Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
9. feb 2010

nikoleta krecháčová

bagaja
9. feb 2010

joooj baby že ja som nezačala diétovať skôr ☹ tiež by som už chcela mať aspon vodný den za sebou

martinex
9. feb 2010

baga neboj,utecie ti to rychlo... ja by som mala mat vodu o tyzden,ale dam si dva vitaminove za sebou 😎

karin.
9. feb 2010

Vďaka Maťka, musím si ju pridať..

Baga ani sa nenazdáš a budeš mať aj ty vodný deň

sisulka7
9. feb 2010

ja pojdem dnes na nakup a zacnem dietovat od zajtra. Ale neviem neviem, ci to zvladnem, lebo nikdy som nebola na diety.

martinex
9. feb 2010

sisul ani ja,toto je moja prva v zivote a v pohode 🙂

no akurat ide ku nam svokra,bere maleho k nim,ja musim do skoly...boze,tak sa mi nechce 😠

bagaja
9. feb 2010

no len aby som do vtedy vydržala...ja tiež nie som na diéty 😉 a ja si tiež dám 2x vitamínový kedže kojím

z.vrablova
9. feb 2010

Ahojte... Karin, drzim palce, pi vela vodicky, nech ta netrapi hlava... ja som vtedy vecer musela brat ialgin, co mi isli oci vyletiet...
Vsetkym zacinajucim drzim palceky... Daniela... na ovocny den mozes aj zeleninku alebo oriesky, semienka... s odstupom medzi dvomi jedlami min 2hod... ja mam dnes ovocny... a teraz som dochlipala kalerabovu polievku... len taku na lyzicke masla podusenej...
Musim sa ucit na test z anglictiny,... letim... vecer sa ukazem

lizatko1009
9. feb 2010

ahojte uz niekto skusal davat drobcom brokolicu?

bagaja
9. feb 2010

zuzi aj ja dnes testujem z angliny, tiež učím 😉

inak tá stránka čo maťka dala kde sú recepty na jednostlivé dni, je super, hned mám väčšiu chuť chudnúť 🙂

lizatko ja som dávala a v pohode, len moja malá sa s jedlom nepretrhne, aj dens bude mať brokolicu zamiešanú do kúpeného príkrmu....

lizatko1009
9. feb 2010

bagaja teraz ju varim vo vode a dam mu ju so zemiakom, ale iba tie hlavicky mam popucit ci aj tie stonky?

zuzujan
9. feb 2010

lizatko my papame skoro kazdy den brokolicu, mala to hrozne lubi
ja to naparujem, hlavicky a trosku orezem aj stonky, ale niekedy sa nedaju cele
my mame trosku problem s karfiolom, naduva ju.....ale dnes som skusila zas uvidime

lizatko1009
9. feb 2010

zuzujn dakujem tak my budeme mat s brokolicou dnes premieru a karfiol nasmu velmi chuti a nenafuklo ho ani, ved daj po nom espumisan tan pise ze po jedle sa moze dat aj neviem kolko x za den.

zuzujan
9. feb 2010

ja stale tocim dokola, mrkvu, brokolicu, pastrnak, zemiak, cuketu, tekvicu a karfiol.......neviem co by som este vyskusala, dajte tip

bagaja
9. feb 2010

zuzu cviklu, ja ju skúsim zajtra vraj ju majú deti rady, lebo je sladkastá

zuzujan
9. feb 2010

musim niekde kupit, raz som davala aj ryzu......ale akosi sa mi to nepozdavalo

uankab
9. feb 2010

mati, vsetko najlepsie k polrociku...
a dietovat zacinam aj ja, ale drzim HA dietu 😖 ... tak som zvedava ako mi to pojde...

zuzujan
9. feb 2010

zuzi aka je to HA dieta
ja som uz bola fajne schudnuta, mala - 2kg ako pred tehu, ale teraz som zas 3 kg pribrala....potrebujem len 5 kg dole, ale to ide najtazsie, nechce sa mi do toho 😝

zuzujan
9. feb 2010

baby potrebujem predat uplne novy baby vak- raz som ho pouzila.....neviete o niekom????

uankab
9. feb 2010

zuzu, ja to drzim kvoli malinkej, lebo mame ekzemik od 7tyzdna a nevieme sa ho nijako zbavit.. zaklad je, ze vynechas zo stravy vsetky potencialne alergeny, vratane vsetkych mliecnych vyrobkov, lepku, sladkosti, cokolady, citrusov, alergennej zeleniny atd... okruh potravin ktore jes je velmi obmedzeny, po 3 tyzdnoch zacinas pridavat postupne a podla reakcie zistis, co sposobuje problemy...

ja som s vahou ok, keby som nemusela, tak dobrovolne by som nedietovala...

eviqa
9. feb 2010

no ahojte, tak konečne mám čas. Noc výborná, spali sme od ôsmej do pol siedmej, potom sme sa napapkali a išli von. Prišli sme prednedávanom, malý spapkal obedík a teraz sa vykecáva a čakám, kým zaspí.

...no diéty, asi začnej aj ja, nebudem tu predsa sama nediétová 😀

eviqa
9. feb 2010

marti a gratulaton 6.

eviqa
9. feb 2010

kde ste všetci? 😕

adenka
9. feb 2010

ahojte,

mati gratulka k polrocku 🙂

baby mate moj obdiv s tou dietou... ja som vydrzala az do obeda.. este obed som si dala nejake nechutne ovarene kuracie masko opecene na panvici so zeleninou ktora mi vobec nechutila a po obede som sla na navstevu a co cert nechceli, na stol dali kolace... a bolo po diete 😀 ale pravda je, ze som do toho isla s tym ze aj tak nevydrzim a podvedomie je svina..vzdala som to priskoro...
ale vcera som si kupila 2 rifle a sedia mi uplne super a kedze su az na pas tak aj stahuju brusko takze teraz ani nemozem schudnut vsak co s nimi urobim?? 😀 😀 no pride teplo a kriza... plavky budu vhodna motivacia 😝

martinex
9. feb 2010

hello...
dakujeme za gratulacie..
konecne sme doma,maly bol u babky 3hodiny,lebo som v skole stretla spoluziakov,co sme spolu na denne chodili,tak sme dali kaficko....poviem vam,som rada ze mam rodinu a ine problemy ako oni-kedy sa pojde pit,kde zoberie prachy na cigarety,co nove si kupi....juuuj,sem tam si si pripadala,ze si s nimi uz nemam co povedat...este ze chodim aspon do skoly,kecali sme vacsinou o tom...a ked som im povedala ze dame druhe babo rovno,tak vsetci az na jednu kocku potichu prehltli a kyslo sa zatvarili 🙂 co uz...
inak mi prisiel papier z upsvar,ze mi uznali 256€ rodicak...sak skusili by neuznat 😀

adenka
9. feb 2010

mati to poznam, ja ked sa bavim s kamoskami ktore su este slobodne, tak mam tiez pocit ze sa nemame o com bavit... no uz sme v inom leveli 😝

martinex
9. feb 2010

aden ale radsej tento level... som rada ze som matkou,manzelkou a riesim ine problemy ako oni... 😀 sak ja som vzdy bola ina ako ostatne deti 😎

bay
9. feb 2010

Babulka, maly tiez zacinal zacinal s oporou hlavy 😉 😀
Adenka, do Mobiku na Pasienky

paulusa
9. feb 2010

ahojte. vy tu vsetky dietujete a co ja? 😀 .
dnes som bola v poradni- drobcek v poriadku, sono asi 15 min., lebo som chcele na 100% vediet ze to bude dievcatko 😀 , a aj vsetky testy su ok. dnes mi este brali krv na vyvoj. chyby. potom som navstivila este vseobec. dr a zubara a vsetko v poriadku.

neviete aka vyska je porodne pri druhom babatku? a je vobec nejaka?

perla200
9. feb 2010

paulusa ved 25 tisíc aj pri druhom myslím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre