Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
1. dec 2009

lindush tie fotky sú bombové 😉

blazka24
1. dec 2009

nechápem, kvôli tomu dažďu mám rozmazaný obraz na kompe, všetky písmená sú ako keby boli obtiahnuté šedou, porazí ma - ničí mi to oči vrrrrrrrrr

martinex
1. dec 2009

pridala som nove fotos...kuk

bagaja
1. dec 2009

mati čo dávali v správach také zaujímave???? 😀 inak s tým košom si to dobre vymyslela

martinex
1. dec 2009

baga to moj muz vcera... mi ho tak doniesol do kuchyne.. 😀

blazka24
1. dec 2009

sisulka my sme tak vážili malého do 5 kg dokedy mi stačila kuchynská váha 😀

martinex nádherné photos xixix krpec jaký bohový v tom koši xixix

no ten náš krpec to je inakší káder 😀 , on nepotrebuje ani hračky, ako som ho prebaľovala bavil sa s havinkom na pamperske 😀

martinex
1. dec 2009

blazka aspon usetrite 😀

blazka24
1. dec 2009

marti tiež si myslím xiixi pokiaľ sa ešte nebaví so sprchovou hadinou ako ho kúpem tak je dobre a myslím že aj v poriadku 😀
ideme papať a zajtra dokine dnes nemám auto a leje jak z krhle..........

adenka
1. dec 2009

ahojte,

tak my noc celkom fajn, od pol 10 do 5 a potom este do 8... ale ked vidim to hnusne pocko tak mam nervy lebo von sa nedostaneme a doma to budu max hodinove spanky... ale vecer idem ku kadernicke, boze to je taka radost ze sa tusim budem tesit aj ked mi dohnoji hlavu 😀

lindi perfektne fotky 😵

mati detto.. v tom kosi vyzera ako azuritko 😀

adenka
1. dec 2009

jo a vcera som malej kupila taku latkovu knihu, no oci velke na nu vyvaluje a normalne sa snazi pretacat stranky, ale jake ma nervy ked uz musi dlhsie pozerat na ten insty obrazok...no zasa som si na seba uplietla bic 😀

bagaja
1. dec 2009

a viete mi niekto vysvetliť že ked jeden den doobeda pospí 2,5hod, prečo nemôže aj druhý den takto spať 😠

adenka
1. dec 2009

baga aby si to nemala take jednoduche 😀

bagaja
1. dec 2009

aha tak ja som vedela že tu mi to niekto vysvetlí 😀

eviqa
1. dec 2009

bagaja, ani mne to nikto nedokáže vysvetkiť

adenka
1. dec 2009

baby doslo mi 18 stran receptov na drobne vianocne cukrovinky, tak preposlem ak niekto chce...

eviqa
1. dec 2009

aden, pošli

adenka
1. dec 2009

hod mi mail do IP

martinex
1. dec 2009

aden aj ja si prosim mata.langova@gmail.com

sisulka7
1. dec 2009

babule, tak my uz mame vianoce zabezpecene, vybrala som si vcera umyvacku a uz ju mame aj doma,len este nie zapojena. Strasne sa tesim 🙂
Inak chcem sa spytat, ci aj vam sa stava, ze vam niektore dni deticky slabo papkaju, lebo nasa Kristinka poslednu dobu hrozne protestuje pri jedeni, ztazka spapa 100 materskeho a boli casy kedy vytiahla aj 150. Zaujima ju vsetko okolo, toci sa mi a ja ju nahanam s cumlom od flase, no a ked zacne tlacit, tak mame dojedene nadobro. Niekedy vypije len 60. Vcera som bola na kurze a muzovi nechcela jest vobec vypila 10 ml. No a ked som prisla domov, tak som do nej este 50 natlacila, okupali sme sa, vypila dalsich 120 a spokojne sa hrajkala.
Zajtra mame poradnu tak sa nato musim spytat, uvidime co vaha. Ja sa zasa bojim, ci sme nepribrali malo. Rozmyslam, ci to nemozu byt zuby, lebo poslednu dobu si pcha do ust uplne vsetko a strasne slinta. Na dasienku ma taky biely fliacik, ale neviem, ci uz to moze byt zub.

bagaja
1. dec 2009

sisul aj moja malá jeden den nechce jest ani po štyroch hodinách a druhý by jedla každé dve hodiny 😉

martinex
1. dec 2009

aden no vyzera to paradne 🙂 urcite nieco z toho skusim

adenka
1. dec 2009

mati aj ja som si uz zaslintala... ale este ma cakaju narodky maleho, chystam sa robit piratsku lod a ostrov a este aj puncak...dufam ze babke sa bude chciet kocikovat 😀

bagaja
1. dec 2009

aden poslala som ip aj ja si prosím

bagaja
1. dec 2009

mnam tak niečo isto skúsim dobre to vyzerá 😉

martinex
1. dec 2009

aden no moj mm ma narodky 11teho a tiez som premyslala co upiect...ale mixazny pult si netrufam 😀

bagaja
1. dec 2009

mati tak upeč cedečko 😅

sisulka7
1. dec 2009

inak kocky ja som piekla, ked sme vitali Kristinku v skole a najvacsiu radost urobil famozny orechovy kolac. Na ten si vsetci pytali recept. Je fakt bozsky.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10048

martinex
1. dec 2009

baga ty si ale hlavicka.... to je skvely napad... dakujeeeeeem

bagaja
1. dec 2009

sisul veľmi dobre vyzerá koláčik, len škoda že mne sa majú všetky krémy tendenciu zraziť 😠

ale asi skúsim cez víkend

mati som rada ked som pomohla, potom hodíš foto 😉

martinex
1. dec 2009

baga jasne...este domyslim detaily....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre