Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
19. apr 2010

lenka - nemusia ju mat čo si....ale zvyknú ju mat do jedného roku

no vsak už ani nepamätám....ale bola tam tma a ticho🙂

facovka
19. apr 2010

baby ani my sme este 6tku nemaali,asi...bo to co mal tie 2dni vysoke teploty olino tak davnejsie, to odzenlo a nist,tak ratam ze pri nasom stasti nas to neobide..leni oli lepsie,mozno len docasne, kuk co som rano pisala 🙂

facovka
19. apr 2010

6tka sa mi zda ze do troch rokov ju moze dietatko mat 😠

lenka_66
19. apr 2010

perla , no ja po tme a tichu spim 😀 .

idem bo moja pirana vstala

lulu73
19. apr 2010

no vidim ze sme na tom co sa tyka kultury vsetky rovnako...teda skoro...urcite sa najdu aj vynimky co maju super maminy a svorky a tety nablizku a postaraju sa im o deturence . My ked niekam chceme ist na par hodin bez malej, tak to musime organizovat niekolko dni dopredu a zabezpecit okolo toho taky servis, ze sa nam potom ani nikam nechce 🙂

chcela som sa vas opytat, aku mate plet? ja som mala pocas tehu uplne super, potom aj par mesiacov po porode a teraz katastrofa...robia sa mi vyrazky a co je horsie, tak take nejake akoby hnede pigmentove skvrny, no proste otrasneee nieco ☹

facovka
19. apr 2010

lulu, pigmentak mam aj ja na cele, nadhera..inak aj ja jak pubis,neviem co to,ale uz aj horsiu som mala...a pocas tehu, krasna, aj vlasy huste kucery,teraz obstislama, suche, no des, chemlon humenne by sa o mna pobilo 😀

eviqa
19. apr 2010

lulu, tak ja pleť normálnu, fajnú. Takú som mala aj v tehu aj teraz. No len vlasy, des a hrúza, konečne už aspoň nevypadávajú, ale začali sa mi vlniť, takže účes veškerý žádny iba gumička, lebo vyzerám ako pako, vrchné vlasy rovné a spodné sa vlnia.

a kultúra? my tu nemáme vôbec nikoho, rodičia 120 km od nás, takže naša kultúra vyzerá tak, že chodíme von osobitne.

martinex
19. apr 2010

u nas sa kultura celkom da, poruke je svokra aj mama... a moja plet, v tehu super,teraz nic moc... a vlasy mi padaju stale,skusala som uz vsetko a nepomohlo...asi len dalsie tehu 😀

lulu73
19. apr 2010

mati...super riesenie...ja by som to tiez brala, lebo mrcha ma neskutocne vytaca a podla mojich prepoctov a vypoctov ju budem mat rovno na dovolenke v Taliansku a ak bude taka aku mavam od porodu, co asi bude, tak budem sediet na izbe a more pozerat na pohladniciach.
A vlasy moje ubohe, na tie som aj zabudla. Vypadavaju a lamu sa. O zuboch nabuduce, aby sme nemali tolko depiek naraz 😎

eviqa
19. apr 2010

lulu 😀

lulu73
19. apr 2010

evi...co je pravda, to je pravda...🙂 ... idem do zahrady pozriet co robia moje jahody po zime...asi ich trosku pookopkavam, aby sa nepovedalo ze nie som zahradnik

paulusa
19. apr 2010

ahojte. tak zasa pondelok. 😀 . cely vikend sme lenosili a valali sa na gauciatku 😀 .
Matej je teraz kludny, kazde rano sa pekne vykaka do nocnika, mamka mu zaspieva potlac bobi a on tlaci o dusu 😀
plet sa my nezmenila, ale vlasy mi teraz dost zacali vypadavat- to bude asi tym tehu.
chcem sa opytat- ak sa budem otvarat zo spodu, alebo bude slaby krcok, tak ma zasiju abo co robia?

livia1
19. apr 2010

Ahojte, no tak 6stka sa neprejavila, zrejme to bola nejaká vyroza. Aj kamaratka teraz vravela že jej malu už 3 den prehána a má zvýšenú teplotu. No tak som zvedavá kedy nás to chytí 😠 😒

livia1
19. apr 2010

Paulusa ty si podla mna už asi prešla termín do kedy zašívaju. Moja doky vravela, že sa to robí len do 24 tt, možno záleží aj na doktorovi

paulusa
19. apr 2010

no super, takze mi ostava iba dufat, ze to nejak vydrzim a nebudem sa otvarat. niekedy mam take tlaky na spodok, ze mam strach, ze to zo mna vyleti vsetko 😖

eviqa
19. apr 2010

paulusa, tak ako písala livia, ty si už asi prešvihla termín. Tak len ležať a oddychovať a dávať na seba pozor.

livia, tak čo to potom bolo? ale už ste o.k., že?

no a ja si to pravdepodobne hodím. Malý vôbec nechce piť, bojujeme tu s fľašou aj striekačkou ako zápasníci. Najvyššie štádium boja - ja sedím na ňom a bojujeme. čo mám robiť?

eviqa
19. apr 2010

ľudia, máme zzzzuuuuuubbbbb, 🙂 teším sa.

eviqa
19. apr 2010

ešte ho nie je celkom vidno, ale lyžička cinkla. Normálne zážitok, náš 1. zub.

... to koľko ešte? 19?

babulka123
19. apr 2010

evig.. no gratulujeeeem.. hehehe
hej este 19.. a bude to ..

my sme boli doobeda vonku, ninka capla tvarou do piesku takze somm vysavala piesok doma naozaj zo vsetkych otvorov.. hehe e
ale co bolo najhorsie, cely cas som bola pri nej , a zrazu vyplula kamen.. ja neviem kedy ho dala ani do ust.. des.. tak som sa zlak.la..

eviqa
19. apr 2010

babulka, dík.

šikovná ninka, no vdím to tak, že v lete deti budeme vyzliekať vo vani. 😀 alebo celé do práčky 😀
a s tým kameňom, už fakt musíme mať oči všade.

...ja som sa tak minule zľakla u našich, pozerám a maroško žlté líca, som sa zľakla, že čo ožltol a kukneme s mamou na stenu a on zlízal omietku 😀 riadne fľak tam po ňom ostal

martinex
19. apr 2010

eviq parada...gratulujeme
u nas sa spi, ja som odoslala diplo do tlace..cakam na mm kym pride a letim do skoly...

livia1
19. apr 2010

Ev iq už je OK. už v sobotu na večer mal len 37,1 a do nedele nič.včera sme boli na prechádzke v parku, tak som aj nejaké fotky na luke urobila. Fotky som dala na FB
Eviq super teraz čítam, že prvý zúbok. gratulujem
Nám vykuká ale je ešte pod dasienkom. ked do niečoho ide zahryznut strašný plač spustí, lebo ho to zrejme už tlačí velmi, nech už vyleze a bude pokoj

babulka123
19. apr 2010

evig.. sak toto.. si uzijeme s nim i.. a myslim ze to prave orechove este len dojde.. hehehe

z.vrablova
19. apr 2010

Eviq... gratulujeme... konecne si sa dockala... podla mna ide asi najhorsie prvy (samozrejme aj ocne a stolicky), ale aspon u nas bol 1. zub horor, ostatne ani neviem ako lezu...
Nam cely den leje, tak vonku nejdeme ani omylom... poobedny spanok bude mat pri otvorenom okne alebo na balkone.
Nas hadam 6tka odide.. ak nie, neriesim.
Baby, aku zdravotnu poistovnu by ste mi odporucili... nejaky vyhodny nadstandard hladam...
Babulka... no dovidopo... fakt... oci na stopky... a bacha na rotavirus... (to na pieskovisku si tak pochutila? 😀 )
Pauli,... u nas zosivaju do 21.tt.... takze si uz po... takze jedine relax... zmobilizuj mm, nech sa stara o domacnost... Matka velmi nezdvihaj... som ti pisala... ja som od 28tt do porodu lezala, viem, co to je... 😒
Stretnutie plati??? Uz mame rezevovane stoly niekde?? Ja som na 100% rozhodnuta (jedine pocasie mi to moze pokazit)... a tesiiiiiiiim...
Dovolila som Kike papat rukami... normalne taky respekt, ze 5 min sa ani nenatiahla do misky, kym som jej neukazala, co ma robit... a oci velke, ci moze...!!?? 🙂

lenka_66
19. apr 2010

evi , takze uz mas zvonkohru ?

babul mozno nasla vo vrecu ked sa scapila do piesku

zuzi, no to aj rezerve treba? ale otvaraju tusim o 10 tak asi nebude plno

lenka_66
19. apr 2010

mati , az raz nahodou bude slovenske stretko tak robis tortu - modry kon 😀

eviqa
19. apr 2010

baby, dakujeme. No dúfam, že teraz už dalšie polezú šup-šup.

zuzi, no úžasná musí byť malá s tými rukami. A čo si jej dala papkať rukami?

babulka, s pribúdajúcim vekom našich malých stvorení pribudnú i zážitky. 😀

livi, ani ja nič necítim, len som mu išla pozrieť do pusy, lebo včera tam mal len takú ako keby priesvitnú čiarku a zrazu som zacítila niečo ostré, tak som tam šupla lyžičku a cinklo.

...ľudia, ja sa teším ako malá 😀 to je zážitok taký zub.

eviqa
19. apr 2010

leni, a ten kôň aspoň vo veľkosti poníka 😀

bagaja
19. apr 2010

leni ani mz sme nemali ešte 6tku a snád nás aj obíjde.....

a na stretko sa aj ja teším, zatial vzyerá že ideme....

a premenili my z a y a neviem to dáť späť, tak píšem jak tatár 😠

evi gratulka k zúbku a hned by mal výjsť aj další....tak sleduj....

o a kultúra to čo je vlastne?????

lenka_66
19. apr 2010

baga , zmen klavesnicu alt+sift naraz stlac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre