Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
30. okt 2009

moja len sa tes....zatial mozes apson erdzat 😀

bene
30. okt 2009

ahojte baby, vkradam sa do temy tak prepacte,chcem sa opytat ci nemate nejaku kamosku, alebo niekto z Vas, ktora nekoji a chcela by kupit mlieko Nutrilon od 0 do 6 mesiacov. Nosim ho z madarska vola sa Milumil ale je to to isteee. mam 3 packy po 900g a jeden pack dam za cenu co som kupila 9eur, tak ak mate niekoho tak mi dajte do Ip kontakt prosim. Nasa mala ho pila o dusu a teraz utalo a vypluva a vypluva musim zmenit. mali sme to vyratane presne na pol roka a tak mi ostali 3 balenia. trvanlivost je tusim do 2011 dakujem

babulka123
30. okt 2009

sak to .. ze neviem co s casom hheheh

perla.. inak ja somdosla na to ze je dobre ze spim vo vedlajsej izbe, lebo ja som to riesila hned som vstavala k postielke lebo sa pucila a tak .. a ona pri tom spala..
ved aj ty ked spis boh vie co robis.. takze ja by som to neriesila.. keby sa jej to nepacilo alebo by ju nieco bolelo omynalo alebo tak tak by plakala..

perla200
30. okt 2009

ano babul...mas pravdu....ale aj tak som bola znepokojená....

sisulka....hurá nie sme sami....nasa akokolvek tvrdo spí...v momente ako dám do postielky hned je hore....ale učím ju vytrvalo na nu...treba skúsat stále...my skúsame už 7 týždnov....a ráno začala o 6. h mrnkat muž odisiel do práce tak šup k sebe do postele...a spala do 8.h v klude.....tak asi mala len zlú noc.....

babulka123
30. okt 2009

perla.. moze byt ze spracovavala..
nebooj este sa naskaceme k postielkam ked sa budu prevracat { ze matka.. hhe } a ked zacnu cestovat.. a sa zasprajcuju niekde..

inak baby o 6 dni je presne rok co som doma.. 😀 😀 😀

perla200
30. okt 2009

no babul....prečo že rok? ved ja viem, že dnes je rok ako sme malú splodili....a to presne na jej meniny.....

lulu73
30. okt 2009

idem odviest maleho na trening do Domu sportu ako je Polus o 13:15 a beriem aj kocik...budem kocikovat asi na Kuchajde taku hodinku a pol, dve....nebyvate tam niektora? zeby ste sa pridali

babulka123
30. okt 2009

lulu samorin je na skok.. 😀 😀

perla... lebo 6.11 bola moja posledna mrcha a ja som zacala pichat inekcie a ostala som doma.. povodne to malo byt len prve 3 mesiace, ale .. potom zacali problemy a tak som ostala doma cele tehu.. 19.11 som mala vyber vajicok a 21.11 vklad.. takze my sme plodili 21.11.. heheheheh teda Dr. plodil.. hehehehehehe

perla200
30. okt 2009

aha babul...už chápem.....no nasa mala ma v podstate dnes rok🙂

my sme sa snažili rok o malú...a nič....a potom zrazu ked bolo strasne moc práce a stresu tak sa to zadarilo....
no ja som doma z práce od 4.júna:)

babulka123
30. okt 2009

noo baby panicka po 2 hodkach sa zobudila. nechapem.. no parda..

lenka_66
30. okt 2009

cauko,
no nasa noc do 4,30 perfis a potom... .vcera som si povedala ze dost bola kocika a uspania na rukach pocas dna.tak som mareka nicila v postielke.nakoniec staale zaspal no boj neskutocny.ked sa dnes rano najedol tak normal mi odmietal postielku co doteraz nebolo.normalne behom 2 minut chytil taky hysak ze az sa mi vcera z revu 2x povracal ..teraz som sa na to vybodla a len som sa s nim sklanala k kociku tak stuhol.ani kolisat netreba.skratka asi mu je tam lepsie.

lulu , chrbat bude asi tym ze starena ma emku 😀

sids - baby no a ako nahodou zapipa opodstatnene co treba robit s drobcekom?

eviqa
30. okt 2009

tak to ja som už dnes pred rokom bola tehotná, len som o tom ani netušila. Aj my sme sa snažili viac ako rok, ale našťastie to vyšlo bez umelého oplodnenia.

eviqa
30. okt 2009

ahoj leni, skúšaš nové metody?
inak pre SIDS, ked zapípa, treba začať oživovať.

lenka_66
30. okt 2009

baby ja mam zajtra poslednu mrchu 😀

martinex
30. okt 2009

lenka len zobudit maleho...on iba "zabudne" dychat 🙂

eviqa
30. okt 2009

nám raz zapípal monitor, vyskočila som z postele ako srna a hned brala malého na ruky. Kukol na mňa a usmial sa. No tak neviem, či to bol planý poplach alebo čo.

lenka_66
30. okt 2009

evi nie nove , len teraz sa da ale co budem robit ked budevacssi, no a cez den ked nebde v postielke tak ma slahne

lenka_66
30. okt 2009

a padlo 30 minut idem

martinex
30. okt 2009

my sme sa snazili 2mesiace,resp. na druhy mesiac sa zadarilo...

krtko sa zobudil,ideme papat 🙂

eviqa
30. okt 2009

a inak mati, nechcem obhajovať fajčenie, určite má možno nejaký vplyv, ale potom by naši spoluobčania už dávno vymreli na SIDS.

eviqa
30. okt 2009

my zatiaľ spinkáme, všetci ste hore a papkáte?

babulka123
30. okt 2009

evig..noo u nas staci pohladkat. ale skacem aj ja..

eviqa
30. okt 2009

babul, a že nás všteko bolí. ked treba, vládzeme 😉

lenka_66
30. okt 2009

no 2x som zakolisala a zalomil uvidim na kolko nezvykoltakto no v podsatte od 4,30 spal iba raz 20 minut.

perla200
30. okt 2009

martinex - normalne sa mi chlpy postavili čo si napísala...oni fakt zabudnú dýchat???kriste...fuj...normalne mi je zle...inak ja zaspávam tak, že počujem malej dych a až vtedy v rytme s ním zaspím...občas do toho chrápe môj muž a nič nepočujem ale čo už...

lenka - aj vy ste kočíkoví???? no moja mama hovorila že ja som bola taká istá...len v kočíku som spala....a ked som bola väčšia že som preliezla postielku a rovno k nim nasačkovala do postele.....tak ja neviem čo to je?????

eviqa - ako je nehovorím, že si nezapalim teraz, nekojím tak trosku môžem....je pravda že som začala ked mala mala koliky....strasne som bola nervozna....ale samozrejme že si vydezifikujem ruky mydlom vždy a bud umyjem zuby alebo dám sprej do úst

eviqa
30. okt 2009

perla, to poznám. 😉 toľko môjho

lenka_66
30. okt 2009

perla no on chuda pocas strasnych kiloik vedel iba tam ako tak pospat.takze co by som chcela od drobceka.nastastie v noci problem nebol ze odmieta postielku az na dnesne rano.
este prepac ak niektora napise na spoluobcanov nemusis sa obhajovat.my myslime tych neprisposobivych.samozrejme ze su aj biely taky.ja inac obdivjem tych ktory napriek tazsiemu startu(predsudky inych) dokazu prerazit

lenka_66
30. okt 2009

evi boze ty necitaj .tolko chyb tam mam 🤐

adenka
30. okt 2009

missy dik za clanok, ale to by nas rastovy spurt museltrvat 4 tyzdne vkuse 😅

tak francuzaky su v rure, mala sa hada s hrackami na hrazdicke ale uz mrnci tak padam... 😝 😅

eviqa
30. okt 2009

leni, však poslednej vete ani nerozumiem. 😀 😀 😀 návrat stratenej demencie? 😀 😀 😀 myslím u mňa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre