Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

deina2005
6. jan 2010

baby nemate niektora doma xbox 1?

eviqa
6. jan 2010

babul, tak držím palce, aby ninka vydržala hore do takého akurátneho času 😉

eviqa
6. jan 2010

deina, a čo to akože chce byť?

babulka123
6. jan 2010

noo este len teraz kupeme, ale predpokladm ze odpadne v postielke.. uz ked isla do vane si trela oci.. uvidime co to spravi v noci..

deina nemam, ja mam len playstation1

eviqa
6. jan 2010

deina, tak to potom nemám ani ja, ked to je podobné ako playstation.
babulka, dúfam, že sa zadarí dobrá noc

martinex
6. jan 2010

deina poslala som ti ziadost na FB...

eviq uz ta mam 😉

u nas bola teraz babina, dadika aj nakrmila kasickou, no ukazal jej ako sa u nas papa, s rukou a podbradnikom v puse... a teraz sa mu nechce spat, unaveny jak kon je a len mrnci a mrnci.... to zase bude 😒

eviqa
6. jan 2010

marti, aj ja ťa mám
kedy ho dávaš spať?

babulka123
6. jan 2010

evig neviem ale preventivne idem spat hned ako ulozim ninku.. naco sa trapit.. a bola som s nou skoro hodinu vonku v tom snehu s kocikom , aj ked sa islo suprovo tak prijemne ma to unavilo ze som akurat tak zrela do postele.. uz teraz sa tesim .. hehehh

inak baby ninku stale najviac bavi kricat cez den.. uz neviem ako to spravit uz po nej aj skriknem ked to robi ze nono.. ale kde ta sa akurat tak zacne rohotat a hned krici znova.. jedine co na nu vtedy zabera je prebalovak a byt bez plienky.. snad ju to coskoro prejde..

no dokupali sa idem kremikovat..

martinex
6. jan 2010

no teraz.... teda mm sa snazi,ale mrnci ako macicka... 😀

eviqa
6. jan 2010

babul, aj u nás je krik obľúbený 😀

eviqa
6. jan 2010

idem aj ja, mm je celý deň doma a ja sa viac ako jemu venujem NB. Tak pekný večer

martinex
6. jan 2010

no tak uz hadam spime... kurna,ked on zaspi uz len na prse... aj ked je najedeny... no,niekde som spravila chybu... nevadi,pri druhom uz hadam budem vediet 😀

papa idem aj ja zalahnut pred TV...

babulka123
6. jan 2010

aj my uz spime.. ale aspon o hodinu neskor. uvidim ako sa to prejavi v noci.. zajtra podam hlasenie..

apapa zajtra cmuuk

babulka123
6. jan 2010

ale ako pocuvam vysielacku tak zas pre istotu nevie chuda zaspat..

lizatko1009
6. jan 2010

ahojte aj nam sa narodil v aguste 8.8 mate uz zubky? a co davate na prikrm?

perla200
7. jan 2010

čaute kočky...my mame skupinu na FB? super........

u nás bola včera švagriná s detmi celé poobedie tak som sa nemohla pripojit....

čo sa týka dovoleniek - chodili sme každé leto na dva týždne do chorvátska ale tie zlaté časy skončili....hasiči majú chatu v stúrove za pár eur na noc tak toto leto to istí...budeme sa chodit kúpat a tak a teším sa na leto....malú dam na holú ritu a môže behat po dvore....kúpime bazén a tak....hurá už nech je leto......

my frčíme od 6.45 ale spala od 20.h vkuse....tak super.....cmuk

martinex
7. jan 2010

ahojte..

my sme vstali 6:30 a nejak sa nam este nechce spat...

inak neviem ci je to zubami,bo nikde ziaden nevidno... tak hadam co najskor vylezu, lebo taketo umrncane babo je na nezaplatenie 😀

bagaja
7. jan 2010

ja som taká chorá že nestíham Vaše tempo 😀

no ale všimla som si novinky na Fb...supiš

a my frčíme od 6,15, a v noci hore iba 2 krát, paráda

babulka123
7. jan 2010

ahojte, nasa noc .. no co vam budem hovorit.. zobudila sa o pol 11, marek jej dal len troska caju a zaspala o pol 3 som jej dala 90 mlieka,ani to nevypila, takze sa napila viac menej len od smadu a spala do 7 rano.. cize uplna parada.. az na to ze ked som ju rano nasla v postielke tak som vedela preco tak dlho spi..

bola nakriz postielky na brusku strcena uplne v rohu a hlava zaborena v matraci.. normalne sa cudujem ze tak vedela dychat ale podla mna bola pridusena a preto tak dlho spala.. hehehe

neda sa proti tomu nejako bojovat? normalne mam z toho strach nechat ju tak spat..

a.. nasa noc teda parada ale od rana len plac a rev a jeduje sa.. to bude dnes denl..

perla200
7. jan 2010

my sa ideme očkovat...takže redbull nakúpený.....v noci bude rošošo.... 😠

bagaja
7. jan 2010

perla ta sa držte, nech ja Sinča silnejšia ako to svinstvo...

babul ja mám preto malú v spálni lebo tiež ju v noci krúti kade tade tak ju mám aspon pod dozorom 😉

martinex
7. jan 2010

babul to aj nas kruti,furt sa tam nejak sprajcne,alebo si natiahne deku na hlavu a trcia mu len nohy a podobne 😀

eviqa
7. jan 2010

pekné ránko,
babul, aj my spíme v divných polohách, ale ked mu je tak dobre 😀
perla, držíme palčeky

babulka123
7. jan 2010

baga.. mne to zacaa teraz robit.. neviem uvidime co s tym bude..

inak prave som ju spiacu dala do postielky do 1sekundy bola hore a teraz sa tam rehoce.. mam ju dorazit dnes alebo co ???
dnes je den blbec uz to teraz vidim

bagaja
7. jan 2010

babul to tieš poznám, na rukách mrtvá a dám do postieľky tak úsmev číslo 28. 😀

eviqa
7. jan 2010

babul, ani náš nevie zaspať. Namiesto očí pomlčky a len piští a ked prídem, tak sa začne vykecávať a usmievať a pušťať bublinky.

babulka123
7. jan 2010

no ninka uz zaspala , zas ale tak ze deku ma cez hlavu.. ja neviem.. ma slahne..
musim zistit ci je to ok alebo ako tmu zabranit.. no poviem vam rano ked som ju videla tak som myslela ze je amen s nou .. ale monitor blikal takze dychala..

martinex
7. jan 2010

no aj my uz spime.... idem konecne dokoncit tu blbu diplomovku 😠

eviqa
7. jan 2010

...aj my sme zaspali.
babulka, maroško zaspáva stále s plienkou v náručí. teda cez deň. Večer nie, ale cez deň si ju ovonia, objíme a spí

babulka123
7. jan 2010

matka.. mala by som si z teba brat priklad ja som este nevyliezla z postele..

evig..my mame takeho nufkaca.. a ked nie to tak deka cez hlavu .. dnes jej skusim vybrat deky co ma v posteli proti tomu aby sa otacala , co ocividne nefunguje a uvidime v akej polohe ju najdem zajtra..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre