Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
7. jan 2010

toto som teraz nasla na topkach🙂 ze otcovska starostlivost...video

http://free.zoznam.sk/video/Otcovsk-starostlivos-

😀

babulka123
7. jan 2010

no dufam ze chlapi nebudu organizovat nejake stretko s nasimi drobcami.. hehehe

lizatko1009
7. jan 2010

babulka mozno ze jej pojdu zubky hm? ale ved to nieje az taka velka teplota, babatka maju vacsiu ako dospelaci, ale aj tak predsa....

facovka
7. jan 2010

babul,tak daj vediet,dufam,ze to bude len tak zvysenka k veceru....to ma po odpocitani?
kolka a vy ako? dufam, ze ATB vam uz zabrali 😉

babulka123
7. jan 2010

llizatko.. no ved mne je to jasne.. ale je to 1x tak mam narok troska panikarit.. hehehhehe
ale nie.. vies radsej tam asi skocim predsa len ide vikend nech mam spokojne svedomie.. uvidime ako bude rano a podla toho sa rozhodnem..

v kazdom pripade som volala s mamou ze zajtra pride cez den.. je mi to lepsie nech mam spolocnost.. heheh a vecer pride svokra az do nedele.. to bude srandy kopeeec.. ale nevadi ja sa tesim ...

facovka
7. jan 2010

jasne babul,sak rano uvidis zmerias 😉

babulka123
7. jan 2010

fac .. no 38 po odpocitani,.. cize 38.5 normalne..
inak ako jej mam v noci merat teplotu ? mam pockat kym sa zobudi alebo ? lebo mame len ritny teplomer..

babulka123
7. jan 2010

fac inak kukala som foto a mali sa neskutocne podobaju na seba.. ako keby ich jedna matka mala.. heehheh

facovka
7. jan 2010

babul,ked sa ti bude zdat horuca, meraj, nezalezi ci spi,ci ee, nesmie sa prehriat ☹ tak radsej zobudit a dat cipok,ako nechat spat a ona sa bude prehrievat....no,38 nieje take nebezpecne, vtedy ze im najviac organizmus bojuje s tou pliagou, az nad 38 ked bude mat,daj cipok....a nebabus ju,len tenkou deckou, abo plienkou zakryt

facovka
7. jan 2010

no,babul,vsetci na zaciatku ze cely mm,ale teraz uz zase ze aj oli je na mna, ze jak dvojky 😉

babulka123
7. jan 2010

jak cez kopirak..

spi tak ze ma body s kratkym rukavom, pyzamko a vak na spanie ale nieje prikryta uz nicim.. vecer ked mala 38 som jej dala ten nurofen a pekne zaspala.. tak uvidime co bude v noci.. idem si lahnut a skusim okolo pol noci premerat - teda skusit ci nieje nejako moc horuca alebo tak..

len blbe je ze dnes cely den nechce nic pit.. vlastne vodu dostava len v mlieku.. no co uz.. uvidime ako bude.

deina2005
7. jan 2010

no co drobci uz spia?

facovka
7. jan 2010

babul,aj my sme na UM,a niekedy vypije za cely den len 10ml caju,proste nechce...kym pije UM je to dobre...

babulka123
7. jan 2010

fac.. to mi je jasne.. ja som chcela do nej dnes hlavne dostat caj nech jej to pomoze.. a prdi na mna.. heeh
idem si lahnut.. cmuuk

kolka1
7. jan 2010

Ahojte,

u nas uz lepsie, uvidme co antibiotika zajtra budeme mat vysledky z mocu. Dakujeme ze na nas myslite 😵.

Fac vy ste brali tiez sumamed ci daco ine? My sme z toho mali neskutocne ale neskutocne koliky. Taku intenzitu sme nemali ani do troch mesiacov. Dokyna povedala ucinne ale zial to su vedlajsie ucinky. Brusko mal ako skala. Des.

Babul, ja som si Borisa prikladala v spanku ked bol chory nechcel vobec jest a tak sa krasne napapal. Neviem, ci je nieco take mozne aj s flaskou tak pripadne skus. A 38 este je este OK, nam sa to v ritke bez odpocitania blizilo tesne k 40.

A dovolenka? My urcite do Talianska 😉.

lizatko1009
7. jan 2010

babulka123 to ti verim, ze stresujes, moj tiez este nemal teplotu ani chory nebol, ale ked ho dam zaockovat tak urcite bude mat a tiez budem panikarcit 😉 ale neboj sa nicoho vsetko bude ok, a teraz si malej nemerala?

deina nespia moj chodi spat o 12 😒

leri
7. jan 2010

ahojte,
fac, prosim ta co treba doniest na to predlzenie materskej? zajtra sa chystam

deina2005
7. jan 2010

a neviete co je vlastne s lenkou ?dlho som ju tu nevidela

lizatko1009
7. jan 2010

leri aj ja som den pred vianocami zistila ze som tehotna a kedy sa ti maly narodil?

leri
7. jan 2010

lizatko 8.8. 😀

lizatko1009
7. jan 2010

to vazne? waaaaaaaaaaaaaw a o kolkej? aspon budu naraz oslavovat rok 😀 😀 😀

leri
7. jan 2010

o 9:55 🙂

lizatko1009
7. jan 2010

uu a nam o 9.25 to je fakt sila zajtra budu mat 5 mesiacikov 😀

leri
7. jan 2010

ano, ja som si hned vsimla ked si pisala ze rovnaky datum si vybrali krpci 😀
idem si ja vynimocne dnes lahnut skor, lebo kazdy den chodim spat o druhej a potom tak rano aj vyzeram 🙂

bagaja
8. jan 2010

ahojky

leri len čestné prehlásenie ti treba doniesť, a to má každá pobočka socky svoje, čiže vlastne nič, len tam choď 😉

no a my v noci hore 1 krát a potom ráno o 5,22 a to už bola aj hore, ako konečne som si kus aj pospala

babulka123
8. jan 2010

ahojte, takze ninka po nurofene spala 1/2 hod.potom sa zobudila a bohovsky sa rehotala a vykecavala.. neviem co tam do toho davaju.. hehehe
o 21.00 som ju uspala spala do pol noci zobudila sa so strasnym placom, tak som jej dala troska caju a supla som ju do velkej postele { mam v detskej roztahovaciu manzelsku postel } a ninka drziac ma za ruku kraaasne zaspala a spala az do 7 rano.. takze v podstate parada.. ja som ju v noci kontrolovala ci nahodou nejako nehicuje, ale bolo to ok, len rano zas mala 37.5 takze pre istotu skocim k tej dr..
uvidime teda ci su to zuby alebo pliaga nejaka..

potom podam hlasenie

perla200
8. jan 2010

ahojte...my noc des...po očkovaní revy do pol 1 a o pol 6 ráno žeravá....horúčka reálna 38.....skoro ma jeb....ako na čo je to očkovanie dobré???? a teraz klesla.....

babul na čo si jej dávala nurofen? na tie zubky?

eviqa
8. jan 2010

pekné ránko, tak my noc klasika, ako vždy. Ale večer ho prehnalo, a teraz ráno zasa ☹ tak to budú asi tie zuby.
babulka, no aspoň ste sa v noci vyspinkali

bagaja, aké predlženie materskej?

martinex
8. jan 2010

ahojte, tak u nas noc taka o nicom ako cely den... poriadne nespal,budil sa....ale pospali sme do 7.30..aspon nieco 🙂

babul myslime na vas, drzte sa..hadam to nic vazne nebude

eviq oni su slobodne, maju narok na dlhsiu matersku 😀

bagaja
8. jan 2010

hej hej mati správne, oni máju nárok na 37 tt, načo sme sa vydávali 😀 😀 😀

perla s tým očkovaním súhlas, svinstvo neskutočné 😠 😠 😠 😠

babul len sa držkajte, aj vy kolka nech su deturence rýchlo fit...

a lenka, zuzi vrablova, sisul, čo je mate AAAAAAAAAAAAAAAčka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre