Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

iveta6384
31. máj 2010

Baby caute ako sa mate??? Dufam, ze ste vsetci zdravucki a vsetko ok. My sme sa akurat o 4 dnoch vratili z chaty co mame v horach. Bolo super to je ako stvorene byt tam s malym. Od rana do vecera sme boli vonku. Jauz vas nikdy nedocitam, lebo sa sem asi dostanem velmi malo. Dnes som vybavla saty na svadbu, kupila som si svadobne topanky snov. Ale saty, stale som si neni ista ci sa mi pacia. Ale vyzeram v nich celkom fajn. Inak boloa som asi v 6 salonoch a vsade sa ma prve opytali nastavajuca mamicka, vsak?? A ja ze nie 9 mesiacov po porode, takze tak ja uzasne vyzeram ako knedla, no co uz. Takze neviem kedy vas docitam, mozno niekedy po nociach. Inak mam strasne nervy na to pocasie, aspon ze vikend bol ako tak dobry...🙂)

perla200
31. máj 2010

ivet sme v súkromnej téme napís martine pridá ta tam

reginetta01
1. jún 2010

Ahojte, kočky! už som tu dáááááááááávno nebola. Čo to čítam, že je súkromná téma? A čo sa stalo?

rene82
1. jún 2010

no baby, tak ja som sem zavítala po pekne dlhej dobe (väčšinou fungujem na fb) ale tiež by som rada patrila do vášho tajného spolku 🙂

andrejka77
2. jún 2010

ahojte baby joj pozeram ze sukromna skupina ja mam tiez take stare babo a sem tam ked potrebujem nieco tak k vam zavítam. pre radu ale skor citam ..... 🙂 🙂 mozem k vammm 😀 dik

deniska005
7. jún 2010

Ahojte kocky ....neblaznite, sukromna tema ??? Aj ja som sem obcas zabludila a posmirovala Vas ...ale to len preto lebo som tu vzdy nasla radu pomoc pre mojho synceka ...mozem sa k vam dostat ? 🙂)) Dakujem Matka

vie11
17. jún 2010

Ahojte, ja som tu už veeeeľmi dávno neprispela, ale dosť často som vás čítala a keď som potrebovala s niečím poradiť, tak som to našla práve vo vašej téme, škoda že je tá téma už súkromná. Momentálne potrebujem tiež radu a neviem na koho sa obrátiť. Malý Samko odmieta piť mliečko, veľmi ťažko do neho dostanem aspoň 30 gr. ale už ďalej nevládzem. Pri starších chlapcoch som takýto problém nemala. Ďakujem za radu.

andyna
19. jún 2010

ahojte, skoda ze uz ste takto utajeni v sukromnej teme. Velakrat som si vas citala, ked som potrebovala radu, a pri mojich narocnych dvojickach teda som sem zabludila velakrat, a precitala som si co a ako sa maju vase deticky. Tiez su deticky narodene v auguste 2009. Nemala som velmi cas pri nich prispievat, vzdy som len hladala info, co by mi pomohlo..... date mi pls. pristup do vasej sukromnej skupiny? Dik.

jajkar
24. jún 2010

no veru škoda že už sú baby zamknuté........ale čo už.
My už cupitáme sami, aaj po vonku, tak malinká je šikovná.
Som sa chcela spýta´t, ak sem niekto zavíta, dajte nejaké typy na jedlo, čo mám variť malinkej na obed? Stále dookola varím zeleninku s mäskom a dotoho jej dám ryžu alebo cetoviny a niekedy nič. Čo varíte vy?

babulka123
24. jún 2010

@jajkar ale vsak ty si bola pridana ci nie?
napis martinex..

a recepty skus tu .. mne to dost pomohlo.. http://papam.cz/category/papaji-deti/12m/

jajkar
24. jún 2010

jeeej, ďakujem bambulka. Si zlatá 🙂 lebo už neviem čo mám variť tej mojej hladoške 😀

babulka123
24. jún 2010

ano nehovor.. ja mam tiez pocit ze je stale to iste ale ved aj my dospelaci sme na tom podobne takze ja uz nestresujem

jajkar
28. jún 2010

.....tak to sú super receptíky.....začínam so sviečkovou, mám v mrazničke kúsky mäska pre malú, tak sa teším, tá je papkáč ako hrom 😀 ďakujeeeem 🙂

brontice
19. júl 2010

Ahoj,
hledám Gábinu , které se loni v srpnu narodil syn Štepánek. Je tu mezi vámi?
Pokud jo, ať se mi prosím ozve. Děkuji

zuzanaboris
28. aug 2010

Ahojte,prosim Vas kam chodite s detičkami von,ked este nechodia?Som z BA a už mame asi vsetko okukane:(

waitinka7
10. sep 2010

Ahojte baby,
prepáčte, že Vám skočím do debaty, ale vidím, že máte cca ročné bábatká. Minule som kúpila pančušky malému, dobrej kvality v akcii 2 ks za 4 Eur vo veľkosti 86-92, ale môjmu malému sú už malé, nejak som to neodhadla, tak to chcem ponúknuť nejakým menším bábatkám 🙂))) Samozrejme lacnejšie, 2 ks za 3 Eur (modrej farby). Je ľúto ich nevyužiť. Poštovné zaplatím ja.

liki205
30. dec 2010

Ahojte aj my sme augustový 🙂 , a hladáme niekoho rovnako starého kto by sa s nami kamarátil, ☹. Bývame na dlhých dieloch ale kludne dojdeme aj z autom niekam inde kde je dobré ihrisko, alebo tak. Rada by som bola aby si malá začala zvykať na detičky, a mala kamaráta - tku v rovnakom veku .

babulka123
30. dec 2010

@liki205 ahoj liki.. aj my mame ninku. hehehe
napis martinex ona spravuje nase sukromne forum, a ona ta tam zaradi aby si si vedela s nami pisat.

liki205
30. dec 2010

@babulka123 martinex to je ako že meno? či jak tam mám napísať ☹ . nevyznám sa v tom moc , prosím o radu 😉

babulka123
30. dec 2010

@liki205 tam kde sa pise interna posta, tak tam je ze zadaj meno napis martinex { inak sa vola Matka} a ona ta tam prida.. a napis jej nech ti posle aj link na tu diskusiu nech to nemusis hladat..

liki205
30. dec 2010

ahá super ďakujem za radu , a ty si s ktorej časti BA? chodíte niekam do materského centra?

babulka123
30. dec 2010

@liki205 ja som v samorine.. v Ba uz nie..

liki205
30. dec 2010

babulka123 ahá škoda, Ináč už som pridaná do skupiny ale neviem stále ako sa tam dostať, poradíš mi prosím ?☹

danka_ba
17. feb 2011

Jeeeeej, augustove pokladiky - tak to sme aj my 🙂

babulka123
17. feb 2011

@danka_ba ahoj danka, ak chces patrit medzi nas tak napis martinex, ona ta prida do nasej sukromnej skupiny..

danka_ba
17. feb 2011

@babulka123 sukromna skupina? to znie zaujimavo 🙂
ja ze si pisete iba sem, zial som to tu cele nacitala - iba nadpis .-)

babulka123
17. feb 2011

@danka_ba nie piseme si sice len sem tam , vacsina bab sa niekam stratila ale stale sme aspon troska v kontakte..
takze ak chces tak pis martinex a prida ta tam ale nevahaj dlho.. o chivlku bude znova rodit .. heheheh

danka_ba
17. feb 2011

@babulka123 jejda - takk to ma radost ... to tu potom dlho asi nebude (vlastna skusenost)

zuzkalenka
30. jún 2011

halóóóóóóóóóóó čo sem už nikto nechodí 😨
kde ste sa podeli????????????????? 😖

zuzkalenka
30. jún 2011

jaj súkromná skupina aha ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre