Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
15. dec 2009

zuzkamilko ale u nas to je uz vyse mesiaca takto a stale ziadna pozitivna zmena

babul dobre nakup 🙂

bagaja
15. dec 2009

sisul len odsavaj a striekaj morskú sol, alebo kvapkaj

mati a keby si nechala len tak ležať v postieľke zobudeného a nedala mu papať, plakal by? lebo ja malej dávam v noci mini. po troch hodinách jesť skôr nedám a ked sa zobudí tak ju nechám tak a po 10 minutách zaspí

martinex
15. dec 2009

baga praveze hej,to som skusila...on sa otoci na chrbat,kope nohami a place...

ale nastastie cele papanie trva max 10minut

blazka24
15. dec 2009

baby asi ma udre, krpec sa zobudil s chrapčaním v nose samé sople, ledva dýchal a to spal pri otvorenom okne včera, porazí ma, dnes pôjdeme von vypáliť červa na čerstvom vzduchu síce len na hoďku, možno aj kratšie akmne bude mrznúť čerevo ťahám rýchlo domov 😀

martinex
15. dec 2009

blazka no,dnes je vonku krasne ale neskutocna zima.... aj my pojdeme len na chvilku

bagaja
15. dec 2009

no u nás je -5 takže tiež len na hodku, viac niee

blazka24
15. dec 2009

ale je toto normálne? odporúčajú aby deti spali pri otvorenom okne a krpec má sople že by sme mohli malovať kruci
normálne som nasratá, zase zgrcol kruci zajtra ideme dokyne už mám toho dosť - on sa chce posadiť stále precvičuje brušné svaly a takto to dopadá 😠 😠 😠

martinex
15. dec 2009

blazka aj nas dado stale sedi..lezat ani bohovi,furt sa taha do sedu,alebo este lepsie do stoja

sisulka7
15. dec 2009

blazka, ja som sa pokusila dat kristinke pod madrac este jeden vankus, ze nech sa jej lepsie spinka ked ma tie sopliky a ona tiez zacala o tretej rano precvicovat brusne svaly a mala z toho obrovsku zabavu, tak som to velmi rychlo vzdala. Inak viem, ze odporucaju spat pri 18 stupnoch, ale my sme zimomrivi mame 23 v spalni a podla mna je to uplne v pohode. Vonku sice mala vymrzne, ale doma by som sa asi bala ju nechat spat pri otvorenom okne, lebo ona je v momente odkopana. Momentalna zabava je odkopavanie papalonika, lebo si objavila nozicky a skusa ako vysoko sa daju dvihnut.

bagaja
15. dec 2009

sisul u nás to isté, nohy až na luster eštze že tam nedotiahne 😉

lenka_66
15. dec 2009

zdravim, ani necitam len vesiam oznam.noc des a hruza. 2-4,30 zachvat revu ako by ho drali 😠.neviem ci sa nieco prisnilo .od noci len sa priblizim k detskej neskutocny hukot.teraz spi v obyvke.

blazka24
15. dec 2009

marti tak odrazat sa na mne nohami to je velka sranda pre krpca

sisul ja mam v byte 25 a mne je zima 😀 malý spí pri mne a cez deň spí pod dekou a tú nedokáže odkopať 😨

blazka24
15. dec 2009

leni tak ako vidím máš o zábavu postarané.........

ja oznamujem že malý reval a vypýtal sa normálne sám spať, ukladal sa na mne a položila som do postieľky a ticho ležká so zavretými očami je to možné?

zuzkamilko
15. dec 2009

blazka,tak nas maly prave reveeee v postielke a protestuje 😖

martinex
15. dec 2009

tak u nas sa spi uz asi 3/4 hodinu...este aspon tak hodku urcite potiahne 🙂

sisulka7
15. dec 2009

nasa mala odkope vsetko, ona je taky maly David Coperfield, co sa tyka odkopavania a vyzliekania. Uz v porodnici sa kompletne vyzliekla z kosielky a tej plienky co motali okolo noziciek a to bola zabalena v perinky a rucicky zviazane. Ani sestricky nechapali. 🙂

blazka24
15. dec 2009

zuzka tak náš malý v postieľke ziapa ked sa nudí a nechce sa mu spať ale teraz už spí..........

marti tak to ti závidím, môjho len aby človek nosil už sa v poslednej dobe ani poriadne nezahrá..........

sisulka tak to máš šikovníčka doma, my malému hovoríme že na nohy je usain bold ale na ruky teľa, on skoro vôbec ruky nepoužíva ale nohy má nehorázne silné a stále ukopané ale keď spí tak leží bez kopania chvalabožku 😀

idem ja teda von s krpcom, nádherne je a mne aspoň slanina na nohách a zadku omrzne a možno aj sama odpadne 😀

perla200
15. dec 2009

marti - tak sme opät na tom rovnako....myslím tú noc....

zuzkamilko - aj nasa revala v postielke ako tur a kúpili sme kolísku a tam je velmo spokojná🙂 kým sa samozrejme nezobudí.....

martinex
15. dec 2009

perla tak som kamoska, drzim s tebou 😀

bagaja
15. dec 2009

no tak som si zrobila cesto na perníčky, snád ich aj upečiem 😅

a ideme von ale tak sa mi nechce do tej zimi, ale aspon na chvílinku

missy97231
15. dec 2009

ahojte. ja len na skok. mne maly tiez celu noc nespava este 😉 zobudi sa 2x minimalne, ale nejak to neriesim este. ale problem mame so zaspavanim... on mi proste zaspi po kupani, papani - tak na 15min, potom kojim znova. a znovu zaspi, a tak vacsinou o 20tej sa zobudi uplne vyspaty.... je to normalne? potom zaspava o pol10tej... takze nechapem, ked si tu citam ze vase deticky zaspia o 19stej a spia celu noc +nocne kojenie... 😀

zuzkamilko
15. dec 2009

missy podla mna je to dost individualne,podla dietata,niektore spinka od siedmej,ine od pol desiatej....

zuzkamilko
15. dec 2009

ako ti spinka cez den?

missy97231
15. dec 2009

zuzka, cez den teraz ako sme na dedine v baraku (inak byvame v meste v panelaku) spava krasne - 3hodky doobeda, a aj 3hodky poobede 🙂 pre mna je to krasne,,, lebo doma (v byte) mi spaval hodku doobeda, a potom ak sme nesli von, tak mi spal max. 30min... a aj to niekedy nie.

zuzkamilko
15. dec 2009

waw,tak to je spanicko ako lusk 🙂

zuzkamilko
15. dec 2009

a to ti tak spinka normalne v postielke?

missy97231
15. dec 2009

cez den spi v kociku... obleceny ako vonku, uspim ho pri otvorenych dverach a spi 2-3hodky. inde ako v kociku cez den nevydrzi tak dlho spinkat... a v postielke spi iba vecer. skusala som ho uspat aj cez den, ale to nejde ☹

lenka_66
15. dec 2009

😀 u nas ako v salenom dome vyzera 😀 .po perfekntej noci som si dala na lacno kavu ako pre slona.jasne ze ma z toho sr.cka chytila.tak sedim na wc a basnickujem lebo marek v lehatku protestuje 😠 .ani nejdem riesit co si susedia pomyslia 😀

zuzkamilko
15. dec 2009

ved to,ze moj spinka cez den v postielke a vydrzi tak pol hodinku ☹

lenka_66
15. dec 2009

jooj a aby den bol uplne perfeknty tak nam dnes vypli teplu vodu a poobede ideme ockovat 😠 😠 .co sa este moze prihodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre