Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

livia1
22. jan 2010

ok skusim pozriet na ich stranke

wenka
22. jan 2010
zuzkamilko
22. jan 2010

jooj wenka nepotesila si ma ☹ aj nas ma suche licka a na nozickach take suche fliacky 😖 a za uskami tiez take lupinky a skrabka si to 😢

zuzkamilko
22. jan 2010

bojim sa,ci to nebude atopicky ekzem,aj ked nie je nejako nervozny -co ja viem... 😒

z.vrablova
22. jan 2010

Ahojte... my mame dnes na obed cviklu s ryzou... Kupila som malej dnes v bio obchode ryzove chrumky bez soli a bezlepskove piskoty (obsahuju vajicko...). Uz o par tyzdnov by som chcela jej zacat davat na chrumkanie...
Este som nezacala s vajickom, tak az potom.
Babulka, Deina, sikovne su tie vase babatka... ja sa s tym pretacanim sa na brusko ukludnujem tym, ze je predsa len nedonosena... a ktovie, mozno nebude sidlo, ale mudra po maminke... 😉 hehe

babulka123
22. jan 2010

zuzka.. sestrin maly je tiez narodeny v 35tt a zacal sa pretacat az v 7 mesiaci... a potom to islo vsettko po tyzdni..
najprv na brusko tyzden na to na chrbat, tyzden na to sa dal na 4 tyzden na to si sadol a tyzden na to zacal 4nozkovat.. takze neboooj
podla mna ninka skoro zacala ale bude to dlhsie trvat kym urobi dalsi krok..

livia1
22. jan 2010

z. vrablova z toho pretáčania si nič nerob. Kamarátkin syn sa narodil 15.4. a začal sa pretáčat tyždeň pred vianocami. už doky ju plašila že pojde na neurologiu ak sa do 10 mes. nepretočí, tak on pre istotu rovno začal válat sudy 😀

babulka123
22. jan 2010

kuk pridala som este nejake fotky

z.vrablova
22. jan 2010

kraaaasne babulka... aj ja som zopar pridala... 😎

babulka123
22. jan 2010

jaka je svetova v tej vani...
a nohy su aj u vas number1??? paraaadnica

z.vrablova
22. jan 2010

mm vravi, ze taketo grimasy robi presne po mne... 😀
Paradny kociarik mate, aj my uz od pondelka skladame buginu... vo vanicke je na doraz..

babulka123
22. jan 2010

z.. ja som preto vytiahla uz sportak.. aspon moze kukuckovat..

z.vrablova
22. jan 2010

a nohy, ruky... vedu
dnes som jej objavila asi 5 suchych fliacikov po tele... sa bojim, aby to tiez nebol AE... a licka ma tiez suche a fliaciky po tvari takmer nonstop, som si myslela, ze to je zo slin... bojim-bojim... ☹

babulka123
22. jan 2010

inak to ma aj ninka na tvari.. a hlavne okolo ust.. ale osobne si myslim ze je to tiez zo slin a dudla..

na tie suche fliaciky jej skus dat infadolan.. je to prirodne a skutocne dobre to premastii.. a mozno to prejde..

leri
22. jan 2010

ahojte, ja idem kupit novy sportak .........lebo sa mi nejako ten moj nepozdava.....alex uz si nohy vyklada na vanicku 😀 ale sa mi nechce s nou rozlucit, lebo ma bavi viac ako sportak, a alex je tam spokojny
z.vrablova, my sme mali ekzem na nohach a trosku aj na brusku, dala nam dr. excipial hydrolotio, to som davala po kupani a rano locoid krem a behom par dni mu to preslo a odvtedy je pokoj, ale to mlieko je super a pouzivam ho stale po kupani

z.vrablova
22. jan 2010

vyskusam... nechcem, aby jej hned nejake kortikoidy davali...
dakujem... idem pozerat Eurovision... papa

lizatko1009
22. jan 2010

leri a aky idete kupovat? my mame tu bexu a este ho nechavam vo vanicke aspon kym neprejde zima a ma polohovatelnu vanicku tak si moze kukuckovat aj vo vanicke.

martinex
22. jan 2010

no ja som sa prave zobudila...bola som uspat maleho a nejak som zaspala aj ja.... 😀 tak idem k mm pred tv..pekny vecer 😉

blazka24
22. jan 2010

no tak som tu po dlhom čase - máme stále tie červené bodky po stehnách - vypadá to ako od plienky, ale dokina nám kázala dávať čierny čaj tak uvidím 😕

inak prikrm sme začali s baklažánom ale už neviem čo od výmyslu sveta, v pondelok ideme na brokolicu ale mrazenú lebo zohnať niečo v obchode je sila /ešte nám ostáva patizon, por, tekvica, cukina a petržlen/ potom som vyčerpala nápady už asi začneme s s mäskom - kedy ste mäso začali dávať vy?

leri
22. jan 2010

lizatko, asi quinny freestyle 3xl, ten sa mi paci a ma vsetko co som chcela

lizatko1009
22. jan 2010

leri a teraz mas aky kocik?

z.vrablova
22. jan 2010

blazka.... por urcite nie!!! a s baklazanom si tiez nie som velmi ista, ci je vhodny ako prvy prikrm...

bambi02
23. jan 2010

dobre ranko maminky!

bambi02
23. jan 2010

pozeram, robite krasne pokroky!gratulujem!

bambi02
23. jan 2010

baby, deticky vam neugrckavaju?

bambi02
23. jan 2010

tusim este spinkate...tak si idem urobit kafe...

bambi02
23. jan 2010

a asi aj hned zbehneme na taku malu nakupnu prechadzku, ked je ta sobota rano 😀

bagaja
23. jan 2010

ahojte

no mm ma tak nasral...že už išiel sám na nákup a ja dnes nevarím neperiem, neumývam riad, jediné čo robím je starám sa o malú...tak som zvedavá čo bude jesť ja mám ešte buchty v mrazáku tak to mi stačí 😠

a prajem vám krásny víkend...u nás to krásne svieti slniečko, len je -11 brrrrr.... no ale poobede niekam pojdem s malou 😉

bagaja
23. jan 2010

hej a ešte som zabudla, že v noci každé dve hodiny bola malá hore a ja som akosi nemohla spať...čiže mám pocit že som celú noc ležala so zatvorenými očami 😔 a o 5 tej sme boli hore definitívne 😠

martinex
23. jan 2010

ahojte...
u nas noc klasika, vstavali sme o pol 7mej... a uz zase spime 😉
vonku je zatial skaredo a aj riadna zima tak neviem ci niekam pojdeme,snad ak sa vycasi,tak aspon na kratku prechadzku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre