Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
18. dec 2009

ahojte,
marti, tak tie bryndzovníky vyskúšam aj ja
chcem sa opýtať, čo obliekate doma detičkám? náš má studené ruky a nohy, tak neviem, či mu nie je kosa ☹

uankab
18. dec 2009

karin, to hej... ja som bola na antibiotikach, cely viked som prelezala v 40 a vobec mi neklesali 😖 ... ake fakt vyskusaj to, urcite budes citit napatie v prsnikoch, pripadne si daj nan studeny kapustny list, to ti trosku pomoze... a postupne to zvysuj.. pocula som ze su aj nejake homeopatika, tak sa skus spytat v lekarni..

martinex
18. dec 2009

eviq aj dadik ked sa hra ma studene nohy,takze pod overalom ma ponozky...a obliekam mu body s dl.rukavom a na to overal+teda tie ponozky

uankab
18. dec 2009

evi, deticky maju obvykle studene rucicky a nozicky... meraj teplotu na zatylku, ak je ten teply ak maroskovi urcite nie je zima 😉

karin.
18. dec 2009

Baby idem si zobudiť drobca lebo už ťahá viac ako 4 hodinky zasa aby aj v noci spal, dnes som sa s ním bola prejsť a nakúpiť potrebné veci do domácnosti a zrejme mu to prospelo, zlatý kočík nedám naň dopustiť.

Večer ešte mrknem čo ste popísali...

eviqa
18. dec 2009

marti, no asi aj ja mu začnem dávať punčošky alebo ponožky. Ja mu dávam body s krátkym rukávom, na to s dlhým a potom len polodupačky. ale budem musieť asi pridať punčošky

kolka1
18. dec 2009

Dakujem, idem to dorobit, vecer sa ohlasim 😉.

eviqa
18. dec 2009

uankab, ja skúšam chytiť noštek, či nie je studený, ale ked rúčky a nôžky má občas ľadové. 😒

bay
18. dec 2009

Karin, zajdi do lekarne a kup homeopatika na to 😉
Perla mooooc gratulujem k znasaniu laktozy 😵
Fac, vsetko najlepsie drobcovi 😉
Evi, no mojmu davam tricko s dlhym rukavom (prip body ak nahodou nejake je este ciste. Neviem preco, ale tieto sa nejak rychlo spinia...) na to body s kratkym rukavom a na nohy pancusky. Niekedy ma teple rucicky niekedy nie. Obcas sa to meni v priebehu par minut. Aj ked studensie ruky nez ja... to uz sa musi chudak snazit 😀 😀 😀

bagaja
18. dec 2009

ahojky, nestíham dočítať, lebo akosi mám veľa práce 😕 len tak na skok...

boli sme v poradni očkovali nás ☹ no dufm že nič nebude, máme 6780g, čiže ešte 20 g a máme 2x pôrodnú váhu, no myslím že je to celkom oki,

lulu a mám tu siliciovú vodičku či čo to je, tak pred kúpanim votrieť na 10 minút do vláskou a vyčesať? ale dnes nekúpem po očkovaní tak až zajtra

eviqa
18. dec 2009

...ja sa asi rozvediem. mm sľúbil, že o tretej bude doma, však to mešká iba tri hodiny? 😅 doma pomaly nie je z čoho variť a nehovoriac o darčekoch 😠

bay, a dávaš na pančušky ešte niečo?

bagaja, držím palčeky, aby to po očkovaní prebehlo hladko. Máme rovnako staré detičky a náš váži podobne, 6950g.

eviqa
18. dec 2009

joj, a ešte som chcela, že malý sa tak pokakal, že som ho musela sprchovať 😀 komplet je všetko zeleno-žlté a krásne vonia. Máme nový druh aviváže 😀

eviqa
18. dec 2009

no, mm dorazil, idem ho preraziť 😉

blazka24
18. dec 2009

ahojte nestíham tak len toľko, nespali sme do druhej rána ale čo už, ani kúpanie nezabralo stále je hore........

našla som stránku ale len tak omylom tak pre tie ktoré by to ocenili pripájam:
http://citajmedetom.pravda.sk/sk-cklasicke.asp

bryndzáky robievam tiež, mám doma knižku varíme aj bez skúseností a je tam tiež recept takže je to skvelé cesto a dobre sa robí s ním............

mňa nikto na večierok tiež nevoval tak si z toho nič baby nerobte, proste sme na materskej tak sme pre firmy akokeby umreli - veď sa vrátime a budú mať po chlebe 😀

zuzkamilko
18. dec 2009

blazka,obdivujem ta,ze vladzes stat na nohach-ci brehy do druhej rana...snad sa to zlepsi 😔

kolka1
18. dec 2009

Ahojte,

tak dieta ulozene, co ste popisali docitane, bryndzovniky upecene a su super 😀 . Takze baby ak by ste mali viac takychto receptov co by som zvladla aj ja tak sup sem s nimi. Mata tymto Ta oficialne pasujem za moju konzultantku na pecenie 😀. Gazu dohodneme 😉.

Fac ☹ casto na teba myslim, ako zvladas tie dve deticky. A aby toho nebolo malo tak este tie nestastne koliky 😠, viem co prezivas a drzim palce.

Perla este raz gratulujem 😵 😵 😵 viem aky je to pocit a ta euforia co zazivas. Ja po minulotyzdnovej sprave som mala tolko energie, ze by som zabehla aj maraton 😀. Je to skvele 😵 .

Uanka, nadprodukcie som sa zbavila, stale mam viac mliecka ale uz je to podstatne lepsie. Ja som kojila dost dlho aj vyse 12 hodin z jedneho prsa. Bol to brutus. A navyse ku kolikam co sme vtedy mali sa pridruzil aj reflux z toho ze hltavo papal pri silnejsom toku mliecka. A zacala som vtedy aj menej tekutin pit a nakoniec zabralo, drzim palce.

Aaaa firemne vecierky. Ja som bola pred troma tyzdnami. Podla mna zavisi na type spolocnosti. Ja robim v zahranicnej firme, volali ma na vecierok, chodi mi firemny casopis domov, mala som moznost volit do dozornej rady a dostanem aj vianocny darcek. A to si vazim na mojom zamestnavatelovi.

Evi, Borko sa mi zda ze je tiez zimomrivec. Ale ja kontrolujem ci mu je zima podla nosteka.

babulka123
18. dec 2009

koklka a aky vianocny darcek dostaneme??? a videla si poslednu stranu vasho firemneho casopisu?? heheheh ...

bay
18. dec 2009

Evi, nie. Len pancusky 😉

kolka1
18. dec 2009

Co je na poslednej strane? Posledny ci ktory?

Vsak Marek by uz mal mat darcek, ci? Neviem ci ocenis ale mne sa sikne 🙂. Babul a u vas v banke co? Myslia na maminy? Pokial viem tak je vas vela na materskej 😉.

karin.
18. dec 2009

ahojte,

tak aj môj drobec je už uložený. Uvidíme ako dlho mu to vydrží a či bude táto noc lepšia ako tie predchádzajúce. Dnes som mu v lekárni kúpila Nutrilon 1 Extra aby sa dieťatko viac zasýtilo tak som zvedavá, či to pomôže. No a ako som už spomínala mm je preč a príde až zajtra ráno a ja sa pomaly začínam báť....ale nie je to nič hrozné zatiaľ aj keď mi už blyslo pár myšlienok hlavou. Ešteže mám ďalšieho chlapa v postieľke, ten ma určite ochráni. 😀

Na tie bryndzovníčky som zvedavá, chystám sa ich piecť budúci týždeň a kolka gratulujem že sa ti vydarili a ešte ticho závidím, že robíš v takej firme, ktorá má charakter.

kolka1
18. dec 2009

Halllo Babul kde si? Spovedas Mareka? 😀 😀 😀

babulka123
18. dec 2009

kolkka.. no co ti budem hovoprit.. nas vian.darcek ostal v robote.. takze to bude novorocny darcek.. heheh
a teraz v poslednom cisle na poslednej strane.. je tam aj Miskyn syn {stromcekovej od nas z banky.. ostala som prekvapena ze sa poznate.. } a Ninka s dudlami.. heheheh baby to stiahli z FB.

u nas v banke.. no ja si myslim ze myslia.. len este neviem ako .. hehehe ale inak som spokojnal.. len dufam ze budu mysliet ked sa budem chciet vratit.. ale to je velmi daleko tak uvidime..

kolka1
18. dec 2009

😀. Posledny casak mi este nedorazil, ako vlastne vela veci co visi na Slovenskej Poste 😠. Este ze vianocny darcek pride osobne, bo by som si ho nestihla vycerpat. Ano s Mimou sa pozname. A Tomina som pred rokom a pol nahirovala do mojho cisto chlapcenskeho timu 😎.

babulka123
18. dec 2009

kolka ako si vedela.. hehhe
a to ze tomas robi u teba to som ani len netusila.. hehehe

kolka1
18. dec 2009

A co hovori Marek na Martina K.? 😒 Asi nie je moc nadseny co?

karin.
18. dec 2009

Pridala som nové foto do albumu.

babulka123
18. dec 2009

kolka.. bol smutnyt, nahnevany, sklamany .. asi vsetko dokopy.. chuda nespal asi do 5 rano..

zuzkamilko
18. dec 2009

karin..adamko je velky fesak 🙂

kolka1
18. dec 2009

Babul verim 😒. Idem off. Dobru noc.

karin.
18. dec 2009

zuzkamilko: ďakujem, ty si dala vyrobiť krásnu vianočnú pohľadnicu, zlatučký je.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre