Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
21. okt 2009

ahojky

no my sme mali prvú noc bez taitna, ale gazdovali sme celkom oka, 2x hore- to je náš normál

maťka že oholiť nohy a to čo je? 😀 Kua predtým som sa ledva oholila kvoli bruchu a teraz akosi nestíham, zanedbávam sa no fuj 😝

no a naša herečka bola práve vyprataná na balkon, tak som zvedavá ako dlho tam vydrží 😉

martinex
21. okt 2009

baga no mi hovor... preto dufam,ze to dnes stihnem..nieze zacne revat v polke...jedna noha oholena,druha nie 😀

bagaja
21. okt 2009

mati ja to preto ani neskúšam 😀 😀 😀 😀 som rada že hlavu stíham umyť 😉

adenka
21. okt 2009

cafte baby,

tak my opat spime... ani neviem co od stastia 😝

zeby som sa v sobotu votrela aj ja? teda zavisi od mojho vrestadla, ale vsak uz sme prerevali kostol tak preco nie aj aupark? 😀

babulka123
21. okt 2009

no inak vidim to ze by sa to mohlo aj podarit sa stretnut.. ale ako vidim aka som chora tak pojdem do prdele a nie do auparku.. skar..

adenka
21. okt 2009

babul vsak do soboty by si sa hadam mohla dat dokopy nie?

babulka123
21. okt 2009

kurnik nina uz sa budi.. ja som na to dosla.. ked vonku fuka, prsi, mrzne tak je spokojna akonahle svieti slnko tak spat ani nahodou.. po kom to dieta asi tak je..
vsak ked sa narodila tak bola burka vonku ako das.. tak sa jej to asi paci..

len akurat ked by som potrebovala aby spala nech sa mozem kurirovat tak ani nahodou .. toto bude dnes tazky den.. pre obe..

bagaja
21. okt 2009

babul akurát som ti išla písať že ako to robíš že ti mala spí v kočíku na balkone tak dlho, lebo moja herečka vydržala až trištvrte hodinu, ale ešte som ju učičikala tak som zvedavá 😖

adenka
21. okt 2009

babul si lahnite spolu do postele...ja som to tak robila ked som bola chora... ked zamrncala, strcila som jej didu a bol pokoj... sme sa tak valali cely den...

martinex
21. okt 2009

no hlasim ze misia sprcha+holenie uspesne skoncena 😀

a malemu sa dnes asi spat nechce,lebo uz je hore...sak nespal ani hodinku 😒 sakra

lenka_66
21. okt 2009

ahojte, no ja uz pol hodky kocik natriasam v obyvke.

noc , od 20 -3.30 potom kazde 2 hodky .joooooooj ked marek nepotrebuje vela spanku ☹ .sakra tiez mohol po mne nieco ine zdedit.

perla my kakame zasadne po jedeni.takze potom aj blinkame.a to nevravim ze to ide tazko bo nemame kazdy den stolicu 😠

aden, no na mareka to neplati.minule normalne vytiahol dudel a hodil o zem.tak som sa uz s nim prestala natahovat.

baby, rozpravaju a smeju sa vam deti zo sna?marek bezne.uz ma napadlo ci nebude aj namesacny 😀

bagaja
21. okt 2009

no my sme už hore šak hodina v kočiku až-až nie? 😠

slavkicek
21. okt 2009

ahojte 🙂

hlasim sa po 3tt...boli sme u nasich bolo vyborne 😵 boli sme na 2 dni v tatrach tak tam je snehu a snehu 🙂
adamko je krasny zdravy chlapcek tak sa z neho tesime 😵

nestiham vas docitat tak verim, ze sa vsetky mate dobre aj s babätkami 😵

adenka
21. okt 2009

lenka mala neda dudel ani do ust...len jej ho prilozim k peram a uz jaci...
inak tiez keca zo sna...hlavne nad ranom, mrnci, puci sa, ja k nej beham a ona spinka...ale je to brutal hlasne... 🙂

lenka_66
21. okt 2009

baga priam luxus

lenka_66
21. okt 2009

aden , hlasne ,krasne a ja tak chcem spat

martinex
21. okt 2009

lenka aj nas sa smeje zo sna.. najlepsie je ked mi zaspi na cicke a zacne sa usmievat... 😀

slavka ahooooj...tak to je fajn,ze ste ok 🙂

adenka
21. okt 2009

mati presne to robi aj domca... cicka v ustach a ona sa rehoce 😀

bagaja
21. okt 2009

baby naša malá už od nedele nekakala, čo mám zjesť aby to z nej vyšlo? ☹ Acidko som vypila už liter a ništ...

lenka_66
21. okt 2009

mati sak je neaky chlap a vie co je dobre 😀

slavi , nemas cas citat tak kusok bonznem na zazracne dieta menom alex idu mu 3 zubky.inac nic zvlastne sa tu nedialo iba , jedlo , spalo a kakalo 😀

martinex
21. okt 2009

baga nestresuj....babatko nemusi kakat aj 10 dni... MM je totiz bezozbytkove....vie si ho cele zuzitkovat... a ak ju nic neboli,tak je to ok 🙂 pripadne ak moc chces,daj jej RR do zadku,to urcite zaberie 😀

lenka_66
21. okt 2009

baga , presne ako pise matka.klidek.my sme na UM tak to je ine

lenka_66
21. okt 2009

mati , dm ti da plienky kolko chces abo spravi taky priemer?

bagaja
21. okt 2009

no ved hej, a to celé zužitkuje? to som nevedela, tak potom oki, nič ju nebolí, takže budeme len čakať, no chcem vidieť tu plienku potom 😀

lenka_66
21. okt 2009

baga, radsej nechci no aj tak uvidis a ucitis 😀

martinex
21. okt 2009

lenka to neviem,este sa mi neozvali.... ale teta mi vravela do telefonu nieco o 30tich poukazkach...zistim az ked ich dostanem 🙂

bagaja jasne...nam to dr hned vravela,ze sa nemam stresovat ak nebude kakat... ze to je normalne a v poriadku

lenka_66
21. okt 2009

baby bola som vcera na hematologii kontrole.dr.zbiera foto deti ktore by bez jej liecby nikdy neboli.tak som jej niesla aj foto.uzasna zena.normalne plakala ze je dalsie babo medzi nami.ja by som ju aj navrhla na zenu roka abo nieco take.skvely odornik a este lepsi clovek.vidno ze jej praca je pre nu aj konickom

bagaja
21. okt 2009

no leni nie veľa dr. je takých, tak supiš že su aj takýto ľudia, veľmi to poteší, klobúk dole

martinex
21. okt 2009

lenka tak to je naozaj vynimka, taka lekarka

lenka_66
21. okt 2009

no dieta mi vstalo tak idem.ze polhoka spanku a dost.uz teraz sa tesim pooede ho dam na balkon .tam zvykol aj dobre 3 hodky tahat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre