Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

daniela33
17. nov 2009

☹ blazka

z.vrablova
17. nov 2009

Babulka uz asi spi... tesim sa z cumlov, su uzasne... a co sa tyka tej vyvysenej postele, ja som pred porodom 2 meaiace spala na vyvysenej posteli, kvoli hroziacemu predcasnemu porodu a oviem ti, kym som si zvykla (a odvykla).... urcite to aj na babatka posobi...
Lenka, aj my mame stale vodu v termoske vriacu a v case krmeni ochladzujem v studenej vode, stihne sa ochladit, kym prebalim... a asi 40st miesam Bebu HA a este ani jedna hrudka nebola, nikdy...
Termosku som mala zanesenu kamenom, pomohla horuca octova voda, 2 hod... vycistila som este s kefkou na flase a je ako nova... aspon na cas.

My mame stale problem s papanim... malo papa max 90-120ml UM, pyta si kedykolvek, po 2-3 aj 4 hod, ziaden system... nastastie len cez den... pije s nechutou, na 4-5 prestavok, hra sa s dudlom, normalne do nej mlieko musime liat, aby nieco vypila... a naopak zacala si pit viac caju... mozno aj preto nepije tolko, co pretym, nasyti sa cajom...
KAka sama, bez pomoci 1x denne a je hotova aj o 5 min s plnou plienkou...
Ja nemam problem nechat malu aj na dlsi cas samu v izbe hrat sa... je zvyknuta, teda od mala som ju ucila, aby sa vedela sama zahrat... snazim sa ju nepremiestnovat po byte, kde sa ja hybem...
Ona celkovo sa nerada nosi na rukach, ale niekedy ma vyslovene potrebu tulkat sa...

A co sa tyka navstev typu... tutulimutuli.... absolutnym vitazom je moja mama... sa v kuse hadame...

lenka_66
17. nov 2009

no ja mam v termoske taku ze mozem hned dat.miesam cez den a to ju nemam v termoske.ja sa bojim ze ju zle vyplachnem od octu tak radsej kupim novu.sak rychlovarnu ked odkamenujem tak aj mozno 10x oplachujem

z.vrablova
17. nov 2009

prave som si vydrazila vianocny darcek pre seba... sluchadla na ipod Senneheiser CX 300... sa tesim...

z.vrablova
17. nov 2009

ja som sa tiez bala.... ale naozaj nemusis, vyskusaj, ved ak nahodou, aj tak u vyhodis... som oplachovala asi na 3x,, ale po octe ani slychu...

lenka_66
17. nov 2009

zuzi , no este sa pod stromcekom potesis jeeeej to som teda necakala 😀

z.vrablova
17. nov 2009

som ja ale selfish... 😀

daniela33
17. nov 2009

idem ja do hajan, brú noc

lenka_66
17. nov 2009

idem aj ja bo moj kon asi spi a vypadava mi 😀 (myslim net a nie draheho)

z.vrablova
17. nov 2009

idem popozerat nejaky mp3 pre mm, stale mi kradne moj... mame novu zabavku, ked chodievame kocikovat... nuda pri nasej princeznej, nestacim ani zamknut dvere a spi, az kym sa nevratime premrznute domov... (Aden, nechcem provokovat... 🙂 )

z.vrablova
17. nov 2009

zase som tu ostala len ja sama, tak peknu dobru noc, nech sa pokladikom dobrucko spinka...

sisulka7
17. nov 2009

nemam silu vas teraz citat, takze nas drobcek uz spinka v postielke bez vanicky od kocika 🙂 , mam upiekla tri druhy zakuskov a citi sa uplne grogy, prave som doumyvala riad, dam si sprchu a letim do postele nech si troska zdriemnem nez budem musiet zasa odstrekovat.
Inak zajtra by mi mali prist nejake tabletky na zvysenie tvorby mliecka MOREMILK PLUS, ktore vraj super funguju, to uz je moj posledny pokus. Za tu cenu by mali fakt fungovat uplne dokonale.
Zajtra ideme na kontrolu klbikov, tak sa idem modlit, aby to bolo v pohode a drobcek sa zbavil tych hnusnych plienok nasiroko.
Zajtra mame uvitanie u nas v skole, tak mame perny den. Dufam, ze tuto noc bude Kristinka spinkat lepsie respektive pokojnejsie.
Ok dobru noc, docitam vas v noci. 🙂

blazka24
17. nov 2009

tak ja som sa vrátila ale vy ste všetky šli spať, no čo už, my sme nespali doteraz 😢

hawajcanka
17. nov 2009

aho blazka co nespinkate

facovka
18. nov 2009

ahojky babule,hlasim ze dnes sme zavrsili mojich vytuzenych 3mes. no ze by nejako vyrazne sa nam rezim polepsil,to ee,ale tesim ze stvrt roka za nami,uz to len lepsie bude,kym zuby nepojdu 😀 😀

z.vrablova
18. nov 2009

Fac, blahozelam k vymesaciu... uz bude len lepsie... a potom budeme nostalgicky spominat, ako dobre bolo, ked este decka nebehali... 🙂

My sme prespali celu noc s jednou prestavkou na papanie...
Kupila som mm ten mp3 na vianoce, tak tesim... aspon zopar darcekov z krku.

Dievcata, co uz mate kramy, pouzivate tampony??? Ja mam este strach, ale som na nervy z vloziek...

Sisulka, mne Annag odporucala MoreMilk tablety, nevedela som ich v celom PO najst,... tak ti prajem, nech zaberu... nech aspon jedna Kristinka este vydrzi na MM mliecku... A mas menej mliecka??
My uz nekojime..

facovka
18. nov 2009

zuzi,ja pouzivam tampony,ale som po cisaraku takze zdola oki,bez problemov... 😉 ja si myslim ale aj ked si po prirodzenom ze neni problem,ked uz si dobre zhojena a nemas ine problemy 🙂

babulka123
18. nov 2009

ahojte, docitam vas neskor.. ale na termosku a vodny kamen skuste citrodeko.. staci zaliat, nechat tak a potom oplachnut ... funguje to dokonale..
a u nas denne zaspavanie zas hroza.. ani tak ani tak.. je..ne ma..

v noci sa dalo, teda do pol 1 potom bola hore asi do 2 a potom spala do rana..
este ze chodim tak skoro spavat.. heheh

lenka_66
18. nov 2009

zdravicko 😉
nasa noc 19,30-5,30 po spiacky odgrgol a tahal do 7,30.teraz zacal 30 minutovku.

martinex
18. nov 2009

ahojte kocky...

tak u nas noc ok,potiahol klasicky do 7mej,potom som ho do 8mej nechala hrat sa v postielke a ja som este spala.. a teraz som mu dala jest a ulozila ho,ale zjavne nesuhlasi,lebo cestuje po postielke,preracia sa na chrbat a saskuje.... trdlo jedno 🙂

dnes sa ideme ockovat,tak drzte place...velmi dufam,ze nebude moc plackat,lebo idem sama,mm je v praci,tak aby som maleho u dr. zmakla

zuzi ja som mala kramy len raz,ale este som si na tampony netrufla...

bagaja
18. nov 2009

ahojky

no my klasika o druhej a rano o pol šiestej už definitívne 😠 ale mm bol uvedpmelý a zobral mi ju a ja som tak tuho zaspala že som sa prebudila o pol osmej ako mi nesie spiacu krásavicu, normálne mu zaspala na lehatku tak mi ju priniesol a spali sme do pol deviatej 😉

z. aj ja používam tampóny ale tiež som po CS, čiže pohodka 😉

fac tak blahoželám k trom mesiačkom a dufam že sa to napraví, a olimu prejdu koliky 🙂

eviqa
18. nov 2009

pekné ránko,
fac, všetko naj...
zuzi, tak si prestala s kojením?
babul, no vidíš, možno sa to lepší.
my klasika, celú noc krásne spinkal, ale teraz akosi nemohol zaspať. Oči si trel ručičkami, dudka v ústach,ale on nie a nie zaspať. Ta neviem. Síce už spí, ale to uspávanie bol des 😒

bagaja
18. nov 2009

mati a odvtedy si už nemala kramy? ty tiež kojíš že? dokelu to len ja musím mať 😠 aj kojím aj tak

lenka_66
18. nov 2009

mati , drzim palce a neboj zmaknes.ja som bola tiez sama.no a pre plac som ic nepocula co mi vravia 😀

martinex
18. nov 2009

baga odvtedy som nemala... a kojim...a beriem HAK...

lenka_66
18. nov 2009

u nas je nova zabavka.vypluvat dudel co najvysie 😀 .taky rehot pusta ze az.

z.vrablova
18. nov 2009

Baby, co este neboli na ockovanie... odporucam homeopatika...
Thuya Oxidentalis 15CH- beru sa den pred ockovanim, v den ockovania a den po ockovani...
A cipky Viburcol... v pripade teploty zvysenej...
Marti, drzim palce Davidkovi

lenka_66
18. nov 2009

evi , ako casto chodis s maroskom na rehabky? KE by si uz aj stretko dali.a tusim ak to ma byt v strede tak ty budes v epicentre 😀

martinex
18. nov 2009

baby dik, hadam sa aj ja nerozplacem 😀

zuzi ja som uz kupila cipky malemu,keby mal nahodou zvysenu teplotu po ockovani

eviqa
18. nov 2009

leni, teraz som nebola, lebo nerobila tá fyzioterapeutka, ale idem na budúci týždeň. Raz do týždňa chodíme určite, občas dvakrát. budúci týždeň mám ťažký, s malým cvičiť, potom kontrola na FRO a kontrola s klbikmi. Ale mohli by sme dať nejaké to stretko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre