Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
30. apr 2010

ahojte tak noc hrúza, ale čo začal robiť po večeroch ma ide šlahnúť........nie a nie ho naučiť na kaše večer, bol zvyknutý zaspávať pri fľaške a teraz taaaaaaaaaaaaaak reve a dedo ma tiež nasral vraj či malého režem 😠 asi sme ho rušili pri pozeraní večerných správ 😕
zuzka ďakujeme ku gratulácii a pýtala si sa na hrach............ja som dávala prvý krát v stredu lebo naši nemali čerstvú zeleninu len mrazenú a nechcela som byť popoluška že budem deliť mrkvu od hrachu 😀 ale zdrúzgali sme a ďakujem za typy na večeru, ešte som neskúšala striedku rohlíka s ovocným príkrmom, zatiaľ som len kaše robila............

zuzanakarolinka
30. apr 2010

my aj striedku aj hrach, ale potom išiel celý von, to bol pohľad na to h......o hráškové

blazka24
30. apr 2010

zuzana my sme mali dnes ale to bolo asi po perkelte a dedo skoro šablu hodil ako utekal k smeťákom 😀 a to je po operácii srdca a išiel rýchlejšie jak usain bold

bagaja
30. apr 2010

blažka to mne ked je smutno ja len tvoje hefty prečitám, hned sa rehlím 😉 ja šibnutá 😝

blazka24
30. apr 2010

baga mne keď je smutno tak neviem čo robím, terazky som riešila dvoch starcov - mamu a otca ktorý si navzájom volajú a obaja mi volajú že ten druhý má obsadené - šlak ma z nich ide trafiť 😝

blazka24
30. apr 2010

inak otec je dedo roka - vraví mi že malý sa asi pokakal a posadil si ho na kolená? reku a ty keď ideš kadiť zavrieš si veko na záchode? nechapačkoval ako vždy, takže malý to mal aj na ušiach 😉

martinex
30. apr 2010

ahojte,
u nas noc pohoda, o 6tej rano som chlapov vyrazila zo spalne,ze chcem este spat...tak som si pospala do 9tej 😀 jaka parada
inak vcera som sa prd ucila,nebolo casu,dnes to vidim rovnako a zajtra asi tiez 😎
ale zato mam uz tortu hotovu,teda skoro,dnes ju potiahnem,ozdobim a je to 😉
poobede ideme na nakup a kade tade sa flakat...

prajem vam krasny den,este krajsi vikend 😵 paaaa

perla200
30. apr 2010

čaute kočeny....hej baga - aj ja ked cítim blazkine hefty tak sa rehocem......
my noc na chuja - my sme mali spln mesiaca dnes🙂))))))))))))))))))
bola som si vybavit doktorov a na nakupy - tak idem na testy na intoleranciu laktozy tak som zvedavá.....
aj ja sa idem dnes flákat kade tade, len musím este navarit obed mužovi.....upratané je a včera som žehlila dve hodiny ale nemohla som sa pozerat na tú kopu.....ale vsetko je hotovo....taks om rada....

blazka24
30. apr 2010

perla som rada že sa rehoceš to je vraj zdravé 😀
tak potom napíš ako ste dopadli - lebo nejesť vôbec nič čo sa týka mlieka to je horor 😒
tak mám hlavného kočikomana deda - vraj malý mrnčal tak som ho učičíkal - no jak mi je dobre? variť nemusím, ani zuby umyté nemám 😕

blazka24
30. apr 2010

no počula som že aj sex je dobrý ale pri týchto richardových nočných žúrkach veru neviem už ani čo to je 😝

bagaja
30. apr 2010

Blažka 😝 asi nás tu je takých viacero... 😀

aj my sa naobedujeme a vyrážame do ulíc, jupííííííííí

hej baby a teraz som trochu zdriemla s malou a zobudím sa a na balkóne dvaja polonahý chlapi s fajnými telami....no pekné prebudenie som pokukala a zatiahla žalúzie 😀

bagaja
30. apr 2010

Baby teraz som čítala že ten Daylong je až od roka... to môže nejak vadiť malej? snád nie....lebo sa ho chystám kupiť 😉

zuzujan
30. apr 2010

baga mne ho poradila kozna, ked som tam bola s malou....tak asi bude dobry pre malu 😉

lulu73
30. apr 2010

ahojte, som len na skok

baga....daylong je daylong baby ten je taky zlty a je do jedneho roka a potom je daylong kids a ten je od jedneho roka-oranzovy !!!

lulu73
30. apr 2010

no a nasa noc bola tiez hrozna...miestami aj kazdu pol hodinu hore ☹

iveta6384
30. apr 2010

Ahojte, vsetkym vymesaciam vsetko najlepsie 🙂
U nas prsi, takze nic moc, zavidim vam krasne letne pocasie a cele dni vonku s krpcami. U nas sa to trochu pokazilo. Ale od dnes presne za 3 tyzdne som doma na Slovensku, tak aj my si budeme uzivat krasne letne pocasicko. Tesim, tesim.
Inak dnes som bola na masaz tvare a zabal na nohy co som mala poukazku od mm z minuleho roku z marca, dobre ze. Tak konecne som tam aj vyrazila. V septembri som pouzila polku tej poukazky, manikura, pedikura a fuul body masaz a teraz zvysok. Sa tam v tom spa na mna divali, ze som asi trapka pouzit to po vyse ako roku od vydania. ALe co uz neni kedy, neni kedy. Som si aspon pekne oddychla, dobre mi to padlo.

deina2005
30. apr 2010

Manzel jemne ustipne svoju polovičku do zadku a vraví: - Keby sme si to nechali spevnit, nepotrebovali by sme elastické nohavičky. Potom ju uštipne do pŕs a vraví: - Keby sme si to nechali spevnit, nepotrebovali by sme podprsenku. V tom ho zena ustipne medzi nohy a vraví: - Keby sme si to nechali spevnit, nepotrebujeme elektrikára, záhradníka, postára a ani tvojho brata.

zuzanakarolinka
30. apr 2010

dobré........................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

facovka
30. apr 2010

ahojky, co new??nestihacvka...daylong mam aj ja oranzovy a uz som s nim oliho natierala, zatial poho.... 😉
dnes super pocko,od zajtra sa to ma vraj pokazit...skoda....oli po starom, dnes som volala s dr. ze tie jeho bolesti bruska a prdiky, ze to uz hadam neni normalne pomaly 9mes. aby to mal ☹ tak dr. sa konecne rozhybala a ze mame prist na oidber krvi, ze mu da vysterit na intoleranciu laktozy a na alergiu na bielk.kravskeho mlieka.. nacase, na kazdej poradni dokola trepem ze to brusko sa mi nepaci, a ona nic, teraz uz konecne daco, nech viem bud alebo....sama som zvedava,na vysl. sa caka vraj 2-3tyzdne,ale aj ked nieco ma tak tolko uz vydrzime, no ma porazi ak ano, sa zbytocne 9mes.trapi ☹ 😔
inak nist nove....nestiham tak ako aj doma v ba 😅

lenka_66
30. apr 2010

fac, tak ani neviem co bude lepsie ze nieco najdu abo nie.

u nas dnes vianoce su 😀 . marek dostal kocik , tatko si kupil novy notbook len mamka nic no neva zdedila som staru sunku NB 😀

martinex
30. apr 2010

caute kocky....

idem hodit foto tort,co som dnes robila, potom vas docitam 😉

martinex
30. apr 2010

tak tu su.... 😀

hawajcanka
30. apr 2010

Marti no sikula si ako pokracujete s babatkom 🙂

martinex
1. máj 2010

haw dakujem... no snazime sa,zatial bohuzial bez vysledku,kedze nemam MS,ale o 2tt chcem ist k dr,nech mi da vyvolavacku,alebo co...maleho aj tak uz nekojim...vy ako?

zuzanakarolinka
1. máj 2010

ty kokos, marti ty si iná, dobráááááááááááááááááááá

martinex
1. máj 2010

zuzi diky 😉

inak som zabudla, ze dobre rano 😀

perla200
1. máj 2010

dobré ránko....bože marti krásne torty fakt....keby si bola bližšie tak ta využijem normalne....ale daleko je bernolákovo:(((

deina2005
1. máj 2010

dobre ranecko.mati torticky seperske.

martinex
1. máj 2010

dakujem kocky... hlavne ze som sa na statnice mala ucit 😀

perla ale sak len kusok 😉

babulka123
1. máj 2010

ahojte... no my sme boli vcera v ZOO, pravdupovediac moc sa mi nepacilo.. { ale to bude tym ze som hotova do ZOO v zline alebo v Prahe .. neda sa to porovnat}
napriek tomu som bola vcera taaaaak uchodena a unavena ze som zaspala ako dudok o 9 s ninkou ..

matka nechapem z tych tvojich vytvorov, a dnes skusim vecer kuk tu tortu pre mareka.. nejako nieje casu je to dsene..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre