Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
10. feb 2010

karin tak to je super, gratulka 😉

daniela33
10. feb 2010

bag ak si pracovala polroka a zvyšok bola na materskej, tak ti podľa mňa vrátia celú alebo časť zaplatenej dane...
zuzkamilko a kedy si si neuplatňovala nezdaniteľnú položku ? minulý rok? a mala si príjem? ak hej, tak si môžeš uplatniť celú nezdaniteľnú teraz pri ročnom zúčtovaní, resp. podaní danového priznania ... tento rok ti netrebalo podpisovať do konca januára však si na materskej a príjem zo závislej činnosti nemáš ....

daniela33
10. feb 2010

leni áno spomínam, mňam, takú zmrzku by som si dala, ale nie za takých okolností ako boli pred polrokom. Každý deň som obchádzala aspoň desaťkrát celý areál nemocnice, za každým druhým kolečkom zmrzka, tá teta zmrzlinárka na mňa čudne kukala už 😀 a po schodoch aspoň päťkrát denne a nepomáhalo ...

eviqa
10. feb 2010

hlásim katastrofálny obed a ešte katastrofálnejšiu cestu von 😢

daniela33
10. feb 2010

karin gratulujem, krásny úbytok, ja som začala, dnes štvrtý deň a bojujem s ovocím 🙂

evi, tak čo sa stalo? malá dnes tiež zle spí, prvýkrát ani nedopapala obedík a vonku mi ričala a ked nakoniec zaspala tak len na polhodku....

andrejka77
10. feb 2010

karin... ahojte akurat som sem nakukla a hned neaka zdarena dieta nemozes mi prosim ta poslat link do ip.
poterbujem tiez zhodit vyskusala som jednu ale nedodrzala 😀 😉

martinex
10. feb 2010

baby no u nas spanok dnes uplne o nicom... dokopy spal 50minut aj to len so mnou...no hruza 😠 a tak by som si potrebovala pospat ☹ a cely den len mrnci,no katastrofa.. blbe zuby 😖

eviqa
10. feb 2010

dani, poriadne sa ani nenaobedoval a potom len plač a plač a plač a plač a rev a rev a rev a rev a tak stále dokola. Nemohla som ho zložiť ani z rúk, ani sa obliecť, tak som ho rýchlo počas revu oblieka a šupla na balkon. Už našťastie spí, ale bola to strašná hodina 😉 a samozrejme, ak som mu náhodou vybrala z úst čiapku alebo rukavicu, no ani nekomentujem čo robil.... tak ako napísala marti ...blbé zuby 😠

daniela33
10. feb 2010

pridávam sa - blbé zuby ☹

martinex
10. feb 2010

eviq aspon ze mas balkon,ale ja ho nemozem supnut na terasu,neni kryta a fuka tam...tak len cakam ci nahodou nezaspi,potom mu otvorim okno,ked uz bude ticho..inak by nas aj rene v reci pocula 😀

karin.
10. feb 2010

ďakujem 😉

andrejka napíš mi do ip tvoju mailovu adresu a pošlem ti ju.

eviqa
10. feb 2010

marti, však to s takým revom sa nikde ani nedalo ísť. Najbližšie na balkon

martinex
10. feb 2010

eviq sak preto som nikde nebola...a to krtek miluje kocik,ale dnes by ho najradsej rozhryzol s tym jednym zubom 🙄

karin.
10. feb 2010

aj my máme dnes akýsi urevaný deň, nervózny bol až hrúza, teraz našťastie ešte spí

karin.
10. feb 2010

Marti, ty máš kedy vodný deň? Vážiš sa aj častejšie či čakáš až na ten vodný deň?? Aký už máš úbytok?

eviqa
10. feb 2010

marti, vy už máte zub? blahoželala som vám k nemu? si nepamätám, toľko nás tu je. 😉 my sme zatiaľ bezzubí. 😝

karin.
10. feb 2010

evig, aj my sme zatiaľ bezzubí ale zdá sa mi, že sa mu tam už čosi tlačí...

eviqa
10. feb 2010

karin, aj nám sa tlačí, len to už trvá dlho. Od 4. mesiaca si všetko pchá do úst a zatiaľ tam máme len bielu čiarku

karin.
10. feb 2010

aj my, sa mi to zdá už nekonečné čakanie ☹

martinex
10. feb 2010

karin buduci tyzden by som mala mat... a naposledy som sa vazila tusim v sobotu al. piatok.. a mam -5kg zatial

eviq hej,jeden je vonku a druhy vyzera ze coskoro tiez vylezie...

no,supla som ho do kocika,5minut hojdala,zaspal..hovorim si super...a zrazu kuk,oci otvorene...tak som ho zase uhojdala...som zvedava na ako dlho 😒

daniela33
10. feb 2010

zuby aj nám idú už nekonečne dlho a stále nič, každé ráno kukám, malá zatne pusu 😀 , od pol druhej je hore, mala by ešte hodiť jedného aspon hodinového šlofíka, lebo do kúpania mi nevydrží ... len mi povedzte ako ju uspať, jeden pokus už máme za sebou bez výsledku, hraje sa v postielke teraz ...

martinex
10. feb 2010

dani ked sa hraje je dobre...ale ten moj sa ani hrat nechcel,ani na rukach,ani nic...

daniela33
10. feb 2010

mati a mala si kávu alebo čaj v ovocný den? niekde som čítala že len voda by sa mala, ale teplý čaj by mi teraz viac bodol ... jem každé dve hodky ovocie, a doslova rátam minúty xi xi... na večeru asi dám jablkovú výživu 🙂

daniela33
10. feb 2010

mati my sme mali také dva dni v nedelu a pondelok pred večerom, už som bola zúfalá, muž v Brne, sama doma, ruky ani nohy som si necítila ...

martinex
10. feb 2010

dani bez kavy by som nevstala z postele 😀 a caj si mozes dat,toho mozes pit na litre-samozrejme nesladeny...len ovocne stavy-tie sa pocitaju ako porcia jedla... a ja jem hlavne zeleninu,teda na obed a veceru..spravim si salat,to ma zasyti viac ako ovocie

daniela33
10. feb 2010

super tak kávu už si nedám, už je na mňa neskoro, ale uvarím si čaj, nech mám plný bruch xi xi, aj ja som rozmýšľala že si urobím šalát, ale dnes pri malej nestíham, je zlá, v tej postielke sa hrala až päť minút, teraz kričí v kočiari, nechce spať, nechám ju päť minút a skúsim znova hojdať 😒

martinex
10. feb 2010

dani ja ked mam aspon chvilu casu-hned si robim jest...clovek nikdy nevie ci budes cas neskor varit ci nieco si prichystat 😉

daniela33
10. feb 2010

tak konečne zaspala na rukách, už viem prečo tak plakala, bola hladná 😖 , mala jesť až o hodinu, ale asi jej nestačil obedík, ktorý prvýkrát nedojedla, ostali síce asi len dve lyžičky ...

martinex
10. feb 2010

dani no dado je uz hore,spal len 40minut,co je jak nic 😠

martinex
10. feb 2010

boze,pozerate spravy??? nejaky chlap bodol svoju tehotnu manzelku nozom do brucha?! mal 2,4 promile.... na mieste by som ho zastrelila 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre