Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
21. apr 2010

dievcata, vy ste toho popisali a ako tak sledujem, tak sa vobec netentockujete a davate detom kravske mlieko....ja mam v tomto tiez blok...myslim si ze teraz je este skoro, aby sme sa nahodou neunahlili a aby nase deturence nemali v buducnosti kvoli tomu problem....toto je cisto moj nazor a pocit na vec......ale na druhej strane, necitala som ziadne studie ako posobi kravske mlieko na babatko, takze sa ani normalne neviem vyjadrit.....

fac...no ta tvoja prihoda vcera, dakujem pekne...tomu pubisovi by som asi pridrbala rovno (ak by mal tak do 13 rokov 🙂 ) v opacnom pripade by som sa rozplakala ako ty.....a cakala som ze chlapik ti da kyticu a pozve ta na kavu a nic 🙂)

perla200
21. apr 2010

čaute my noc ok ak neratam sústavné cestovanie po postielke.....pochybujem že si oddýchne, zobudila som sa tým, že sa mi chytila hlavy a vstala....tak MM prebral stafetu a ja som dospávala....
ja seriem na antiku - lebo mam hrozné migrény....tak si budem edávat pozor🙂

lulu73
21. apr 2010

a dnes mame 8 mesiacov a ideme na kontrolu tych klbikov ci jadierok ci coho... tak pevne verim ze je to ok

bagaja
21. apr 2010

ránko

jooj baby ja som myslela že fakt už nemôžme mať horšie noci a predsa, asi 10 x hore a od pol 1 do pol tretej vkuse, nakoniec sme si pustili rozprávky na TV a zaspali sme na gauči.

Baby a tie kríže to je fakt kríž, mne to vôbec neustupuje ale je to čoraz horšie ☹

a ja antiku som nikdy nebrala ani sa nechystám, ale tá injekcia znie zaujímavo 😉

hej a v noci sme papali iba raz, večer som jej urobila krupicu do UM a potom jedla o jednej a až ráno o pol siedmej čiže asi bola fakt sýta, len keby sa nebudila a nemrnčala toľko 😠

bagaja
21. apr 2010

lulu Eminke veľkú pusinku k výmesačiu 😉

chrustik1
21. apr 2010

Ahojte, my sme mali v pondelok 8 mes., včera poradňu, tam bol Peťko svetový. V čakárni všetkých zabával, na každého sa usmieval, zobral mi zdravotný preukaz aj kartičku poistenca, že on ju podá dr. 🙂 U dr. zas keď ho išli vážiť sa posadil na váhu a hojdal sa na nej dopredu, dozadu a tak sa mu to páčilo, ohromne sa zabával 😀 Horšie, že tak ho potom ťažko mohli odvážiť, lebo ručička lietala z jednej strany na druhú. Nakoniec sa to ale podarilo a asi nebudem mať dobrú správu pre lulu - myslím, že preberáme štafetu o najmenšie augustovčiatko - máme 7350g (za 2 mes. sme pribrali 800g) a len 66cm 😵 Pochválili nás, že krásne pevne sedíme, stojíme na 4, teda stojíme.. Postavíme sa, rozhúpeme, nožičky by hádam aj tušili ako sa bude štvornožkovať ale ručičky ešte stoja. Tak to skúša inak - ako je na štyroch tak sa postaví na nohy, včera som ho veru musela doma až ratovať, lebo skoro naparkoval hlavu do zeme ako pštros.
Čo sa týka stravy máme pridávať postupne ryžu, piškóty, cestovinky, strukoviny...
Inak, my pomaličky na nočník chodíme už 2 týždne, ale je svetový, hneď prvý krát ako sme ho tam posadili sa do minúty vykakal a vycikal a keď bolo hotovo už sa stavial a robí to tak stále, keď ho tam posadím a vie, že nič neurobí tak sa stavia hneď, inokedy sa vypišá alebo vykaká a stavia sa 🙂

eviqa
21. apr 2010

lulu, emke všetko len to naj... a aby všetko dobre dopadlo u dr.

bagaja, súcitím s tebou s tými krížami, lepšie to neviem kedy bude.

perla, ja jeho pretáčanie v postieľke absolútne neriešim.

chrusti, šikovní ste.

martinex
21. apr 2010

ahojte kocky...

lulu Emuske vseto naj, nech klbiky dopadnu dobre..

my sme boli na sone,kvoli tomu hemangiomu, tak vsetko je ok,ziaden nalez na vnutornych organoch nemame...tak som velmi rada.. maly bol inak uzasny,povyzliekala som ho, polozila,ten sa rehotal jak mu dr behala sonom po brusku,asi ho to steklilo... stale sledoval monitor a tie vsetky mozne vypinace 😎 no proste parada... este nas caka ocne a neuro,tak aj to hadam dopane dobre 🙂

inak uz teplotu nema,ani sa nevyhadzal..tak snad uz je dobre..uvidime co prinesie den 😉

lulu73
21. apr 2010

dakujeme kocky

a bagaja....co ak ju z tej krupice brusko bolelo a preto sa v noci budila? mozno to bola velka zataz

eviqa
21. apr 2010

marti, fajn, že dadik je o.k.

bagaja a ako si robila krupicu?

lulu73
21. apr 2010

chrustik...neexistuje, nepreberate stafetu.....my mame dnes 8 mesiacov a ak vazime okolo 7 kg, tak je dobre 🙂) myslim ze mame nejakych 6,8 kg

eviqa
21. apr 2010

už som dočítala že do UM 🙂 ja pre oči nevidím 😀

lulu73
21. apr 2010

chrustik...ale na dlzku vyhravate 🙂))

lulu73
21. apr 2010

mati...to su uzasne spravy a ostatne vysetrenia budu ok, uvidis...ked mate sono negativne, to je to najdolezitejsie

emily3
21. apr 2010

ahojte mamicky, mozem sa k vam pridat? bola som v septembrovkach ale nasa mala sa rozhodla ze august je lepsi mesiac..., tam sme najstarsi a tu budeme asi najmladsi 😉

martinex
21. apr 2010

lulu aj ja si myslim... len ocne a neuro zase na Kramare.. na neuro sme sice objednany na cas,tak to je fajn...a ocne sa pokusim vybavit niekde inde,lebo ja uz len ked pocujem Kramare tak ma chyta triaska 🙄

perla200
21. apr 2010

ahoj emily....vitaj
chrustik - ahojky ty si tu dlho nebola
ja idem dievčatá ideme papat a von....mala je už hore....

deina2005
21. apr 2010

emyli jasne spon tu nebudem sama co ma 4 deti

deina2005
21. apr 2010

emyli mas zaujimavy vek dufam ze si sa sekla 😀

eviqa
21. apr 2010

emily vitaj

deina má pravdu s tým vekom, ty si teda toho stihla 😀

deina2005
21. apr 2010

😀 no aspon je niekto sikovnejsi ako ja 😀

eviqa
21. apr 2010

deina 😀

z.vrablova
21. apr 2010

Emily vitaj.
Lulu... Emke vsetko najnajnaj k vymesaciu...
Kristinka od rana zamraucana.... ani sediet, ani lezat... tak ju mm zobral vonku, konecne som od pol siedmej rana vydychla... a k tomu vsetkemu este varim... 😒

facovka
21. apr 2010

lulu, vsetko naj k vymesaciu, my sme mali klbiky min.tyzden, vsetko ok 😉 idete ku kusinovi tiez???
marti,super ze je to ok, neboj aj ostatne bude 😵
emily vitaj 😉 mozno sa nesekla s vekom ale ma vyvydate deticky,ze?? 😉 ci?? 😅

facovka
21. apr 2010

chrusti emku asi nepredbehneete ,my sme mali min.tyzden 7700g a za 2mes.sme 400g pribrali, 800g je parada, to novorodenci tolko priberaju 😉 tak asi sme tiez v klube tych s mensou vahou..aj babulkina ninka myslim 😵

bagaja
21. apr 2010

baby ja som je do UM rozrobila takú instanú krupicu čo sa už nevarí aby to mala len kus hustejšie.....lulu no neviem, lebo aj ked sme nedávali krupicu tak sme mali také noci čiže fakt netuším, mne najskôr príde že to budú tie horné zuby čo sa režu, teda jeden je prerezaný a druhý už už bude, skôr v nich vidím naš problém...

emily no krásne si to postihala, tak na ten vek som zvedavá aj ja

mati super že je dadík oka a už aj bez teplôt

deina2005
21. apr 2010

takto sa tesime ked sa kupkame

emily3
21. apr 2010

dik za privitanie, deti su vsetky moje, teda nase, a vek mam taky na aky sa citim.. 😉 ..uz som stara korytnacka a to sa nepise... 😅
deina pozeram ze mame skoro rovnako stare deti..tak to mas o zabavu postarane..teraz moj treti synator vymackal krem po obyvacke....to aby som sa nenudila.....

deina2005
21. apr 2010

hihhihh jeeeeeeej a moj zasa pastu do vane 😀

facovka
21. apr 2010

emily dobry pristup 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre