Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
25. máj 2010

my sme este nemali 6ku.

babul , vcera som kusok mrkala a zatial vediete

mn enepomoze ist skor spat zobudim sa v noci a neviem co od dobroty 😠

eviqa
25. máj 2010

zuzi, dík. Aj ja ti držím palčeky, aby to dopadlo dobre. Od septembra budeš vysokoškoláčka 😉

babulka123
25. máj 2010

lenka.. ale prd.. sme 5 ...
baby potrebujeme pomoooc , velmi by som brala 3tie meisto.. verim vam ze mi pomozete. cmuk

babulka123
25. máj 2010

zuzi.. ja by som sa tiez dala na skolu ale matka a leri ma v poslednej dobe dooost naplasili tak na to teraz kaslem ... mozno raz.. este ze existuju univerzity 3tieho veku..

lenka_66
25. máj 2010

babul len aby si neletela z kosic balonom 😀

lenka_66
25. máj 2010

no co som ja otvorila strany tak mali menej .

z.vrablova
25. máj 2010

ja naopak lutujem, ze som sa na to nedala uz od minulorocneho sept., to by som za sebou mala uz 1. rocnik... som sa bala ako zvladnem malu... keby som vedela, ze je take zlaticko... nevahala by som... Tak pevne verim, ze to vyjde...

babulka123
25. máj 2010

lenka no teraz sme 5ty.. na strane 4, 5.6, a tusim 11 su silnejsi...

fac a kde sa vyjasnuje tu je zas zatiahnute a vyzera ze zas bude liat..
a nechapem ninka sa stale sama hra.. normalne mi niekto vymenil dieta

babulka123
25. máj 2010

lenka sak to to .. heheheh
ale to by som asi venovala...neviem ci sa mi chce ist az tak daleko ale zas vy ste silna motivacia.. ktora sa podujme postrazit moje sidlo??? v pripade potreby

paulusa
25. máj 2010

dobre ranko. vie niekto co znamena zvyseny piter v tehotnosti? zistujem pre sesternicu. dik.

z.vrablova
25. máj 2010

Babulka... moja sestra minuly rok vyhrala so Sarisom let balonom nad Zemplinskou Siravou... tak museli nudzovo pristavat vo vode, mobil, fotak fuc! Ale zazitok brutalny... kameru zachranila, tak to mame aj nazivo... a Ninku ti aj ja postrazim kedykolvek...
Pauli... krasny tyzden, drzkajte sa... a ten piter,.. netusim

lenka_66
25. máj 2010

baby moja anglina je dost chaba.chcela by som objednat no neviem ci to poslu aj sem

http://www.amazon.co.uk/VTech-First-Steps-Baby-...

eviqa
25. máj 2010

paulus, netuším čo je ten piter 😔

inak tá 2. cena, že odlet z košíc, ale kde? kam sa doletí?

paulusa
25. máj 2010

zuzi dik, aj tebe. no uvidime co to je aj ja to pocujem 1x. tak sa majte, musim ist maly sa rozhodol zametat, tak mu idem vytrhnut metlu z ruky kym nieco nerozbije.

z.vrablova
25. máj 2010

Lenka, musis sa zaregistrovat, preklikat sa az na checkout... a tam mi hadze celkovu sumu £27.40... teda £8.19 postovne a £19.21 je cena. Platba kartou...

martinex
25. máj 2010

ahojte...

u nas sa spi,noc klasika...

no ja by som balonom neletela ani keby mi zaplatili...ja s mojim strachom z vysok a tvorbou katastrofickych scenarov by som sa od strachu pocikala uz pri balone 😅 sak ja sa bojim ist aj po drevenych schodoch,ne to v nejakom kosiku si poletovat.. a este v Kosiciach,sak tam fuci aj ked je bezvetrie,nie? 😎

zuzanakarolinka
25. máj 2010

čaute a dobré ránko, bože to čo je tu stále s tým časom že 10 hod

my sme včera včer zaspávla z huránskym revom, asi si to vybrala vopred, elbo noc predtým zase v noci to mala okolo 2 tuším, teraz už spí, veď sme hod od 5,50, sila, tak už som aj perivny zvliekla, mala som ich v okne, aby sa trošku vyluftovali a teraz periem návlečky a tak

bagaja
25. máj 2010

ránko

Leni do kelu...si mi narobila chrobáka do hlavy s tým chodítkom....až idem rozmýšľať komu ho dám kúpiť v UK 😉 vyzerá fakt dobre a podľa babul a Maťky tipujem že má aj využitie...tuším babul na tom teraz riadne fičia 😉

martinex
25. máj 2010

sak a kolko je to v € to choditko? Bo ja som ho kupila za 32€ v Alltoys. Len sme museli dorobit protismykove pasy na tie kolieska aby s tym mohol lietal aj po palubovke 🙂

babulka123
25. máj 2010

baga neskutocne na tom ficime.. vcera od pol 3 do pol 7 noooonstop v pohybe..
vecer padla ako reseto do postele..

no co sa tyky letu .. budem nad tym vazne uvazovat.. hehehe kam odletim ? no sak aj pas aby som si zobrala keby sme nahodou skoncili na ukrajine.. heheh a do vody.. no neviem .. ale zacinam sa bat 2hej ceny.. hehehe

eviqa
25. máj 2010

bagaja, včera som varila ten puding iba z vody, no bola to zvláštna chuť. Ako si ho varila?

eviqa
25. máj 2010

babulka, a čo víza na ukrajinu? 😀

lenka_66
25. máj 2010

mati 30 l. - 34 e . ale marek len hudbu a svetielka miluje

eviqa
25. máj 2010
bagaja
25. máj 2010

eviq ja som puding ešte nevarila, ja iba krupičku 😉 tuším Maťka už varila

no a nad tým chodítkom idem vážne uvažovať

babulka123
25. máj 2010

evig.. vidis.. heheh aby som zacala vybavovat co ?

martinex
25. máj 2010

lenka no tak hudubne neviem,nas to zase nejak neberie...

babulka123
25. máj 2010

lenka nechcem byt hnusna ale nechces radsej skusit kuk mmb alebo nejaky iny bazar?

martinex
25. máj 2010

ja som varila,ale klasika z kravseho,lebo uz nepijeme Nutrac 😎

babul ja by som tu druhu cenu niekomu darovala 🙂

babulka123
25. máj 2010

no sak pri najhorsom pojde zas marek sam .. heheh
ale nie vylet na vychod by som si spravila preco nie.. ale letiet ani za svet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre