Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kafulienka
23. okt 2009

ahojte,

babulka, tak to si ukludnila aj mna...lebo 🙂 sama som sa objednala o mesiac na 'operaciu' neprerezanej osmicky, ktora je u mna casovana bomba (bagaja - idem k dr.brugosovi, uz mi jednu takto vyberali obaja s ocom, ku komu ides ty?) a radsej nech ide von skor ako neskoro a s bolestou.
Tak som si bola ista, ze to nevplyva na mlieko, ale potom ste ma zneistili 😉

bay
23. okt 2009

hmmm. Tak ja si musim pockat kym sa mi ta osmicka prereze... Ale uz len dve 😀 😀

bagaja
23. okt 2009

kafulienka ja mám dr. Žiklovú, ale počula som že Brugoš je veľmi dobrý, ale ja sa tiež nesťažujem

martinex
23. okt 2009

babul aj pre mna dobra infoska.... musim si dat spravit kaz a bez injekcie sa mi zubov ani nedotkne 😀 pre mna vacsia bolest ako porod 😀

facovka
23. okt 2009

babule to deina septembrovy clanok hodila, hadam to schvalia definitivne 🙂
http://www.cas.sk/clanok/135778/poslanci-odsuhl...

babulka123
23. okt 2009

fac. no som zveava.

inak baby ja chcem aby mrzlo vonku.. nina sa mi v tomto pocasi budi po pol hodke, ked je vonku zima spi aj 3 hod.... tusim je cela po nas a nema rada teplo.. uz sa teraz tesim na bud. rok.. na leto .. hehehe
este ze ma tu najchadnejsiu izbu.. 😝 😀 😀

deina2005
23. okt 2009

hihihi no mna sa to aj tak nejak nedotkne lebo som nepracovala bola som naMD ☹

babulka123
23. okt 2009

baby tak to ze sa dieta meni po 3 mesiacoch je svata pravda... v pondelok sme mali presne 12 tyzdnov... a .. cez den nespime.. hehehehehheh

bagaja
23. okt 2009

babul a nie 11 tt? ste mali

bagaja
23. okt 2009

lebo my sme mali 11 a sme v narodení v utorok po Vás 😉

facovka
23. okt 2009

baga ked ratas na den ktory si rodila ze utorok napr.tak 12tt,nie??ale datumovo 11,bo mesiace maju rozny pocet dni tak sa to vselijako posuva🙂

babulka123
23. okt 2009

no 12 tt prebiehajuci..

paulusa
23. okt 2009

zdravim 🙂 . mam otazocku na mamicky, ktore krmia UM, kolko drobci vypiju a v akom casovom rozmedzi. moj matej je na nutrilone- vypije 90ml, kazde 3hod., ale mam pocit ze mu to nestaci. no dr. povedala ze mi moc pribera- co mesiac to kilo navyse.tak teraz ho skusam drzat o hod. dlhsie, ale je to o drzku. mam pocit ze ho trapim, chuda moje.

eviqa
23. okt 2009

ahoj paulusa, my sme iba na UM a môj vypije 150 alebo 120, kedy ako. Stane sa však, že vypije aj iba 90, ale to málokedy. Aj nám povedala dr. že veľmi pribral, ale že nie sme tuční, tak je to v pohode.

babulka123
23. okt 2009

palusa mi papame 120 kazde 3 hodky.. presne ako hodinky.. si vypyta..
ale ked sme boli ako vy tak 90 a papala kazde 2.5 hodky

paulusa
23. okt 2009

takze mu kludne mozem dat viac? bojim, bojim ze nas dr. zdobe 😢

martinex
23. okt 2009

paulusa daj mu viac.... chces mas radsej spokojne dieta ci doktorku?? 😎

z.vrablova
23. okt 2009

kuk foto, som sa vysantila s fotakom

babulka123
23. okt 2009

z su super.. kukala som uz na FB..

babulka123
23. okt 2009

baby spiiiime uz hodinu.. zatiahlo sa slnko na balkone je chladno a ona spiiiii jupiiiiii

paulusa
23. okt 2009

to je radost, ked spi 🙂 . aj mi dnes spime, lebo vcera sme toho vela nenaspali, mam pocit ze sme nespali vobec 😀 .
mati- mas pravdu, ked je hladny nech sa naje 🙂
baby a nezapeka vase babatka z UM?
my sme vcera kakali 1x rano- aj to asi pol hod. kym sa podarilo vytlacit a dnes sme este nekakali 🙄

babulka123
23. okt 2009

palusa.. my kadime max 2 x denne.. uz viac nie..ale v pohode.. inak pomaha ked vidim ze sa puci tak si ju zoberiem na kolena a dam ju do takej polohy ako keby sedla na wc.. a to pomo ide jedna radoost.. pokrcit nozicky a uvidis..

adenka
23. okt 2009

cafte,
no tusim som to nase spanie zakrikla... dnes je hore kazdu 3/4 hodinu... a samozrejme mi potom hodinu visi na bradavke... teraz zasa zaspala, tak som zvedava do kedy... drbne ma 😠

babulka123
23. okt 2009

aden .. vidim ze nie len nam sa to meni kazdy den..

aj ked my uz v podstate 3 den rovnako.. doobeda max pol hod, na obed rovnako a poobede taha 2-3..

babulka123
23. okt 2009

ozaj baby a ako vlastne zajtra?

o 14.00 pred tym domcekom ???

adenka
23. okt 2009

tak uz je hore 😠 😠

babulka123
23. okt 2009

zlatioik 😅 😅 😅

lulu73
23. okt 2009

ahojte

som tu na skok, na zajtra mi do cesty prisiel neocakavany program, ktoremu zial musim dat prednost ☹ takze nemozem prist...Leri, ja uz len na tej motorke za tebou pridem...je mi to luto

martinex
23. okt 2009

no tak my dnes pohodka,krpec pekne spal...boli sme sa prejst,cely cas drichmal,ale jak som doma odstavila kocar tak bol hore...tak som ho nenapadko supla do postielky,tak snad to pochopi a bude pokracovat v spanku 😀

inak ja zajtra nic,ideme kuknut to auto...je mi to luto ☹

perla200
23. okt 2009

no baby čaute...tak my 4 hodiny vonku🙂)) a inak ste na FB? lebo aj ja tam mam vela fotiek malej....tak ked niektorá ste tam dajte vedieť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre