Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
29. nov 2009

Chudatka deticky... ja sa uz ani nevyjadrujem na temu ockovanie... hrabem sa v zakonoch, ako sa mu vyhnut...
mam tolko info... uz aj lutujem, ze tolko citam... sladka nevedomost... ale som matka a chcem pre svoje dieta to najlepsie... (moznost volby)
Dievcata, nechcem vas strasit, ale poruchy spanku, nespavost, ci ospalost, caste budenie, neutisitelny plac mozu mat s velkou pravdepodobnostou suvis s ockovanim... kto by mal zaujem, precitajte si nieco na tuto temu...
http://rizikaockovania.sk/
... ale upozornujem, ak sa o to zacnete podrobne zaujimat, uz neskoncite...
Mozem len odporucit sa skontaktovat s dobrym homeopatom a precistit organizmus od jedov obsiahnutych vo vakcinach....
Ja som sa predbezne s dr. dohodla, ze sa nikam neponahlame... a nechcem, aby mala dostala naraz hexavakcinu+pneumo... radsej vakcinu, co ma najmenej zloziek a snazit sa o co najdlhsie intervaly medzi vakcinami.. je vraj taka moznost, ale znamena to viac vpichov, co je v porovnani s tym, ze ma moje drobciatko dostat do telicka 6 virov naraz ten najmensi problem...

Lenka, tento tyzden zo stretnutia asi nic... ma byt sychravo, dazdivo a mm je nachladeny.. vyzera to na chripku.

zuzkamilko
29. nov 2009

dufam,ze nase deticky to prejde a ked nie,sme ich mamicky a postarame sa o ne.....

perla200
29. nov 2009

bagaja u nás je to takisto so svokrou...mala ako keby cítila...prídeme k svokre a spí...ako otvoríme dvere reve až kým neodídeme...zavreme dvere a klud🙂)) no neviem a svokra stále aká je mala zlá:((((( ale téma svokra je u nás iná kapitola takže sa nevyjadrujem:(((

no ja nevidím nejaký extra problém to očkovanie, skôr zubky.....aspon u nás je to tak....

stansun
29. nov 2009

ja uz som zistila preco mi tak hrozne place, jednoducho este nie je unavena. Musim ju davat spinkat asi az po troch hodinach, teraz sme sa doma fotili a po troch hodinach isla spat a zaspala tak ze som ju iba polozila do postele a uz chrnela 😉 a to spala v kuse tri hodky 😵 tak sa tesim 😵 este uvidim co bude robit vecer 😅
inak uz som dala jednu fotku co sme sa dnes fotili, este potom neake prihodim ale viac budem mat na FB 😉

perla200
29. nov 2009

super stansun...vidís🙂)) ono kamoska hovorila že jej syn ma pol roka a stale sa učí a skúsa čo nanho platí🙂 asi to bude tak celý čas čo budú malinkí.....

stansun
29. nov 2009

no tiez si myslim ze to nikdy nebudeme vediet 😅 ale aspon som na to prisla

blazka24
29. nov 2009

ahojte baby ako čítam máte samé problémy z očkovania, to ma mrzí - no my už dávno máme po tom ale pravdepodobne sme niečo niekde chytili, včera horúčka z ničoho nič - že by zuby? bol mrzutý, nechcel jesť, vracal čo zjedol proste horor......

babulka123
29. nov 2009

ja sa len idem pochvalit , mam novy TV v spalni a sa vytesujem..
vecder sa ozvem..

zuzkamilko
29. nov 2009

blazka,kolko trvalo,kym to po ockovani preslo? 😒

adenka
29. nov 2009

ahojte baby,

tak ja nechcem nic zakriknut, ale nam to ockovanie celkom pomohlo..mala mi vcera popoludni spala 4 hodiny, dnes 3,5 ale samozrejme vonku v kociku. ale aspon sme ju dnes nechali svokre a boli sme nakupit. inak v shopping palace na zlatych je nejaky novy detsky obchod, kupili sme tam teplucky overal sustakovy za 16 eur...

a inak najlepsia zabava svietit baterkou po izbe...dieta mi 15 minut kukalo po svetielku a ani nedychala 😀

btw nemate niekto ten parny cistic co chodi v teleshope? uvazujeme o nom ale chcela by som nejake referencie...

babulka123
29. nov 2009

aden dobry tip na zabavu .. zajtra skusim .. heheheh

my sme boli v DS v tescu , nakup ninka cely prespala takze uplkne super, potom som jej tam dala jest chuda ani nedychala lebo svetielkoval stromcek.. a prisli sme domov, marek instaloval TV a ninka bola uplne super, nebola uplakana nic, takze az teraz kupeme, co vacsinou o takomto case uz spi..

uvidim ake to bude so zaspavanim..

bagaja
29. nov 2009

ahojte no my už spíme síce horko ťažko, boli sme u našich na návšteve a samozrejme babka na ruky a teraz nie a nie zaspať, no čo už 😉

bagaja
29. nov 2009

aaaaaaaaa zabudla som mam cucflek na brade od malej 😝 😝 😝 tak sa prisala že ne a ne odsať 😀

zuzkamilko
29. nov 2009

tak a je to tu opat,chvilku si pospinka a potom neskutocny plac ☹ ,ja som z toho taaaaak nestastna 😖

babulka123
29. nov 2009

Ninka dnes zaspala sama.. sice som mala pocit ze musi zvladnut limit 50x hlavu na jednu a na druhu stranu ale zaspala sama.. nechala som ju tak ze pokial neplace co bude.. a zrazu ticho.. som zvedava kedy sa zobudi na jedenie..

bay
29. nov 2009

Aden, tak to musim vyskusat 😀 😀
My sme mali dnes uplakany den. Nedarilo sa malemu vykakat 😔 A nic nezabralo ☹

bay
29. nov 2009

A idem este trosku otravovat hlasovanim 😀 😀
Ak ste za nas este nehlasovali, tak nam prosim prosim dajte hlas 😵 nech sa mame s cim hravat 😵 😉 Dakujem.

http://www.nipa.sk/fotosutaz.php?sid=11

bagaja
29. nov 2009

bay zahlasované druhý krát 🙂

deina zahlasované a ako to vyzerá????

lulu73
29. nov 2009

Ahojte
bay, zahlasovala som aj ja

aby, ja mam cim dalej vacsie brucho ☹ strasne ma to serie

adenka
29. nov 2009

no my uz spinkame...

baby potrebujem nejake normalne cizmy alebo topanky na zimu a uz som na nervy ze v tejto BA nic nejde zohnaaaat 😠

a rozhodla som sa ze od jeziska chcem parny cistic 🙂

lulu ako nutrilon?

lulu73
29. nov 2009

aden...dala som 30 ml a neplakala 🙂

lulu73
29. nov 2009

ja by som zase chcela taky inteligentny vysavac co sam vysava

perla200
29. nov 2009

adenka a skúsala si MT shoe na kamennom námestí? ja teda si tam vždy vyberiem....

adenka
29. nov 2009

perla ano, ale nic ma neoslovilo..vsetko je bud na opetku, alebo tenke...

lulu a zbadala si aj nejaku zmenu po nutrilone?
ten vysavac sa mi paci, ale tak mne vysavanie problem nerobi, skor zmyvanie neznasam a drhnutie.. a to by zvladol ten parny cistic...

perla200
29. nov 2009

jaj lebo ja som si tam vybrala vsetky topanky hadam čo mam za posledné dva roky....velmi mi ten obchod sedí...

adenka
29. nov 2009

ano pekne kusky tam su, ale ja si potrpim na hrubu kozusinu a to uz je dnes skor rarita... 😒

lenka_66
29. nov 2009

ahojte,
my sme dnes boli u svokry.
marek od utorka ked bol ockovany place pri cudzich .vlastne iba ja a marian mu sedime.kamoska co zvykne chodit tak 3-4x do tyzdna je tiez na ,,ciernej listine ".myslite ze je to ockovanim alebo uz sa zacina bat koho nepozna ?

lulu, omyl inteligentnu zehlicku nam treba 😀 no tau este nevymysleli 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre