Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
11. máj 2010

babul, ale 20 km podľa mňa v dnešnej dobe nie je vzdialenosť. Ja som takto dochádzala denno-denne do práce, našťastie mi mm kúpil auto. Tak my sme brali dvojnásobok, takže je čo splácať. Ale neriešim. U nás to fungovalo tak, že ja som svoju výplatu mala pre seba ako vreckové a mm sa staral a stará o všetko. Takže neriešim. A my sme prenájmy museli, lebo sme sa odsťahovali z rodného mesta. ALe teraz s malým by som sa tam hned vrátila. Malé mesto má svoj šarm. 😉

babulka, držíme palce, aby ninka čo najdlhšie pospala

maroškovi som urobila dnes že rizoto s kuracaím mäsom, brokolicou a kukuricou, tak dúfam, že ho to nezapečie. 😔 a nanafúkne 😕

a že reku sa naje a pôjdem von, ale zatiahlo sa 😠 toto aprílové počasie v máji ma vie rozladiť 😝

eviqa
11. máj 2010

kým som uvarila malému obed, hral sa v postieľke, tak som sa vytešovala, že už ked nespí, tak sa aspoň hrá sám v postieľke a zaspal. No uvidíme na ako dlho

babulka123
11. máj 2010

evig.. ty mas ale poslusne babatko .. heheh
my mame uspesne hodinu 10 za sebou ...

babulka123
11. máj 2010

a este stale spiiiii jupiiiii

eviqa
11. máj 2010

babulka, poslušné 😀 spí vtedy, ked netreba 😀 Neviem, kedy bude obedovať. 😕 ale nech si pospí, však môže mať obed aj o štvrtej a vynecháme olovrant.

...babul, a občas mám pocit, že mám to dieťa popletené, alebo sa u neho prejavujú rusnacké gény, že poobede nemá rozum. 😀 samozrejme, myslím to v dobrom

leri
11. máj 2010

ahojte 🙂 tak ja som teraz vyprevadila toho maleho certa s ockom prec a idem sa zacat ucit............alex je chory, takze kazdu chvilu odsavam a v noci kazdych 20 minut hore tak som sa nasrala a rano si lahla s nim a spali sme dve a pol hodiny, ............este to vydrzte so mnou a s mojim pindanim do zajtra 😀 potom uz budem pindat iba v septembri ked pojdem na opravak z toho jedneho predmetu, ktorý som este ani nevidela.............do vecera si spravim hadam aspon hruby prehlad ale nenaucim sa uz vsetko 😀

babulka123
11. máj 2010

leri.. neboooooooooj ... urcite lapis nejaku otazku co ti sadne...

a alexovi nech sa rychlo polepsi.. cmuuk

perla200
11. máj 2010

ahojte....no my noc ok, prvý krát som ju musela budit na papanie o 5.h ráno lebo sa tvárila akoby práve zaspala🙂))) tak som ju este uložila a zobudila sa o pol 8 isli sme na tie testy....no ako brali jej krv zo žily a plakala som s nou....o 11.h úplne vyčerpana a hladná bola a aj ja s nou....no bolo to zlé ale myslela som že to bude horsie...výsledky v piatok...teraz potiahla tri hodinky spánku a ja s nou.....tak tak....

perla200
11. máj 2010

no a tie testy prebiehali tak, že musela dýchat do takej masky 5x po pol hodine....a tak v nej revala až bola fialová tak som mala slzy na krajíčku chuda moje malé ☹

leri - ty nestresuj ja som den pred statnicami celý preplakala.... 🙂

leri
11. máj 2010

perla, mne je skor do smiechu ako do placu 😀 mna toto nerozplace, stresovat sa zacnem vecer o desiatej 😀

leri
11. máj 2010

a testy dopadnu urcite dobre 🙂

babulka123
11. máj 2010

baby 2.5 hod..

bagaja
11. máj 2010

leri a kedy ideš zajtra?

babul že čo????? bože to moje dedcko toľko naposledy spalo v kuse ked mala mesiac

perla200
11. máj 2010

ja sa nečudujem ked spí raz za den.....teda asi dnes nie?
baga - my tahame aj tri hodiny🙂

eviqa
11. máj 2010

perla, chúdatenko maličké, ale zvládla to. Určite budú dobré testy.

leri, a ty to zvládneš ľavou zadnou

babulka, no výborne. Čo si jej dala makový odvar? 😀 My sme o druhej vstali.

leri
11. máj 2010

bagaja, ano zajtra 😀
prave som volala so spoluziackou, vyhadzuju este aj z obhajoby, takze ziadna slava, ale nevadiiiiiiiiiiiiiiii

leri
11. máj 2010

alex spi sam pol hodinu a ked si lahnem s nim tak aj 2,5 h, on chce asi silou mocou aby som si aj ja pospala 😀 😀 😀 a veruze to budem aj praktizovat od stvrtku 😀

leri
11. máj 2010

kurnik, ved piste, nemam co citat popri uceni 😀 potom si myslim, ze to robite narocky aby som sa venovala teoretickym a praktickym otazkam riadenia ludskych zdrojov 😀

babulka123
11. máj 2010

ako pise leri.. u nas sa pravidelne spava 2 hod.. dnes si dala 2.5 lebo pol hod rano vynechalaa.. takze docela dobre..
teraz uz kupeme, syrove cestoviny mi ohrdla takze bude na veceru kasa.. no co uz .. dufam ze aspon tu zje lebo inka uz ostava len mlieko

martinex
11. máj 2010

babul milacik,co robite v sobotu? asi prideme do samorina a potrebovali by sme ho trosken poukazovat 😀

bagaja
11. máj 2010

ma štvete s tými 2 - 2,5 hod spánkami????? no čo už my spíme 2x denne doobedu 1 - 1,5 a poobede 0,45 - 1,5 hod.....a mne to vyhovuje, no len poobede s nou musím za akéhokolvek počasia von 😠 a tam spí doma ani náhodou 😝

lulu73
11. máj 2010

leri.....kde siiiiii, zajtra ti silno drzim palce

martinex
11. máj 2010

leri drz sa...budem silno drzat palce 🙂

bagaja
11. máj 2010

aj ja držím palce leri... 😉

perla200
11. máj 2010

aj ja držím palce...nemôžem kukať panelák...starý kuka hokej.... 😠

martinex
11. máj 2010

perla mna ten panelak uz nebavi... 😒 tak nemam co kukat..

perla200
11. máj 2010

vsak Milanko odisiel a je to tam také divné....ale zase blichárovci ostali....včera som sa musela nahlas rehotat na ave marii....a imro ten je bohový....a teraz musím sediet na nete 😀

zuzkamilko
11. máj 2010

ahojteeeeeeee
mne dnes rano tahali zub mudrosti 😎 ,potom nam doviezli novu spalnu,tak sme mali navstevu a teraz som KO 😖
leri.......silno drzim placeeee 😉

martinex
11. máj 2010

inak kde je blazka??? ta isto uz cely den nasava,jak oslavujem meniny intenzivne 😀 😀 😀

babulka123
11. máj 2010

matka.. zatial nevidim v tom ziaden problem.. mam tu sestru ale to ti urcite nebude vadit... nieco vymyslime.. dame nejaku prechadzku len sa ozvi ze kedy pridete..

inak baby ja uz neviem , dnes hodina a pol revu ... a to som tam chodila ako na klavir, akonahle som odisla z izby tak plac ale taky ze dovi dopo.. potom zaspala a rev som pustila ja.. asi to bolo u nas prvy a posledny krat.. ja to jednoducho nedokazem.. ked som videla ako natahuje rucicky ku mne... len si na to spomeniem a je mi do revu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre