Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
2. apr 2010

u nas rozvoniava udene.... slintam pri pc... Kristinka bola dnes cely den u nasich... a my s mm sme vegetili...
pekne sviatky vsetkym

babulka123
2. apr 2010

caute zlaticka.. davam do placu jednu anketu..

ake mate doma hracky
popripade, ake je najoblubenejsia hracka vasho babatka..

mam chut nieco kupit ninke a neviem co .. ziaden napad, inspiracia nic.. hehehe

deina2005
3. apr 2010

ahojte.babul nasa sa najradsej hraje so sackami ,taskami,casopisi no vsetko co sa da trhat takze o lacnu hracku mas postarane.mi uz krasne chodime na nocnik.uz ked jej treba tak sama pride k nocniku.cez tyzden pojdem kupit kabel do fotaka a dam video na fb

babulka123
3. apr 2010

deina.. tak ja nechapem.. Aimee je cista jednotka v sikovnosti... paraaadaa

livia1
3. apr 2010

Dobre ránko, tak ako čítam nie sme jediný čo chodíme na nočník 🙂 Kubka dávam asi od 5 mesiacov . No a včera stál v postielke a robil ako keby si chcel dat plienku dole, tak som ho dala na nočník a vycikal sa. Stalo sa to už tretí krát, ale myslela som si že je to len náhoda a prd. Prave som ho dala na nočník lebo chcel kakat. 😎

babulka123
3. apr 2010

baby ako to robite? mne ninka zdrha odtial

z.vrablova
3. apr 2010

Ranecko...
pridavam vam link... peticia za slobodnu volbu ockovania... Ak si myslite, ze kazdy rodic by mal byt zodpovedny vo volbe ockovania za svoje sieta sam a nie nariadenim statu... povinne ockovanie, tak sa pod peticiu podpiste, je to len a len na vas...

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=461080

deina2005
3. apr 2010

babul uz davnejsie sme tupisali s livi ze davame deti na nocni no vedsinou tu bola kritika ze je to skoro a tak.a vidis vyplatilo sa ja som tak vsetky deti ucila od roka som im prestavala davat plienky a ucila ich cez den bez plienok aby sa pytali na nocnik a od roka a pol uz nenosili vobec ani v noci.babul a moja sa na tvoju nechyta mi este len mesiac 4nozkujeme a chodime okolo nabytku.ale uz sa chyti choditka a tak chodi.lacko mal 10 mesiacov jak zacal sam chodit

babulka123
3. apr 2010

kritika? to je skor o obdive.. 😀 😀

livia1
3. apr 2010

Deina máš pravdu. Moja svokra si tak naučila deti a mne to poradila pri Matkovi. Od 9 mesiacov nenosil cez deň a od roka a 3 mesiacov ked sa vonku oteplilo, tak ani vonku. do roka a pol som nevedela čo su plienky. Snad sa mi to podari aj s Kubkom. 😎

deina2005
3. apr 2010

🙂 😉

perla200
3. apr 2010

ahojte.....krásne ránko prajem....teda aj my skúsame na nočník ale nič moc...mala tam sedí a nejako sa ho bojí....ale skúsame dalej....až zistí že ked pišá a on hrá tak odtial nebude chciet zist......

babulka - k tomu mlieku, ono možno ninka bude pýtat viac papat, lebo to mlieko kedže je bez laktozy tak je lahko strávitelné a vyrobené tak aby to vlastne mohli detičky, ktoré majú problémy s trávením, a neni také silné ako napr. nutrilon 2.....

perla200
3. apr 2010

baby čitali ste aprílovky 2010....teda ja som to náhodou zachytila ....nejakej babenke umrelo bábenko...hrozné, že vraj sa udusilo pupočnou šnúrou....jeho oči.... úprimne je jej lúto...

bagaja
3. apr 2010

ahojky

no tak my už tiež vegetíme, u nás je krásne takže pojdeme k našim na dvor do pavúka, nech malá kus pobehá 😉

inak my odkedy sme z nočníka spadli tak naň ani náhodou nevyklezieme ☹ ale máte môj obdiv, deina a livia je to supiš

perla ☹ idem si to prečítať, ale to musí byť hrozné

Inak babule krásne a odychové sviatky Vám zo srdca želáme, aby ste si užili rodinku a ozaj vypadli z toho stereotypu 😉

martinex
3. apr 2010

ahojte kocky....

my sa motame doma,maly sa hra,ja sa snazim upratat ten bordel, mm vonku kosi... no sviatky jak fras 😀

perla to je hrozne,citala som to a neviem ci predstavit byt v takej situacii...chce to vela sil a asi aj vela slz,aby sa s tym clovek vyrovnal ☹

leri
3. apr 2010

ahojte, my sme boli u alexovych krsnych aj na noc..........alex sa uz niekolko noci meta zo strany na stranu ked spi, ako keby mal nocnu moru........a dnes sa nocna mora vyfarbila.........mame prvy zub 😀 😀 😀 😀 😀 celkom je v pohode, len trochu nervoznejsi ako inokedy 🙂 jaaaaaaaaaaj a dalsia novinka, dnes prekonal zemsku pritazlivost a odlepil zadok od zeme 😀 mala som z toho vacsiu radost ako on 🙂
martinex, paradne torty 🙂

martinex
3. apr 2010

leri jake uspechy..parada... tak gratulujeme aj k zubu aj odlepeniu zadku od zeme 😀

perla200
3. apr 2010

gratulujeme leri....a to ako odlepil? či ja nechapem??? ako stvornožkuje už???? my sme as dnes prvý krát začali stavat o gauč... a vieme krásne sediet zo stvornožkovania.....

martinex
3. apr 2010

perla my sme to malo opacne..naprv sedel a potom zacal lozit 😀

no mm prave odisiel,tak som sa prestahovala do spalne 😉 jaka pohodka

leri
3. apr 2010

perla, iba klakol na styri, na lozenie si este pockame 😀 a aj na sedenie, lebo sam sa este neposadil, ale ked som ho podoprela za brucho aby tak sa postavil na ruky a nohy uplne, ale narazil si hned rypacik do matraca 😀

livia1
3. apr 2010

Leri super gratulujem k zubčeku 😉

Perla aj vám šikovničke Simonke 🙂

No my sedíme už 3 mesiace, ale sám sa ešte neposadil. Vie sa postaviť v postielke alebo o niečo pevné čo mu neuteká pod rukami. Behá(beží )za obidve ruky, občas si myslí že aký je frajer, tak sa pustí za jednu ruku.Našťastie si zobáčik ešte neudrel ale s tým jeho tempom dlho na to čakať nebudeme.

leri
3. apr 2010

no tak to alex sedi uz daaaaaaaavno v pohode ked ho posadim, ale nedavam ho sediet a cakam na to ze to sam dokaze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a za ruky ked ho chytim tak cupita po celom byte, len som taka mrcha mama ze ho tiez nenecham behat, max. raz za den

babulka123
3. apr 2010

ahojte, no vidim ze uz aj vam zacina to super obdobie.. heheh
my uz behame za ruky v pohode.. ale tak my sme trooooska rychlejsi

inak 1x sme cikali do nocnikaaaa

babulka123
3. apr 2010

dnesne foto na fb

perla200
3. apr 2010

MARTI - my sedíme od 6 mesiaca myslela som to tak, že ked stvornožkuje tak sa oprie na jednu ruku a posadí sa sama....

martinex
3. apr 2010

perla ahaaaa... mne to nejak nepali dneska 😅

babulka123
3. apr 2010

matka dnes sme dve..

perla200
3. apr 2010

cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ani mne dnes nepáli ale som s tým zmierená🙂))))))))) dobrú noc

babulka123
4. apr 2010

bre ranecko..
my klasika o 3 rano hlad a smrad.. hehehe
ale potom zaspala a spala do pol 7 takze pohoda..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre