Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

katkav
9. feb 2010

paulusa, korunky dostanes aj pri tretom dietatku 😉
http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?Cat...

katkav
9. feb 2010

keby si teda cakala este aj tretie po tomto druhom 😉 stat prispieva proste na tri deti.

facovka
9. feb 2010

pauli,a teda ukazalo babo co bude??? 😵

lizatko1009
9. feb 2010

porodne je 20tisic na prve-druhe a tretie babo potom uz nie, a plus rodicovsky prispevok.

paulusa
9. feb 2010

baby- dik, sme v obraze 😀 , mm povedal ze hned aj tretie a mozme kupit auto 😀 . keby ste vydeli moj zabijajuci pohlad 😀

fac- no vajka nemalo 😀

paulusa
9. feb 2010

a mala by som tehotenstvo ohlasit aj zamestnavatelovi, alebo budem riesit len soc.poistovnu?

paulusa
9. feb 2010

mm mi prave povedal vtip.

viete kedy ma farar sex? ked pretiahne omsu 😀

katkav
9. feb 2010

😀

katkav
9. feb 2010

ja som sa minule smiala na manzelovej uspavanke 😉 Anicka, dusicka, kde si bola, ked si si cizmicky zarosila? Bola som v Slovane, hrala som v obrane... 😉

paulusa
9. feb 2010

😀

facovka
9. feb 2010

pauli,musis oznamit aj zamestnavatelovi..vymer na MD ti totiz oni pocitaju pre socialku 🙂

facovka
9. feb 2010

jejo,tak to by pipika hadam uz videli, veri to bude babenka,super 😉 😵

blazka24
9. feb 2010

no ahojte dievčatá, tak som tu - dnes som stihla konečne úrad a tak rodičovský príspevok príde načas 😀 ideme na nákupy tak čakáme na prachy jak cigán na sociálku - veď teraz vlastne aj ja 😀
neuveríte - spala som od 10:30 do 13:00 xixixi a to na úrade sú do tretej tak si viete predstaviť ako som lietala 😕

paulusa ten vtip bol bohový a teda je k čomu gratuľovať? si tehotná? nestíham ešte všetko prečítať 🤐

katkav to bolo super...........

bagaja
9. feb 2010

blažka šak ani sa nenázdáme a Paulus aj rodiť bude 😀 a veríme že babenku 😵

blazka24
9. feb 2010

bagaja to ja som asi dementná a neviem o tom, nestíham sem často chodiť, lebo mi treba stále niečo robiť a tento net je žrút času vrrrrrrrr a to som si dnes naplánovala umývať kúpeľku - tak zase to počká lebo zajtra idem do jaslí kuk pani riaditeľku že čo a ako aby som vedela či dám alebo nedám malého po druhom roku a ja bych hajde do práce........

tak idem babulky, hľadala som recept na detskú výživu a žemľovku som tiež našla tak som si opísala už sa tešíkujem jak budem malého a hlavne SEBA tým nadievať 😀 /dedo má doniesť jablká domáce tak výživu treba urobiť a tuším aj presnídávka by bola fajnaaaaaaaa/

martinex
9. feb 2010

ahojte...

paulus tak gratulujem,ze je vsetko ok a aj ziadnemu pipiku 😀

moj maly spal poobede 2,5hod,dospaval den,potom tu bola mama,potom kupanie a teraz ho mm krmi a ide hajat....

blazka24
9. feb 2010

tak som tu, zabudla som napísať čo som dnes vyviedla........

robila som krpcovi príkrm a bavila sa s mm /čo bola chyba/, šlahla som omylom do príkrmu dve lyžičky olivového oleja a ako sme po príkrme pili mliečko zrazu krpec očervenel a len šplechot - no ten olej asi ním len preletel 😀
mm sa ma s hrôzou v očiach pýtal čo som varila ja - šak nič ved som spala do jednej a jeho odpoveď? CHVALABOHU 😕

perla200
9. feb 2010

paulusa si si istá s tým farárom? lebo ten náš....čo ja viem....ženské vychádzajú z fary aj o pol 5 ráno 😝 😝 😝 😝 😝 😝

my spat ani za toho svätého.....

babulka123
9. feb 2010

ahojte...

boli sme na poradni ninka ma 7360g, 44 cm obvod hlavicky.. inak je ok, sikovna ako povedala dr. a vsetko je ok , tak sa vytesujem...

katka.. u nas fici.. slimacik macik vystrc rozky, dam ti masla na parozky , ked ich nevystrcis roslapem ti dom a ty budes v nom.. tiez velmi optimisticke.. hhehhe

a papali sme dnes 1x spenat a chutilo nam..

martinex
9. feb 2010

nase zaspavanie bolo dnes utrpenie,hodinu reval jak tur,nic nepomahalo..nakoniec zaspal...vdaka bohu,uz mi islo hlavu roztrhnut ☹

babul super,ninka je velka kocka 🙂

blazka sikovna 😀

babulka123
9. feb 2010

no matka pekne.. snad uz bude dobre..

ninka zaspala o pol 8 pri flaske .. zas nieco nove.. hehehe
ale teraz place kazdu chvilku .. asi sa jej nieco sniva.. zlaticko..

martinex
9. feb 2010

babul ani nehovor..ja tak dufam,ze vlastna izba to vyriesi inak neviem... 😠

babulka123
9. feb 2010

matka na zaciatku to bude tazke ale urcite to bude lepsie.. ver mi ..
ozaj postielku uz dufam mate uplne dole..

dnes mi dr. vravela.. vsetko treba dat dole, byt pomaly oblepit molitanom.. o chvilku bude behat.. heheh

martinex
9. feb 2010

uplne este nie...ale nebude trvat dlho a budeme davat najnizsie,sak mi z nej o chvilu vyskoci 😀

babulka123
9. feb 2010

nooo odporucam...
ked uz sedi je len otazka casu kedy sa ti chyti tyciek a vytiahne sa hore.. vcera to ninka spravila 1x pri ohradke a dnes uz vesele stale tak ze sa vysplhala popri mne..
ja len preventivne..

martinex
9. feb 2010

no musim si na toho krpca davat pozor 😉

babulka123
9. feb 2010

tak tak..

marek isiel von a ja kukam na nete co by som bublinke kupila.. heheheh

mam chut jej kupit nejaku hracku.. porad..

lulu73
9. feb 2010

cauko

paulusa...to je krasa, budete mat aj chlapceka aj dievcatko... 🙂 pekna sprava

my sme dnes papali cviklu...velmi chutila, ale o par hodin plaaaac....bud koliky alebo ju zapieklo...plakala cele poobedie az do vecera kym sa nevykakala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre