Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
15. jan 2010

baga skvely napad...aj ja si pojdem naliat 😉

bagaja
15. jan 2010

mati tak nezdravie 🙂

martinex
15. jan 2010

baga aj tebe 😀

bagaja
15. jan 2010

no a inak ani sa to nezdá ale teraz som pozerala na Fb tak je nás okolo 26 spolu celkom slušné nie?

babulka123
15. jan 2010

ahojte, u nas sa spi od 7 ... a byt sama.. matka dnes som ti to vystvetlovala.. a dnes sa to znova opakovalo.. asi o chvilku vybuchnem neskutocnym sposobom.. kua..

bagaja
15. jan 2010

babul vydržať.... 😉 nalej si vínka pripi si s nami 😅

martinex
15. jan 2010

babul dychaj... kasli na to,nalej si nieco,spravime si online zurku 😀

babulka123
15. jan 2010

baga normalen mam na to chut..

matka pisala som si s lulu ze stvrtok alebo piatok zurka u nej.. a bude aj DVD.. co ty na to ?

martinex
15. jan 2010

idem ja pozerat dracie srdce...pa a dobru noc

eviqa
15. jan 2010

ja nie som síce sama, ale pridávam sa na on-line žurku 😉

bagaja
15. jan 2010

idem aj ja kuken na dračie srdce..papa

eviqa
15. jan 2010

no kočky? práve som otvorila fľašu vína a vy končíte? no kde iní končia, tam ja začínam. 😀

eviqa
15. jan 2010

pekný večer si prajem, aj vám 😉

babulka123
16. jan 2010

dobre ranko .. prvaaaa...

my sme spali od 7 do 6 rano nonstop.. ze aka paraaada..
dnes ideme k svokrovcom az do nedele takze tu moc nebudem ...

jajkar
16. jan 2010

dobre ranko,
tak mne vcera mamina bola pri malej a ona presne vedela, ze som tu neni, a cakala ma do pol 10, a spala asi pol hodinku....no chudatko, tak sa zasmiala, ked ma v tych dverach zbadala.
To aj vase babatka su take ked vam ich niekto strazi,

babul, gratulacia ku spanku.......aj ja chcem, co si mallej dala do mliecka?hm? 😀

bagaja
16. jan 2010

ahojky

joj babul krásny spánoček aj ja by som si už želala, ale čo už vydržíme....

jajkar aj moja je taká ale nie vždy, ona si už zvykla , lebo chodím na anglinu tak ju často niekto stráži 😉

no a včera večer o 10 sa mala zobudila s takým plačiskomže ani jesť ani nič len plač,pol hodinu sme sa ukludnovali, kým sa napapala a spala dalej

maminky a tehulka krásny víkend vám želám 😉 😉 😉

bagaja
16. jan 2010

bože baby ja už neviem čo mám robiť, ona mi znova odmieta jesť 😠 , zas len plač a plač a plač....to ako raz sa napapá v pohode a inokedy ani za nič...len nervy a plač a pritom si ide ruku spapať...už som z toho na nervy, normálne mám strach z dalšieho kojenia čo to zas bude 😢

martinex
16. jan 2010

ranecko...

tak my sme vstali 4.20,skoro ma vystrelo..nehovoriac o tom ze v noci zase milionkrat hore...o8mej zaspal ale len do 9tej... som uplne znicena...

babul tak si uzi vikend a vecer kino,potom daj vediet ake to bolo...

baga neporadim ti,u nas to je tiez take niekedy..prso nechce,ruku by si vsak zjedol aj so zapastim.... jedine vydrzat 😎

z.vrablova
16. jan 2010

dobre ranko... Noc paradne, od 20.00 do 8,30 s jednou zastavkou v pitshope o 01.30.
Teraz sa hrajka na hracej deke a ockom skuli na Bebe TV, sa jej to naramne paci, ale striktne pravidla, len 2x10 min denne.
MM este vyspava, dnes cakame babky a dedkov, pride gratulovat malinkej k meninkam... 🙂
Idem zacat upratovat, aj ked sa musim este nakopnut...

martinex
16. jan 2010

zuzi to vas caka pekny den.... ja prave premyslam co budeme s malym robit,kedze tatino je v praci

z.vrablova
16. jan 2010

aj u vas je vonku tak krasne slnecno??
Ja by som hned vedela, v takom pocasi by som kocikovala aj 4 hodiny....
Mna caka navsetva, pripravy a k tomu vsetkemu si nakoniec ani nic nemozem dat, kedze drzim dietu, tak budem slintat nad stolom... 😀 😝

perla200
16. jan 2010

čaute.....no ja mam hnačku🙂))))))))) kua....celú noc na wc.....

no inak nič nové.....

zuzi - prečo že striktne po 20minút? ved v podstate je to pre deti nie? ako viem že moc skodí telka ale nasa viac pozerá trosku.....

z.vrablova
16. jan 2010

Perla, neviem, to som si len ja povedala ze po 10min... nechcem ju navykat na pozeranie TV, to bude mat ako bonus, nie ako samozrejmu vec aj ked bude starsia...

z.vrablova
16. jan 2010

radsej sa s nou zahram a precitame si spolu nieco ako TV

perla200
16. jan 2010

no jasné aj ja to tak chcem robit....ale neviem či sa tomu vyhneme nejako.....aj ked ja by som tiež nechcela aby bola oblbnutá z tých rozprávok a postavičiek ktorým ja sama neviem odhadnút pohlavie🙂)))))))))))))))))))

missy97231
16. jan 2010

dobre ranko... my sme tiez noc nemali tu najlepsiu... ale viete co sa mi stava? ze ja zaspim pri kojeni.. ked sa prebudim (aj o hodinu) tak si za pana neviem spomenut, ci maly jedol, alebo nie. a vacsinou spi, tak ho opat dam do postielky...mne sa to nestavalo, vzdy som vydrzala, nez sa napapa,,, ale teraz ako ma to obdobie budenia sa, tak fakt ja spim.
maly mi zaspal v postielke,,, spi uz hodinku, tak cakam kazdu chvilku ze sa prebudi. 😉

martinex
16. jan 2010

missy to mne sa stava pravidelne...

zuzi hej je tu slnecno....sak pojdeme von,len rozmyslam s kym a kam

bay
16. jan 2010

Ahojte,
akosi v poslednej dobe moc nestiham. 2x do tyzdna plavanie, v pondelok je uplakany maly, bo tatinko odisiel do prace a piatok sa uz tesime na vikend ze bude tatino doma 😀 😀
Tak u nas je pre maleho telka uplne zakazana. Iba co obcas vytaca hlavu ked ho prenasam okolo 😅
No ja pri kojeni zatial nezaspavam, ale sa mi stava, ze ked maly zacne v noci plakat (co je kazde 2h) a chce jest tak ja ho v sne nakojim a potom ked sa zobudim tak sa cudujem co zas reve... A potom mi to zvycajne docvakne, ze to nebolo skutocne a ze to ubohe dietko je stale hladne 😅
Baga, moj cez den moc nepoje. Iba co si parkrat potiahne a hotovo. Malokedy kojime co i len 5 min. Ale je spokojny, vysmiaty, ved preco by zabijal cas jedenim. Za to to dobieha v noci 😀 😀

martinex
16. jan 2010

caute..pozeram,ze vsetky si uzivate vikend vo velkom...ja som dnes upratala,potom sme boli s maly vonku,na na vsteve u kamosky a ked sme prisli domov,tato uz bol doma.... 🙂 spanok poobede vseho vsudy pol hodka, viac ani bohovi,dokonca ani v kociku,tak sa tesim na vecerne uspavanie 😉 tak teda uzivajte si vikend aj nadalej, ja idem spravit nejaku veceru a venovat sa mojim chlapom...pa

leri
16. jan 2010

ahojte 🙂
my sme dnes mali velmi milu navstevu 🙂 bola to nasa frajerka emka s maminou a ocinom 🙂 je to dama emuska 🙂
bagaja, a nerobi ti to pri krmeni z niektoreho prsa? ci z obidvoch ked kojis..........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre