Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
29. mar 2010

simonke vsetko naj k 8.

babul , to slabe jedenie bude asi obdobim.aj marek je omnoho menej ako zvykol (ja som bola stastna)

perla200
29. mar 2010

čaute kočeny....lenka - mas fasa svokra🙂))) napr. moja suseda ma mladsieho o pár dní ako je nasa mala a ten už na vainoce jedol sosovicovú polievku.... no čo mama to názor....my sme tiež opatrní, nasa simonka ma rada veci ktoré ma rada a veci ktoré nema rada a každá zmena ju naserie🙂))) ale dnes jej idem dat bravčové prvý krát tak uvidíme čo to dá....

paulusa
29. mar 2010

tak vy ste toho popisali.
ja som so svagrinou tiez robila poriadky a mam dufam pokoj a za mojim chrbtom mu uz hadam nic nedavaju papat.
v noci sme sa raz zobudili na papanie, vstali sme o siedmej, mame za sebou hodinovy spanok a zachvilku ideme papat obed. vcera som mu 1x dala ryzu, zjedol par lyziciek. dnes skusim znova dat. a uz neviem co som chcela.

eviqa
29. mar 2010

leni, 😅 podobne je to aj u nás, ale u nás je tá ručná brzda trochu inak zatiahnutá. Minule sa ma pýtala, že načo varím zeleninu a kur. mäso malému, ked ona má zeleninu v polievke a kur. mäso - pečené stehná. Však čo by nie? Nabudúce mu dáme jelení steak s brusnicovou omáčkou 🙄

lizatko, no ty si to teda dobre poriešila s tou svokrou. Aj to je riešenie

z.vrablova
29. mar 2010

pekny den... s mojou mamou to mam podobne ako vy so svorami... ale ja som to mame vysvetlila striktne, tak je v strehu... radsej ju nabalim a rozpisem kedy a co papat... 😀
skusali sme jogurt s vydlabancami s rozka, neuspesne, malu asi roztek nafukol... neviem, ci to iste s nou nespravi aj chlebik, az sa bojim skusat...
na dnes mam prichystany 1x pribinacik na desiatu, tak uvidime...
my sme inac na AR mliecku do roka, tak ani ine nejdem skusat a po roku postupne mozno aj kravske bio z automatu, ktory mame tiez v dosahu... (50c/l)
zajtra mam test z anglictiny, tolko sa mi treba ucit, neviem co skor... a to nehovorim, ze doma ani okna neumyte a poobede doucovanie.... a Kristinka od rana spala 35min... na slak trafenie... a este nakladam cviklu, lebo ju uz zacala chytat plesen, co mi stoji 4 dni na balkone...
a po obede ideme na poradnu,...
a papier zo Skotska este nedosiel, tak asi aj april budeme bez penazi.... no comment...
... ale jedno pozitivum dneska... krasne svieti slniecko

z.vrablova
29. mar 2010

a este k Lulu som chcela... Kristinka sa tiez sama neposadi, nelozi, nestvornozkuje, ale na nozkach stoji ako prutik, sedi krasne rovno... kazda rehab. dr. nam vravi, ze je vsetko v absolutnom poriedku... a sama sa otocila dokopy asi 6x.... ziaden zaujem, ona sa skor taha s brusakmi do sedu ako dospelaci... nepochopila princip.. 😀 ... tak ja sa uz vobec nestresujem... a na brusku ako za trest kazdy den aspon 2x po 10min.... a nakoniec neskutocny vreskot... sople po kolena... co mam robit???

blazka24
29. mar 2010

krásny deň dievčatá, vonku svieti slniečko a tak richard na balkon vycapený už, studený odchov začína, má 8 mesiacov tak nech si zvyká - život je krutý 😀
náš malý sa sám neposadí, vkuse reveme ak sa nemôže stáť ale už sa snaží kolienka pod zadok dávať, takže štvornožky už cviíčíme toť vsjo, nebojte dievčatá nie ste v tom samé 😀

babulka123
29. mar 2010

baby drzte sa... zacina vam obdobie ktore mi uz s matkou mame daaaaavno za sebou .. heheheh

martinex
29. mar 2010

babul som rada,ze aspon nieco mame za sebou 😀

eviqa
29. mar 2010

blazka, aj my máme podobné stavy. a pritom ma kolegyňa upozorňovala, že ked ho mám na rukách, tak nech mu nedovolím stavať sa na nôžky, lebo nebude chcieť sedieť a je to tu 😅 mala pravdu. 😅 takže teraz mu nohy zakazujeme 😀 a zatiaľ neštvornožkujeme, iba sa plazíme a skúmame všetko čo máme v dosahu. 😅 no proste jedna paráda. 😀
...mne by teraz stačil aspoň jeden zub 😅

babul, marti, vy sa teda máte. 😉

lenka_66
29. mar 2010

blazka , studeny odchov? sak uz leto ide 😀

lulu, bud rada este mozes malu nechat samu na posteli.marek sa vie pretacat ale prdi na to.pretaca sa akurat ked mu dam caj pit 😀 .tie nervy ze to na bruchu nejde ...

evi, viem si predtsavit.

inac , moja mama tiez nechape ale respektuje prikrmovanie.

lenka_66
29. mar 2010

boooze zabudam .
zuzka drzim pace na testik

lenka_66
29. mar 2010

blazka , riskovi k 8 vsetko naj 😵 😵 😵
ze pekny darcek si mu dala - zimu 😉

z.vrablova
29. mar 2010

7590g/71cm... aktualne z poradne... zajtra krvny obraz a tiez neuro kontrola.... kazdy tyzden nejaky lekar,... ☹
objavili sme s dr. novy zubok vonku (horny vpravo) a hned sa jej derie aj dolny vlavo.... to je kombinacia 😀
tak snad to bol dovod tych nezmyselnych zvyseniek....
blazka vsetko naj Riskovi...
Lenka, vdaka... doucovanie som dnes zrusila, tak mam o nieco viac casu na ucenie... idem sa do toho pustit, tak do-pisania vecer... 😎

eviqa
29. mar 2010

zuzi, krásne miery, modelka 😉

blazka, všetko naj. riškovi

babulka123
29. mar 2010

perla.. to francuzske bezlaktozove je v zelenej pixli?
france lait LF... daj vediet dakujem ..

perla200
29. mar 2010

ahoj babul...ano taká zelená piksla....ano LF

no dnes som už pomaly vypisovala prihlášku k Lakatošovým🙂))))))))))))))))) simonka bola ako čert....ale celé poobedie sme strávili vonku tak sa celkom dalo....

perla200
29. mar 2010

a čo mi zrušili fotku?????

babulka123
29. mar 2010

no a to nechapem preco ti ju zrusili???

lakatosovym? ja som vcera poslala mareka s malou von a dufala som ze sa s nou vrati a nenecha ju niekde v zlatych klasoch.. heheheheh

babulka123
29. mar 2010

no skusim jej rano dat .. uvidime co bude.. inak bol docela problem ho zohnat, kamoska mi ho kupila v BA a doniesla lebo v samorine ani nahodou

perla200
29. mar 2010

to fakt? inak aj ja ho kupujem v meste....ale zohnatelné je celkom u nás....

leri - dovolila som si dat fotku nás dvoch 🙂

bagaja
29. mar 2010

jooj a kde bývaju tí Lakatošovci, bo ja im tiež dieťa pribalím, ja už nemám nervy na to mraqvčanie....

a všetko naj deturencom k výmesačiu...to mi naznačuje že už aj my pomaly pojdeme k 8. pánečku ale to letí 😉

a idem kuk TV bo som dajaká nadurdená na celý svet 😠 bru nocku

perla200
29. mar 2010

no bagaja- jedny aj u nás v osade 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinex
29. mar 2010

perla aj tuto foto ti zmazu, podla pravidiel na nej musis byt bud sama,alebo s dietatom ak ta je dostatocne vidiet

lenka_66
29. mar 2010

baga , ja mam lunik celkom blizko . tak mozem hodit .tam ani prihlasku neberu 😀

lenka_66
29. mar 2010

ale sak na tamtej foto bola sama 😕

perla200
29. mar 2010

no ved práve že som bola sama na lodi🙂)))))))))))))))) nechapem...

lenka - tak ti malú poslem poštou🙂

martinex
29. mar 2010

perla tak potom nechapem preco.... 😖 😎

leri
29. mar 2010

perlaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, no toto 🙂 nevadiiiiiiiiiiiiiii ked zrusia zase sa odfotime a dame ju sem 😀 este chyba nasa klara na fotke a boli by sme kompletna rodina 😀

sisulka7
29. mar 2010

ahojte babulky, tak sme boli dneska u doktorky, lebo ten nas kasel stale neustupoval a vyfasovali sme antibiotika, takze som nadsena, no a kedze som uz bola v meste, tak som sa stavila aj na urade, ze preco mi neprisiel rodicovsky, no a teta uradnicka sa mi ospravedlnila, ze mi ho zabudla poslat, ale mala som prist skorej, lebo teraz s tym uz nemoze nic urobit a pride mi az buduci mesiac aj s marcovym. Tak sa asi budeme past. Esteze sa uz travicka ukazala.
S Kristinkou mame podobny problem, absolutne nechce sediet, len by stála na nohách.
A pre tie, co maju radi Evitu vydavatelstvo, tak zaujimava je knizka Mami, je to inak, (alebo tak nejako), pribeh o gayovi na Slovensku, celkom silny pribeh.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre