Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
16. feb 2010

nam dnes dosiel mundisal a to je somarina tie gely ja som to skusala na sebe tak to mozno trosku posobi na 15-minut, ale nie ako tam pise. a schudla si uz nieco? na zdravis om citala, ze to nieje moc dobre toto.

perla200
16. feb 2010

ahojte...gratulujem ku krásnym mieram vsetkým bábätkám....nam sa konečne prerezal druhý zúbok dole....dúfam že už bude dobre....

lizatko1009
16. feb 2010

perla a co bola mala zla? gratulujem k zubku, dnes nam 2 naraz horne vykukli v nedelu zacal az plakat co sa to nikdy nestava a chvalabohu uz su von a 24 ideme na ockovanie aspon sme to stihli pred.

martinex
16. feb 2010

lizatko ja mam dentinox,ale zeby nejak moc zaberal,nemozem povedat..teda aspon nam nie

blazka24
16. feb 2010

ahojte babule tak vás nejdem čítať bo by som tu strávila aj zajtrajšok 😀

my dnes horor čo sa spánku týka, teraz mi žužve ruku .........

tak idem sa povenovať a zajtra skúšame masko tak držte palce snáď nám to bude chutiť..........

babulka123
16. feb 2010

ahojte.. u nas docela pohoda dnes az na to ze keby sa dalo tak mi hlavu urcite rozthne..

tak som to prave zaklincovala chlebom s maslom a medom.. aspon troska sladkeho .. dnes mi je vazne blbo..

aa.. mam problem , ninka mi vecer odmieta mlieko.. zas pije max 100 na noc.. to je strasne malo..
neviem , asi je najedena z tych soplov.. chuda

martinex
16. feb 2010

babul tak asi nema chut...ak sa ti potom v noci nebudi viacej,tak by som to neriesila...

a ten chleba zavidim... kurna,asi dneska zozerem papuce,tak mam hlad ☹

lizatko1009
16. feb 2010

marti tiez o tom silno pochybujem ze pomoze, ale niekde som citala(niesom sialena), ale ze je aj dobre biele vino na dasna, ved aj tie gely obsahuju aklohol.

eviqa
16. feb 2010

lizatko a čo si o tom čítala? ja som ešte neschudla, ved po dvoch dňoch sa to ani nedá.

babulka, ty už nediétuješ? ...no neviem, či nezhreším s chlebom, maslom a medom 😅
marti, aj ja som hladná. Práve si s mm dávame slnečnicové semienka.

martinex
16. feb 2010

tak to by som malemu nedavala, ale pravda je ze ani s tymi gelami to neprehanam..dam ked ma napadne a na noc,po veceri...

babulka123
16. feb 2010

lizatko.. nasi pouzivali vodku.. mame doma taku 1.5 litrovu .. no snad do rana vydrzi.. heheheehh

matka.. mam 5 kg dole a povedala som si ze raz za cas si dam.. je to horsie ako si to stale odmietat..
a to som jedla viac menej na silu... len z chuti.. a jedla som o pol 12 len zemiakovo brokolicovu polievku.. dnes mi nejako nejde..

eviqa
16. feb 2010

lizatko, biele víno mi odporúčala jedna známa, ona je zdravotná sestra, že vraj niekedy sa bežne deťom dávalo na dasienka to biele víno, ale len trochu.

perla, lizatko, gratulujeme k zubkom. 😉

martinex
16. feb 2010

babul no zajtra sa pomeriam,odvazim a som zvedava ako dopadnem 😉

lizatko1009
16. feb 2010

evi jedna mamicka to pisala, ale neviem, jedine co malemu pomaha je panadol baby.

ja sa snazim aspon upravit jedalnicek a stale zhresim, mne pomoze len niekam zavriet na samotku. 😉

eviqa
16. feb 2010

lizatko, ale si písala, že niečo nie je dobré, že si v zdraví čítala. čo to bolo? ja z tej diéty už ani rozmýšľať neviem.

perla200
16. feb 2010

babul - jen ormalne že ked je dieťa choré tak menej papa...

lizatko - nie mala nebola zla, ona je velmi trpezlivé dieta, teda čo som s nou vyvádzala v tehotenstve a vydržala to tak to chce riadnu dávku trpezlivosti a ostalo jej to.....len v noci nespávala dobre, neplakala nikdy len nespala.... ona vlastne nikdy neplače len ked chce spat a večer si potrebuje upratat v hlavičke asi podnety.....

blazka - chápem zí🙂))))))))))

martinex
16. feb 2010

juuuj,baby 100 chuti sa mam na to vykaslat... sak comu pomaha ze si odopieram? nervna som,hladna, to je teda vyhra 😒 😠

eviqa
16. feb 2010

marti, 😀 mne tiež mm ked prišiel z práce a som naňho vybehla, tak mi povedal, nech sa idem poriadne najesť. 😀 neviem, či to stojí za to tá diéta. asi začnem cvičiť 😀

martinex
16. feb 2010

eviq s tym cvicenim by som mala asi vacsi problem... no,uvidim zajtra..podla toho sa rozhodnem... ked skombinujem cvicenie s vyvazenou stravou,tak by to malo fungovat,nie? sak logika 😉

lizatko1009
16. feb 2010

pockaj ked najdem hodim tu link ok? perla co si take vystrajala? pochval sa.

marti- ja som tiez nervozna ked som hladna, ja cely den na ovoci by som nevydrzala, radsej nejaku pernamentku do fitka, moja mama len upravila stravu, vyradila tuky, cukry a soli a uz schudla cez 5kg.

martinex
16. feb 2010

no ja som to zvladala zatial,ale teraz mam 2 ovocne dni za sebou a to uz je nad moje sily... 😠

eviqa
16. feb 2010

marti, na to sa spolieham aj ja. ja som dnes už muža presviedčala, že aby sme s tým prestali, ale on nechce 😅. ja som mala v pláne prestať jesť po piatej alebo šiestej a pocvičiť. Mne chýba také, že mäso a ryža alebo mäso a zemiaky. Je to princíp delenej stravy a ja som toto nikdy nevzládala. A vôbec si neviem predstaviť celý deň ovocný 😝 to umriem. No ale uvidím. Možno sa zajtra zobudím a bude lepšie 😀

eviqa
16. feb 2010

lizatko, o.k. čakám

martinex
16. feb 2010

eviq asi ta sklamem,ale nebude lepsie... mne chyba strasne maso a syry...

lizatko1009
16. feb 2010

evi nejak nemozem najst, ale este skusim, lebo to som uz skor citala, tam sa pisalov tom zmysle, ze v 90-dnovke je malo kalorii na den a potom ze si telo nato zvykne a nebude sa zacat jest viac, lebo hned kila sa lepia naspat, skoro kazda co drzala 90-dnovku hned naspat pribrala.

babulka123
16. feb 2010

matka..mne chleba ..

inak marek 1x uspava malu.. som zvedava kto vyhra.. mne tak huci v hlave ze som nebola schopna tam sediet.. idem asi spat.. nech viem v noci fungovat.. inak v zivote som nebola tak casto chora ako teraz co mame ninku.. staci aby na mna kychla a hned to mam aj ja.. des..

a neviem ci kukate alebo nie ale mame dalsiu medialu z ZOH... Kuzminova ziskala striebro.

martinex
16. feb 2010

babul no asi fakt kaslem na to,citim ze mi to nerobi dobre...

inak maly jak sli od nasich tak zaspal v kociku o pol6tej...a zobudil sa az teraz..akurat som si spravila jest a vtom plac...ale len som ho povyzliekala (spal este v zadveri v kociku) dala prso,najedol sa a spi dalej... juch 😉

babulka123
16. feb 2010

matka ja varim podla toho ako sa mi chce.. mne to zatial vyhovuje.. marek pinda ze pribera.. ale aspon nejakych 7 kg dal dole..

zajtra budem robit nejake masko ale ja tam napr. davam aj syry a tak..
a odkedy som prestala zasobovat ladnicku tak je to lepsie, lebo marek pri TV nevyziera a nezje mi vecer 3x 500ml jogurty ako predym..

a ninka nevie zaspat.. asi ma slahne..
je sice veeelmi sikovna ale od kedy sa vie postavit tak sa len stavia v postielke a nie a nie sa ulozit..
takze az taka veeeelka vyhra to nieje.. heheh kde su tie casy ked som ju juchla do postielky a zaspala do 5 min.,, teeraz tam behame ako na klavir ju ukladat spat..

tesiiiiite sa baby ? aj vas to caka.. hehehe

perla200
16. feb 2010

no lizatko - ja? no tvárila som sa že nie som tehotná, ja som bola taká tehulka, že som sa snažila aby mi to nezasahovala nejako do života, chodila som do práce, vstávala o pol 5 ráno a do 18.h v práci do 30tt...a raz aj cez PN som isla do práce...bolo toho nejako moc🙂

no marti - to sa u nás nemôže stat...u nás by sme isli spat o polnoci...nasa tiež potiahla poobede 3,5 hodiny a teraz pozerá a fandí Kuzminovej....

babulka123
16. feb 2010

inak dnes som uz nevedela co mam malej varit tak som jej uvarila zemiak , brokolicu to som rozmyxovala uuuuple do hladka viac menej na kasu , do toho som dala uvarenu rozpucenu mrkvu a zahustila som to mliecnou kasou. tak sa nabastila..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre