Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eyya
19. apr 2010

my tiez nastastie bez horucok ale je ako vymenena, bola uplne genialna take slniecko ukecane a teraz jej staci malo a place...nastastie nie stale , a este v noci sa zacala o dost viac budi, ani neni hadna len sa chce pomojkat, cucak maly 🙂

martinex
19. apr 2010

blazka nic nerobim.. sak 90dnovku uz nedrzim, ale mam v plane zase zacat... a inak len nahanam maleho po byte,stresujem sa diplomovkou a to je vsetko 🙂

eyya
19. apr 2010

90dnovu som drzala tyzden 😀

martinex
19. apr 2010

kocky dobru noc vam prajem, idem sa ja zahrabat pod paplon a kukat showdance.... bru noc vsetkym 😉

blazka24
19. apr 2010

tak ja som dopadla tak, že nestíham jesť cez deň lebo malého treba baviť, tiež je uplačkaný a vkuse sa chce mojkať a potom na večer sa doslova "nažerem" dnes som to neurobila ale zase som zistili že muž nakúpil tie serepetičky ako polomáčané keksíky a podobné kraviny aby ho para tlačila 😠

eyya
19. apr 2010

tomu sa hovori pokusenie 😀

blazka24
19. apr 2010

no už som jednu zblajzla, rozmýšľam že kúpim zámok na dvere a zahodím kľúč 😀 ale neviem ako sa potom dostaneme do skrinky s alkoholom keď príde návšteva 😝

eyya
19. apr 2010

len si pochutnaj 😉 si zasluzime aj sladke pokusenie , ved to pri tych drobcoch uz coskoro vybehame 😀

blazka24
19. apr 2010

evy tie sladké pokušenia hej, ale kde dám tie kilá navyše............pochybujem že vybehám, už teraz mi kríže odišli a namiesto toho aby sme sexovali ma muž v postely masíruje 😀

eyya
19. apr 2010

😀 no to je dobré... 😀

livia1
19. apr 2010

Vy tu držíte hladovku a ja už ani neviem že som bola tehotná, mám asi kilo na vyše. Neviem to presne, lebo som sa vážila asi pred mesiacom

blazka24
19. apr 2010

evy sranda musí byť, vymyslela som že malý u segry prespí v kočíku a tak som znášala zo štvrtého poschodia kočík, nahovorila som brácha na to aby ho tam vyteperil a ja som ho zniesla dole, tak mám terazky pocit že som dúchodkyne 😀

blazka24
19. apr 2010

livi ale ty máš doma dve také čo ťa ubehajú ak nerátam chlapa, lebo ja mám syna a ešte aj muža bábätino takže dve mám ja a ty tri doma 😀

eyya
19. apr 2010

blazka tomu sa hovori sikovnost neopustaj ma 😉 ale ja som taka ista , ono nieco si vymyslim a potom si len v tichosti nadavam a tvarim sa ze je nadalej vsetko ok ze tak to malo byt...samo ze pokial to ide 😀 napr mame pred barakom rozbitu cestu tak ja sikovna som sa rozhodla nenicit kolieska na novom sportiaku tak silacka som ho preniesla...ale asi naposledy a kaslem na koliecka 😅

livia my nehladujeme vsak blazka 😀

blazka24
19. apr 2010

evy nosenenie kočíka nem dobrá téma 😀 ja bývam tak že kočík musím znášať z medziposchodia a tak najradšej by som ho niekedy pustila dole schodami ale šak čo si dieťa zabijem ???? 😕 starý mi poradil že nech pustím kočár a richarda držím na rukách, tak neviem či ho rovno nevyhodím z okna mám to rýchlejšiu cestu k tomu aby sme sa dostali von a s richardom len zleziem dole 😀

eyya
19. apr 2010

😀

ani vy nemate vytah? a co kocikaren my mame ale bojim sa tam kocik trepat ako poznam obyvatelov 😒

eyya
19. apr 2010

idem uz aj ja spat nech mam sily na zajtra 😉 dobru noc 🙂

lenka_66
19. apr 2010

lulu , tehotny pavuk 😀

aj u nas sa nakupuju same debiliny (sladkosti,madarska salamka) no a ako spravna gazdina - nenecham pokazit tak zjem 😀

livi , hlavne nech vsetko dobre dopadne

zvysok zabudnuty - klasika 😀

eviqa
20. apr 2010

dobré ránko

perla200
20. apr 2010

dobré ránko...dievčatá ledva som vás dočítala...čo sa týka sladkého včera som po dni zbuchla n aposedenie celú MILKU a vôbec som nemala výčitky🙂))))))))))))))))))))))))))))))
lulu - o mne si ludia myslia že čakame dalsie bábätko.....kua..... ja som ako tesne pred pôrodom:((((

inak noc ok🙂

facovka
20. apr 2010

no,my noc pohoda relativna, papal o pol3, a potiahol do pol7 este od 20h vecera, medzitym ale fnukoty,prdy, pretacala som ho z bruska na chrbat a vselijake vymysly 😒
co sa kil tyka, ja som spokojna,mam minus 2 z povodnych ked som otehui,tak pohoda,ale celula a ovisnute brusko to istia,to uz len cvicenie spravi,ale tak to fakt nestiham,a ani nemam na to chut a nervy 😅

lenka_66
20. apr 2010

ahojte,
perla , spravne treba si osladit zivot 😀

fac , ja nemam chut a nervy tak tebe sa necudujem 😉

babul, nevies biogaja ma neaky datum ze po otvoreni spotrebovat? mam dlhsie otvorenu v chladnicke a chcela by som zas davat

bagaja
20. apr 2010

ránko

no mz noc otras....a fakt len dúfam že každú chvílu to prejde, len to dúfam už dobré tri mesiace a nič 😒

no a ja nejem sladké na večer ale ja zásadne v kuse celý deň a večer mi už nechutí 😉 vtedy príde na rad slaninka 😀

livi tak blahoželáme k tehu a nech je bez akýchkolvek problémov 🙂

no a kto bude další??????????sa nám to rozrastá

lenka_66
20. apr 2010

baga , no ja by som aj sestricku brala 😵

bagaja
20. apr 2010

ako ty? alebo Marekovi? 😀 no ja by som tiež ešte jednu babu, ale po týchto nociach ma nikto nepresvedčí, že Peťka bude jedináčik, to sa musím najskôr poriadne vyspať a až tak pristanem na druhé 😉

lenka_66
20. apr 2010

baga,marekovi.no viem ze nebude ☹ .neako som si nestihla v tom strese (celodene kolikyu , moje zdr.problemy)vychutnt ☹

bagaja
20. apr 2010

ved to tak rýchlo nám tie babätka vyrástli, ani sme sa nenazdali 😒 ale ja by som už nechcela vrátiť to obdobie....aj ked vtedy aspon v noci spala 😝

babulka123
20. apr 2010

ahojte, bre ranecko prajem.. dnes noc zle , kazde 2 hod, hore, o 4 som ju def. dala k sebe takze som max nevyspata.. a nesmejte sa mi hehhhe

lenka.. pokial viem tak nie, pohoda. len treba davat pozor aby to bolo v ladnicke..

paulusa
20. apr 2010

dobre ranko. my noc super. spali sme az do 4 tej, bez zobudenia a mrncania 🙂 , teda ja som sa na nic take nezobudila 😀 . napapal sa a este zalomil do 7.
livi- gratulka k tehu, aspon uz nie som sama 😉
babul- u nas to tak zacalo ze nakoniec som ho dala furt k sebe a teraz uz ani nevie ako postielka vypada 😀 . mm najprv pindal, ze ho davam k nam, ale teraz uz asi tyzden bez slova rovno maleho supne ku mne do postele, lebo sa chce vyspat 😀
Ako varite ryzu drobcom- klasika alebo trocha maksiu. chcem dnes urobit na mlieku, len sa bojim aby mu nezabiehalo.
a chcela by som tiez skusit zltok- s cim ho robite?

perla200
20. apr 2010

babulka🙂)))))
cvičiť? a to je čo?????
no bagaja - to manžo ta zoberie na týžden na wellness, vyspíš sa a ked budes oddýchnutá v euforii tak splodíte bračeke Petke🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre