Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
15. dec 2009

regi .. tak nech vam to rychlo prejde..

z.. ona papa normalne 150ml mlieka takze ak zje 60g zeleniny dostane uz len 90 mlieka, zatjra uvidim kolko spapa a tak vlastne o to co zje zeleninu znizim davku mlieka.. do cca 3-4 tt, by si mala obed cely nahradit mliekom..

z.vrablova
15. dec 2009

Verim, ze ano... hlavne udrziavaj ritku stale v suchom a nechavaj ju co najviac rozbalenu, nech sa jej vetra, vraj to babatka stipe

z.vrablova
15. dec 2009

Nadcha nam pomaly prechadza, dnes som uz vobec neodsavala, mala totiz krvave suche sopliky, som nechcela viac drazdit, tak sme len s palickou do usi vytierali a striekali Physiomer...

bagaja
15. dec 2009

kolka pozor na redkvičky, ja som čítala že s nimi opatrne ked kojíš

no aj nám ešte hnisá TBC v piatok ideme do poradne tak uvidíme a idú nas druhý krát očkovať 😢 😢 😢 😢

reginetta01
15. dec 2009

kolka, to je také začervenanie v oblasti genitálií alebo ritky. Je to podobné ako zaparená riťka, ale musí ísť na to špeci krémik. Je to z dôvodu nadmerného kupkania, alergie na plienky, na vlhčené obrúsky... stačí keď má dieťatko citlivejšiu pokožku. Našej malej asi nesadli plienky, lebo prebaľujem dosť často.
Kolka, prajeme rýchle uzdravenie Borkovi. A gratulácia ku skúške!

reginetta01
15. dec 2009

babul,, vďaka.
Zuzi, vyskúšame...
Baga, držete sa. My ideme vo štvrtok.

babulka123
15. dec 2009

kolka.. no nemam na teba slov.. doktorat.. akoze klobuk dole.. a borkovi dufam ze sa to vsetko upravi {aj spanie aj ta viroza alebo co to je??}

a co sa tyka nasho jedenia ja som si pripravila vsetku zeleninku tak ze som ju naparila , rozmixovala a naplnila som tym tie kocky v ktorych sa robi lad, takze zakazkym ked jej to rozmrazujem odvazim kolko som jej dala.. kocka zemiaka, mrkvy , cvikli a pastrnaka mi vysla dnes na cca 55 - 60g. a UM potom dostane tak aby to bolo dokopy 150ml co bola jej obvykla davka

bagaja
15. dec 2009

kolka ako fakt že paráda, obdivujem ja by som to asi nezvládla ja som ledva dokončila VŠ ako vydatá a bezdetná popri robote a nieto s malou, fakt máš môj obdiv a vobec všetci čo študujete

bagaja
15. dec 2009

regi potom daj vedieť my sme po prvom nemali žiadnu reakciu, tak dufam že ani teraz nič nebude

no a tiež už nemáme soplíky, teda len kúsok už tak odsávam len raz za den, som rada že to prechádza
😉

kolka tak nech je borko rýchlo fit

kolka1
15. dec 2009

Baby dakuje, 😉.

Babul a tu zeleninu si mixovala s niecim, vodickou alebo iba samu?

A ak bude neklud pokracovat tak skocim k dokyne, nech sa na Borka pozrie. Dufam, ze tam nebudem za hysterku 😝 ale fakt mu nieco je.

facovka
15. dec 2009

no baga,vsak??? ja som tiez mala dost a to som ani deti nemala 😉 tak babule klobuk dole tym co studuju popri detickach..
luluuuuuuuuuu,si mi dnes volala?som spala s detmi,a potom akosi uz casu nebolo,bo viem ze keby sme si volali tak to hodka,k ed uz mas ten zazracny mobil 🙂 😉
no,ja necitam uz ani spatne,nestihacka ☹ som rada ze ppocitam maily a tak takto navecer,a som este nahadzala na mmb a babybazar kopu veciciek,nech uz to popredavam,uz nejdem odkladat nist,iba zavadzat to tu bude 😉 tretie uz mat hadam nebudeme, bo tu by ste ma pri nasom dome nasli sa hompalat na tej peknej vysokej tuji 😉

bagaja
15. dec 2009

kolka radšej za hysterku, akoby mal niečo dostať

babula tak to ti je normálne veda s tými príkrmami a ako ja zistím kolko jej mám dáť ešte mlieka pocicať? 😝

lulu73
15. dec 2009

kolka...gratulujem...ja som ani nepostrehla, ze dnes uz islo o doktorat .-) si HVIEZDA

babulka123
15. dec 2009

kolka len pekne chod.. ja vzdy poviem dr. ze som 1x mamou a ze pri druhom uz to bude ine.. hehehe

a zeleninku som mixla max s troskou vody ale len napr. zemiaky alebo mrkvu, cukina, cvikla si pustia svoju stavu..
s mliekom vobec nie to sa moze len potom pridavat do prikrmu.. ja mam este zamrazene svoje materske takze jej z toho budem o chvilku do kazdeho jedla davat , len teraz je to este malo a ja mam zamrazene po 200ml co je vela takze nejako to musim vymysliet..

blazka24
15. dec 2009

babulka tak to máme teda rovnaké s tým grckaním no uvidím čo nám povie dokyna....... inak máš u mňa plus za to ako vypočítavaš tie príkrmy 😝

tá plienková dermatitída sa vyskytne sem-tam aj u nás, používam len bepanten lebo všetky iné krémy na zapareniny nám len mastili a nič, teraz sme to akurát preliečili ale vráti sa to sem-tam........

kolka tak gratuľujem ku skúške...........

baga ja som štátnicovala v siedmom mesiaci tehotenstva 😀

facovka
15. dec 2009

kolka,a to je ako aj uplakany a tak??bo podla toho co pises,sa mi vidi akoze pohoda,ci?? 😀 to ja len mam take zle dieta,ze vsetko co tu citam sa mi zda,ze je super?? 😉

bagaja
15. dec 2009

fac 😀 😀 ale šak ešte babenku ti treba, síce to aj tak budeš kupovať ružové 😉

facovka
15. dec 2009

sak, ved to to... 🙂 aj sme sa s mm bavili,ze mooooooooooooooooooooooozno ked v takej 40ke sa budeme nudit ze by sme skusili,ale sak to potom uvidime,ale po tomto zlobrovi,uz asi sa na to nedam 😵 🙂 🙂

facovka
15. dec 2009

ja s prikrmami este cakam, bo mi maly ani zdaleka nevypije cez 1000ml mliecka denne, a ani nevyzera ze by mu nestacilo to co ledva vypije 😉

lulu73
15. dec 2009

fac...ano, volala som, mam druhy den zazracne volania...ja len ci zijete, ze si dlho nebola na mk 🙂

kolka...ja bezne chodim k dr. nadupana infoskami z netu a jasnymi diagnozami...minule mi uz povedala, ze mi zakazuje net a zahodit teplomer 😉

podla mna nam vsetkym pomalicky zacinaju zubky...ono sa to dlho ozyva, vyst mozu az za par mesiacov

babulka...na fb som pozerala ninku ako je mrkvu...je svetova

bagaja
15. dec 2009

no idem do "záhrady" 😅 dobrú noc

facovka
15. dec 2009

zijeme,zdravi sme,to je zaklad 🙂 ale sak venujem sa deckam,kua nestiham nic 😉

kolka1
15. dec 2009

Baby, doktorat este nemam skonceny, dnes som uzavrela studijnu cast poslednou skuskou. Vedecko publikacne aktivity uz tiez mam a este napisat dizertacku co bude makacka som zvedava ako sa to zvladne a kedy ale ste zlate, diky.

Fac, ze hodim si to na tuji, odpadnem 😀. A zlobor je kto? Oli ci Fifo? 😅 Boris plakat ani az tak neplace aj ked viac ako obvykle ale je strasne umraucany.

blazka24
15. dec 2009

kolka mne malý chrapčí od včera - už som to tu písala, tak ideme zajtra k lekárke - normálne bojím že to mu soplíky schádzajú dole do hrdla a dúfam, že to nie je tak, ale pre istotu ideme k dokyne .............

z.vrablova
15. dec 2009

Fac, ani nasa Kristy ani zdaleka nezje 1000ml denne (6x 90-120ml), a som sa dnes na gastre pytala, ci mozme zacat s prikrmami, tak odobrila, ze kludne. Ze deti s refluxom malinko papaju a aj keby som chcela do nej narvat viac, vygrcka to...
Zajtra menime mliecko, este sme chceli dorazit otvorenu Bebu... tak uvidim, ci aj viacej vypije...

hawajcanka
15. dec 2009

caute babi 🙂 malemu idu zubky a je mi ho hrozne luto ☹ place mrnci boli ho to uz som 3 noci nespala 😖 neviem co mam robit co davate detickam ked im idu zubky ☹

blazka24
15. dec 2009

zuzka tak na gastre si bola a takto radila? no som zvedavá, my ideme ešte len pre výmenný lístok a ocina pošleme objednať, snád tam nebudeme dlho čakať........

lulu73
15. dec 2009

baby klidek, my chrapcime od narodenia 😀

kolka1
15. dec 2009

Haw a ako vies, ze mu idu zubky? Porad 😅

blazka24
15. dec 2009

hawajčanka odporúčajú vibrucol to je na bolesť a je aj nejaké homeopatikum na ďasná daj do vyhľadávača tuná na koníku - tuším nejaký chami neviem čo 😀

lulu nestraš, ja som z toho hotová, on začne potom kašlať, prskať a chudák oprská si aj dudulu aj mňa aj seba a sople ťaháme až z päty asi 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre