Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

emily3
23. apr 2010

uankab no teraz neviem, ale ked mala 7 mesiacov mala 7,5kg..a mieru neviem, lebo dr. ju nemeria, len obvod hlavicky...a najblizsie ideme do poradne az o mesiac,

blazka24
23. apr 2010

môj krpec váži okolo osem a pol kila a dlzka viac ako 70 centi, k dokine ideme až v máji a tá veru už nemeria jeho dlžku tiež len obvod hlavičky trubela......

uankab
23. apr 2010

mati, emily, drzim palce na statniciach... mne by sa uz teraz faakt nechcelo... idem uz koncit, Magdalenka sa uz zobudila aspon 5x odkedy som ju uzlozila spinkat... to zase bude noc 😖

blazka24
23. apr 2010

uankab dúfam, že to nebude hrozná noc.........

facovka
24. apr 2010

no ahojky to som prva??nestihacka citat, dnes mame oslavu fifovych narodiek us egry, grilovacka cela family, tesim....noc zlaaaa, oli asi 12x hore, potom som uz neratala 😔 fnukoty,vymyslacky,2x papanie, ach jaj 😒 drzte sa v zdravi..

perla200
24. apr 2010

ahojte...fac a cesta bola ok?
no marti - ja som skúsala tvoju metodu dat do utierky cestoviny a s tlčikom na mäso ich rozdrvit, v tom dobehol MM a že - čo sa deje že dnes budeme mať rezne??? no nič...rezne nebudú.........chlapiiiiiiiiiiiiiiiii

čo sa týka bývania - s nasimi sme bývali 3 roky po svadbe ako sme stavali dom, mala mala 3,5 mesiaca ked sme sa stahovali a nikdy viac s nikým nechcem bývat len sama teda s MM a simonkou....je to parada....a so svokrou? mam problém byt 2 hodiny v jednej miestnosti takže to vôbec nehrozíííííí....

inak vyzerá to na pekný den....hoci sme same, lebo MM sa trepal na nejakú brigádu kamosovi....................

perla200
24. apr 2010

aj takéto názory sú na koníku - kopírujem z jednej témy....

Na otazku, co ked nie je mlieko, treba sa pozriet do minulosti.
Ako sa stravujem ako zijem, ci vsetko ma byt ako je nam ludom urcene. Zabudnite na mäso, mlieko, varenu a pecenu stravu, kavu, sladkosti, cestoviny... To vsetko je spatne, mrtva strava, bez enzymov a vitaminov. Tato strava odobera z tela vlastne enzymi, ktore si telo vyraba a tym ho vycerpava, telo rychlejsie starne, chradne a je lahko dostupne vseliakym chorobam. Chlieb pecivo cestoviny su vyrabane z obilia a hlavne bieleho obilia, ktore po tepelnom spracovani sa meni na nestravitelny skrob a uklada sa v stehnach, bokoch bruchu a zadku - celuitida. Mäso - su mrtvoly zvierat, v ktorych od zabitia zacina mrtvolny rozklad, tepelnym spracovanim v mäse vznikaju rakovinotvorne latky a je tazko stravitelne, az niekolko hodin. Zapricinuje rakovinu zaludka, hrubeho creva atd...mozem pokracovat do roztrhania...cize ukoncim otazkou: moze zena sa takto stravujuca nastartovat svoje hormony a byt schopna produkcie kvalitneho mlieka??
P.S. moja manzelka sa stravuje ako ja iba vylucne surovou stravou - ovocie a zelenina, orechy, med, sem tam vajecny zltok od domacej sliepky...nase dieta je stale kojene uz 16mes. je zdrava a stastna. Nepotrebuje ziadne prikrmy a ine blbosti ako odporucaju lekari, ziadne Hami ani Nutrilon, ziadne piskoty, lebo toto vsetko prinasa len utrpenie

martinex
24. apr 2010

ahojte...

perla 😀

fac tak si to uzite..

u nas vsetko ok, maminka pristala v Prahe a uz su na ceste domov...tesim sa jak male decko...

perla a to co si poslala..no rozum sa mi zastavuje..ale sak to je kazdeho vec...

deina2005
24. apr 2010

ahojte dnes poziciavam moje deti kto chce?? a dokonca zadara 😀

zuzkamilko
24. apr 2010

ahojte...tak co baby ke a okolie,to stretko v pondelok plati??????

martinex
24. apr 2010

deina aj ja mam dnes taky den ze by som dada pozicala 😎 umrncany je az hruza, nikam sa nemozem od neho pohnut.. ale som prisla na to,co na neho plati...mobil! jak mu ho dam do ruky,tak sa pekny s nim hra..tak som mu vyhrabala jeden stary a hra sa s nim..musim mu nejaky hrackarsky kupit

deina2005
24. apr 2010

no ja by som ich ani neponukala ale zasa mam ten stav jak som bola minule ze ma nechali v nemocke.manzel este 3 tyzdne bude prec a ja nemam nikoho kto by mi pomohol. 😖

bagaja
24. apr 2010

oooch deini tak čo ty máš s tými bacilmi podpísanú zmluvu? 😠 to je fakt o držku a znova máš tie teploty?

inak my sme dnes malí krásny deň sme bolí v kuse von, len s malou prestávkou....malá bola zlatučká...konečne u nás bolo teplo a bezvetrie tak sme to využili....

a stretko platí nie???????????? bo my sa chystáme 😉

daniela33
24. apr 2010

ahojte, my tiež skoro celý deň vonku a na návšteve 🙂 , stretko platí a tešíme sa. Len sa dohodnúť o ktorej a kde ... uvažovali sme o Aide že?

deina2005
25. apr 2010

dobre raaaanko maaaaaaaaaaame zuuuuuuuuuuuuubok juuuuuuuuj konecne sa tesim.inak vela ste toho nepopisali.vidiet ze je vonku teplo a nikomu sa nechce sediet doma.ja som si nsadila atb tak mi je troska lepsie

deina2005
25. apr 2010

vobec sa nemozem dostat na fb ☹

deina2005
25. apr 2010

no uz mozem hihh a pozeram ze pisem sama so sebov 😀

facovka
25. apr 2010

perli,no cesta ok, ale asi tak polhodka pred cielom reeev, nie od hladu, proste nechcel uz byt v sedani, reval az grcal 😔 a vcera supis bolo, sme cely den von grilovali, fifo mal zase tortu dalsiu...potom prihodim foto, a veeela hraciek zas, uz neviem kde to doma dame 😅

babulka123
25. apr 2010

ahojte, no vidim ze kazda je vonku s babatkom a uzivame si krasny teply vikend..

ja som teraz vyhodila mareka von s malou a povedala som m u ze nechcem o nich pocut min. 2 hod.
v noci som voooobec nespala, vcera sme boli na chalupe a ako sme tam dosli , svokor akurat kosil travu a ninke sa pustil taky soplisko ako opraty.. a teraz otazka znie.. alergia alebo len zhoda okolnosti a je to zo zubov??? no som velmi zvedava..
lebo v noci to pokracovalo, zaspat nevedela, chuda, sopli no hruza, slinta este viac, vsetko kuse {najnovsie aj svoju ruku = zapastie alebo predlaktie|} umrncana tak ze dovi dopo.. no tesim sa.. uz nech su tie horne vonku lebo ma vazne je....

doobeda som bola s malou u kamosky, beriem od nej veci pre ninku, veci su veeelmi zachovale a za veeelmi prijatelne ceny takze som bola na nakupoch, lebo vsak fesanda mi vyrastla zo vsetkych nohavic..

a to nehovorim o tom ze momentalne nemam ani len predstavu ako ju obliekat.. slnko je este podla mna klamlive aj ked bud. tyzden vraj uz otvaraju kupaliska.. takze teraz isla von v bodynku s dlhym rukavom na tom len take tenke tricko tiez s dlhym rukavom a tenucka vesta.. aby jej nebolo ani teplo ani zima.. no moje nervy.. a ak sa mi podari tak na fb pridam zas nejake foto..
docitam vas snad niekedy.. nejako vobec nestiham lebo vecer ked ninka zaspi sa snazim aspon co to porobit a dnes zas musim zehlit.. fuuuuh

bagaja
25. apr 2010

tak tu to nejako chradne.....

baby ako zajtra to stretko? a o kolkej a kde a nepošlete mi niekto T.č. do IP pre prípad, aby som sa mohla skontaktovať, lebo ráno sa už k PC asi nedostanem...

inak sme dnes boli na bicykloch malá na nom zaspala chuda, tak bola vyčerpaná že len sme ju preložili do kočíka...

bagaja
25. apr 2010

a všetkým Marekom všetko naj....(tuším len Babulkin mm a Lenkin drobček) 😉

z.vrablova
25. apr 2010

Bagaja... ja tiez cakam, ako sa vyjadria ostatne Kosicanky... ale my sme na zajtra tiez nachystane... posielam ti na mna cislo v IP
Musim vas docitat za posledne 4 dni, co som nestihala....
Sme boli od soboty na Domasi na chate, Kristinka ostala s mojou mamou doma... Kika uzasna a my sme sa dobre zabavili, chytali bronz... no jedna basen....

daniela33
25. apr 2010

ahojte,

marekovia všetko naj naj naj 🙂

bag, zuzka ja už som písala dnes ako s tým stretkom, kedy a kde. Ak sa stretnete o desiate, tak my s Tamkou dôjdeme neskôr kvôli neurologičky. Vôbec sa mi k nej nechce, zasa ma bude buzerovať, lebo som prestala s malou chodiť na rehabky a ešte nesedí a nelozí ..... ale idem, možno poslednýkrát, keď ma vytočí .... Tak neviem platí tá Aida cca o desiatej?

daniela33
25. apr 2010

Bag, Zuzka posielam číslo do ip

perla200
25. apr 2010

ahojte....ja som mala tiež krásny den....bola som na jednej akcii - foto na fb a paradne som sa zabavila - prvý krát po 9 mesiacoch vonku sama.....dobre mi to padlo

wenka
25. apr 2010

ahojte, víkend bol super, včera aj dnes poobede sme boli vonku, drobec bol po obednom spánku hore do večera 5 hodín vkuse ale celkom sa s ním dalo, čo som bola prekvapená, lebo on zvykol chodiť spať po 2 hoďkách. takže už asi prechádzame na dva spánky denne.

Babulka, Lenka - Marekom len to najlepšie k ich sviatku 🙂

stretko zajtra o 10,00 v Aide? neviem ako nám vyjde doobedný spánok, záleží ako ráno vstane, ale dôjdeme + -

a nejde mi FB 😖 ani vám?

bagaja
25. apr 2010

no čísla uloženeé takže zajtra sa určite ozvem ak budem potrebovať....takže o desiatej v Aide...platí...my tak + - podľa cesty ale mali by sme tam tak byť 🙂

tešíme sa 🙂

babulka123
25. apr 2010

juuuj babulky dakujem velmi pekne aj za mareka.. pozdravuje vas..
Marecek - Lenkyn.. cmuuuuuk ti posielame..

baby videli ste predpoved pocasia... ze stvrtok , piatok 25 stupknov.. ze aka paraaada

iveta6384
25. apr 2010

Ahojte,
Baby tak som rada, ze aj vy uz mate pekne pocko a slniecko.Vidim ze cele dni travite vonku s detickami. Ja som vcera vyrazila do jedneho baru, kamos oslavoval 30-tku. Tak som sa celkom zabavila. Aj ked bez alkoholu, mala som autoi, ale to mi neprekaza, pretoze ja som nikdy nepila. 🙂
Babul Marekovi vsetko naj naj naj
Lenka aj vasmu Marekovi vsetko naj, naj, naj 🙂

z.vrablova
25. apr 2010

vsetkym meninovym a tiez tym, co oslavovali vymesacie... najnaj 😀
Babulka... ja sa neviem vmestit do koze, odkedy som videla pocasie... huraaaaaaaaaa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre