Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
15. dec 2009

zeby to bolo tou zmenou v 3 mesiacoch? no neviem...kazdopadne s tym neviem nic spravit...

lulu73
15. dec 2009

mati,ani ja....horsie je ze som sa rozpravala s roznymi maminkami a deti im takto nespavali aj do deviatich mesiacov, jednej kamoske do troch rokov

martinex
15. dec 2009

lulu fasa,tak sa tesim... ale ja stale dufam,ze sa to spravi... na druhej strane,dadik nemoze byt dokonale dieta 😉

lenka_66
15. dec 2009

zaver poradne: 8490g.vymeny listok na gastro a kalnetizacne bo furt to tbc este hnisa 😠 .a este aj ekzem ci co sa nam vyhodilo 😠 😠 😠 .ach jo 😔

martinex
15. dec 2009

lenka tak to tbc neni nic moc...mne dr vravela,ze do 3mesiacov od ockovania to ma byt zahojene...
a teda tych 8,5 kg... to je vykon!

a ekzem kde mate?

lenka_66
15. dec 2009

licko uz tyzden a od vcera na labke 😢 sak prave ze ma byt.ono to uz 3x zahnisalo a pekne zatiahlo sa.tak ci tam este daco bude abo nie.teraz to vyzera ok

martinex
15. dec 2009

lenka tak radsej nech je to pod kontrolou,akoby sa malo nieco stat...a ten ekzem,nema to len oskrete...lebo moj mm ked sa neoholi a sa mucka s malym,ten ma potom podrazdene cele licko... ale to na packe asi nie 😉

zuzkamilko
15. dec 2009

lenka,myslela som,ze mam najtazsie dieta,ked mal 7,5 kg,ale ze 8,5 kg -to je wawwwww 🙂

lenka_66
15. dec 2009

😀 packa , labka 😀

nie uz pred 2 tyzdnami dala holtovu mast a nist ☹ .tak ci to nepojde cez gastro koli refluxu

lenka_66
15. dec 2009

zuzi , wawwwwwww je ked ho mam na rukach 😠

zuzkamilko
15. dec 2009

my mame to stastie,ze nas nechce byt velmi na rukach,skor lezat a hrat sa-aspon zatial 🙂

blazka24
15. dec 2009

ahojte mačičky,
tak bola som na punč heheh dala som si dva a tri lokše, neodolala som tak som si bachla jednu lokšu s pečienkou mňaaaaaaam - bavilo ma ako sa tam ľudia tlačia, narážajú do seba a neviem prečo priťahujem staré panie - potrebovali sa vykecať a tak sa mi baby smiali že sa bavím len s tými predmrtvolnými 😀

zuzkamilko
15. dec 2009

blazka a bola si aj s malym?

blazka24
15. dec 2009

zuzi je zima bola som sama, bez malého - ja chodím s krpcom von maxi tak do piatej aj to už začína mrznúť tak maxi možno do tretej-štvrtej teraz takže sama, chlapi boli sami doma 😀

zuzkamilko
15. dec 2009

🙂 aspon si vypadla troska si prevetrat hlavu 😀

blazka24
15. dec 2009

zuzka už som to potrebovala ale bolo to krátke, škoda babám bolo zima, potrebovala by som vypadnúť tak na nejaký večierok alebo čo aby soms a odreagovala........

babulka123
15. dec 2009

ahojjte. ja mam uz troska klud ale len troska.. strasne som sa najedla z pizze a teraz mi je hrozne zle..
ale neva, kupila som si dnes brile a som vytesena.. slnecne brile {dioptricke} v piatok budu hotove za 97 euri.. parada..

a dnes sme spapali 60 g zeleninky... len to tak do nej padalo..

blazka24
15. dec 2009

babulka takže treba sa vytešovať veď každý deň nekupuješ 😀 gratuľujem k papaniu, my ešte stále nie, zajtra ideme dokyne stále vrackáme a viac ako treba 😠

babulka123
15. dec 2009

my vrackame tiez stale ale nic s tym nespravis.. dr. ti povie akurat tak vypolohovat postel a to ninke nevyhovuje, viac sa budi a nevie zaspat, tak ju necham grckat a hotovo.. ved to prejde.. musi sa upravit ten zvierac a bude dobre.

blazka24
15. dec 2009

babulka to vážne? aj tri hodinky po napapaní ti to vyhodí von ??? náš malý je na brušku a zrazu si grgne a do toho odgrcne, potom sa pretáča na bruško a toľko sa trápi s tým bruškom až zase hodí grc no tak neviem či je to dobré nechať len tak.........

babulka123
15. dec 2009

blazka presne ako pises to robi aj ninka..

lulu73
15. dec 2009

lenka....takze vas neockovali? nam to raz cistili a na kontrole nam povedali ze uz je to ok, ale my tam s mm stale vidime hnis ☹ zajtra uvidime co povie nasa dr.

reginetta01
15. dec 2009

Ahojte, maminy!
My sa pripájame k tým detičkám, ktorým TBC stále hnisá. A dostali sme plienkovú dermatitídu. Chúďatko malé. Ale vyzerá to tak, že to veľmi necíti, tak som rada. A vo štvrtok ideme na druhé očkovanie ☹ Už teraz sa na to psychicky pripravuem. Zasa budem mať na mále, aby som s Naty neplakala.

babulka123
15. dec 2009

regi.. a z akych plienok??

zuzkamilko
15. dec 2009

regi,nic si z toho nerob,aj my sme tym presli,pouzivali sme a pouzivame pampersky a tiez sa to malemu vyhodilo,natierali sme vodickou a mastou a za tyzden to preslo,dr vravela,ze luki ma citlivu pokozku,tak to preto

reginetta01
15. dec 2009

Babul, to je práve to, čo neviem =). Totiž to sme používali od začiatku z DM, keď som spala u našich, tam nám kúpili Tescové a začali sme používať z LIDL-u. Ale mám pocit, že sú to LIDLové. Doky povedala, že to môže byť aj z mydla - prešli sme na Oriflame.
Tak teraz skúšam. Plienky dávam len Babylove z DM a mydlo zasa Seba med, ktoré sme mali od začiatku. Tak uvidím.

z.vrablova
15. dec 2009

TBC podobne.... som zvedava, co povie doktorka..
Blazka, na brusko to iste ako vy... aj po 3 hod sa zgrcka...
Babulka, k tym 60g este davas kolko mliecka?
Regi, skus plienky vymenit, aj kremik na ritku a mozno aj prasok...

reginetta01
15. dec 2009

Zuzka, nám to zatiaľ neprešlo a už je to týždeň. Zatiaľ žiadne pokroky, ale dúfam, že sa to zlepší.

reginetta01
15. dec 2009

Zuzka Vrablová - krémik máme z nemocky z novorodeneckého - ten hustý a doky nám dala Imazol. No a vysadili sme vlhčené utierky. utierame len vodou.

kolka1
15. dec 2009

Ahojte,

Lenka tak ty si schytala co sa dalo 😔. Drzim palce aby zubky co najrychlejsie presli. Ked budes mat chvilu poreferuj nam trochu viac o priebehu.

Regi plenkova dermatitida? Co to je? Alergia alebo reakcia na plienky? Ako sa to prejavuje?. Drzim palceky na ockovanie.

Babul stale rozmyslam, ze ako vies kolko spapa. Davas do nejakych poharikov, vazis, ci? A kolko by mala spapat aby ste plnohodnotne nahradili jednu davku? Davas teda este s prikrom aj UM?

Borko od nedele vrzga. Rozmyslam nad inym vyrazom ale tento to 100% vyjadruje. Mal trosku teplotku 37,2 co je podla mna nic ale ma sklenene a cervene ocka. Je nespokojny a aj zle spinka. Sopliky z minuleho tyzdna na ustupe, v sobotu opat chvilu zapchaty nos ale nadcha to urcite nie je. Kasleme a kychame v norme. Teraz mal 37 co je nic ale viem, ze mu urcite nieco je. Zuby ale nevidim. Brusko podla mna tiez nie, nic vynimocne som nezaradila do stravy iba ak redkvicky. Neviem co s tym, poradte. Rozmyslam ze zajtra skocim k dokyne nech sa na nas kukne. A k spaniu este Borko sice bol zo vcera na dnes kazdu hodku od polnoci hore 😲, definitivne sme vstavali o 5,30 od siedmej sme este hodili slofik ale v poslednych dnoch sme vstavali v noci hore iba o 4,30 h takze dalsi dokaz ze nie je vo svojej kozi.

A mam poslednu skusku hip, hip hura 😀. Sa tesim. A to som este odhalila skryte rezervy po vcerajsej noci. A citim sa ako po zuuuurke 😀, taka nevyspatost, to tu nebolo od kolik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre