Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
21. nov 2009

blažka hlavu hore, máš dôvod ísť na nákup - akože vianoce 😅

blazka24
21. nov 2009

bagaja tak ja mám na vianoce aj narodky ale darčeky som už zadala aby to para tlačila 😀

blazka24
21. nov 2009

bagaja som sebecká a myslím len na seba, vy ako ste sa vyspinkali a čo si porábala ty a čo maličká ???? možno budúca frajerka môjho krpca, keď pôjdeme na liptov tak behneme do popradu 😀

blazka24
21. nov 2009

tak je jana eyrová tak konečne si užijem telku, krpec má zase mierne zvýšenú teplotu - už aby mu to prešlo je mrzutý miláčik malinký.......

babulka123
21. nov 2009

ahojte, som spat z obchodu .. no najst nieco na "korpulentnu" osobu a este aj po porode tak to je ozaj des.. ale zvladla som to .. kupila som si take nieco ako saty ale daju sa dat na nohavice je to super, fialove.. vraj je to v mode teraz.. heheheh
a ninka bude mat tiez fialove saty v pondelok { ideme na promocie sestrenici} tak budeme koceny..

blazka24
21. nov 2009

babulka tak to hej, skúste potom dať foto 😀
ja som doma sama a nikto nie je na nete 😢

babulka123
21. nov 2009

chuda moje.. hehehe
inak ninka dospava este aj ranajsi spanok, normalne som kontrolovala ci dycha .. od rana sa ani nepohla.. hehehe

dam dam ..

blazka24
21. nov 2009

babulka som hotová, nie som zvyknutá byť cez víkendy tiež sama, síce je jana eyrová a tú milujem ale teraz ma neberie......

malý mi pije málo je to asi tou teplotou, ledva do neho niečo natlačím ale nútim ho čajíkovať ak nechce mlieko lebo to je zahustené tak aby mal dostatok tekutín.......

babulka123
21. nov 2009

tak tak .. a preco ma teplotu ? ockovanie?
kolko ma ?

blazka24
21. nov 2009

očkovanie bolo vo štvrtok ešte má stále teplotu zvýšenú /37,5/, je umrnčaný a ako som mu menila v postielke povlečenie chudáčik plakal ako blázen, tak aj to ho možno ustalo a trošku vypil mliečka asi tak 80 ml........

babulka123
21. nov 2009

37.5 po odpocitani?
snad to prejde.. ale umrncany moze byt.. chuda .. nas to caka bud. tyzden asi ..

blazka24
21. nov 2009

po odpočítaní veru, kúpila som naprd teplomer, čakám kým pípne - síce sa malý rehoce ale mala som dlhšie hľadať ten čo určí hned teplotu vrrrrrrrr
spinkáme a ja som vypla radiátori a mrznem s otvoreným oknom nech len pekne spí........

babulka123
21. nov 2009

my sme uz hore.. hcuda asi sa jej nieco snivalo lebo s taktym zalostnym placom vstala.. aj slza vypadla..

z.vrablova
21. nov 2009

ranko... ja som vstavala o pol dvanastej, este som ani obed nezacala varit...
Tahala som nocnu pri Kristinke, mm mal rannu sluzbu...
Normalne sa hanbim takto vyspavat...
Blazka, zvysena teplota patri k neziaducim ucinkom ockovania, nezabudni o tom informovat lekarku, nech poda hlasenie na http://www.sukl.sk/sk/bezpecnost-liekov/liekove......
Lekari to zvyknu bagatelizovat, ak sa to nebude hlasit, tak sa to nikdy nezmeni... len 2% pripadov je na Slovensku hlasenych...
A aj mu nieco davas na znizenie horucky?
Kristinka ide na balkon a ja konecne varit... este vas nakuknem, len postavim masko...

eviqa
21. nov 2009

ahojte maminky, tak my noc klasika, síce o tretej hľadal dudu, ale spal dalej. Boli sme v optime nakúpiť nejaké vianočné darčeky, tak samozrejme, veľa som nenakúpila. Už ma z tých vianočoných darčekov asi šľahne, každý rok niečo vymýšľať. potom sme sa boli napapkať, teda ja som sa veľa nenajedla, lebo maroško sa rozhodol, že svojim krikom bude obšťastnovať celú reštiku 😀 tak som sa s ním musela prechádzať a on kukal druhým do taniera a olizoval sa 😀
a teraz sedím na balkone s malým, spinká, kedže celý nákup a obed prekukučkoval, a mm upratuje. Zajtra má poľovačku a tak veľmi chce ísť, že až pratá. no čo, oddýchnem kus.
blažka, to je mi ľúto s tým očkovaním. Nás budú očkovať až v januári, no som zvedavá ako dopadneme.

blazka24
21. nov 2009

zuzka dávala som čípok paralenový ale len polku, v noci dobre spal ale teraz som nedala nič, podávala som častejšie papať alebo čajík aby mal dostatok tekutín, už horúčka nie je ale je nevrlý ale do tohto nečasu veru nejdem von.....

eviqa, vráblovka tak vám závidím že máte balkon ja by som bola nemlátom šťastná ale ja nemám takže horor malého musím brať preto buď von alebo otvorené okno aby sa mu lepšie spalo..........

adenka
21. nov 2009

ahojte,

tak my sme sa dnes vynimocne zobudili uz o 5:15, ale vecer bola len na MM lebo som mala odsate a nechcela som mrazit... ale slecne sa nejak nechce grgat tak mame kazdych 15 minut po ulozeni poplach a samozrejme zasa chce didku a zas negrgne... tak teraz zaspala od po 11 tak hadam uz aspon 2 hodiny potiahne lebo uz mam od vcera vybrate zehlenie a nie a nie to dokoncit...

evitu mozem aj ja, mam tu akurat Mal to byt pekny zivot alebo ako sa to vola, cestovalo to so mnou aj do porodky, ale este som sa k tomu nedostala...chcela som najprv docitat pozicaneho Coelha, ale asi ho vratim bez docitania..nejak ma tento nechytil...

no idem asi zehlit... 😒

bagaja
21. nov 2009

no a nám sa pokašľal kočík, v poslednej dobe tak 30-40 minút 😠 dnes som išla ako krkavčia mať dieťa ričalo na žive raty akoby ju rezali, alebo to nebude kočom, ked cez obed spala na balkóne 2,5 hodiny? ale prečo nechce už potom spať nechápem.

no pečiem bábovku a idem so sprchy a tí dvaja kukajú v telke - splachnutého 😀 a malá sa tam rehlí akoby chápala 😝

blazka24
21. nov 2009

bagaja ja som znudená na nete a pozerám čo by som porobila ale len tak po sediačky 😀

idem umyť kočík /za kolieska som sa až hanbila aké sú zakakané/ a potom spršiť, malý spí - ako vždy keď je mm doma.........

bagaja
21. nov 2009

blažka ja koliečka nechavám dole ale tiež už si hovorím že musím zobrať handru a poutierať, no ale chce sa mi šak aj tak sa furt zablatia...

no v sede čo by som ti poradila....jesť, nič nerobiť, čítať časopis a povýsavať kolo gauča 😀

lenka_66
21. nov 2009

tak ja som uz pozehlila.kopa bola vysoka skoro ako ja. sak tyzden bez prania ☹

evi , este z marosko nekradol druhym z taniera 😀 .co chc 😀 es sak tvoj syn dba o tvoje zdravie a postavu.domaca strava je domaca 😀

lenka_66
21. nov 2009

blazka este v sede mozes nohy na stol vyhodit

bagaja
21. nov 2009

aaaaaa na to som zabudla, šak to samozrejmosť, že nohy na stol 😅

leni adenka ked už ste vo švungu zo žehlenia neprídete k nám?? 😝

lenka_66
21. nov 2009

posli pozehliiim , tatko sa stara o synatora tak mam veget

bagaja
21. nov 2009

hej aj náš sa stará, tak ja sa očlovečujem - už som hlavu umyla, osprchovala, oholila, idem nalakovať nechty a potom už asi len namalovať by to chcelo a niekam do baru 😵 no pekné sny mi bludia hlavou, a čo tam budem pri minerálke sedieť?joj ale by som si dala do nosa, tak do nálady, už by som niekam šla 😝

blazka24
21. nov 2009

bagaja tak dík za nápady, sprška uskutočnená, kolieska som ojekatovala, len som tak handrou kol nich pobehala a čakám kedy sa náš zázrak zobudí, spí na supermana ruka pod hlavou 😀

leni tak dík za rady aj tebe, len tak sedím a čumím a čumím, toto počasie zabije vola, už druhá káva a vypadám jak mechom udretá .........

čo sa týka žehlenia hľadám záujemcu na zajtra abo pondelok, ešte len som poprala 😀

bagaja ja si aj dať môžem a vôbec ma to neťahá, ale priznám sa po troch dňoch mrnčania, plačkania malého a horúčkovania som skonštatovala že som dostala chuť na cígo len tak pri kávičke ale strašnúúúúúúúúú no zažehnala som to a tak nehrozí 😀

martinex
21. nov 2009

ahojte kocky...

tak ja som bola doobeda v skole,skusku som hadam dala,vysledky su az o tyzden....
maly bol zatial u nasich,mama s nim a s flasou bojovala hodinu a stiahol len 60ml...takze mi flasu definitivne nelubime...zato ked som prisla ja,skoro ma zjedol 😀 dali sme si u nasich obed a boli sme nakupovat, zase o 2 darceky viacej..uz nam ostali len 3ja ludia 🙂 tesim tesim

teraz si ideme s mm objednat pizzu,sadnut pred tv a nerobit nic.. dado lezi v postielke a na cely dom sa rozprava s nalepkami na stene..uzasne zvuky vydava....

inak vsetko po starom, v noci klasika kojenie3x..uz si pomaly zvykam....

sisulka7
21. nov 2009

bajaja a mineralka len nebublinkova 🙂 ja som tiez este nikde nebola odkedy sa Kristinka narodila, ale ked sa ma ist von, tak volame kamosov k nam, aby mi nebolo az tak smutno.

z.vrablova
21. nov 2009

Eviq a preco az v januari???
Ja sa vonku nehanbim chodit... ved babka sa z malej vytesuje.... aj tak len spi, ked strazi, a vstava az ked my prideme domov... ked som kojila, aj tmave pivko som si dala...
Zehlit by aj mne trebalo...

Mala kvecla pod kolotocom, tak veget do kupkania. Dufam

blazka24
21. nov 2009

martinex tak si užívaj veget a skúška - držím palce.........

sisulka ja kcem ísť von nie doma sedieť..........

zuzi tiež si myslím že babky sa vytešujú zo stráženia, len ja som ešte nestihla to stráženie využiť, zatiaľ nebol čas na to a tiež kceeeeeeeeeeeem von

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre