam iste obavy...

lenka_66
15. apr 2010

mati obavy pominu .

a to keby ja som mala piect .ani neviem aky smajlij by sa hodil.to je skor na zaplakanie .no neva o to radsej ich papkaaaam

evi , no to este len uvidime tu ligu vynimocnych 😀 .uz teraz sa obavam co bude o par rockov

eviqa
15. apr 2010

leni 😀

bagaja
15. apr 2010

ahojky

baby ja som tie kaše kúpila v DM a stáli niečo cez 1,50 a nám to vôbec nepomohlo k spánku na celú noc, ale zas vstávame iba 2 x na papnie čo je fakt úspech, čiže niečo to má do seba a skúšala som aj klasické rozrobiť také riedšie a to isté vydržíme tak do pol jednej a potom ešte raz ....hovorím že pre nás úspech, lebo my sme vstávali na papu aj každú hodku čiže lepšie dva krát, aj ked za príplatok 😉

lenka_66
15. apr 2010

toto mi poradili na to stretko :
Lenka podla toho kolko kocikov budete mat. My zvykneme chodit do velkej Aidy na Hlavnej, na konci ako su tie boxy. Vosli sme tam uz s 3 dvojickovymi kocikmi.

bagaja
15. apr 2010

hmm a ja dokonca ja viem kde ja tá AIDA 😀 čiže súhlas

jooj baby a noc no 3x hore čiže docela úspešná, neviem či tie kaše tak zaberajú, alebo proste máme lepšie noci..

Mati krása....a môžem jednu otázočku? sestra má 47 r. ?o dosť strašia od teba...(dúfam že som neurazila) 😉

martinex
15. apr 2010

baga nie, to otec ma 47,ale kedze tortu bude jest aj sestra a ta nelubi marcipan,musela som podla jej chuti robit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre