Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
27. jan 2010

emma je dnes tiez od rana nejaka podrazdena...uz davno mala spat a akosi sa jej nechce....mozno sa pocasie meni 😅

babulka123
27. jan 2010

baga aj ja chceeeeem ist lyzovat..

mentolka28
27. jan 2010

ahojte,
len sa chcem opytat, ci davate detom tie kukuricne chrumky, samozrejme nesolene.
jaaaj a este nieco : kolko gramov masa by malo byt v celom prikrme( v 150-200g)?
vdaka 🙂

sisulka7
27. jan 2010

aj ja chcem ist babul, inak na www.skizabava.sk maju perfektne vikendove baliky. Isla by som. chodievame tam previdelne, chata hned vedla svahu, proste parada

babulka123
27. jan 2010

mentolka.. ja som jej skusala davat nie kukuricne ale ryzove ale nevie co s tym.. len to tak zvachtalal..

a masko .. podla mojich info na zaciatku 15-20g a postupne zvysujes na max. 30g...

mentolka28
27. jan 2010

babulka, vidis to ma nenapadlo ze nebude vediet co s nimi.
a konkretne ake a kde si tie ryzove kupila? lebo take som nevidela.
inac som prekvapena ze len 30g masa sa ma dat, este ze som sa opytala. 🙂

facovka
27. jan 2010

baga,mozno ma rastovy spurt a proste jej nestaci,inak ak mas mrchu ze vtedy detickom velmi nechuti maminkino mliecko ☹

lulu73
27. jan 2010

sisul...ta chata vyzera uplne super a svah idealny pre nas ked ideme s deckami, ale neskutocne daleko to je...tie cesty tam na Orave, tie su dost tazke....nam sa asi viac oplati ist smer Rakusko
ale ako som si tu stranku pozerala, chvilku som sa zasnivala a videla som sa na tej chate🙂 len Emmu som si tam akosi nevedela predstavit 😀

facovka
27. jan 2010

ja idem teraz na vikend na oravu k nasim,dufam ze nezamrzneme 😒 rozmylsam ci tam tyzden s detmi neostanem a mm potom zase po nas pride nabu vikend, este uvidime 😉 inak lyze ani nemam, a to z okna vidim na kubinsku holu od malicka 😀

bagaja
27. jan 2010

jooj my ideme na Malino Brdo a tiež máme chatu 200 m od svahu takže parádička, a Lulu tiež si neviem predstaviť ako to s Peťkou zvládneme ideme partia 9 dospelých a dve deti...no a teším sa n apondelok aká bude malá 😖 ale tak doma mi už šibe...a ja jednoducho už musím lyžovať

fac aj mna to napadlo že terza ked mám mrchu je iné mliečko, ale ona to už robí 2 tt ☹

lulu73
27. jan 2010

fac...prides tam a ked zazijes tu kosu, tak pekne pojdes s drahym naspat 🙂 aspon ja zimomravec by som tak urobila

maminy co prikrmujete...emina stvrty den papa mrkvu, dnes jej mam dat mrkvu a zemiak, alebo mozem spenat a zemiak, alebo tekvicu a zemiak? z mrkvi nas trosku zapieklo, preto bola aj rano mrzuta, ale uz je dobre

bagaja
27. jan 2010

lulu ja tiež dnes už asi pridám zemiak a až po dalších troch dnoch niečo iné

bagaja
27. jan 2010

lulu a dávaš aj čajík? a kedy?

lulu73
27. jan 2010

baga......davam iba mrkvu na obed a inak stale kojim...ale dnes sa nevedela vytoto, tak som jej dala 3 lyzicky teplej prevarenej vody a do dvoch minut tlacila o zivot a teda poriadne 🙂
ona mi totiz uplne odmieta flasku, cize cajik alebo vodu na lyzicke....ale vcera som vytiahla taky poharik s tym izidorom takym tym pipikom a z toho ako tak pije...polovica za tricko, ale ide to...no ale zeby mala rada caj a vodu, neda sa povedat, takze jej to vobec nedavam, iba ked vidim ze nekaka

lenka_66
27. jan 2010

cauko,
no nase ockovanie celkom pohoda az na kusok zacervenania okolo pichu.

lulu, ja jastericka obycajna uz zaliezam len co pocujem slovo zima 😀

leri, podla mojich predstav nie ste moc daleko od nas

baby , vcera mi dr.povedala ze marek sa toci iba do 1 strany(vie aj na 2 ale nechce velmi) a to do tej co z neho bude lavak / pravak.cize ak sa toci tak ze lava rucka je na posteli a prava ide vzduchom bude?nie ze by to bolo podstatne ale ma sere ze to neviem.co je hlavne strana co nesie vahu alebo prechadadza 😠

bagaja
27. jan 2010

no ved to my sme tiež dva dni nekakali a nedávam čaj lebo nechce to isté čo u vás tak idem skusiť vodu na lyžičku či pojde

lenka_66
27. jan 2010

pisem jak tatarsky madar .dufam ze podstata sa z toho vykluje

daniela33
27. jan 2010

leni tak super očkovanie, máte to za sebou ... nás to čaká,a váha teda riadna, máš čo nosiť

ja zimu nemusííím a to som v zime narodená, takže som pekne doma zalezená

bag uži si lyžovačku 🙂

Leni aj Tami len do pravej strany sa otáča a preto cvičíme vojtovku, včera bol náznak do druhej strany a včera sa trikrát otočila konečne z bruška na chrbátik ale opačne ani za toho

rene82
27. jan 2010

bré ránečko. baby ten krém infadolan je na suché a červené líčka? je to bez predpisu? tamarka ich má skoro stále červené a pri lícnych kostiach akoby popraskané a suché.

a ešte otázočka ohľadom ročnéhozúčtovania dane. si ho musím robiť sama, keďže som nezamestnaná. čo všetko k tomu potrebujem, keď v r.2009 mi bola preplatená dovolenka (papier na ročné zúčtovanie už mám) a inak som bola PN a materská. a tiež čo potrebujem, keď si aj muž chce na mňa uplatniť. je tu dakto, kto sa v tom vyzná?

daniela33
27. jan 2010

aj my dnes začíname mrkvičku, tak sa vytešujem, som zvedavá, ako sa bude tváriť, foťák pripravený

perla200
27. jan 2010

no lenka a teda čo bude malý? lavák či pravák???? lebo aj nasa sa tak točí....

závidím vsetkým, ktorí vypadnú z domu preč.....

lenka_66
27. jan 2010

no ja som len pre istotu to povedala co keby.ona ze ziadne cvicenia mu netreba.

este v com varite prikrmy? nasa voda z vodovoda je total nekvalitna.a niekde som citala ze PET vody nesmu sa 2x pripadne dlhsie prevarat

daniela33
27. jan 2010

ahoj rene, ak si bola v minulom roku zamestnaná, tak môžeš požiadať posledného zamestnávateľa o ročné zúčtovanie dane, ak nie urobiť si sama danové priznanie do konca marca. Ak sa ťa chce uplatniť muž, treba potvrdenie o zdaniteľnej mzde za rok 2009, ale pozor ak si ťa uplatnuje muž ráta sa tam do tvojho príjmu aj materská, tak neviem, či sa to oplatí, musíš prepočítať

lenka_66
27. jan 2010

perla aj ja zavidim ale nie tym co oknom 😀

daniela33
27. jan 2010

leni tak my cvičíme nielen kvôli tomu pretáčaniu ...

však on sa to naučí, a máme britta filter vody

lenka_66
27. jan 2010

dani on to vie ale nechce.a ked mu dam nieco aby nemohol do tej 1strany tak kycha na mna.pozrie a mysli si svoje 😀

eviqa
27. jan 2010

ahojte, tak dlhšie sme tu neboli, ale rodinné a pracovné povinnosti nás odstavili. Idem vás skúsiť dočítať, no ale ste toho popísali neúrekom.
máme sa celkom fajn, len ja som fajne chorá 😠 tak dúfam, že to malý nechytí.

leni, ako bolo na cvičení? ja preváram normálne vo vode z vodovodu

lenka_66
27. jan 2010

evi , neboli sme bo 3 kusky nemohli 😉 .neva teraz snad uz.

a neostava ti pri vareni taky hnedy pas na hrnci?

rene82
27. jan 2010

dani my si budeme robiť moje aj mužove sami, takže jasan, prerátame. a k tej materskej potrebujem dáky špeci papier od sociálky k ročnému zúčtovaniu, či stačí ten o priznaní materského? a PN sa tam neráta?

bagaja
27. jan 2010

aj my sa pretáčame len do jednej strany a do druhej ani náhodou, no tak snad raz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre