Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
16. feb 2010

😖 no, cesta je dlha 600km... hracky tak zaberaju do pol cesty,,, a potom nic... je to fakt hrozne. vcera som aj nervy skoro stracala 😒 a to uz sme presli aj z vajicka na tu vacsiu sedacku 9-18kg, a ani to nezabralo.
lenka, tie kvapky vyskusam, ci zaberu... vino mne nechuti. 😖

martinex
16. feb 2010

missy mali sme psa a ten neznasal chodit autom a isli sme s nim z BA do Mnichova babke...a pomohol stamprlik rumu... 😀
a ani ti nezaspi v aute? skus ho doma uspat a potom len nenapadko prelozit do auta
aj my uz mame vacsiu autosedacku...celu cestu vykecava a komentuje co vidi cez okno 😉

lizatko1009
16. feb 2010

fuuuu tak ja ked dam maleho do auta, to je taky uspavak, hned mu amen,

a dnes nam vysiel horny hryzak

missy aj nas ma 67cm, neboj nebude nizky, verim ze bude mat aspon 185cm po tatusovy, ked sa narodil v 37tt mal 47cm takze si myslim ze pohoda.

babulka123
16. feb 2010

matka aku mate sedacku ?
ja by som chcela uz mozno ninke kupit novu nech vidi von a hlavne nech kuka v smere jazdy ..lebo tiez sa neskutcne rozculuje..

babulka123
16. feb 2010

lizatko gratulujem k zubku..
aj my uz chceme... sakra..

lizatko1009
16. feb 2010

babulka dakujeme a tiez uz idu ninke horne? ale v nedelu ho riadne ten zub nazlostil, musela som mu dat panadol, lebo tie gely nejak nepomahaju.

martinex
16. feb 2010

babul mam po ninke,nejaku romer..je sice starsia,ale plne funkcna 😉

eviqa
16. feb 2010

no ahojte, tak sme mali doučko a potom len plač a plač a plač. Malý sa nejak dnes na mňa veľmi upol, nemôžem ho ani zložiť z rúk alebo odísť z dohľadu. Pevne sa ma drží za tričko a nie a nie pustiť.
...a spánok? spal iba poobede hodinu a pol, tak dúfam, že ešte po olovrante si aspoň zdriemne, lebo neviem, kto s ním vydrží do večera.

so sedačkou je to podobné, rád sa vozí, ale ako marti napísala, len nezastať na červenú, potom zdriemne a aj ked sa zobudí, tak na sedačke má hračku, tak sa hrá.

...bože, kde je to moje zlaté dieťa, čo sa samo hralo?

eviqa
16. feb 2010

..a prišlo mi dnes cd a taká taštička a prospekty z nestlé, tak ho idem maroškovi pustiť. Som zvedavá, ako bude počúvať rozprávky. Hudbu, čo máme pre baby, má rád 😕

lizatko1009
16. feb 2010

som sa sekla maly nema 67cm, ale 73cm teraz som ho merala hups nejak rychlo rastie, davali ste uz drobcom spenat? ja idem teraz skusit. dnes sme mu boli v pl kupit stolicku a on ten cely cas respal 3 a pol hodiny, to tu dlho nebolo, ale buntosil uz od 8 rana.

bagaja
16. feb 2010

ahojky

no tak sme späť z poradne...a vážime 7750g a neviem koľko meriame lebo nám ju nemerajú 😝

a dnes som totálne porušila vitamínový deň, lebo som bola u babky a tá robila fánky a ja som totálne zlyhala a asi 5 som ich zjedla, čiže zajtra odznova bielkovinový deň a oveľa prísnejšie 😠 😠 😠 😠

a idem vás dočítať

bagaja
16. feb 2010

lízatko kde v PL ste boli?

lizatko1009
16. feb 2010

baga neviem ci to poznas mame to od nas blizko vola sa to leluchov, to je taka dedina a tam maju vsetko a aj pre deti, dnes sme mu kupili plastovu stolicku za 70€ a tu u nas vsade po 89€, ale chodime aj do noveho soncu, aj targu, krosna, a krynica nesmie chybat. a dnes sme kupili tam aj kuracie prsia 1kg za 2.82€ a kuracie stvrte tie velke stehniska 1kg za 1 €.

jak tak kukam on ma aj druhy zub prerezany.

bagaja
16. feb 2010

no a u nás s autom je to presne tak, že len nezastať na červenú, inak sa jej páči a čistý uspávak...

no a máme 70cm, to bude dlháň po rodičoch 😝

bagaja
16. feb 2010

poznám leluchov, mm každý tt chodí po mäso a mlieko 😝 a my inak ešte do Targu a do Sonczu...

a inak aj nám vyšli oba zuby spolu ale spodné...

lizatko1009
16. feb 2010

baga tak to je super ja mam trapnu vysku 164cm a moj ma 185cm a teraz sommaleho mesrala tak ma 73cm tak asi tiez bude taka lama dlhonoha 😀

a kolko od vas km je leluchov?

bagaja
16. feb 2010

jooj to neviem, ale mm cestuje po východnom SVK, čiže ked ma SL alebo BJ tak tam zbehne.... do Krakowa máme 50 minút cesty...a ty si odkiaľ?

martinex
16. feb 2010

no kocky,tak veci oprate, vecera pre mm navarena 😉 a co teraz? este hodku budem bez krtka

eviqa
16. feb 2010

marti, si úžasná. Pošlem ti malého? náš celý deň plače.

...a inak je podľa vás normálne, aby polročné dieťa spalo iba raz denne, aj to hodinku a pol? 😅 podľa nňa mu to nestačí

lizatko, a dieta, no comment. Ja som ešte len druhý deň, ale už nevládem 😝

martinex
16. feb 2010

eviq aj moj bol nevrly,esteze si ho mama zobrala...
a ten spanok je malo... ale sak co spravis,ked nechce? ovalis ho tlcikom na maso?

eviqa
16. feb 2010

marti, ja mám mamu aj svokru 120 km od nás, takže mama nepomôže ☹
a ten spánok? dobrý nápad ten tlčik na mäso 😀

martinex
16. feb 2010

eviq ja mam mamu aj svokru niekedy az priliz blizko 😀 teda hlavne svokru 😅 heh

eviqa
16. feb 2010

marti, no ja som šťastná, že tá moja je od nás tak daleko 😀 ale je pravda, že by občas bodlo, keby tu boli

martinex
16. feb 2010

hej hej... je fajn ich mat po ruke ked potrebujes,ale zase pricaste navstevy mi moc nie su po chuti..esteze svokra nikam bez auta nejde a ten ma cely den svokor v praci 😀 takze hrozia max. vikendy a to vacsinou ide len mm s malym... mna debaty so svokrou moc neberu,ona je taka papula a rozprava mi veci co by teda nemusela 🙄

lizatko1009
16. feb 2010

baga ja som z bj, cize to mame blizko a ty si odkial?

eviqa a co dva dni, nejak som nepostrehla. dnes som malemu uvarila kuracie stehno, to bolo...viac mu too chuti ako prsia.

eviqa
16. feb 2010

lízatko, jéjda, to ja som si poplietla príspevok. to bolo pre bagaju ohľadom diéty. Prepáč

marti, to ti verím. sme na tom asi rovnako, ale mm s malým sám k nim nepôjde.

bagaja
16. feb 2010

evi myslela som 😀

mati aj my máme svokru blízko - dva bloky od nás ale ked treba pomôcť je príliš ďaleko a ked sa treba starať do nás tak príliš blízko 😠

lízatko ja PP

lizatko1009
16. feb 2010

evi ja len som nevedela ci tam malo bie dieťam alebo diéta 😉 prave som bola v lekaarni tak som kupila malemu gel na dasna dentinox, pouzivate ho?

eviqa
16. feb 2010

bagaja,lízatko, to z tej diéty už ani nevidím 😵

eviqa
16. feb 2010

lizatko, my máme mundisal a mám pocit, že občas ani nezaberie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre