Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
10. nov 2009

dievčatá ako vidím tak stresy pôjdu ďalej, môj malý má nohy silné, už vie stáť /aj keď to by nemal/ ale ruky má jak vrabčiatko, nevie ich používať a také že prevracanie to nehrozí ale čo už nebudem nervačiť a porovnávať sa skúsim to brať tak že všetky deti sú indi vindi 😀

stále nás trápi štikútka a nechápem prečo.......minule ju dostal aj keď ležal na mne v skoro zvislej polohe a neprestane už ani keď dáme čajík, ale až po istom čase .........

uankab
10. nov 2009

blazka netrap sa, kazde dietatko je ine... Magdalenka sa uz krasne drzala na ruckach ked mala 5 tyzdnov, teraz sa zacala otacat a to ma len 2 mesiace... musim zacat davat pozor kde ju polozim...

blazka24
10. nov 2009

uankab tak neviem, porovnávanie je fakt na prd - nechám to tak, malý je šikovný aj bez toho veď foto jasne hovorí že už vie sedieť 😀

jajkar
10. nov 2009

ahojte kočky, ja tu sice iba smirujem, ale neda mi napisat ake mame krasne babatka, a chcem vam popriat vsetko dobre a vela zdravicka babatkam.

lilly21
10. nov 2009

a nas ocko dal v pondelok celofiremnu dovolenku - tak ideme na 4 dni do patiniec - juchuuuu

blazka24
10. nov 2009

v patinciach je super, manžel ma tam vzal ešte pred tehu a bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

lilly21
10. nov 2009

hej? tak dvojite juchuuuuu....boli ste v tom wellness hoteli?

babulka123
10. nov 2009

no taham nas z druhej strany.. takze ja som sa odhodlala a dala som ninke 180 nutrilonu.. baby len sa tak zaprasilo za tym.. tak som zvedava co bude v noci..

z.vrablova
10. nov 2009

konecne som vas docitala... cely den clovek nekonikuje a zaberie mi to par hodin, kym vsetko docitam...
Som rada, ze ste sa pripojili k spolocnemu albumu... deticky su naaaaadhernuckeee.... sa tesim ako krasne rastu do krasy... uz to nie su len vraskave batozteky, uz su to krasni mali ludia... 😀
Dnes sme boli u mamky v skolke, bola u nich fotografka fotit deticky na vianocne pozdravy, tak sme odfotili aj nasu modelku.... herecka, cela skolke zblaznena... mala vysmiata, v kociariku ako kralovna v koci, sme jej vyvysili hlavicku, no nevedela sa vynadivat.
Dievcata asi vas nepotesim... dnes na rehab. som sa pochvalila, ako sa mala krasne pretaca z bruska na chrbatik a fyzioterapeutka mi povedala, ze to sa rata ako tzv.'prepad', nie je to ziaden vyvojovy krok, je to skor v tom, ze babatka nemaju plne vyvinutu rovnovahu v polohe na brusku a slabsie rucicky... to ze su vrtke a paci sa im to je fajn, treba vsak pracovat na tom, aby sa na brusku udrzali co najviac... rozhodujucim vyvojovym pokrokom je pretocenie sa z chrbatika cez bok na brusko a spat... a to si este mame pockat....
Od dnes som prestala kojit z laveho prsnika, po neutichajucich bojoch, som po porade s Annag zacala odsavat... snazim sa zvysit produkciu mliecka... Takze kojim len z praveho, potom dokrmujem, a nakoniec odsajem lavy prsnik+zvysok praveho a zbieram 24hod...
A vobec sa necudujem, ze mala plakavala na lavom prsniku, odsala som za cely den slabych 30ml... chudatko male, som ju trapila... dnes ani slzicka....
Najdolezitejsie je spokojne babatko, a MM moze dostat akymkolvek sposobom... zaklad, ze aspon z jedneho pije...kontakt...

babulka123
10. nov 2009

z.. som rada ze ti annag poradila a ze je to ok.. 30 je ozaj velmi malo a asi bola chuda hladna.. ale verim ze teraz uz bude dobre..

heheh a co sa tyka pretacania tak mna si v podstate potesila lebo nam to nejde.. hehehe

lilly21
10. nov 2009

lol...tak kym ja citam ako sa maju deti pretacat, linduska sa z chrbta na kraji sedacky dokotulala az ku mne... 😀 betarka mala

z.vrablova
10. nov 2009

lilly... sikulka malicka...

lenka_66
10. nov 2009

babul, prajem dobru noc 😉

babulka123
10. nov 2009

lenka veeelmi pekne dakujem.. snad sa jej bude dobre haji ked sa tak nafutrovala.. ahehhehe alebo bude mat z toho zle sny ze ma plne brusko. uvdime.. v kazdom pripade ja som uz v posteli a idem haji tiez.. heheheh

cmuuk zajtra podam hlasenie..

perla200
10. nov 2009

no konečne som vás dočítala....my fajn dník....čo sa týka patiniec lilly...milujem to tam,mame to blízko a je to tam úžasné....dva týždne pred pôrodom sme tam boli...lebo bolos trasné teplo vonku a tam bolo super príjemne tak som sa tam plahočila....úžasné je to tam.....

nasa si sama sadá najnovsie sa chytí okraja kočíka a taha hore...a hlavičku dvíha ale moc sa jej nechce je lenivec po mne....dobrú noc

lulu73
10. nov 2009

dajte nejaky link na hotel alebo kam chodite v Patinciach...dikes

lilly21
10. nov 2009

my ideme www.wellnesspatince.sk uvidime...

eviqa
11. nov 2009

pekné ránko, maroško ešte spí, tak píšem. Joj, včera bol zlatý, vynechali sme ten nekonečný a bezpríčinný plač, plakal, iba ked bol hladný.
lilly, šikovnica je tá tvoja Linduška 🙂 a príjemný pobyt v Patinciach.
zuzi, fotomodelka? 😉
blazka, ani my sa ešte nepretáčame.
babulka, tak ako?

livia1
11. nov 2009

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyy šok! Dnes je 32 den po normálnom menses. čiže mi 4 dni meškaju a mne vyšiel tehu test pozitivne! 😲 Mňa asi Jeb.. a nehovorím o drahom. 😖

perla200
11. nov 2009

dobré ránko....my super noc....

livi ako? vies ako si ma šokla??????

sisulka7
11. nov 2009

livi, tak teda neviem, ci gratulovat, alebo ta skorej lutovat. A kojis este?

bagaja
11. nov 2009

ahojky

no livi čítam tu to čo ste od včera napísali a na konci akí šok, to fakt ani ja neviem či ti blahoželať abo lutovať, ale ja ti blahoželám, lebo je to zázrak, no ale asi aj šok? do kelu čo ja by som robila, neviem, asi by ma tiež jeb...

no a ani naša sa nepretáča, tak zuzi si ma ukludnila

stansun
11. nov 2009

livi coze???? A to asi bolo iba nahodne co, si ste si to neplanovali 😕

z.vrablova
11. nov 2009

LIvi.... super.... ved to je dobra sprava.... dalsie augustove babatko???

perla200
11. nov 2009

no presne livi...narodí sa v auguste....ja gratulujem! hoci tiež neviem čo by som robila...

babulka123
11. nov 2009

ahojte... livi.. hehehehe neviem ci sa smiat alebo plakat .. alebo sa tesit.. no pekne..

evig... ani nehovor.. mliekom to nebolo , uderom 12 hod bola hore, skoro ma trafilo.. ale asi to bude v niecom ineom... neviem v com ale .. pucila sa ako keby si nevedela prdnut, tak som jej dala espumisan, ponosila asi hodinu na rukach , nakoniec som jej dala 30 ml nutrilonu a zaspala a v podstate spala az do rana , s malymi prestavkami ale to som dala len dudel a zaspala dalej.. tak neviem..
asi si posunula jedenie na 12 v noci. uvidime co bude dnes..
no a o pol 7 hore..

bagaja
11. nov 2009

babulka my sme tiež mali krásny nočný spánok a potom si to začala posúvať na jedenástu prvé jedenie čo bol šok pre mna, ale po týždni sa jej to vrátilo na tu tretiu v noci, tak možno aj vám sa to ustáli späť, možno má len také obdobie a prejde to

stansun
11. nov 2009

babulka som cakala co nam napises si vydrzala dlhsie spat ale ako vidim je to uplne jedno, aj u nas sa vstava po polnoci a potom druhy krat o stvrtej a po siedmej je uz hore. A od piatej hrozne tlaci a stale sa pusi tak si ju dam k nam do postele a iba davam stale dudlik a potom 10 minut spinka a zase dudel 🙄

perla200
11. nov 2009

no babul...asi ju trápilo bruško....nam vôbec espumisan nepomáhal....

no my sme spali od 21.h do tretej...potom zaspala a madam sa zobudila o 8.h ráno....super, každá noc by mohla byt takáto....

babulka123
11. nov 2009

baby.. no my sme to mali povodne do 5 poto si to posunula na 4 a pretym ako sa to takto poposuvalo to mala o 2 rano.. tak neviem .. ked to pojde dalej tak to mozno skonci ked sa dostane na 8 vecer ked chodi spavat.. heheheheh

neviem zatial sa to da 2x v noci nieje az take hrozne.. co sa stazujem ze? je to len zmena a musim si na to zvyknut lebo u nas taketo nieco nebolo...

no ale aspon viem ze 180 bolo akurat tak bude na noc dostavat tolko.. cez den zatial ficime na 150 ale rano nechala takze uvidime..

no a rano olkolo 8 som ju dala do postelel lahla som si knej ze bude haji.. chvilku protestovala a potom zaspala, po pol hodke sa zobudila ale este som to uhrala a tak sme spali do pol 10. super.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre