Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
26. feb 2010

regi ano... ale skus,niekomu pomohla,no nam nie

lulu73
26. feb 2010

regi........ja ako odbornik na prebdene noci a experimentator najvacsi co sa tyka natlacenia jedla do babatka akby spalo, ti chcem povedat len tolko, ze nocne budenie nasich drahych deti nie je o hlade 😝 tot vysledok mojho niekolkomesacneho prieskumu a pozorovania

reginetta01
26. feb 2010

perla 😀

reginetta01
26. feb 2010

lulu, to si ma veru nepotesila. no ja vyskusam a dufam, ze to tak nebude 🙂 .

lulu73
26. feb 2010

perla...no ja stretavam take trosky 🙂)))))) vacsinou...ale je pravda ze sa najdu aj take skupinky vysmiate...mne mala vcera na poobednajsej prechadzke spustila taky plac, ze som ju musela zobrat na ruky a druhou som tlacila kocik a utekala domov...bolo to super podvecerne zrelaxovanie

lulu73
26. feb 2010

regi...no jasne, treba vyskusat ... kazde dietatko je ine...ja som skusala asi vsetko a ostali sme tam kde sme zacali...na materskom mlieku a na obed zeleninka a masko

eviqa
26. feb 2010

regi, v tehotenstve mi zistili vysoký tlak, ale asi som ho mala aj predtým, lebo už párkrát mi dr. namerala vysoký tlak, ale neriešila to. No odkedy beriem lieky na tlak, tak je to lepšie, ale mi zistili, že mi ešte aj veľmi rýchlo bije srdce, tak dalšie lieky. No ako no comment. 😔

martinex
26. feb 2010

eviq presne preto som nikam nesla 🙂

bagaja
26. feb 2010

regi mne dr. povwedal že kaša to nevyrieši a ani nevyriešila...malá sa budí rovnako...a ja ju dávam, na olovrant, pred spaním iba čisto mlieko....

hej a ešte mi mudri dr. povedal, že šak kojím tak to je normálne do takého 1,5 roka dieťa že atk budem vstávať 😠 potešil ma

evi s tým tlakom nezávidím...to máš príliš skoro preboha....to ako celý život už budeš brať tie lieky?????

reginetta01
26. feb 2010

Evi ☹

reginetta01
26. feb 2010

Baga, tak to je super. Stretla som jednu kamošku a tá povedala, že jej dieťa (teraz má už rok a pol) spáva od narodenia celú noc. To je niečo ako babulkina Ninka. No ja uvidím, čo tá naša malá. Ale je pravda, že budenie každú hodinu mi dáva fakt zabrať.
Kočky idem trocha poupratovať, zajtra máme s Naty návštevu a idem jej dať niečo do zobáčika a potom von. Zatím papa.

eviqa
26. feb 2010

marti, mňa s tlakom poslal môj gynekolog, lebo ja som až odpadávala, bolo mi zle, videla som rozmazane a bála som sa, že čo keby ma treslo o zem a sama s malým doma? ked mi dali holter, tak najvyšší tlak som mala 160/115.

baga, asi celý život.

sisulka7
26. feb 2010

baby tak po hodine a pol sa mi ju podarilo ulozit, opicu jednu, len sa na mna zderila a ked som odisla zo spalne tak rev. Inak aj ja si obcas pripadam ako ziva mrtvola a obdivujem tie maminky, co chodia s dokonalym make -upom, ze kde beru ten cas. Moj make-up uz davno zapadal prachom.

eviqa
26. feb 2010

...a s tým vstávaním v noci vám nezávidím. Mne sa normálne nechcelo vstať, ked malý teraz kvôli tým zubom zareval. Ale asi ste aj zvyknuté, ja už som pohodlná, ved som aj zabudla, že som niekedy v noci vstávala na kojenie.

martinex
26. feb 2010

eviq take stavy som mala v tehu,potom uz nie...a moja gynekologicka povedala,ze mam ist,ale ee...kym sa nic nedeje,nikam nejdem

sisulka7
26. feb 2010

evi to s t tym tlakom je hrozne, ja som mala tehu cukrovku a uz polroka planujem, ze pojdem na kontrolu, ale uz mi je to aj trapne.

eviqa
26. feb 2010

marti, tak to máš fajn. Ja som bola pri mojom gynekologovi v nemocnici na kontrolu a on hned volal svoju kolegynu. Nebolo úniku. Ale som rada, lebo už mi aspoň nie je tak blbo. Síce občas ešte, ale inak fajn.

lizatko1009
26. feb 2010

regi povedal mi, ze ja som sialena a ked chcem, tak si mam dat, len neviem kto mi to bude financovat 😀

eviq mne tlak ani nespominaj, ja ked som bola tehotna som mala taky tlakomer co na 24 hodin, stale ked som prislado gynekologa vzdy mi namerali 160 na 90 a vela x som skoncila koli tlaku na pohotovosti, ale teraz sa to uz trosku ustalilo.

eviqa
26. feb 2010

lizatko, no to je ten holter, ten tlakomer na 24 hodín. Ale ja som ho mala doma, v kľude, v pohode s malým, však to už malý vtedy spinkal celú noc a i tak nebolo dobre. Nevadí, však nie som ani prvá ani posledná čo berie lieky.

marti, ako diéta? ešte diétuješ?

eviqa
26. feb 2010

sisul, ale asi by si mala zajsť. či nie? no a čo, že tak neskoro. Ja som tiež na kontrolu nebola po šestonedelí, bo mesiac sme boliv nemocnici a potom to dajak nevychádzalo.

martinex
26. feb 2010

eviq no v podstate ano,principy 90dnovky dodrziavam,ale upravila som si to podla seba,lebo som sa necitila dobre

bagaja
26. feb 2010

mati a ako lebo mne to velmi tiež nevyhovovalo...ale aj nadalej jem na ranajky ovocie a obed už ako kedy niekedy dodržím, niekedy uplne niečo iné....ale ja musím aj sladké a zvlašť teraz ked mám kramy 😝

martinex
26. feb 2010

baga ja ranajkujem normalne,lebo z toho ovocka som bola bez energie... a obed a vecera podla pravidiel ale tak,ze napr.obed cestoviny a vecera salat alebo maso..to je jedno,len nemiesam v jednom jedle UH,bielk a skroby

eviqa
26. feb 2010

marti, bagaja, no ja som s tým pre to sekla, že tiež som sa necítila najlepšie. a tak som sa rozhodla, že po šiestej sa neje a basta. a hlavne piť dostatok tekutín, lebo v tomto som ja leňoch, najmä teraz v zime.

eviqa
26. feb 2010

marti, ale to si dáš, že mäso len so šalátom, bez zemiakov, či ryže?

zuzkamilko
26. feb 2010

ahojte maminky,
no mala som navstevu,ze nasi prisli k malemu dat mu pusinku na pol rocka 😵 😵 😵 a to sli 60km
inac u nas v rodine tiez lazaret,tehotna svagrina bola v nemocnici,teraz ju vystriedala svokra,oco ma zle vysledky..... 😔

martinex
26. feb 2010

eviq ano, maso so salatom alebo dusenu zeleninu so zemiakmi alebo rizoto,proste nemiesam

sisulka7
26. feb 2010

joj baby, kramy a sladke my ani nespominajte, kedze momentalne mam uz ani neviem kolko v kuse kramy, sice slabulinke, ale aj tak, hadam to je uz aj vyse mesiaca. Doktor povedal, ze je to pri kojeni normalne a drzat dietu a nejest sladke ma momentalne hodne zabija, ale drzim sa.

martinex
26. feb 2010

sisul ja som si dala aj sladke,samozrejme nie celu cokoladu,ale tak 2 kocky a hned mi bolo lepsie 😀

inak moj truhlik spi uz 2 hodiny! ako najprv nechce zaspat a teraz toto... uz som stihla upiect korpus na tortu,tak sa idem asi najest,sak co budem?! 😀 😀 😀

bagaja
26. feb 2010

baby a na čom fičíte???? Lebo ja na sladkom a zvlášť ked je taký otrasný den, už odbalujem druhú čokoládu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre