Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
22. feb 2010

evi my pijeme aj čajík celkom dosť, ale nič nejde....aj hrušku papáme, aj jablko, aj plienku som skúsila, aj všetko možné no fakt neviem ☹

no poviem ti že som ledva zlyžovala a šli sme domov, lepilo mi riadne, ale to preto som spadla lebo nemám nabrúsené hrany na lyžiach a mm už posielam asi dva tt, ale kašlal na to tak včera to bola samozrejme jeho vina že som spadla 😀

eviqa
22. feb 2010

som sa chcela ešte opýtať, myslíte si, že kompot deti môžu? lebo mám doma slivkový kompot, tak som myslela, že mu ho pomixujem, a toto by malo na tvrdú kaku zabrať

eviqa
22. feb 2010

bagaja, s tou vinou to je dobré 😀 ale máš pravdu, mal dať lyže do poriadku

facovka
22. feb 2010

eviq,tam je asi dost cukru,to by nemali ☹

eviqa
22. feb 2010

fac, no ved práve pre to rozmýšľam.

facovka
22. feb 2010

aj my kakame tazko, raz za dva dni cca,ale sa natrapi,no co uz,cajik pije,ale tie prikrmy to im zahustuje kako ☹ musia sa dako naucit ☹ a ryzu a take zapekacky ja som vyradila, bez toho ma dost problemov s bruskom ☹

bagaja
22. feb 2010

ja som tiež rozmýšlala nad kompótom, lenže presne ten je moc sladký 😖 a ryža tiež zapeká? tak tu vylúčime

eviqa
22. feb 2010

fac, tak my kakáme každý deň, niekedy aj dvakrát, ale ten proces kakania, no katastrofa. Tak tlačí, že až zvukové efekty pri tom vydáva, červený ako paradajka a mám pocit, že občas aj oči si vytlačí. ☹

eviqa
22. feb 2010

zájdem do potravín a možno budú mať slivky. 😕 a jahodovú výživku môžu? dostali sme už štyri, síce tam píše že od 4. mesiaca, ale jahoda je predsa alergén, či nie?

facovka
22. feb 2010

hej zapeka...presnidavku moze aj jahodovu,ked pisu od 4mes. ak je alerg.na jahody tak sa z nej vyhadze aj v 8mes.keby si mu ju prvyx dala...

bagaja
22. feb 2010

evi aj mne včera svokra doniesla jahodovú aj malinovú a tiež píše že od 4, tak asi skúsim a rozmýšlam že aj slivkovú mám doma či nepomôže, asi skúsim...

bagaja
22. feb 2010

to je fakt ako píše fac a tie výživky sú aj tak väčinou jablkové a jahod je tam ovela menšie %

livia1
22. feb 2010

Ahojte baby čítam že sa bavite o zapekani. Ryžova kaša strešne zapeka vlastne dáva sa ryžový vývar vtedy ked prehána. Velmi dobrá na kakanie je nestlé slivková kaša a je velmi chutná. Osobne sme ju ešte ne,mali lebo sme ju nezohnali ale koštovala som u kamarátky. Nieje presladená ale chutná.

livia1
22. feb 2010

Baga slivkovú možeš dat kludne, aspon ti bude dobre kakat ak máte tvrdšiu stolicu

martinex
22. feb 2010

baga nam pomohlo veeela veeeela caju.... vcera sa konecne vykakal v pohode,tak redsie, asi po 5tich dnoch.... stale mu davam caj....

inak maly spi,ja som si zacvicila,idem este riad umyt a ked sa zobudi hadam aj povysavat,lebo to vyzera jak keby sa nam tu svine valali 😀

wenka
22. feb 2010

Ahojte, prajem vám pekný deň..

ja som už stihla zrušiť takmer celú študentskú pečať 😝 , ale aspoň nikoho nazavražím.. snáď len susedu, ktorá práve vysáva byt spôsobom "čím viac trepnem do radiátora, tým lepšie" Ak mi zobudí malého, tak za seba už fakt neručím. A to je ešte len pol desiatej 😀

KE - pozerala som stonožku a dnes by malo byť cvičenie normálne, že? ak sa mýlim, dajte mi vedieť, nech sa zas neprejdeme zbytočne.

sisulka7
22. feb 2010

baby, my davame rano mliecko, okolo desiatej vyzivku vacsinou jablckovo hruskovu alebo jablckovo broskynovu, potom obedik, kedze moj drobec nechce moc pit, tak jej robim ten zeleninovy prikrm taky redsi, ze tam dam viac tej vody v ktorej sa to varilo a s kakanim az na tu potvoru repu problemy nemame. kaka rano ked sa zobudi a potom vacsinou este hned po vyzivke. Potom mame olovrant okolo piatej a na veceru kasicku, u nas je favorit bananova sunarka a nezapeka nas a to je ryzova. Po vecery este vypije cajik a v noci si dava este 2 x mliecko. Tak mozno skuste tie prikrmy troska viac zriedit.

bagaja
22. feb 2010

sisul my to máme veľmi podobne ako vy....aj príkrmy som začala také riedke robiť a nejde nám to, teda ide ale to výjde jeden bob a tlačíme aj 15 minút..
no a spíme idem si aj ja lahnuť nech ma to prejde kus

a roboši nám tu buchajú nad hlavami jedna radosť tak sa vytešujem 😠

eviqa
22. feb 2010

tak skúsim tú jahodovú dnes. Dúfam, že sa nevyhodí malý.
...inak, teraz malý vstal, spal 2,5 hodiny. hurá
a tiež idem potom pratať, lebo keby k nám prišli zlodeji, tak odídu, lebo si pomyslia, že ich nejakí iní predbehli.

daniela33
22. feb 2010

ahojte,

hlásim len že cvičiť nejdeme, malá mi ochorela, kašle v kuse, ide ma poraziť, stále dačo... spať nechce už piatu noc je tri hodiny hore, kým ju kočíkujem tak je dobre, ked odstavím kočiar, do piatich minút je hore.... nevyspatá, nervozna a tým pádom aj diéta šla do ....

Tamarka tiež zle kakala, aj dva dni nie a potom s takým veľkým plačom sa vykakala, že až...tak som jej začala dávať probiotika a pomohlo, kaká dvakrát denne, čaj nepije vôbec, podarí sa mi jej dať inj. striekačkou max 20 denne ...

eviqa
22. feb 2010

...jahodová výživa vybavená. nechutí. Po jednej lyžičke zavrel ústa a koniec. Musela som dať hruškovú

dani, skoré udzravenie

daniela33
22. feb 2010

dík Evi, utekáme k doktorke, ked vstane ... ja mám tiež vybratú hruškovú, bude ju mať prvýkrát, tak som zvedavá, či bude chutiť ... a evi, dávaš na desiatu ovocie a kašu na olovrant, či večeru abo nedávaš?

eviqa
22. feb 2010

dani, kedy ako. ovocie vždy na desiatu a potom na olovrant niekedy výživu, niekedy kašu a niekedy mliečko. Kedy ako. Podľa toho aký je malý. A večeru len mlieko

dzlucia
22. feb 2010

ahojte nemali by ste niektorá záujem o golfáče? 🙂

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

martinex
22. feb 2010

nam moc bananovo jablkova nechutila,ale zjedol 😉

ideme sa naobedovat a pojdeme von,ale rozmyslam ze ho dam len na terasu,lebo sak potrebujem povysavat a to Dado nema rad,tak ho musim odstranit z doma 😀

dani skore vyzdravenie 😉

z.vrablova
22. feb 2010

Ahojte maminky.... Kristinka znova vecer teplotovala, kasle, sopli, kycha... tak sa nam spojili zubky s prechladnutim... ked sa zobudi ideme k dr... ☹
Mna uz tiez pobolieva v krku...
Pocas teplotovania som do malej liala caj, vypije aj 150-180ml caju denne.. ale chce iba HIPP, tak jej ho riedim menej ako je napisane v navode... na 150ml vody davam jednu lyzicku (malo by sa davat 1lyz./100ml) a chuti jej... cistu vodu ani omylom a nechcem, aby pila take sladke.
Tiez ju niekedy zapeka, ale ze vraj to moze byt aj po zelenej zelenine (brokolica, spenat,...), ktora obsahuje zelezo... tak bacha. My mame zarucene kakanie po kasicke (mam ryzovu krupicu nemliecnu od Nestle, a tiez slivkovu od Nestle)... Inac pozor... slivkova nemliecna od Nestle obsahuje lepok , ale velmi jej chuti...
A hruska je favorit... Uz som skusala aj slivky... a tiez kakala..Eviq, urcite ich kupis v Bille a v Kauflande.
A vyskusajte, ako pise Sisul, davat na obed skor polievocky tym babatkam, co odmietaju vodu, ci caj...

bagaja
22. feb 2010

zuzi, dani bambulkám skoré uzdravenie 😉

no a my sme už napapané takže ideme von, len to počko sa zmenilo o 100% a to je na prd....

a prišli my kupóny z tesca-clubkarty- tak sa ťeším, lebo vecičky sa furt zíjdu a tie čaje momentálne tiež a keby niekto chcel kúpony na Bebu 2 a 3 - 1 + 1 zadarmo kludne pošlem

eviqa
22. feb 2010

zuzi, skoré uzdravenie.

...a polievočky? No skúšali sme, ale bola všade inde ako v puste. 😀 ja si myslím, že malý má tvrdú stolicu aj z pyridoxinu a maltoferu, čo berie na železo

blazka24
22. feb 2010

čo sa týka slivkovej kaše nestlééééé môže vrelo odporučiť, dnes sme dali plienku pred dvere a sused na prízemí krútil nosom 😀

dani prajem skoré vyzdravenie - cvičiť už budeš môcť aj doma, DVD je na ceste 😀

čo sa týka výživy, vôbec nám neberie žiadna - jablká sú horor, kúpila som jablko karotka a tak vrieskal a trieskal do stoličky že nieeeeeeeeeee tak neviem, čo mu dám ........

zuzanka tiež prajem skoré uzdravenie a slivkovú kašu milujeme aj my

Eviq dnes som bola aj v dm a tiež tam tieto kaše majú a stoja všade rovnako.........

inak baby do mliečnych kaší dávate mlieko? lebo mne to malý ani omylom bez mlieka nevypije ale to preto že kupujeme nestlé kaše a on pije nutrilon tak asi preto 😠

martinex
22. feb 2010

blazka no krtek pije nutrilon ak teda mu davam UM,ale nestle mliecna mu isla,tak neviem...

eviq tak to bude tymi liekmi, sak ja ked som bola tehu a brala zelezo tak som plakala ked som mala ist na wc 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre