Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
17. nov 2009

och ake chute ste mi narobili s kolacmi... ideme k nasim na navstevu, idem mame napisat nech nieco napecie... som zvedava, kedy sa pustim do dietovania...
Fotila som sa s malou... hodim o chvilu fotky do albumu... kuk novy uces

martinex
17. nov 2009

ja som prave dovarila,uz len udene sa mi vari...bude hotove ked mm pride domov....

eviqa
17. nov 2009

zuzi, kočice ste 😉

babulka123
17. nov 2009

no vidim ze peciete a varite.. a mne sa tak nechce.. ninka spi na balkone, dnes nekompromisne budim najneskor o pol 3 snad bude potom spat na vecer aspon hodinu.. uvidi me..

bagaja
17. nov 2009

ahojky

no my sme včera boli trochen na žúrke, joj ako dobre bolo konečne som vypadla z domu, malú som uložila spať a išli sme, akurát sme sa vrátili o jednej a malá vstala napapala sa a spali sme, zlatíčko moje.

no a naše uspávanie cez den je vo vaničke z kočíka, ju hojdam v rukách a tak zapsí, inak eee, ruky mám vyťahané pod kolená, ale čo neurobím pre pokojný spánok mojho dieťata ale zato večer zaspí sama v postieľke čo nechápem.

joj ja som tiež už pozerala čo budem piecť na vianoce, ja rada pečiem, len mm neoblubuje sladke, čiže sa musím krotiť, lebo potom všetko zožeriem sama.on len burizony so salkom to má rad čiže to musí byť a pre mna šuhajdy, mnam.

babulka123
17. nov 2009

zuzu paraadnice obe..

baga .. u nas to tak tiez je.. {teda ked nepocitam posledne dva dni} v kociku cez den a v postielke vecer v pohode ..

z.vrablova
17. nov 2009

heh, dakujem... my mame nastastie spanok v absolutnom poriadku, myslim, ze vase babatka len prechadzaju nejakym prechodnym obdobim, ono sa to zase da skor, ci neskor urcite do poriadku... len vela trpezlivosti...

babulka123
17. nov 2009

z.. mimochodom s dudlami som spokojna, dnes skusim nafotit. uvidim aku bude mat panicka naladu..

a trpezlivost.. no ja ako blizenec sa jej veeeelmi ucim.. ale vcera som si dala uz kreslo do detskej a tak sme zaspavali...
verim tomu ze je to len nejake blbe obdobie a potrebuje sa dostat do normalu.. dlho sme boli prec {teda pre ninku dlho} a asi sa nieco pos...lo.. ale verim ze to nebude naveky.. do 18 bude urcite zaspavat sama 😅 😅

bagaja
17. nov 2009

o babul ja poznám bliženci a trpezlivosť eee - mám manžela bliženca, sodoma gomora 😅

babulka123
17. nov 2009

heheheh ... hovor mi nieco.. obcas si musim poriadne kusnut do jazyka.. minule uz letel nufkac cez pol izby od nervov.. heheheh ale potom mi to je tak luto..

martinex
17. nov 2009

zuzi kocky ste obe 🙂

babulka123
17. nov 2009

pripadam si potom ako najhorsia matka na svete..

oki kym ninka spi idem co to porobit.. lebo potom ked je hore tak sa tvarim ze mam najviac roboty a nemozem byt snou... cmuuuk nakuknem neksor.

bagaja
17. nov 2009

no mm varí halušky, teda pripravuje a ja dovarím, a drobec hajka,
babul mi hovor niečo teraz už nie ale minule som na malú tak vrieskala, že som potom z toho plakala že aká som ja krava akokeby ona chápala čo jej vravím, som si nadávala 😠

eviqa
17. nov 2009

bagaja, babulka, môj mm je blíženec a je veľmi trpezlivý. tak potom neviem. ALebo nie je blíženec ako blíženec?

babulka123
17. nov 2009

baga sak to ...

evig.. ja som so sestrou narodene obe v znameni blizencov je medzi nami rozdiel presne 2 roky a 3 dni .. a jeuuuuuuuuuuuplne ina ako ja.. takze ano nieje blizenec ako blizenec...
ale ja som ten tipicky blizenec.. heheheh

rene82
17. nov 2009

ahojte, hodila som nové foto, ak chcete, tak kuk 😉

rene82
17. nov 2009

kto mi prosím vie poradiť, ako si zvýšiť produkciu nliečka? niekedy sa mi zdá, že ho mám asi málo (hlavne navečer), lebo tamarka je hladná niekoľkokrát za sebou už po hodine. aspoň si myslím, že je to tým. každé kojenie kojím iba z jedného prsa.

bagaja
17. nov 2009

rene krásny motílik 😉

evi je pravda že nie každý blíženec je rovnaký

fuuj som sa obžrala teraz by som dala šlofíka ale nemôžem 😝

eviqa
17. nov 2009

rene, zlatunká je

bagaja
17. nov 2009

rené ja som mala ten istý pocit, ale asi mesiac už kojím z oboch prs, a tak približne každé tri hodky a je to v pohode, skús jej natiahnuť to kojenie, lebo to je často každú hodinku, no a nechcela som jej dávať aj z druhého ale tak si trocha cucne a má dosť

daniela33
17. nov 2009

rené, zuzi krásne fotočky, princezné malé ako vyrástli, tiež už krásne držíte hlavičku, neviem, čo je to s mojou Tami, som z toho taká nešťastná, že nechce držať hlavku hore

aj ja kojím aj z jedného aj z druhého prsníka, ale nie stále, len niekedy. Ono keď jej ide slabo, tak sa zlostí a už nechce ...

daniela33
17. nov 2009

paradajková polievka uvarená, len som zistila, že nemám tvrdý syr do nej, tak utekám do obchodu a zároveň odovzdám malú babke, ktorá ju bude troška kočíkovať, aspoň stíham robiť papiere na dph a výplaty, večer som väčšinou úplne grogi, lahnem k paneláku a zaspím pri ňom 😀

funny
17. nov 2009

ahojte, som sem nakukla, aj mym mame augustove babo.

satanka, preco by mal dostat pruh? moj starsi teda reval od mala (a aj mu to ostalo doteraz) ako tur, vlastne stale, az penil, modral a odpadaval, ale pruh z toho nedostal 😉

my nezijeme na sk, tu sa predkozka nestahuje. nesmie sa s tym nic robit! len dr. to prezera pri kontrolach. okolo 2 rokov (aj neskor) sa to uvolni samo.

martinex
17. nov 2009

vitaj funny u nas 🙂

ja zdielam ten isty nazor na predkozku,ono to ma svoje opodstatnenie,preco to je prirastene...a citala som vela literatury o tom,cim som sa len presvedcila,ze stahovat sa nic nebude,pokial samo nepojde 🙂

inak prave tlacim materialy do skoly...v sobotu mam skusku... vam teda poviem,ze ja krava som si nedala odklad...tak sa mi nechce 😠

eviqa
17. nov 2009

no ja neviem s tou predkožkou, nám napríklad kázali. ono je to diskutabilné, roky sa napr. balilo naširoko, teraz netreba, predkožka sa sťahovala, teraz netreba. No náš synovec, jemu nesťahovali a nakoniec skončili v nemocnici. tak neviem.
marti, prajeme veľa chuti do učenia a držíme palce pri skúške. Z čoho to máš? ani mne by sa nechcelo, ale tiež ešte plánujem si niečo dorobiť. ale uvidíme, to sú len také plány.

eviqa
17. nov 2009

...a funny, vitaj

satanka
17. nov 2009

Ahojte, len som sem nakukla, drobcov mam hore, funny, kde v zahranici byvate?
to som vycitala v starom casopise Mamina, ze ked sa babo narodi, svaly a vazivo v oblasti pupka su velmi tenke a nie su schopne vydrzat zatazenie napr.plac, kasel, zapcha..., vznine pruh a preto by nemali babatka dlho plakat. U chlapcov sa to vyskytuje castejsie ako u dievcatiek, mozu sa s tym deti narodit a moze sa vyvinut v prvych tyzdnoch. Spontanne mizne do dvoch rokov.
A s predkozkou neviem, su pre aj proti, tak teraz neviem, kamoska radila, ze ano, svagrina nestahovala a museli do nemocky, kde to lekar urobil nasilu. Niekde som citala, ze nie je to potrebne, ze tym, ze sa pipik postavi, robi sa to samo.
Riesili ste tu darcek na vianoce, my ideme dat urobit kalendare s drobcami pre celu rodinu 😀 , lebo fakt neviem co

martinex
17. nov 2009

eviq cenove rozhodovanie v marketingu.... snad zajtra sa do toho pustim

daniela33
17. nov 2009

mati, tak to ti nezávidím to učenie, ja len popri malej účtujem a robím mzdy jednej firme a už mám z toho hlavu ako balón 😀
funny ahoj

babulka123
17. nov 2009

ahojte, tak dnes so zapavanim troooska lepsie... uvidime co bude v noci..
a kuk foto pridala som dalsie dudle.. heheheh z.. su fakt svetove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre