Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
1. dec 2009

ahojte babule,tak hlasim stavy nase z lazaretu, oli sopli,zatial bez liekov, fifo tento vikend zase 39ky, na pohotovosti povedali ze viroza,uz mu to preslo,ja som predvecerajsom prezila na zachode,hlava bolela jaks vina, a vcera mm, takze krasne virozkujeme,a aby toho nebolo dost fifovi brali krv,preco nechce papat a neprospieva,takze akesi 3zlozky co sa tyka imunity co su v krvi,ze 2z nich ma total znizene, ze to byvaju deticky castejsie chore,abo ked neprospievaju ze alergia na psenicnu muku,skoro som odpadla takze v januari alergologia a uvidime ☹ 😔 a neockovali oliho,ze ked mal tu virozu,odklada sa...

martinex
1. dec 2009

babul no ja som si dala obed a vytiahla krabicu s vianocami,tak sa idem na to kuknut a nieco naaranzovat 😀

fac tak ti silno drzim palce,nech sa date dokopy...

babulka123
1. dec 2009

fac.. chuda moje.. vy ste tam ako v zacarovanom kruhu..

a to s tou alergiou.. no .. dufam ze to nebude nakoniec bezlepkova dieta..

babulka123
1. dec 2009

idem aspon nieco spravit kym sa mi babatenko zobudi... cmiuk pridem

martinex
1. dec 2009

no maly sa zobudil,dala som mu papat a zase zaspal...zlaticko moje..sak co ine v takomto pocasi...

lely29
1. dec 2009

Marti aj mne mala zaspala ale uz je hore ja mam adventny veniec a anjelov na lustri v obývačke

babulka123
1. dec 2009

matka ten tvoj syn .. to je inspiracia pre ostatne deti.. normalne nechapem

bagaja
1. dec 2009

fac mojko nech ste čím skôr všetci fit, a dúfam že žiadna alergia sa nepotvrdí

no a moje dieťa zaspalo o pol jednej o jednej že je hladná, napapala sa a spí dalej 😅

a ja už mám veniec a pár čačiek povešaných po byte 😉

babulka123
1. dec 2009

aj ninka ma zivu polnoc.. este stale spinka..

babulka123
1. dec 2009

baby ninka stale spi.. mam ju nechat alebo zobudit???

martinex
1. dec 2009

nechaj ju spat...ockovanie jej dalo zabrat

stansun
1. dec 2009

sisuslka u nas ten isty problem ako u vas. Tiez niekedy nic nezje a robime to tak ze ju nechame odgrgnut chvilku ponosime a potom zase papame a celkom to zabera, tlacia ich prdiky takze si musia uvonit. Ale je pravda ze tiez mi niekedy nic nezje a to potom robim tak ze jej davam skor papat ako by mala. Inak doktorka mi poradila jej davat pred jedenim espumisan a ten dost zabral tak vuskusajte mozno aj vam to pomoze 😉

babulka a to nie je skoro na prikrmovanie lebo ja som si vsade citale ze az ked dosiahnu 5 mesiacov tak by sa malo zacat. Ja chcem najskor skusit tie kasicky aspon na vecer tak uvidim ako to pojde.

stansun
1. dec 2009

a inak aj u vas sa jeden den spi inak ako druhy? Lebo Ema jeden den spi cez obed 3 hodky a druhy iba pol a nechapem preco ci nie je unavena alebo o co jej ide 😕 😕 😕

martinex
1. dec 2009

stani u nas je to tiez tak..jedem den spi viacej,iny menej... a neviem cim to je ani ako to ovplyvnit

lulu73
1. dec 2009

ahojte

ja len na skok, lebo Emka ked nespi, tak sa jej treba venovat, rozpravat sa s nou, cvicit pretacanie-to sa jej paci a smeje sa nahlas
dnes som s nou bola na nakupoch v Avione a mam vsetky darceky nakupene...ved som aj lahsia o par stoviek....viac ako dostavam som minula ☹ nuz ale co, vianoce...a mam uz vsetko...teda, este Marcovi nieco ...s nim je to najtazsie

a rano som bola v praci, lebo som musela volaco porobit s kolegynou, tak mala sla z ruky do ruky, aj sme ju pofotili a bola superska...slniecko na hnoji

a co vam poviem...nocne spanie pokracuje...7-8 x hore.....kazdu hodinku je na didke....🙂

eviqa
1. dec 2009

ahojte, tak ja mám za sebou najhorší deň ☹ maroško ked nespal, tak plakal, či kričal,či ako to nazvať. Neviem, čo sa s ním stalo. možno to budú zúbky, ale neviem, či ho náhodou nebolelo bruško, lebo predchvíľkou zvrackal také zrazené. Tak neviem, čo toje, ale toto nechcem. Nijako mu nebolo dobre, ani v postieľke, ani na rukách, ani v lehátku, nijak. 😠
fac, skoré uzdravenie
lulu, šikulka s tými darčekmi, ja eštte stále dumám

lulu73
1. dec 2009

stanka...aj nasa Emka...niekedy aj vyse troch hodin cez den, inokedy iba pol hodinky-hodinky

eviqa
1. dec 2009

... no a malý zas začal plakať a ocko mi kričí, že mamka, kde si? tak ja mám teraz neplatené voľno 😝

lulu73
1. dec 2009

fac...to mi je luto ☹ viem ako sa citis...tento tyzden mam mat uz konecne ten mobil, potom ti zavolam...drzte sa a skore uzdravenie vsetkym

evi...aj nasa obcas az krici pri placi a vtedy viem ze je to brusko

eviqa
1. dec 2009

lulu, no mám pocit, že to bolo bruško, ked takto vygrcol. ☹

perla200
1. dec 2009

čaute....

facovka - dúfam že to už bude lepsie....

eviq - a hnačku nemal? lebo že vraj ked detom idú zuby tak sa im mení stolica....

my sme boli dnes na návsteve doobeda....takže trosku narusený režim...ale neva dobehneme to zajtra🙂

eviqa
1. dec 2009

perla, nemal hnačku. Len dnes je taký nijaký, nijako mu nie je dobre. Dúfam, že zajtra bude lepšie

babulka123
1. dec 2009

ahojte, u nas sa uz spi.. tym ze vstala o 4 poobede tak uz sa mi ju nepodarilo uspat, takze sme ju skor okupali a uz hajka..
teplotu nemala aj sa smiala vecer tak snad uz nic nebude, ved ju ockovali o 11 doobeda tak ak by nieco bolo snad by sa to uz prejavilo.. teda 37.1 neberiem ako teplotu..

stan co sa tyka prikrmov, neviem lebo vsade pisali ze od ukonceneho 4 mesiaca, uvidime, skusime ked to pojde tak to pojde ked nie tak nie.. ved ma cas.. ale vsade som citala ze ak zvladne na 1x 2-3 lyzicky tak to bude super vykon.. tak budeme pomalicky skusat..

som velmi zvedava co bude zajtra aka bude..
boli ma chrbat ako hovado..

livia1
1. dec 2009

Ahojte tak som zas tu po dlhšom čase. Ako čítam sú tu nejaké soplíky. Kubko má tiež ale netečú sú len husté a zelené. Vo štvrtok ideme na poradňu, mali by nás očkovať,tak neviem či vobec koli tým soplíkom. minulý mesiac nas ee koli vysokej chorobnosti, tak si myslím že ani tento raz ee.
no a režim máme už asi mesiac. je to super. Ráno o pol siedmej vstaneme napapá sa o pol 8ideme s Matkom do školy. spí tak do pol9-9. pred každým papaním spinká asi 1/2 hod až hodinku. do večera to opakujeme asi 5 x a večer okolo 7 ked vstane ideme sa okupkat napapat a sme hore do 21,30 až 22,30. potom spíme do rána. 🙂 No a koliky už ani nevieme že boli ako prišli aj odišli 😀
A asi nám pojdu zúbky, dasienka má navreté že až a palček si stále hrizie. ked mu beham po nich tak drží ako hluchý dvere.

babulka123
1. dec 2009

livi a co tvoj tehu test??

livia1
1. dec 2009

Inak v sobotu som robila zemiakovú kašu, ked ma videl že papám tak slintal ako bernardín, tak som mu dala na lyžičku trošku menšiu kopku ako hrášok, no tváril sa ako keby som mu dala citron ale spapal a potomsom skusila ešte, tak to už hej. spapal tak asi ako za mocca lyžičku. kaša mu chutila. cez víkend mu chcem dať čistú mrkvu, uvidím čo mi povie na ňu. 😒

livia1
1. dec 2009

Ten bol chvála bohu negatívny

babulka123
1. dec 2009

livi.. heheh este ze tak co >???

a s toiu kasou.. kamoska mi hovorila nech skusim malej spravit hned mrkvu so zemiakom lebo ze mrkva je dost trpka samotna a zemiak to troska zmierni.. ja budem skusat tiez cez vikend tak som zvedava

livia1
1. dec 2009

Moja švagriná zas že aby som dala čistú mrkvu nech vie akú to má chuť po prípade mu trošku frcnuť mliečka.

babulka123
1. dec 2009

no a potom sa vyznaj..hehehe vsak budeme skusat a uvidime..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre