Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
19. okt 2009

nasa mala tiez kukuckuje po tom zelenom svetielku z vysielacky a mam obavu, ci jej to nevadi... dufam, ze si na to nestihne zvyknut... a jedneho krasneho dna, kedy uz vysielacky nebudeme potrebovat, jej to zacne cyhbat... 😒

babulka123
19. okt 2009

z.. neviem . snad nie.. a rizika nebudem radsje citat.. aj tak sa toho strasne bojime.

lenka_66
19. okt 2009

no boli sme na dovce a na izbe nad postelou bol poziarny alarm a svietil na cerveno.normalne ma to vytacalo a nevedela som spat 😀 .

rizika su , no poviem si ze viac deti je bez nasledkov ako z...

z.vrablova
19. okt 2009

nechcela som nikoho vystrasit... sa len snazim vysvetlit preco sa ockovania obavam a riesim dilemu...

lenka_66
19. okt 2009

zuzi , verime ti 😉

lenka_66
19. okt 2009

kurna kukam na markize 112. degesoj a degesi ☹

lenka_66
19. okt 2009

nie som rasista ale vrazdila by som ☹ .je v termine tak si zavola sanitku ze musi ist do nemocky, a usmieva sa ako mesiacik na hnojisku 😠 😠 😠 😠

babulka123
19. okt 2009

lenka cela 112 je len o opitych ja to uz ani nekukam.. lebo vsade kde sa nieco stane je alkohol.. hlavne ze robia straaasnu propagandu kvoli cigaretam.. skra este som nikde necitala ze fajcil a preto zabil.. ale alkohol to je ok..

idem radsej spat.. a ockovanie.. no ... necitam radsje.. a budem sa modlit aby sa nam nic nestalo..

lenka_66
19. okt 2009

babul nemas link na toho macka na dudel?

babulka123
19. okt 2009

jaaaj .. noo musim pohladat ale ak sa nenahnevas az zajtra..

idem uz haji.. zajtra pohladam {mam navarene takze nebudem mat co robit hehehe} tak ti poslem potom cmuuk

lenka_66
19. okt 2009

babul aj ked nahnevam , co mi to pomoze 😀 .jasne pockam

babulka123
19. okt 2009

tak tak ..

lenka_66
19. okt 2009

babulka , dakujem velmi pekne.nasla som na strane 63 😉 .

daniela33
20. okt 2009

bré ránko,

som totál brutál rozbitá 😀 , malá bola hore o 12, o 3, o 5:30 už načisto, potom zaspala o 7 a už je zasa hore 😒

babulka123
20. okt 2009

lenka .. ja som tiez hladala ale skoncila som na 68, takze by som ti to dnes dopatrala.. hehehe

jaaj a ze bre ranko prajem, my sme spinkali super, zobudila sa o 5, no a potom o 7, a teraz sa ju snazim presvedcit ze je cas ist spat znova, ale uz huci takze pojde ci sa jej to paci alebo nie..

a ja idem o 12 na masaz baby ja sa tak teism

daniela33
20. okt 2009

s tým očkovaním som počula, ale keby človek všetko takto vnímal, tak neviem ...
ťažko povedať, čo je pravda a čo nie ...
inak Zuzi Vr. už mi došla šatka moby, bráško mi ju objednal v štátoch a poslal a fakt vyjde oveľa lacnejšie, vyšla ma na 700 Sk a tu stojí vyše 1500 Sk, tak som happy, len som ešte nemala čas sa s tým pohrať 😀 😀 😀

babulka123
20. okt 2009

inak baby .. taaaak ma boli brusko .. ja mam taku ovulku jak hovado.. strasne to citim {aj pred tehu } ale dnes je to fakt sila a okrem toho mam neskutocnu nadchu.. kupila so od mareka, jemu to uz preslo ale co mam ja v nose tak to ste nevideli.. a ne a ne to prejst.. sakra.

z.vrablova
20. okt 2009

Daniela super, som ti vravela. My si satku nevieme vynachvalit, ked som sama, dostanem sa s malou vsade... u nas v PO mame totiz aj obchod pre babatka na poschodi bez vytahu 😢
My sme spinkala klasicky, o polnoci a o piatej rano budicek a o 9ej rano uz normalne... sama vykecavala v postielke, sa rehlila a ked ma zbadala, take oci jej vyskocili a uuusmev... zlaticko moje...
Teraz sa uz chystame do mesta na prechadzku, tak pa poobede
Babul, to vazne tak citis??? Tak sa mozte s chutou pustit do surodenca... (ta nadcha bude riadne eroticka.. 😀 )

lulu73
20. okt 2009

ahojte

babulka...ja som mala nadchu a bolest hrdla minuly tyzden,tiez od mm...a ti poviem ze mi zabrali homeopatika, kedze kojim a nic ine nemozem...nikdy mi nepomohli a nikdy som tomu neverila...teraz zaslapali za 2 dni...akurat je na nich otravne to, ze ich musis brat kazdu hodinu...ja mam kamosku ktorej syn ma 3 roky a vzdy bral iba homeo ked bol chory...co je super...jej detska je totiz homeopatka a vie co a ako namiesat...uvazujem, ze vyhladam aj ja nejaku...ta jej je v Malackach, co nemam daleko...ale aj v Ba ich je mrtno

a dnes mam vesely den, kupili sme novy kotol, tak nam ho instaluju...od rana sme bez kurenia, plynu...,v dome hluk, smrad a zima...s malou som v jej izbe, kurime si ohrievacom a cakame kym skoncia...vraj cca 5 hodin

a este k nasmu spaniu...vcera som bola na gynde po 600, u mna po 900nedeli co bolo o 12:00 a odvtedy Emuliacik nespal az do 22:30...plac,plac,plac...asi bolesti bruska (jedla som fasirky)

a mna tak strasne strasne moc bolelo v noci brucho...tak mrchovsky, ale az v krizoch, normalne ako keby som mala ist rodit...mam to asi 4 dni, ale vcera to bolo velmi silne...na gynde sa Dr. tvaril ze som ok, ze sa krcok pekne hoji a ze bolesti su stahy maternice...no a ze menzes zeny mavaju rozne...niektore par tyzdnov po porode, ine aj po roku

martinex
20. okt 2009

dobre ranko...

tak my sme vstali az teraz, o pol 10tej 🙂 jaka paradicka.... maleho som supla pod hrazdicku nech sa chvilku hra ....

co sa tyka ockovania,ja som niekde pocula,ze nemusite dat zaockovat...ale ak dieta potom tu chorobu dostane,budu vas trestne stihat...

a babul pocuval techno, to sa mu pacilo uz ked bol v brusku... je proste po tatovi 😀

dufam,ze dnes bude vonku pekne,chcela by som umyt okna, no zatial to nevyzera 😠

babulka123
20. okt 2009

lulu ja som uz mala mrchu takze ja som aj podla kalendara presne v polke cyklu.. no hold ja som to vzdy citila, niekedy menej niekedy viac. obcas som si myslelal ze som prechladla zo spodu ale kde.. to ovulka..
a ked prasne folik tak do 2 hod.ani neviem ze mi nieco bolo.. dr. sa mi vzdy smial ze naco chodim na folikulometriu.
z.. nooo my sme po umelom, ale aj tak idem k dr. pre antiku, lebo nechcem riskovat ze co ak nahodou a po CS to je velmi skoro .. takze radsej to nebudem riskovat, a okrem toho nie ze by marek nechcel druhe ale ..... {ja som si povedala ze ak tak az o 4 roky.. Ninuska musi byt viac samostatna... lebo cele tehu zas budem lezat}

lulu a co sa tyka toho kotla.. no dobry cas ste si na to vybrali.. sak ta aj slahne v tej izbe...

lulu73
20. okt 2009

mati...ze chcela by som umyt okna🙂)) ha ha ha....ja by som chcela umyt seba a nemam kedy!

lulu73
20. okt 2009

babul...kotol sa musel vymenit nahle,to sme neplanovali........a snazim sa v tejto izbe zachovat klud, k comu mi dopomahaju taktiez homeopatika a cd pre deti od mojej sestry, kde je vraj ukludnujuca hudba...teraz ide tretia skladba a mna ide rozdrapit z tej jednotvarnej syntakovej hudby...ale Emula pospinkava, tak vydrzim...skoda ze v izbe nemam TV...

sisulka7
20. okt 2009

lulu, som na tom podobne, kedysi som si umyvala vlasy kazdy den, teraz som stastna ked sa mi to podari raz z tri dni 🙂

lulu73
20. okt 2009

sisul...setrime sampon,vodu a aj svoje vlasy 🙂 ja som sa vcera vecer nalozila do vane ze relax a o chvilu mi mm klopkal na dvere ze Emka mu zozerie ruku 🙂 ze je strasne hladna...tak bolo po kupani

babulka123
20. okt 2009

aj ja by som mala ale kaslem na ne.. niekedy cez vikend ked bude nalada.. a chut..

mne mala drochme na balkone uz hodinku.. este by mohla potiahnut tak do 11.. uvidime.

techno..no to by asi nepreslo.. ale nieco vymyslim..
inak baby nikedy mam pocit ze som zla matka - a teraz nie kvoli tomu ze nekojim alebo tak, ale malu dam do ohradky a ona sa tam zahra ... a az ked placka alebo tak tak idem za nou sa jej prihovorim alebo si ju zoberem, ale kym je ok, tak ju tam necham.. a potom mam pocit ze sa jej nevenujem a ze by som s nou mala vykecavat a ja neviem co este robit...

uvidime, snad ked bude troska vacsia to bude ine..

babulka123
20. okt 2009

lulu hehe.. chuda ani vykupat ta nenecha..
sisul, ja som vcera tiez dala dllllllhu teplu sprchu, tak dobre mi padla..
a ja mam take dlhe a huste vlasy ze som stasntna prestasntna ze mozem umyvat len 1x za tt, inak by som minula vody a samponu a hlavne ich treba fenovat a to ma straaasne nebavi. ale strihat sa nedam , momentalne je to najpraktickejsie spravim cop a mam pokoj

martinex
20. okt 2009

lulu tak ked maly spi,tak to vyuzijem.... cez vikend si chcem uzit manzela a nie byt zavesena na oknach 😀

babul no moj mm pocuva techno,cize u nas ine neprejde...

uz som krtka ulozila, idem si spravit caficko 😎

lenka_66
20. okt 2009

ahojte,
baby rozmyslam ze dam seba ockovat proti chripke.ci blbost?sak ked ma chyti kto bude s marekom?

lenka_66
20. okt 2009

babul , aj ja som taka zla matka.a to este mu potom zapnjem tv .a konujem pri nom.

lulu, pamatas pesnicku - bola raz mala hviezdicka. tak ja som si ju celu noc v sne spievala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre