Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

daniela33
3. máj 2010

missy skoré uzdravenie drobčekovi
ivet ja tiež zelenina mäso zemiak, alebo ryža alebo cestovina bezvaječná. Alebo také mliečne polievočky tiež robím

babulka123
3. máj 2010

hmm. idem hladat teletubies.. tusim mam kazetu niekde..
a ideme sa ucit.. snad nam dnes prejde den rychlejsie.. dnes je fakt den blbec.. a to pocko vonku .. no des..
no snad aj pradlo vyperem druhy krat len aby mohla podavat stipce.. heheheh

babulka123
3. máj 2010

dani ako robis mliecne polievky? aku maju konzistneciu su huste alebo riedke? hod nejaky recept alebo foto.. diiiik

lulu73
3. máj 2010

babul...a ze prsat ma kazdy den tak do polovice maja 🙂)) dnes je den prvy

iveta6384
3. máj 2010

No to aj ja mu do toho davam ryzu, zemiak alebo cestovinu... Takze asi to mame zatial vsetky take podobne. Este ma napadlo miesate im to stale dokopy ako taku kasu, ci im pekne na tanierik ( misticku ) date zvlast napr ryzu, zvlast masko a zvlast zeleninku, tak ako dospelaci maju na tanieri, aby si zvykali. ALebo tiez stale este zmiestae vsetko dokopy a maju z toho kasu?

Lulu, takze super pokrok, 2-3 krat to nie je zle... A ked malu ucis aka som velika, papa atdaj opakuje??? Lebo nas taketo ee, on len hluposti, indiana, alebo vyplazovat jazyk, alebo skriekat (take video mame na FB) a take somariny co ho tatko uci 😀

Missy no hlavne nech vam to cim skor prejde, nech je Davidko zdravucky ako rybicka.

iveta6384
3. máj 2010

To fakt je takze zle pocko??? Mne sa tak zda, ze ked vy mate pekne tu je skaredo a a naopak.

Babul co sa idete ucit???
A tie polievky mliecne to s kravskym vsak??? Ja sa toho mlieka aj trochu bojim, ale z UM neuvarim nic, to sa nesmie varit, tak neviem. Jogurty papa a v pohode, ziadna reakcia zatial, tak mozno po troskach by sme skusali.
Este ma napadlo pouzivate pre krpcov nejake bylinky alebo nieco na dochutenie ci este nie??? Sice asi na tie zeleninovomasove kase ani nie je treba... 😀

zuzkamilko
3. máj 2010

ahojte...
lulu sa tiez len kojim a ziadne UM nedavam,kojim rano a niekedy aj trochu doobeda a potom na vecer na spanie,cize 2-max 3x do dna

iveta6384
3. máj 2010

Lulu tak ale len do polovice maja, potom uz nie. 21.5. letim na Slovensko, tak snad to bude uz ok. 😎

lulu73
3. máj 2010

zuzi....tak podobne kojim aj ja....dik za odpoved ...... a v noci sa na kojenie nebudite?

sisulka7
3. máj 2010

babul presne viem o com hovoris, naco hracky, ked momentalne su najlepsie hracky nohy. 🙂 tiez sa pyta z ohradky von a hned ako ma zbada sediet tak sa na mna nacucne a ked ju zoberiem na ruky tak sa derie dolu, lebo chce chodit. Ale vcera sme jej urobili taku velku ohradku 120x120, tak zatial je to pre nu novinka tak sa drzi popri sprusliach a snazi sa ich olizovat zvrchu, no poviem ti, sranda. ale inak nas nic ine nezaujima, len stat a chodit. Normalne by som zamestnala niekoho, kto s nou bude cely den chodit. Ale pripada mi to este strasne skoro.
A inak rano sme sa zasa poriadne prekakali, ale inak jej nic nie je, tak snad len tie zuby. 🙂

zuzkamilko
3. máj 2010

lulu...spinkavali sme pekne,no posledny mesiac aj 10x sa budi s placom,cize hej aj v noci kojim,zabudla som 😉

zuzkamilko
3. máj 2010

a to sa mi budil 1x za noc alebo vobec ☹

zuzkamilko
3. máj 2010

myslela som,ze je hladny,dala som mu kasu a nakojila a v noci spal lepsie,no povracal sa mi a potom aj po kasicke sa budil 😖

wenka
3. máj 2010

ahojte..

lulu ja kojím vždy pred spaním a niekedy vypije viac, niekedy menej. A v noci to máme rovnaké ako zuzka - tiež sa nám to poazilo. Vstávali sme 1-2x v noci a teraz som rada, keď vstávame 3x

zuzujan
3. máj 2010

ahojte
lulu ja kojim v noci o cca 1:00, rano o 5:00, potom pred spanim obednym, cize cca o 13:00, potom o 16:00 a na vecer pred spanim.....akosi vela 5x za 24hodin.....ale zle mi vecer zaspava, niekedy aj 3 hodiny a v noci sa casto budi, bud dudel, alebo dam viac krat prso.....davam na noc 180ml kase, este za hodinu a pol vypije tak 100ml materskeho, vecer odstriekam a aj tak noc a hlavne zaspavanie onicom, neviem
baby kolko kase robite na noc? teda hlavne tie ktore kojite, lebo ja spravim mlieko z nutrilonu cca 180ml a do toho dam pohankovu bio kasu nemliecnu, davam to cca 2 hodinky pred spanim, alebo hodku a pol.....nie je to vela? alebo malo? som z toho jelen

deina2005
3. máj 2010

ktorej z vas mm pracuje v zahranici??

uankab
3. máj 2010

lulu, ja malinku kojim pomerne casto, rano po zobudeni 7.00, okolo 10, 14, niekedy 17, vecerne kojenie 18.30 a potom 22.00, 01.30, 4.30... cize mi to vychadza 8x, niekedy v noci prida este jedno kojenie...
deina, a co by si potrebovala vediet? my sme v zahranici 😉

babulka123
3. máj 2010

sisulka .. neboooj nieje to skoro .. my chodime od cca 7.5 mesiaca a je ok.. .

inak dnes som bola s ninkou u dr. lebo nam stale neprechadzaju sople, ale vraj je ok. takze zas len zuby, zas ma zapalene vrchne dasno takze paradaaa.. a ja ze co nechce moc jest..
a vazime 8000g, takze za mesiac pribrala necelych 230g..

martinex
3. máj 2010

babul poslala si mi to? musime sa dnes dohodnut,inak to nestihnem 😒

babulka123
3. máj 2010

milacik akurat som dojedla a isla som ti volat.. nic z toho nebude.. sakraa.. volam .. ides?

deina2005
3. máj 2010

uan ale ja potrebuje radu ohladom danoveho bonusu .potrebujem zistit ci nan mame narok ak pracuje v zahranici a ma aj zahranicneho zam estnavatela

lulu73
3. máj 2010

deina......najlepsie urobis ked si zavolas na danovy urad

lulu73
3. máj 2010

no tak som vas docitala, vdaka za info o vasich poctoch kojeni za den 🙂) ... sme na tom vsetky tak nejak rovnako

inak tie co chodite do Bippy na nakupy, volala mi kamoska ze dnes, zajtra a pozajtra je baby den a tento mesiac je zlava 20 percent na jedlo...cize Hippky a tak dalej

martinex
3. máj 2010

ahojte...
no u nas vsetko zleee... maly je zly,bolia ho tie zuby co idu,cele dni len mrnci,furt len na ruky...cize ja absolutne nestiham sa ucit,potom nad tym sedim do noci,rano som nevyspata,mrzuta..tak si to s malym podavame dokola,tuto fasa naladu 😖
k tomu nam prislo vyuctovanie za plyn 600€ nedoplatok!!! aj tak nevychadzame s peniazmi,do toho toto..uz fakt neviem co budeme robit...pravdepodobne predame auto... aj ked to nam moc nepomoze...takze vyborne ☹ uplne mam depku, je mi do placu zo vsetkeho...no hroza 😢
tak som sa postazovala,trosku sa mi ulavilo 😕

deina2005
3. máj 2010

marti joj verim ti a s tymi peniazmi to poznam pol roka sme cela rodina zili len z mojej materskej 250e a 200e paltim najom a 200 pozicku tak teraz co skor hihih takze ani jedno ani druhe.ja som stale chora a dnes normalne ma bolia pluca co ani neviem ci to normalne je.atb mi zasa nezabrali dnes rano som vzala poslednu a uz to zasa prislo bolest celeho tela mandle jak hrozno a na krku 5 deti nooooooo je toho pisania hadam na tyzden. ☹

lenka_66
3. máj 2010

deina , podla mna zalezi ze komu plati dan.ak nam (slovensku ) tak urcite ano. no ak v zahranici tak asi nie pripadne ide podla ich zakonov.stat neda zlavu z nicoho.

deina2005
3. máj 2010

marti a to byvas v dome???

martinex
3. máj 2010

deina hej byvame v dome,v prenajme...mesacne 500€, k tomu manzelove poistky-je SZCO,moja poistka, uver,alimenty,telefony...no co ti budem hovorit... prave prisiel mm domov,tak sme sa dohodli ze predame to auto...aj ked to bude na prd,ale sak nejak to prezijeme

babulka123
3. máj 2010

lulu dakujem za typ.. zajtra vyrazame aj so sestrou . heheh

matka.. hlavu hore.. snad sa to polepsi.. velmi na teba myslim..

lulu73
3. máj 2010

babul...aj ja pojdem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre