Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

karin.
4. okt 2009

Ahojte maminy,

dlho som tu nebola a teraz som dočítala pár strán. Pri čítaní som natrafila na zázračnú annag (ktorá vie ako kojiť a ako mať veľa mliečka), prosím napíšte mi kto je to a ako sa s nou možem spojiť, lebo ja by som potrebovala zvýšiť produkciu mlieka.
Vopred veľmi ďakujem

leri
4. okt 2009

ahoj karin, annag je tu na konikovi, najdes ju v teme babatka - dakujeme annag, alebo jej jednoducho napis ip, je fakt zlata a poradi ti, a takto vecer tu vzdy je 🙂

karin.
4. okt 2009

ďakujem, idem hľadať

deina2005
5. okt 2009

dobre raaaaaaaaaanko.ja som nevyspata jak pes.mala je nejaka nespokojna stale sa trhala vrti ma upchaty nostek ..................no 😖 zaspala o pol 6 tak uvidime,dneska idem volat na novorodenecke a objednat sa na kontrolu obliciek pri narodeni sme mali jednu zväcsenu

bagaja
5. okt 2009

ahojte

no tak naša dnešná noc ako obvykle - 2x hore, baby chcem sa spýtať vaše bábetka, ked ich v noci nakojíte hned zaspia, lebo nám to trvá niekedy aj hodinu a to ju musím ponosiť, pohladkať a dokola a potom zaspí 😒

a ešte sa chcem spýtať čo vám zabralo na hemeroidy? Poradte niečo, lebo mi to už ide na nervy ☹

babulka123
5. okt 2009

bagaja.. u nas je to tiez asi tak hodinka.. ale tym ze sa budi az rano tak mi to nejako moc nevadi {dnes to polo o stvrt na 5. od vecera od 8} a mozno keby somm jej dala len dudel tak potiahne aj do rana , ale to mi prislo blbe..

ale tiez s papanim, prebalenim, tak cca hodinka, ale dam ju hned do postielky a radsej k nej vstanem, pohladkam ked lezi, dam jej pusku...

a na hemace mne pomaha MASTU s krem, alebo cipky... a mozes ich aj ked kojis. mne vyleze po kazdej velkej, takze mam to na tyzdennom poriadku.. hehehe

baby co davate UM, ako vam kadia deti? ja som dnes skoro hodila tycku {1x v zivote} bolo to zelene az skoro cierne a taky smrad, uplne tuhe, huste, ledva to vykadila...
kamoska mi hovorila ze to bude kym si zvykne na UM. mate nejake skusenosti ci to prejde alebo nie.. dakujem za kazdu info..

sisulka7
5. okt 2009

deina, my ideme zajtra na sono, lebo sme mali zvacsenu nadoblicku, tak dufam, ze sa to uz upravilo.
bajaja, ja pouzivam masticku doloproct v kombinacii s tabletkami venoruton forte a zabera to.
chcem sa spytat, ked ste zacali brat antikoncepciu azalia cakali ste na menstruaciu, alebo ste nasadili hocikedy?

martinex
5. okt 2009

caute kocky....

tak tu mam uz malu Ninu,cize mam o zabavu postarane...uz o 6tej rano bola hore! sak to aj David dlhsie spi

maly je ok,len ma dnes komplet ogracal..podla mna vyvratil vsetko co mal v brusku....ale zjavne sa mu ulavilo... no prezlilekat som mohla jeho,seba a aj postel 😀

lenka_66
5. okt 2009

ahojte,
no ja dnes ani nemam dieta.vcera mu tatko kupil podlozku na hranie.no a dnes od rana 8 len na nej lezi , sermuje rucickami a klebeti s obesencami.hehe ani mamu mu netreba. no som zvedava kedy ho to omrzi

lenka_66
5. okt 2009

babul , no marek take nemal.len pamatam ze ja som raz brala ani neviem ake lieky a na letaciku bolo upozornienie ze v pripade ciernej stolice upozornit ihned lekara.neviem mozno to bolo tym typom liekov.nechcem strasit.inac tiez mavame iny smrad stolice ako zvycajne.

martinex
5. okt 2009

lenka to mas fajn, Davidka to bavi max pol hodku...potom uz mrnci

lenka_66
5. okt 2009

no merdzi tym sme sice raz papali a 2 xkakali 😀 .
tiez uz ocakavam upadok zaujmu.

babulka123
5. okt 2009

lenka a uz ste len na UM?
ja uz neviem.. len viem ze neplace, je ok, vysmiata tak asi je ok.

babulka123
5. okt 2009

bagaja a skus este cokolvek na zriedenie stolice.. ja papam nasilu jogurty.. moc ich nemusim ale co uz. a davam si do toho lanove semienka

lenka_66
5. okt 2009

babul uz 2 tyzdne 180 ml.uvidis aka bude dalsia kakanicka 😉

inac mam taky pocit (aj ked uz ani neviem ako to je) ze mrcha nasadla na bus a ma namierene rovno ku mne 😠 .baby prepustim ja ju este nechceeem

lenka_66
5. okt 2009

este mam otazocku ukonceny 2.mesiac su 8 tyzdne abo podla kalendara ?

babulka123
5. okt 2009

podla kalendara..

a dalsia je v podstate v pohode, len ta ranajsia ta fakt stoji za to .. a kadi uz len 1-2x denne. viac nie..
a my davame 130ml. a co davas nutrilon?

lenka_66
5. okt 2009

nutrilon AR.to je na reflux .zajtra mam poradnu tak som zvedava ako ma zjazdi dr. ze mu tak vela davam

no marek zaspal a normalne sa nahlas smeje zo spanku. o com sa mu sniva ? zeby o mlieku?

babulka123
5. okt 2009

my mame nutrilon HA { ja som alergicka.. } ani som nevedela ze to mam malej davat. heheh az kamoska ma zjazdila ze preco jej to nedavam..

lenka_66
5. okt 2009

nech ziju kamosky.
moja zajtra poobede pestuje mareka.

babulka123
5. okt 2009

ze aka parada.. a ty si kde? ci len tak si davas oddych?
inak ja som tak minule nechala ninku babke.. ze ako super, UM vo flasi a hotovo.. a my sme sa s marekom trajdali po obchodoch

lenka_66
5. okt 2009

ako ste na tom s uskami? ja za tyzden nenazbierm tolko zlteho ako on za den.

lenka_66
5. okt 2009

babul idem k dr. s chrbticou.rano som bola na masaz a cvicenie na fit lopte. bolo suuuuuuuuuuuuuuuper.maser mlady fesak 😵 a na lopte hposa , hopsa

babulka123
5. okt 2009

nooo viem o com hovoris.. heheh
a to vcera som jej este nasla take ususene v zahyboch.. som jej to vylupkavala odtial.. este ze nerevala..

babulka123
5. okt 2009

lenka zavidim.. mna tak boli hlava z chrbtice ale nedostala som sa na masaz este .. ale asi v sobotu pojdem, marekovi necham malu a huraaaa..

lenka_66
5. okt 2009

babul co v zahyboch ale za usami co mal.brrrr a on ma este tak uska na hlave .hehe no jasne ze nie na nohe .myslim ze mu ani kusok neodstavaju

lenka_66
5. okt 2009

dosla kamoska tak idem

chrustik1
5. okt 2009

Ahojte maminy, tak my máme za sebou celkom pohodový víkend. Len sa chcem spýtať, tie čo ešte plne kojíte koľko krát za deň bábätká kakajú? My sme mali doteraz plnú plienku pri každom prebaľovaní (teda vždy keď šiel papať t.j. približne každé tri hodinky) ale posledné dva dni kakáme tak raz - dva krát za deň. To je normálne?

kolka1
5. okt 2009

Ahojte,

tak my sme mali vcera vecer 😒 . Cestou z chaty som videla ze sa maly puci a tlaci v sedacke. Prisli sme domov a maly spustil taky 45 minutovy rev ze dovi. Tie revy, ktore daval pri spracovani informacii boli slabym odvarom. Maly bol az fialovy a bola som presvedcena ze do 1 kilometra nas musi byt vsade pocut. Nakoniec sa mi ho podarilo utisit, dali sme teply obklad na brusko ale bolo to ufffff ☹. Potom pekne spinkal od 20,00 - 2,45 a odvtedy zase kolikovanie az do rana 😔. Uz sa tesim, ked budeme mat 3 mesiace a koliky prestanu.

chrustik1
5. okt 2009

No kolka nechcem strašiť, ale vraj to nemusí presne prestať v troch mesiacoch. U niekoho to vraj trvá mesiac, ale mám známych čo to mali do pol roka. Ja teda dúfam, že náš prípad to hádam nebude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre