Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
22. apr 2010

matka od pol 7? kua ako to robis.. hehehe my sme od pol 3 hore, a spat.. nooo horko tazko.. heheh ale mam pocit ze to bude svetlom, Ninka ma izbu na zapad a tak jej tam svieti slniecko aj ked su zaluzie zatiahnute tak je tam dost svetlo a mozno to jej vadi..

perla200
22. apr 2010

no marti - MM minule povedal, že jeho sen ked povie - simona ťahaj spat ale už aj.... 😀

bagaja
22. apr 2010

perla 😉 že sa ešte načaká...ale nech sníva....moj sníva o tom že Petra bude umývať riad 😝

a dozadu je ta sedačka ....

perla200
22. apr 2010

a môj muž je stale hovorí, že nieže donesies nejakého motorkára ovesaného retazami lebo už aj idem hladat flintu..... 🙂

babulka123
22. apr 2010

marek ze nech uz ma 15!! sak ale to bude prave este len sediviet.. heheheh

perla200
22. apr 2010

no babul - začneme sediviet tak ked budú mat 13 rokov.....🙂 MM stale že musím sa šetrit lebo idem stavat este jeden dom - simone...no iste hovorím mu - nech si pekne zoberie hypotéku na 30 rokov ako my a postaví si sama dom....tak to mame najnovsí konflikt🙂

zuzujan
22. apr 2010

baby ja som nasla najmensiu prilbu takuto:
http://www.diskontbike.sk/sk/index.php?page=det...

facovka
22. apr 2010

no my sme zaspali ledva ledva o 20.15h a to uz horzne chcel, zavrete ocka a fnukot, rucka cela v puse,dudel vypluva...boliii hhota svina dvojka, dnes cely den na rukach, s prestavkopu ked sme von koickovali, inak brutal des 😔 chvilu aj rehot ked som mu blbosti robila, vymyslala, ale po par sek. rev z nicoho nic zachvat, proste bolest ☹ 😔 to bude zas noc..

perla200
22. apr 2010

fac:((( nech už tá svina dvojka vyjde.....ale ked sa to takto stupnuje tak to bude čo chvíla aspon u nás to tak bolo

babulka123
22. apr 2010

fac a nechces mu dat nieco od bolesti? aspon ten vibrucol

eyya
22. apr 2010

Fac takze dvojky nam rastu naraz... Dominka je tiez ako vymenena , nastaste dnes celkom fajn ale uz kazdu chvilu cakam kedy to opat prepukne, kazdy jeden zubok ju potrapil...uz ho ma riadne naliaty belavy uz aby sa prerezal 😒

leri
23. apr 2010

ze by prva????? alex dnes trhol record, od 4:20 je hore a skrieka ako taka opicka.......hadam coskoro zalomi, inak ma vystrie

perla200
23. apr 2010

servus....my sme od 6. hore....a frčí akoby si dala redbull....

zuzkamilko
23. apr 2010

ahojte.........
uz druhy den sa vas snazim docitat,no nehrozi,este mi ostalo 20 stran 😖
ako som uz pisala na fb-mame prvy zub,druhy uz tiez ide von,prehana maleho a noci chce byt len pri mne,inac dni su ok
na svadbe bolo....no comment 😠

zuzkamilko
23. apr 2010

baby ke a okolie,to stretko v pondelok plati,lebo sa na vas velmiiii tesim 😵 😵 😵

facovka
23. apr 2010

ahojky, ja len rychlo, uz sme zbaleni, pomaly pojdeme do DK...a mááááme o 8.55h 2 rôčky, jeeemine,moj chrustik malý 😵 😵

perla200
23. apr 2010

facovka - velká gratulácia....letí to že?🙂))))))))) a stastnú cestu...

bagaja
23. apr 2010

jeeej fac filipkovi všetko naj 😉 a šťastlivo

babulka123
23. apr 2010

ahojte, my sme dnes spali do pol 8 lebo v noci sme hodinu v kuse revali .. a neviem preco.. najedena , prebalena, asi len zle sny..
ja idem dnes do BA takze budem az vecer.. ale vsetky vas zdravim.. a mimohcodom co sa zubov tyka.. my sme sa zastavili na 2 ks..

babulka123
23. apr 2010

jeeej fac.. no vsetko len to naj.. pamatam si ked si davala takto pred rokom foto ze 1 rok..boooze fakt to strasne leti

eviqa
23. apr 2010

dobré ránok, tak my sme spali do pol siedmej, tak parádička. teraz sa čaká na ranný spánok.

fac, všetko naj, naj, naj... filipkovi a šťastnú cestu do DK.

zuzkamilko, blahoželáme k zúbku 😉

martinex
23. apr 2010

ahojte...

zuzka gratulacia k zubku

fac filikovi vsetko len to naj..uz je to velky chlap

babul pekny dnik 😉

u ns noc ok,vstval o 6tej.... inak uz vykrikuje mama cielene....vcera maleho mm prebaloval vecer a ja som isla chystat mlieko a dadik zrazu len: mama...tak som doletela,vybozkavala ho, taaak som sa tesila... a o chvilu opat...aj teraz,dala som ho spat a furt na mna krici 😀 zlatko moje

a babule, dajte mi nejaky typ, zajtra pride mama po mesiaci domov,tak varim obed pre nich,len by som chcela nieco slavnostne...poradte nieco mnamkove

eviqa
23. apr 2010

marti, aj náš cielene povie mama, to by som ho zjedla. Vešala som prádlo na balkone a ked som sa vracala späť, malý v postieľke, blažený úsmev nahodil a povedal mama. Je to úžasné. Ale ked sa ho niekto opýta, že kde je mama, tak len rožkom oka na mňa pozrie a usmieva sa, že akože nevie. beťár. Ale niekedy sa hned na mňa otočí.

a variť? rozmýšľam.

eviqa
23. apr 2010

marti, čo tak mramorovú roládu? to sa dá aj za tepla aj za studena. Alebo by si možno mamka dala aj klasický rezeň. 😉

martinex
23. apr 2010

eviq ked sa spytaju Dada kde je mama,tak to nevie...ale som povedala,sak ked bude v noci hladny hned si spomenie 😀

eviqa
23. apr 2010

marti 😀 to máš pravdu

martinex
23. apr 2010

eviq no praveze mam pocit,ze by to chcelo nieco lahsie,kedze pridu z USA kde sa predpokladam tlacili hamburgermi a podobnym bordelom 😎 mozno nejake kuracie zavitky..nieco take jarne,pestre...aby to aj pekne vyzeralo... a mramorovu roladu nepoznam

eviqa
23. apr 2010

inak maroško ked sme doma a niekto sa ho opýta, kde je tata, tak pozerá na dvere, lebo vie, že tamade tata odchádza preč. Ale včera sme boli vonku a potom som zabehla do obchodu, tak malý v obchodnom centre vo výťahu na jedného chlapa, že tata, naťahoval ruky za ním. Som mu povedala, to nie je tata. Tak sa otočil na druhú stranu a zasa tata. No očividne v tom nemá jasno. 😀

martinex
23. apr 2010

eviq ja ked som bola mala,tak som vedela papa a kedze sme zili v nemecku a tam to znamena otec,tak si to vies predstavit.. mama vravela,ze som bola zatazena na chlapov,zmurkala som na nich a kazdemu vravela papa...len chudaci chlapi boli ako obareni,ze aky otec,ze ma nepoznaju...a ich partnerky ani nehovorim... bezne som takto privadzala do rozpakov chlapov v metre ci na ulici 😀

eviqa
23. apr 2010

my to doma poznáme ako mramorová roláda. skús kuk

http://recepty.rodinka.sk/recept.ltc?ID=17662&k=4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre