Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
22. jan 2010

babulka, wau! šikovnica malá. To odkedy a ako ste to dokázali?

babulka123
22. jan 2010

uz asi 2 tt a sama.. neviem ako na to dosla..

a pridala som aj fotky mnejake..

eviqa
22. jan 2010

babulka, aj náš pchá nožičky pod zadoček, ale hlavičku zaborí do matraca a koniec. A potom skúša a skúša a zlostí sa. Ale zlatý je

lulu73
22. jan 2010

dobre ranko

noc klasika, cize 7x hore, s rozdielom ze sa nebudi s mrnkanim, ale s placom...ja to este pripisujem ockovaniu, lebo aj vcera cez den vela plakala a vecer ani nevravim a to Emka absolutne nezvykne. Povedala som si ze idem ju ja pomaly odstavovat, ze mozno je hladna (aj ked viem ze nie je) ale nejaky dovod si musim najst a ja tak strasne tuzim vyspat sa ze sa to neda ani opisat. Tri mesiace som trpezliva, ale co je vela to je vela a hladam priciny vsade, vsetko mozne som vyskusala a nic. Jedine co som nevyskusala prejst na UM a prikrmy.
Tak sme to vcera s mm predebatovali, siel kupit Bebu, ja som sa citila ako matka svina ktora vlastnemu dietatu nechce dat prsnik, spekulovala som cely vecer ci jej uz dam UM alebo az zajtra a mala to cele asi pocula a vnimala, lebo prisiel vecer a ona flasu ani za nic do ust nedala a plakala az kym nedostala prso. Tak som si vravela ze mozno to bola nahoda, ze vyskusam teraz rano. Scenar sa opakoval, absolutny odpor k flasi. Som z toho dost mimo, lebo som mala v plane dat ju zajtra nasim na pol dna a poriadne sa vyspat. Lenze nemozem, lebo svoje mlieko odstriekane nemam a UM nechce. A mozno ani to moje by z flase nepotiahla ☹. A skusala som aj 3 lyzicky ryzovej kase, smeje sa, vypluva to a hra sa s tym. Zajtra ideme skusit nejaku tu lyzicku dve mrkvi. U nas asi budu dost velke problemy s jedenim, uz to vidim. Moj syn v tomto veku nejedol, ale zral ☹

lulu73
22. jan 2010

cize to este zhrniem....nepretacame sa, nemame zuby, nejeme ziadne prikrmy, nesedime a v noci nespime

ale zato mame krasne velke modre oci s ciernymi mihalnickami a dlhe huste vlasky ktore sa kuceraveju... 😝

bagaja
22. jan 2010

ved to lulu eminka je strašne krásne bábetko a podľa všetkého je aj spokojná a to je hlavné 😉 a príkrmy nepapáme ani my ani nesedíme a ani tak skoro nebudeme a v noci spíme ledabolo 😝 takže pohoda

ale inak veľa síl, fakt tri mesiace máš čo robiť, ale ty si silná žena ty to zvládneš a za ten krásny modrooký pohlad to stojí, držím palce, inak ja mám dosť ked jednu noc máme na hovno...takže klobúk dole

eviqa
22. jan 2010

lulu ☹ tak to nezávidím. držím palce, aby sa to nejako čo najskôr upravilo.

lulu73
22. jan 2010

baga...dakujem za povzbudive slova 🙂 premyslam ze po materskej mozem ist robit na smeny a mozem pracovat v noci....budem vytrenovana a cez den budem doma s malou 😀

eviqa
22. jan 2010

...lulu a tak ako písala bagaja, emka je krásna a stojí za to vydržať. 😉 len na druhej strane verím, že je to strašne únavné a vyčerpávajúce

facovka
22. jan 2010

lulu,nezufaj, my sme tiez zly zly zly 😒 ale tak co uz,jemu ale prikrmy chutia,ale nevie sa vykakat, aj 3dni,potom uz teplomer ☹ nepretacame ani my,som uz dnes pisala, zuby nemame....takze tak,my sa najprv musime zbavit bolesti bruska,aby sa on rozhybal, a zacal nieco robit,mna keby bolelo brusko 5mesiacov, tiez sa asi nepretacam a nevymyslam, som rada ze som... 😕

eviqa
22. jan 2010

fac, ešte stále vás trápi bruško? a neskúšala si biogaju? vraj to pomáha na kakanie

facovka
22. jan 2010

eviqa to uz 5mesiacov mu davame........

eviqa
22. jan 2010

...a inak budme radi, že nemáme hyperaktívne deti 😉 babulka, prepáč

eviqa
22. jan 2010

fac, a nič? 😖 no chúda malé. a dr. čo na to?

facovka
22. jan 2010

eviq fakt,este ked sa len rozhybu to bude......a ninka vyzera ze bude riadne sidlooooooo....babul, tak este oddychuj co to da 😉

lulu73
22. jan 2010

fac...emma je neskutocne sidlo, ona sa stale vrti, hadze nohami rukami, pregula sa na jeden, na druhy bok, ale nepretoci sa a na brusku nechce byt vobec 🙂 odtial krici a v ociach jej citas...mami to preco mi toto robis?? je ako chrobak co sa nevie otocit 😀 a emma nie je zla...je praveze uzasne dobra cez den...len v noci ja neviem co to je, ci som niekde spravila chybu, alebo jej chyba moja priromnost alebo co...to je uz vyssi level psychologie toto, to som nestudovala 🙂

eviqa
22. jan 2010

lulu, ja som mala psycholu, ale záver by znel - každé dieťa je individuálne a je jedinečná osobnosť. 😉

lulu73
22. jan 2010

no vam poviem, mat naozaj dieta s diagnozou hyperaktivne, dovi dopo...ja pevne verim , ze Emma bude nejaky ten stred

eviqa
22. jan 2010

lulu, ani nespomínaj. To bude iná makačka s hyperaktívnym dieťaťom. Fakt stačí taký zdravý stred

facovka
22. jan 2010

toto aj nas robi lulu, ani za boha na brusko, takze na 4nehrozi uz vobec..ale to ani fifo nerobil,vobec ne4nozkoval.ale aj oli je pohyblivy, vrti sa,rukami nohami rozhadzuje aj sa pregulne ale nedotiahne to do konca, on sa zacal z lahu tahat do sedu,ine svaly brusne maju tie deticky,skoro sa uz cely sam vytiahne,ale nervaci bo nejde uplne 😉 a inak je kraaasna, teraz som kuk foto, ty mas asi najkrajsie bano z augustoviek,aj ked vsetky mame krasne, rozumieme si 😵

facovka
22. jan 2010

babo som myslela, pisem jak tatar 🙂

babulka123
22. jan 2010

lulu.... neboj ono sa to upravi.. a tie kucerave vlasy a modre oci.. Emmka jednoducho vedie.. je naaadehrna..

a ninka.. poviem vam tak. o par mesiacov budem pisat aka som z nej unavena.. lebo sa nezastavi ani na sekundu.. nonstop v pohybe.. toto bude este problem.. hehehe

facovka
22. jan 2010

asi hej babul, bude asi taka dost hyper..presne takto sa "vyvijal"svagrinej maly, a je to teda riadny dábel teraz 😉

bagaja
22. jan 2010

ja tiež tvrdím že Emka je krásna proste na spapanie...ale to sú vlastne všetky a to moje v postieľke ani nehovorím, jooj dakedy by som jej tak kuslôa do toho krčiska...tak jej ho aspon cmúľam...no to je moja uchylka 😝

babulka123
22. jan 2010

fac no tesim sa uz teraz aj dr, povedala ze je to extremne skoro... ale co narobim... \

talze ked bude vacsia plavanie, behanie, bicykel , lyze.. to istia.. len aby sa ako tak unavila.. heheheheh

eviqa
22. jan 2010

bagaja 😀 nie si samal s tou úchylkou. tiež mám dosť často také chvíle, žeby som ho zjedla a pokusala. 😉

facovka
22. jan 2010

no,sak uvidis,cas ukaze,ale hyperaktivne neunavis tak lahko 🙂

eviqa
22. jan 2010

babulka, no hyperaktívne deti majú energie ako elektrárne. Len aby ona skôr neunavila teba, ako ty ju

babulka123
22. jan 2010

lulu z tej fotky ako vyplazuje jazyk nemoooozem.. je tam neskutocna.. krasna uzasna nadherna..

q2frfygtff6777777777777ikyuvvvvvvvvvvvvvvvvvvggtcv aj ninke sa paci.. cmuuuuk

bagaja
22. jan 2010

evi no nezjedz to, také voňave uslintané.... 😎jooj

babul veru od rána do večera budeme niečo vymýšľať aby spali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre