Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
6. jan 2010

eviq - ako vidís aj nasa sa pýtal nie pýtala...tiež som ako hotentot.....

o moj bože milovaná švagriná sa rúti k nam a ja nemam červený koberec kua...... ani nič nachystané...neznásam také návstevy.....neohlásené

babulka123
6. jan 2010

evig ja som kukala ze co to.. hehehe

matka ja viem mne je to tiez v podstate jedno .. sak uvidime ako bude dnes..
inak teraz som ju dala do postielky a pustila som jej z Cd rozpravky cervena ciapocka v AJ.. no uvidime co to spravi ale je ticho zatial..

eviqa
6. jan 2010

perla, plne ťa chápem s tými návštevami. No ale ako je možné, že nemáš po ruke ten červený koberec? taká vzácna návšteva? 😀

eviqa
6. jan 2010

babulka, ona už vie anglicky? možno je ticho, lebo sa diví, čo to za jazyk. 😀 ale nie, srandujem. ....že prajeme ninke dobrú dennú noc

eviqa
6. jan 2010

marti, aj ja by som bola rada, aby už o ôsmej spal, ale on ked spí doobedu, tak potiahne do dvanástej. A takto nám vychádza potom jedenie. Nemôžem mu dať UM skôr ako po dvoch hodinách. Aj tak večer občas už o pol deviatej sa snažím, ale nevypije všetko, lebo asi nie je tak hladný

babulka123
6. jan 2010

nooo a uz vykrikuje.. heheh len jej nerozumiem.. ze by chytila uz prizvuk.. hehehe

no a kuknem z obyvky do detskej a vidim len hlavicku ako tam lieta , panicka na brusku a kuka do obyvky.. no idem robit poriadky.. hehehe

perla200
6. jan 2010

no môj muž malej rozpráva po čínsky....teda taká hatlanina....a mala pozerá ako puk....

no eviq - nemam o môj bože....ako ona je prípad.....ale nemôžem o nej písat lebo mi hned vyskočí tlak 😀 😀 😀

eviqa
6. jan 2010

babul 😀 😀 😀

eviqa
6. jan 2010

perla, aj ja mám asi podobnú švagrinú 😝

...no a malý sa už zobudil ☹ bola som na balkone a išla som dnu, úsmev do široka, ked ma zbadal a potom tá odutá tvár, že som si ho nevšimla. 🙂 ale je ticho, takže ešte asi zaspí

eviqa
6. jan 2010

perla a pohoda, klídek a tabáček. Ja už lieky na tlak beriem. 😠

babulka123
6. jan 2010

no ninka zaspala..sice s ddekou cez hlavu ale spi..hehehe

a dnes som bola po tyzdni vybrat schranku.. heheh , a co som tam nasla., ziadost z upsvaru o zvysenie RD. takze uz som to vypisala a marek pojde zajtra odniest.. a hotovson..
a paci sa mi ze sa to vyplaca do 2 rokov dietata a mam na to narok este aj v auguste, hoci ninka sa narodila 3.8. ze aka parada.. hehehe

babulka123
6. jan 2010

no .. idem ja makat na nasej domactnosti.. praca slachti.. hehehe

zuzujan
6. jan 2010

ahojte mamicky, sice neskoro ale aj tak vam prajem vsetko dobre v novom roku, hlavne vela zdravicka, aby sme mali zdrave pokladiky, aby sme sa kazdy den mohli tesit z novych pokrokov ktore robia. 😵

my sme boli skoro cele sviatky v horach na chalupe, kopec snehu, vonku -10 mala spala ako dudok. Korbicku z kocika sme namontovali na sane a to bolo, Nelinka by spala vonku stale, lne ked bola taka zima tak sme potom museli sane parkovat vo vnutri pri otvorenom okne. 🙂 ale som rada ze sme vyskusali zmenu prostredia, spinkala tam celkom pekne, samozrejme nie celu noc, ale bola hore len 2x co je pokrok......

mna caka kopa prania, upratovania a vybalovania - inak zbalit babo na tak dlhu dobu je teda umenie, neviem si predstavit ako pojdeme na dovolenku...

inak dovolenka......zaciname rozmyslat kam v lete a nevieme sa rozhodnut ci je lepsie ist s malou do hotela do Turecka, kde je vsetko zabezpecene, alebo do chorvatska do privatu - kde je vsak sukromie a nemusim byt vecer zatvorena len v hotelovej izbe.....dajte tipy kde sa chystate, mala by som zacat uz nieco hladat a rezervovat...

nestihla som vas precitat, takze ak je nejaka horuca novinka o ktorej neviem budem rada ked mi to pripomeniete 😉

eviqa
6. jan 2010

babulka, prečo žiadosť o zvýšenie? ty už si na rodičovskej dovolenke? Však ninka sa narodila neskôr ako maroško a ja som žiadnu žiadosť o zvýšenie rodičovského nedostala

zuzujan vitaj, s tým balením to poznám. Ja už tiež začínam uvažovať nad dovčou, ale neviem. Ale asi sa skôr prikláňam k chorvátsku, lebo neviem ako so stravou v takých krajinách ako turecko a grécko pre malého. Ešte netuším. Môj mm mi na všetko povie, že ako chceš.

zuzujan
6. jan 2010

evi kamoska bola toto leto s malym ked mal 7 mesiacov v turecku, zda sa mi to sice velmi skoro ja by som nesla, ale hovorila ze su tam drogerie ako u nas DM a tam kupila vsetky vyzivy aj susene mlieko aj plienky......takze s jedlom by mozno nebol problem, neviem.......
ale je pravda ze sa tiez priklanam k chorvatsku, lebo vecer ked mala zaspi, tak mozeme byt na terase, a popijat vinko....samozrejme ak by sme mali objednany apartman, kde je okrem spalne este jedna izba aby sme malu nerusili....no som zvedava ako to dopadne

eviqa
6. jan 2010

no tiež sama neviem, ako to dopadne. Mne by možno stačila dovolenka aj na Slovensku, alebo v Cechách. Na druhej strane ma odrádza cesta autom do chorvátska. Síce dá sa aj lietadlom, ale na druhej strane je lepšie ísť na privát, mať auto k dispozícii a ísť si kde chceme a kedy chceme. No uvidíme.

babulka123
6. jan 2010

evig.. lebo ja som bola na rizikovom a tak som isla na MD skor ako vy ostatne.. takze preto .. a nas UPSVAR to nejako poslal sam co mi vyhovuje..

a dovolenka? u nas to vyzera tak ze nasi pojdu do chorvatska koncom leta tak im asi nabalim ninku a my pojdeme s marekom na dovolenku do ciech na ryby.. na to bude Ninuska este malinka lebo sa tam spi pod stanmi , ale bud. rok uz pojde s nami.. a s nasimi sa nebojim ju pustit a okrem toho uz bude mat rok takze papat uz bude vsetko a tak uplna pohoda..

zuzu ale na tvojom mieste by som asi riesila skor chorvatsko ako turecko..nikdy nevies co sa moze stat a je to dooost daleko, chyti ti nahodou nejaku pliagu z vody alebo ty alebo drahy.. co ja viem .. chorvatsko je predsa len blizsie a keby nieco sadnete do auta a idete domov.. v turecku asi nie... tot moj nazor..

martinex
6. jan 2010

baby tak aj my chceme ist do chorvatska.. turecko by som este neriskla,ako hovori babul, bala by som sa nejakej crevnej pliagy... do chorvatska pojdeme do privatu,vecer budeme vinkovat na teraske a okrem toho to podnebie je nam blizsie a predsa len taky mlady organizmus vystavit tym horucavam co su v turecku by som sa bala...

babulka123
6. jan 2010

tak tak.. ja sa chystam skoro na cele leto k svokre na dom.. uz teraz sa tesim , bazen, zahrada, pohoda a klud.. paraaadicka..

bagaja
6. jan 2010

ahojky

no my sme sa akurát včera bavili o tom že pôjdeme v lete celá prtia do chorvátska, ja by som to inde ešte neriskovala a s malou to bude autom asi naj, zastavíme kde bude treba a tak...

lili ja som chcela tie cumlíky, ale dnes som ich natrafila v Tescu na NUK, takže som hned zobrala2 jednotky a 5 dvojiek nech máme do zásoby 😀 a dakujem za ochotu 😉

bagaja
6. jan 2010

jooo baby a včera nám kamoška požičiala takéto hopsadlo, akože paráda neskutočná 😀
http://www.babyage.com/products/6161813_evenflo...

martinex
6. jan 2010

uan tak tu moju masinu ti odporucam,prave som tam rozmrazila malemu mrkvu zo vcera,uplna parada..

lely29
6. jan 2010

Ahojte vsetko naj do Noveho roku hlavne vela zdravia stastia lasky Vam aj Vasim drobcom.Pisem neskor lebo sme boli v nasich a tam som nestihala.Marti uz dokrmujes?

martinex
6. jan 2010

lely ano... uz druhy den papame mrkvicku...a asi tyzden na veceru kasu...

vy sa ako mate? co nove?

lely29
6. jan 2010

Nas asi trápia zuby lebo mala stale len mrnka a najradsej je na rukách,chvilku uz sama aj sedi.V noci sa aj 5 krat budí takze sa nevyspime.Rozmýšľam ze aj ja začnem uz prikrmovať.Akú davas Dadovi?

martinex
6. jan 2010

lely aj nas trapia,preto mi nespaval poriadne.. dnes bola prva noc po 2 mesiacoch co pekne spal a papal len 2x.... vecer mu davam hami-ryzovu nemliecnu kasu... ale len 60ml a potom ho este nakojim....

lely29
6. jan 2010

Vyskúšam jej dat aj ja takúto kasu mozno ju to zasyti a bude lepsie spat aj u nas to uz trvá skoro dva mesiace.Ja nastupujem od prvého marca nastupujem do roboty tak ju postupne musim prikrmovať

martinex
6. jan 2010

a preco ides do prace? musis alebo chces? a mala kam das?

skus,uskodit by nemala a mozno vam pomoze.

lely29
6. jan 2010

Nechcem ale musim chceme väcsi byt a len na jeden plat mam úver nedajú.Mala ide do jasliciek tu v Bystrici budem to mat kúsok z roboty takze to hadam nebude by take zle.Dakujem za radu potom Ti napíšem ci pomohlo.B uz ako v škole uz pises diplomovku?Ja som takto končila školu s prvou dcérou vlastne sme spolu študovali a bola to makacka ked mala 4 roky tak som promovala

martinex
6. jan 2010

lely hej pisem,posledny rok taham,tak nejak to zvladnem...

a aj my chceme kupovat vlastne byvanie,ale do prace pojdem az ked bude mat dadko 2 roky... chcem si ho este uzit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre